Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tanács terem

Go down 
+3
Repro
Craig McAllister
Cerebro
7 posters
SzerzőÜzenet
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Tanács terem Empty
TémanyitásTárgy: Tanács terem   Tanács terem Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2011 7:13 pm

Tanács terem Metropoliscvr1

Sunpolis központi épülete. Egy hatalmas egekig nyúló felhőkarcoló, amely a város parlamentjének és küldetés eligazítójának felel meg, ahol helyet kap a térkapu is, aminek hála más alternatívákba lehet utazni. Továbbá itt található a vám is, amely figyeli a kapun érkező személyeket. Maga az épület egy 200 emelet magas, két részre osztott komplexum, amely a legmodernebb biztonsági rendszerekkel van ellátva. A belépés kizárólag az Exiles tagoknak engedélyezett, és azoknak, akik engedélyt kapnak rá.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Tanács terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács terem   Tanács terem Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2011 7:29 pm

Exiles - Az első bevetés


Az Exiles Béta csapata utasítás szerűen érkezik meg a Tanácsterem bejárata elé. Mögöttük van már a kiképzés, amelyen átestek így felkészülve a veszélyekre, és maguk mögött tudhatják az előadást is, amelyet Forge vezényelt le. Most Morph várja eligazításra őket. Amint megérkeznek, már a bejárat előtt kiszúrhatják őt. Különös kalózra emlékeztető ruházatot visel, és közbe morog, akár egy mérgelődő vízi bandita.

Tanács terem Scaled.php?server=827&filename=51193746

-Arghhh! Ahoj, szárazföldi patkányok! Fedélzetre!

Szól oda a csapatnak, amikor már látó és hallótávolságon belül vannak. Mindegyikük ismerheti az eredeti Exiles tagot, és annak alakváltó képességét, na meg a mutáns mögött lévő kék hölgyet is, Nocturnet. Ők ketten a felhőkarcoló eligazító személyei, akik a küldetésre tartó újoncokat rázzák össze. Morph int egyet, és elindul az épület mélyére, miközben jó kedélyűen sugdolódzni kezd társával, és nevetgélnek, olykor-olykor pedig hátra pillanatnak a mögöttük lévő csapattagokra. Egy rövid kis sétát követően megérkeznek a hatalmas térkapuhoz ami egy rózsaszín árnyalattal ellátott örvénylő képződmény. Nem véletlen, hioszen a vezérlő teremben Blink portálnyitó képessége üzemelteti az utazó eszközt, aki int a jövevényeknek, miközben nyitva tartja az örvényt, ami csak arra vár, hogy belépjenek rajta a tagok. Ám előtte Morph szólal meg ismét.

-A pocakos, kopasz, alacsony pali... az Időbróker gondolom mindent elmondott. Vagy nem. -ekkor egy újabb alakváltás. -Kérdés? Óhaj? Sóhaj? Panasz? Vagy bánat?

Tanács terem 49210248
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Craig McAllister
Játékos
Craig McAllister


Hozzászólások száma : 46
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 05.
Age : 35
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Tanács terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács terem   Tanács terem Icon_minitimePént. Jún. 17, 2011 2:45 am

