Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Hajsza: Kapj el!

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Hajsza: Kapj el! Empty
TémanyitásTárgy: Hajsza: Kapj el!   Hajsza: Kapj el! Icon_minitimeKedd Jún. 21, 2011 11:53 pm

Véget ért az Egér út, így jön a folytatás. Bár a folytatás erős túlzás, hisz a két kalandnak nincs semmi köze a történetet és a szereplőket illetően, de stílusilag nagyjából egyező lesz. Hogy mért érdemes jelentkezni? Mert azon karakterek, akik csatlakoznak elsők lesznek a fórumon akik S.H.I.E.L.D. ügynököket alakíthatnak. A kaland végeztével ugyan is hogy az ember mint faj izgalmasabb legyen, bekerül a játékba a szervezet, és az új karakterek akár részesei is lehetnek majd és nem feltétlenül muszáj mutánst megformálni ahhoz, hogy izgalmas legyen a játéktéren való ténykedés. A kalandban történtek egy kis apró előszél a Korszak majdani záró kalandjához.

Hajsza: Kapj el! 430378nickfuryleinilyu0

Jelentkezési kikötés: Aki jelentkezni szeretne, kell lennie egy már elfogadott előtörténetnek és egy adatlapnak, továbbá ebbe a topicba a jelentkezés leadásával együtt gyártani kell egy kimondottan erre a kalandra készített ingyenes S.H.I.E.L.D. ügynök NJKt, akivel részt fogsz venni a történetben. Nem engedélyezett a főkarakterrel játszani ebben a mesében, kizárólag az ide alkotott NJKval.

A kaland tartalma:Bár nem övezi túl nagy publicitás a mutánsokat, a S.H.I.E.L.D. tud róluk, és tudja azt is, hogy nem mindegyikük békés. Vannak köztük kimondottan ellenségesek, és ennek érdekében hozott létre egy külön részleget, amely a veszélyes mutánsokat gyűjti be. Ám veszélyes mutánsként már az is definiált az ő mércéjük szerint, amelyek önhibájukon kívül okoznak károkat, tapasztalatlan képesség használatuk miatt, melyeknek még nem urai. A karakterek ezen osztagnak a részesei, és feladatuk elkapni 3 fokozottan ellenséges (?) alanyt, és leszállítani azt a szervezet bázisára. Élve!

A kaland menete: Természetesen minden mesélői poszt után a játékosok reagálnak mind össze egyetlen egyszer, és az újabb mesélői reagot követően ez megismétlődik. Sorrendet nem kell tartani! De felhívnám a figyelmet hogy az Egér út c. kalandhoz hasonlóan itt is könnyen elhalálozhat bárki apró botlás esetében. A körváltások 4 naponta lesznek, és aki kétszer kimarad annak véget ért a játék, és az NJK-tól elbúcsúzhat.

Kaland kezdete & vége: Jelentkezni a kidolgozott NJKval együtt addig van lehetőség, míg meg nem hirdetem a következő korszak kalandot, ami a jelenlegi végeztével fog történni. A kaland vége, meg csak a játékosoktól függ, hogy mikorra halnak meg NJK-ik, illetve mikor sikerül begyűjteni a 3 mutánst.

Kaland műfaj: Akció - Fogócska

Kiegészítés: A karakteralkotáshoz nemsokára írok egy rövid ismertetőt a S.H.I.E.L.D.-ről, hogy mindenkinek megkönnyítsem a dolgát. Addig lehet agyalni azon, hogy ki kit hozzon, de nem elfeledni, hogy a karakternek valamilyen köze kell hogy legyen a főkarakterhez! Tehát rokon, ismerős, barát stb. és ne csak egyetlen mondatban legyen letudva a dolog! Azok, akik túlélik, és sikeresen teljesítik a küldetést, megtarthatják a kidolgozott NJK-t, ezért érdemes jól elkészíteni azt. Ám nem kötelező jelleggel, hisz akinek nincs rá szüksége, az nyugodtan elfeledheti, és a megalkotott NJK-nak megfelelő pontot kapja cserébe.

Jelentkezők:
  • Vincent China - Noah Rebeca Fox
  • Trant Hardwin / Undor - Simon Hardwin


A hozzászólást Cerebro összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 02, 2011 11:38 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Hajsza: Kapj el! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza: Kapj el!   Hajsza: Kapj el! Icon_minitimeSzomb. Jún. 25, 2011 12:20 am

S.H.I.E.L.D.
(Stratégiai Honvédő Iroda Elhárító és Logisztikai Divíziója)
Hajsza: Kapj el! 200px-SHIELD


A szervezet az 1940-ben alapult, főként a H.Y.D.R.A. nevű terrorszervezet ellen. Egy fiatal kém a kormánynak benyújtott tervei alapján kívánta létrehozni az osztagot, amely a terrorszervezet ellen volt hivatott harcolni. Nem volt publikus a létrejövetel, kizárólak az Amerikai kormány vezetői tudhattak erről, és bár sokan ellenezték, még is megalapult a S.H.I.E.L.D. Rick Stoner irányítása alatt. Kezdetben kiöregedett kémek, elhárító ügynökök voltak a tagok, ám ahogy egyre inkább növekedett a veszélyhelyzet, úgy érkezett a vérfrissítés. Egy ilyen utánpótlás során csatlakozott Nick Fury is az elhárítók közé. A férfi igen kiemelkedő teljesítménye révén hamar az elit kémek közé tört. A S.H.I.E.L.D. egyre inkább kezdte határait feszegetni a II. Világháború vége tájékán, mikor egy bizonyos szuper-katona szérium kifejlesztésének segítségében is részt vette, aminek köszönhetően megszületett Amerika Kapitány. Ezek után nem volt megállás, és a szervezet kezdett egyre inkább eltávolodni a kormánytól. Amerika egyre kevesebbet tudott a ténykedéseikről, és elméletben a H.Y.D.R.A. erejének csökkentése és a Világháború végeztével fel is oszlatták a szervezetet. Ezekben az időkben lépett le a vezető, Rick Stoner. De Fury úgy vélte szükség van rájuk, és nem oszlathatják fel a csapatot. Így demokrácia alapján az igen fiatal húszas éveiben járó férfi vezérré nőttek ki magát.