Tanács terem 365571-84496-colossus_super

~ Háborúból háborúba ~ Gondolta magában Peter, miközben a csapat élén igyekezett a Tanács terem felé. Pár nappal ezelőtt még a maga szerény módján ünnepelte a kommunista vezetők kiűzését, és most egy újabb csata vár rá, kivéve, hogy most nem honfitársai ellen kell küzdenie, hanem Alternatív világ, Alternatív gonosztevőivel. Szerencsére az eligazító teremben, meg persze még Orosz földön elmagyarázták neki jövőbeli akcióinak mibenlétét, így nagyjából tudja miről szól ez az egész, arra mégis kíváncsi lesz, hogy fog tudni csapatban összedolgozni a mögötte baktató Béta tagokkal, meg persze az is kérdés, hogyan reagáltak arra, hogy őt nevezték ki vezetőnek. Bár Kolosszust messziről nem érdekli, hogy a többieknek mi a véleményük a dologról, míg követik a parancsait, és betartják az Exiles által bemutatott szabályokat.
A Tallusnak nevezett érzékeny eszközt büszkén viselte karján, mint ahogy Oroszországban is büszkén viselte a hazafias jelképet, mikor csatába vitte társait. Nem tudja miért ő kapta eme megtisztelő rangot, nem tudja, most hova fognak menni, de azt tudja, hogy a kezén lévő szerkezet majd minderre választ ad.
Néha maga mögé tekintett, csupán abból a szándékból, hogy követik-e őt társai, de mikor visszapillantott maga elé, feltűnt neki Morph a maga, idétlen, fárasztó poénjaival.
Zavartan felhúzta a szemöltökét, és úgy meredt a veterán Exiles tagra, jelezve ezzel, hogy ő nem vevő az ilyesmire, bár mivel rangban jóval felette áll, megadja a tiszteletet, és nem szólja le bohóckodását.
- Üdvözletem. - Köszön szűkszavúan törve az Angolt, hiszen a Szabadságharc miatt idő előtt ott kellett hagynia az Iskolát, így el kell viselnie mindenkinek, hogy az Orosz akcentus velejárója a férfi társaságának. Nem szól semmit, mikor Morph és Nocturnet kibeszélik őket, inkább a Forge által adott Tallusra szegezte tekintetét.
Nem igazán van hozzászokva az ilyen kütyükhöz, sőt ez a világ is túl modern számára, neki csak gépfegyver kell a kezébe, és már mehet is a móka.
Mikor feleszmél elmélkedéséből már megállt előtte a két idegenvezető, és Peter számára először egy furcsa teleportkapu nyílik meg, ami a lila minden színárnyalatában játszik.
Ekkor szólal fel Morph is.
- Da, lenne kérdésem. Olyat hallani, hogy teleportálás, tanáccsal kommunikálás, számíthatunk erősítés, ha mi bajba kerülni? - Kérdezte élve a lehetőséggel, még mindig törve a számára alig használt nyelvet.


A hozzászólást Fényűző összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 18, 2011 11:17 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Repro
Játékos
Repro


Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.

Tanács terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács terem   Tanács terem Icon_minitimePént. Jún. 17, 2011 7:59 am

Túl sok nekem az új információ. Szóval ezért leettünk kiképezve? Szóval ezért nyomták el bennem az Éhséget, amit most is ott motoszkál valahol a bensőmben. Katonák kellettek nekik, és mi lennék az új közlegények. Talán új képességeket is tudok szerezni... NEM! El kell nyomnom magamban azt a bestiát. Kolosszus az új vezetőnk, érdekes képessége van, persze az enyémhez képest nem mérhető. A többiekről is tudok valamennyit, de nem sokat. A regeneráló, aki felkeltette az érdeklődésemet. Megint kezd előjönni...

Közben megérkezünk a teleporthoz, ahol Morph vár minket. Egy rózsaszín teleport kapuhoz vezet minket, amit egy teleportáló hajt meg. Vajon mire lennék én képes az ő képességével? Hiszen én megértem az ő képességét, vagyis megérteném, ha az enyém lenne. Tartsd magadat! Ne erre gondolj így is elég nagy hatalmad van! Éhes vagyok!!! NEM! Szépen lezavarjuk ezt a küldetést és visszatérek a rejtett zugomba, ahol nem árthatok senkinek.

Közben Morph feltesz néhány kérdést. Szükségünk lenne-e valamire? Jah a képességedre mondjuk! Már emelném is a kezem, hogy megszerezzem, de megállok. Még kibírom ölés nélkül, még. Csak legyen már vége a napnak...


A hozzászólást Repro összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 18, 2011 8:45 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Maxwell Evans
Játékos
Maxwell Evans


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 25.

Tanács terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács terem   Tanács terem Icon_minitimePént. Jún. 17, 2011 11:36 am

- Pink örvény...örvény, rózsaszín. Rózsaszín cicababa csinálja...cica-baba- Elmélkedek a pink nőcit szuggerálva, még fel is húzom a szemöldököm, a jobb oldalit és szép magasra. Közben a hangom hallom és szép lassan eljut az agyamig... ~ Én ezt most kimondtam? És vajon ezt? ~
- Vagy ezt? - Elégedetten elmosolyodom, mikor a felismerésre eszmélek, hogy ezt kimondtam. Az elégedettből bárgyú lesz, de jól áll... Mint minden. De a maszkom főleg. Az állam kezdem vakarni. Az jut eszembe, hogy ha felhajtanám a maszkom és nem borotválkoznék, akkor kínos csendben taktikai előnyhöz juttathatna egy jelentőségteljes vakarózás, aminek ilyen hangja is van. Talán. Esetleg.
- Ha elég nagy csönd lenne... - Csúszik ki ismét, majd ha túl nagy feltűnés övezné a mondatom, akkor ártatlanul forgolódnék is, miután rájöttem, hogy megint...
- Figyelek! - Jegyzem még, ha nem tudná mindenki, hogy maga vagyok az önfegyelem és persze a királyi figyelem. Közben eljut fülemig friss vezírünk csodás kérdése, de valami zavaró van benne.
- Kontakt hibás vagy öregem? - Kérdem kizökkenve végre az önismétlésből, majd a tekintetem elvész az örvényben.
Vissza az elejére Go down
Sunbeam
Inaktív karakter
Sunbeam


Hozzászólások száma : 48
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Tanács terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács terem   Tanács terem Icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 10:04 pm

Hát az életem fenekestül felfordult mostanában. Bekerültem hát egy szuperhős szövetségbe és a feladatunk voltaképp annyi, hogy helyrehozzuk az idő alternatíváinak romlásait és kiküszöböljük az ebből adandó problémákat, amik felmerültek az idő folyama során. Nemsokára pedig az első küldetésünk is kezdetét veszi. Keresztül kell sétálnunk egy tér-idő ugró kapun, ami átrepít minket egy másik világba. Nem árt, ha összedolgozunk rendesen csapatmunkában, mert úgy érzem, hogy azért ez nem lesz akkora sétagalopp, mint amennyire ez elmondva annak hangzott. Ébernek kell lennünk. Nem jött rosszul ez a hosszabb csapat kiképzés, amit az első bevetés előtt kaptunk. Így talán lesz is esélyünk. Elvégre elég egy kis hiba és talán örökre rossz állapotban marad az idő. Kicsit se terhel minket a felelősség. Bele se tudok gondolni, hogyan bírta mindezt ilyen sokáig az előző Exiles csoport. A vezetőnk még feltesz néhány szükséges kérdést indulás előtt. hamarosan indulnunk kéne. Remélem nem száll a pasi fejébe ez a vezetőség, mert, hogy nekem aztán nem fog parancsolgatni az is fix. Na gyerünk, mire várunk még? Hát ha senki nem indul meg, akkor majd megyek én elsőnek.

- Na mi lesz, nem kéne sietnünk egy picit?

Azzal előre lépek és felkészülve arra, hogy bármi történhet, belépek a teleportáló örvénybe.
Vissza az elejére Go down
Anthony Carter
Játékos
Anthony Carter


Hozzászólások száma : 61
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 21.

Tanács terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács terem   Tanács terem Icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 10:20 pm