Teljesen elhatárolta a S.H.I.E.L.D.-et a kormánytól, és bár az U.S. nevében ténykedett, és érdekeit nézte, az még sem akart tudomást venni róla. De mivel anyagi háttere nem volt a csapatnak, így kénytelen volt magának keresni. Szerencséjükre akkoriban találtak rá a milliárdos fegyverkészítőre, Howard Starkra, a Stark vállalatok vezérigazgatójára. Tárgyalások folytatása után a férfi úgy döntött segédkezik a terror-elhárító szervezetnek, és ellátja őket kellő tűzerővel, természetesen titokban. Ezt követően a S.H.I.E.L.D. megkezdte keresztes hadjáratát, hogy felszámoljon a bűnszervezetekkel, és terror csoportokkal. Az ilyen összecsapások, és munkálatok végett tettek szert több milliárdos bevételre, és lefoglalt értékekre, amelyekből 1970-ben létre hozták a bázisukat, egy óriási anyahajót, a Helicarrier-t.

Hajsza: Kapj el! Helicarrier


Attól a perctől kezdve a szervezet tagszáma hatalmas ütemben nőni kezdett. Fury a világ minden pontjáról elkezdte begyűjteni az olyan vállalkozókat, akikben látta az esélyt arra, hogy ügynök lehessen. A csoportot főként katonák, és nyugdíjazott kormány ügynökök képezték és ezzel a hatóköre is megnőtt a S.H.I.E.L.D.-nek. Nem csupán az eddigi munkakört végezték, de a földönkívüli behatolókra is figyelmet fordítottak, és a bolygón kívüli életre. Főleg a Rooswell-i eset nyomására, ami már igaz kezdett elévülni, de bizonyítékok miatt a csoport elővette, és annak fonalán kezdett dolgozni, külön létre hozva egy részleget ennek érdekében. Lassan az egész Egyesült Államok területére kezdett kiterjedni a szervezet hatalma, de csak jótékony értelemben, hiszen céljuk Amerika védelme volt. Bár tény, hogy nem legálisan működött az "osztag" és nem épp mindennapi módszereket használt, de a céljuk vitathatatlan maradt.


Folytatása következik...
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Hajsza: Kapj el! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza: Kapj el!   Hajsza: Kapj el! Icon_minitimeVas. Jún. 26, 2011 1:23 am

Az 1980-as évek elején elsők között volt a szervezet, ami tudomást szerzett a mutánsok olyan mértékű létezéséről, hogy nem csupán néhányan, de több százan vagy akár ezren is lehetnek. megkezdődött a kutatásuk, és ezekben az években a S.H.I.E.L.D. 3 részlegből állt.
  • Terror elhárító és fenyegetést szüntető csoport
  • Idegen létformák után kutató csoport
  • Mutáns humanoid lények utáni kutató csoport

Ez a három részleg jellemezte a szervezetet, és főként az utóbbi lett a leginkább foglalkoztatott. Nem csupán U.S. lett felkutatva a mutáns gén hordozói érdekében, de Kanada, Alaszka, majd Mexikó, és a teljes Dél-Amerikai kontinens is. Kisebb-nagyobb sikereket érve el. A S.H.I.E.L.D. célja az volt, hogy az ilyen egyénekkel felvegyék a kapcsolatot és az egykori Amerika Kapitánya képére új szuper-katonákat képezzenek ki. Természetesen ennek a programnak a kezdete nem az erőszakos módon indult, és a kiképzésen csak az önkéntesekre alapozott a szervezet. Mivel nem volt jelentkező, így a program váratott magára, de Fury nem függesztette fel. Főként azok után, mikor tudomást szerzett Charles Xavier és Erik Lensherr iskolájáról. Fury megkörnyékezte azt, és alkut ajánlott nekik. Remélve a sikert, arra számított, hogy együttműködhetnének a célból, hogy egy mutáns elit egységet képezzenek ki. Xavier tiltakozott, és bár Magnus is, ő meggyőzhetőbb lett volna. Ám Charles eltökéltsége befolyásolta a férfit. Mind ezek ellenére Fury segédkezett az intézmény kiépítésében. Jobban, mint azt Xavier gondolta volna. A terrorelhárító szervezet feje egy földalatti részleg kiépítésére tett javaslatot, ami a legmodernebb felszerelésekkel látta volna el az iskolát annak érdekében, hogy majd a jövőben talán Charles és Erik meggondolja magát. Bár nem rajongott az ötletért Xavier még is beleegyezett, főleg azért, mert Fury említést tett neki egy szerkezetről, amivel fel tudja majd kutatni a mutánsokat. A tudósok csak Cerebroként említették. Miután felépült az iskola, a S.H.I.E.L.D. új irányokba indult. Egy eldugott szigeten nekilátott megépíteni a csak Raftként említett óriási börtönkomplexumot, amiről még a kormány sem tudott. 1990-óta folyik az építkezés és mind a mai napig tart...

Miután csaknem lényegében 60 éve áll fenn a szervezet, neki látott hatalmas ütemben terjeszkedni. Nem csupán az egyesült államokban, de máshol is kezd egyre inkább érvényesülni. Bár központját egyértelműen New York képezi. A kormány hivatalosan tagadja a létezését és nem is akar tudomást venni a S.H.I.E.L.