Megvolt a kiképzés, és az előadás is. Csapatba osztottak, és bár arcról és névről mindenkit ismerek, meg némileg azt is mit tudnak, de többet egyikükről sem tudtam meg. Pontosabban nem akartam. Sosem voltam a barátkozás mintapéldánya és ezután sem leszek. Talán ez elnézik nekem. Csak a feladatokra akarok koncentrálni, mert egy szorosabb kötődés veszélybe sodorhat olykor. Így jobbnak vélem ha nem kerülök senkivel sem baráti viszonyba. Amint a Tanácsteremhez érünk, Morp fogad bennünket. Az alakváltó... na igen. Alig ha tudna elvegyülni ezekben a formákban, az idétlen felfogása, és stílusa pedig egyenesen idegest. Nem kabaréba jöttünk, hanem tudtommal világokat készülünk megmenteni. Úgy vélem mindenkinek az a legjobb, ha meg sem szólalok. Mind össze bólintok köszönés képen és követem a csapatot, egészen a térkapuig. Egy pillanatra Kolosszus kezén ékeskedő Tallusra nézek. Kicsit furcsálom ,hogy ő kapta, hiszen amennyire megismertem... semennyire, de az mondhatom hogy forró fejű olykor. Az pedig nem jó egy vezér esetében. De nem fogok kioktatni senkit és bár nem akarom mondani, de állítom, nálam jobb kezekben lett volna. Ennek ellenére megbékélek a döntéssel. Amúgy is a parancs teljesítése jobban megy, mint a parancsolgatás. Blink megnyitja az átjárót, és csak vezérünktől érkezik értékelhető kérdés. Kíváncsi vagyok a válaszra, de ebben a pillanatban kicsit idegessé is válok. Érdekel, hová is kerülünk, és mi lesz a feladatunk. Rég éreztem ilyent bevetés előtt.
Vissza az elejére Go down
Trant Hardwin / Undor
Jegelt karakter
Trant Hardwin / Undor


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Tanács terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács terem   Tanács terem Icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 10:38 pm

Kraven kését a kezében forgatva lép be a tanácsterembe. A sok észlénnyel, aki a csapatát fogják alkotni. Kolosszus lett a csapat vezetője, a hazafias érzületű "hős", nagy hatást tett rá. Mintha csak magát látta volna fiatalabb korában. Ennyi még nem elég az üdvösséghez, de majd elválik mi lesz a velük. Annyi biztos, ha öngyilkos küldetést vezet a fémember, azonnal el fogja távolítani a postjáról bármit is mondanak a paprikajancsik. Egy vezetőnek nem szabad halálba küldenie embereit, kivéve ha nagyon jó indoka van rá.
A csapat tagjai közül egyedül a vezetőjüket tartja valamire, na meg persze a kék testű nőt. Misztik még sok titkot rejteget magába, még ha kevés ruha is van rajta. Ha egyáltalán visel ruhát, ezeknél az alakváltóknál sose lehet tudni. A mozgása, az alakja, a beszéde túlságosan halálos, pedig még a harci stílusába nem is gondolt bele.
A beszédet próbálja kiszűrni az agyából, ha lehet egyáltalán azt annak nevezni, amit Deadpool leművel. Csak fecsegnek össze vissza, és azt sem tudják minek.A vezetőség sem túl értelmes, semmi esetre sem hagyná azt a fehér képűt irányítónak, semmi tisztelet felé, semmi harci kedv. Semmit sem tudna Morf elérni, ha tényleg csatára kerülne a sor. Az emberek nem követnek egy ilyen gyenge vezetőt. Ez neki eligazítás, még jó hogy senkinek nem jutott eddig eszébe ezt a felfuvalkodott kóceráj megostromolni. Esélyük sem lenne egy igaz vezér ellen.
Az indulatok csak keringenek az ereiben, és végül elveszti a türelmét. A kése megáll a kezében, és úgy markolja, hogy az ujjai elkezdenek vörösödni az erőkifejtéstől. Végül megunja a dolgot, és belevágja az asztalba. (ha van ilyen) A penge nagyot pendül miközben a fa megadja magát ,és magába fogadja az erőszakot tevő fegyvert.
- Fogja be mindenki a száját! Mindenki csak beszél miközben azt sem tudjátok miért vagyunk itt. Morf azt mond el mi lesz a feladatunk... - Mutat rá ujjával a mutánsra. - ...a küldetésünk amiért az életünket fogjuk kockáztatni. Mond el, vagy olyat teszek, ami miatt soha nem lesz alkalmad utódot nemzeni, bármennyire is alakváltónak mondod magad. - A fogai között sziszegi ki a szavait, a harag még mindig fortyog benne, az ilyen semmirekellő alakokat azonnal kidobatta volna a seregéből. Ezek meg úgy néz ki pont az ilyenekre építik a főhadat. Szörnyű.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Tanács terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács terem   Tanács terem Icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 11:22 pm

Morph Kraven erőszakos megnyilvánulását könnyen veszi, és nem zavartatja magát. Sőt, mi több épp egy újabb általa frappánsnak vélt válasszal próbálna előrukkolni, ám valaki megelőzi. Nocturne ingerülten lép előre, majd betapasztja társa száját, és a Vadásznak támad szavaival.

Tanács terem 220541-35758-morph

-Még is mit képzelsz magadról?!! -förmed rá. -Morph több tucat alternatív világot mentett már meg! Ha ő nincs, te már rég oszladozó hullaként feküdnél! Senki nem vagy hozzá képest! Még a saját otthonodban sem tudtál kellőképpen érvényesülni! Fogd vissza magad, mert pillanatokon belül olyan alternatívában találod magad, ahol egy napig nem fogsz tudni életben maradni!!!

Adja ki dühét a nő, majd hosszú pillantásokkal ostorozza a férfit, miután elengedi társa száját, aki csak mosolyog jókedvében, és tarkóját vakargatja. Nocturne egészen közel lép Kravenhöz, mindössze pár centi választja el őket, majd hátat fordít neki és vissza lép. Úgy fest igen rossz döntés volt a Vadásztól hogy ilyen hangnemet ütött meg. Nocturne azóta is figyeli őt lángoló tekintettel. Morph a jelenet után megköszörüli a torkát, és válaszol a föltett kérdésekre.

-Hogyne lehet számítás erősítés! -kezd ele orosz akcentus imitálásával. -Kezdők vagytok, de mi majd segítünk ha baj van. A Tallus úgy lészen vala beprogramozva, hogy tudni vala komunikálni eme bi-ro-da-lom-mal.

Mondja erősen gesztikulálva, mimikálva és szótagolva, mintha csak süket lenne Kolosszus. Talán csak szórakozik a fehér bőrű mutáns, mivel a fém testű óriás kicsit nyelvi nehézségekkel küszködik. Majd tovább folytatja.

-Küldetésetek akkor lesz világos, mikor átléptek a kapun, és a Tallus elvarázsol titeket a megfelelő helyre. Ott mindent megtudtok. Egyéb kérdés? Ha nincs lehet befáradni a kapun.

Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Craig McAllister
Játékos
Craig McAllister


Hozzászólások száma : 46
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 05.
Age : 35
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Tanács terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács terem   Tanács terem Icon_minitimeKedd Jún. 21, 2011 4:42 am

Rajta kívül senki nem szól semmit az út során, Deadpool beszél zöldségeket egyedül, de arra még ha akarna sem tudna odafigyelni. Talán az ereje, és a képességei pótolni fogják agyi hiányosságait. Kérdése után egy másik tagja a csapatnak előre lép, és sürgetésre invitálja a többieket, ami Kolosszusnak nem nagyon tetszik. Egyrészt ő a vezető, majd ő dönti el ki, mikor indul, a másik amiért már unszimpatikusnak találja a srácot, hogy anélkül rohanna be egy ismeretlen világba, mielőtt gondosabban megismerhetné az egész kirándulás mibenlétét.
Arca nem árulkodik nemtetszéséről, inkább fintorral adna hangot elégedetlenségének, mikor Kraven előre lép, és agresszív magatartásának utat enged, és leüvölti a vezetőket.
Az orosz forradalmár meglepetten tekintett a "vademberre", persze nem igen örül kitörésének, hiszen egy jó harcos alap pillére az önkontroll és a hidegvér...persze ezt pont ő gondolja, kicsit ironikus, de most nem ő van a bonyodalmak közepében.
Egyébként csak a vezetőkkel, és a kiképzőkkel enged meg magának olyan stílust, amit Kolosszus fiatal forradalmár évei alatt sosem tett meg, a hidegvér nála nem zárja ki a tisztelet megadását.
- Kraven, kérlek fogd vissza magad. - Mondta Peter hangszínét hasonlóan megemelve, de mikor már Nocture elindul felé, már kezeit arcába temetve rázza meg fejét, ezzel is kifejezve elégedetlenségét.
- Erre semmi szükség, kérek mindenki nyugodjon meg, mind annyian jó oldalon állunk. - Mondta, próbálva Kraven és Nocture közé állni, hiszen egy vezetőnek ez a dolga, csapaton belül megtartani a békét.
- Kraven, vezetőként te is tudod, mennyit jelenteni tisztelet, eképpen viselkedj te is. Lehet, hogy Morf komolytalan, de feljebbvalónk. - Magyarázta rendre utasítva a veterán férfit, ha tetszik neki, ha nem, őt nevezték ki vezetőnek, és Kolosszus nem tűri a rendbontókat csapatában. Igaz ő maga is általában elég hamar elveszíti a hidegvérét, de ez nem éppen az az alkalom, amikor erre sor kerülhetne. Persze Morf megpróbálja kihozni őt is a sodrából.
- Kérem Morf komolyodni meg, az akcentuson való viccelődés nem vezetők ismérve. Mondta Kolosszus fintort eresztve meg arcára, remélve, hogy Nocture is egyetért vele, és nem tőr ki ismét a balhé.
~ Még azt hittem, én vagyok ingerlékeny. ~ Gondolta magában, mikor végre választ kapott a bohókás fickótól. Peternek immáron nincs több kérdése, inkább odaállt a csapat elé, hogy ő is intézzen pár szót feléjük. Persze nem azért, hogy szabályokat állítson, de azért legyen tisztában mindenki azzal, hogy a fémóriás mit vár el tőlük.
- Én nem lenni erőskezű vezető, aki nem hallgatni meg más ötletet, engem nem kell kedvelni, de a tiszteletet elvárom. Nem kell egyetérteni parancsaimmal, de követni érdemes. Senkitől nem kérek olyat, amit nem tudni megcsinálni, az egy hónap kiképzés alatt megismerni egymás képességét. Aki nem elégedett a kialakult helyzet, vagy nem tetszik valami, most szólni Morf-nak, vagy Nocture-nak, esetleg még most elhúzhatni a csík, vagyis az amerikaiak valahogy így mondani. - Magyarázta, majd tart egy kisebb szünetet, hogy akinek valami problémája van, még most tudjon szólni.
- Mindenki felkészült? Indulhatunk? Kérdezte végül a kapu felé fordulva.
Vissza az elejére Go down
Anthony Carter
Játékos
Anthony Carter


Hozzászólások száma : 61
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 21.

Tanács terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács terem   Tanács terem Icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 12:23 am

Csak hallgatok, és nem avatkozok közbe. Elvégre nem az én dolgom, de ahogy elnézem ritka különös csapatba kerültem. Nem tudom miként fogunk tudni összedolgozni. Mereven állok, és figyelem a közjátékot. Tény ,hogy Morph nem mindennapi, és én is hasonló képen reagáltam volna mint Kraven, de még is van bennem tisztelet a feljebbvalók iránt. Mintha ott sem lennék, úgy állok kicsit arrébb a feszültség légkörétől, majd mikor csendesedni látszik a dolog Kolosszus kezd el beszélni arról, hogy miként is képzeli a vezetői titulust. Demokrácia? Nevetséges. Parancsokat kell adni, és a demokrácia nem célravezető, de majd úgy is tapasztalni fogja. Eddig egyetlen egy vezetőt sem tudok megemlíteni, akinek ez bevált volna. Amikor a felkészültségről van szó, csak bólintok ridegen. Készen állok, bár kissé izgulok. Vissza lépek a csapatba, már ha egyáltalán nem lenyugodtak a kedélyek, és abban a pillanatban, hogy indulhatunk, zárnám a sort. Részben azért, mert izgatottságom némi félelemmel is társul, részben pedig mert nem akarok a sűrűjében menetelni, és az ellenségeskedés központjában állni. Jó nekem leghátul.
Vissza az elejére Go down
Trant Hardwin / Undor
Jegelt karakter
Trant Hardwin / Undor


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Tanács terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács terem   Tanács terem Icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 1:32 am

Kraven csak elkerekedett szemekkel figyeli a választ. Hogy beszél e a fehérnép vele, vagyis kéknép. Nem tudja hol a helye? Hogy képzeli hogy beleszólhat a férfiak beszélgetésébe. Már éppen megmondaná Kraven a magáét, mikor hirtelen meggondolja magát. Rajta kívül senki sem háborodott fel ezen, úgy néz ki ezek a puhányok semmi sem tudnak az illemről. A pengét visszacsúsztatja az övébe, majd egy szó nélkül feláll. Halálos pillantások Morf, és Nocture felé lövellése közben, de egy szó nélkül elindul a dimenziókapu felé.
Mielőtt még belépne rajta, tüzetesen átnézi, előtte, mögötte, mindent amit csak tud. Elvégre nem most fogja látni ezt először, és ha lehet nem is utoljára. Olyan mint valami ostoba kitalált sci-fi sorozat, amit a televízióban lehet látni. Végül egy vállrándítással, elpárolog midnen dühe, és érdeklődése a kapu iránt, és átlép rajta.
Vissza az elejére Go down
Maxwell Evans
Játékos
Maxwell Evans


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 25.

Tanács terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács terem   Tanács terem Icon_minitimeVas. Jún. 26, 2011 1:58 pm

Ezek rám se hederítenek...~ Ez hogy lehet? ~ Kicsit körülnézek, talán van benne egy kicsi sunyi mimika és mozdulat stílus. ~ Talán... láthatatlan vagyok? Láááthatatlan... Micsoda hatalom, akkor, akár... nincs is szükségem a maskarámra amivel eddig a szégyenlő... Nem, amiatt nem hordhattam. Hisz... Ja igen, a hideg a problema, meg mellszőrzetre nem tudok pisztolyokat aggatni. Bááár..." Ha igazán akarsz valamit sikerülni fog!" Sikerülhetne.~ Az egyik pisztolyért nyúlok, miközben a szabad kezemmel elkezdem felhúzni a felsőm. Majd jön az isteni szikra, a megvilágosodás maga. ~ De ha láthatatlan lennék nem keresnék a hangom forrását? ~ Gondolkozok, jelentőségteljesen hunyorítok a messzi ismeretlenbe. ~ Lehet, hogy hallhatatlan is vagyok...khmmm, hangtalan vagy, mi.~ Ravasz tekinteteim páztázzák a környezetemben állokat, elégedett vigyor keretezi arcomat.
- Megtehetek bármit! - Jön a felismerés, melengető az elismerés. Még ha önön magam is teszi ezt zseniális, sziporkázó elmém eme szüléseivel... De nem tudom mire is akarom használni az új erőm. ~ Lehetnék akár szuper hős is! De előbb... ~ Zökkenek a világba és szempillantás alatt átemelm Rejtélyt a kapun, bár farból markolom és bicepszből tolom. Mint ártalmatlan gesztust a leghalkabb láthatatlan embertől. Majd ha azon túl vagyok lábujj hegyen szökellek a monstrum mellé, hogy egy laza mozdulattal taszítsam át az erő sötét oldala felé, a rózsaszín kapuba. Hogy után követhessem átdőlve a kapun, miközbe béfogom az orrom és kapuval ellentétes oldali kezem dobom a levegőbe, mint jó gyors úszó az olimpiai játékokon.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Tanács terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács terem   Tanács terem Icon_minitimeVas. Jún. 26, 2011 6:37 pm

Mindenki megered a kapu felé, és átlép rajta... Morph még kedélyesen, mint egy kisgyerek ide-oda dobálja kezét, amivel integetni próbál, aztán végül mind a 6 fő számára megszűnik az itteni altrnatív sík, és egy újba keverednek. Egy ismeretlenbe.


//Folytatás: Egyéb alternatívák - Föld - 52742 (Kifordított világ)//
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Tanács terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács terem   Tanács terem Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tanács terem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Operációs terem
» Váró terem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Alternatív világok :: Egyéb alternatívák :: Föld - 537-
Ugrás: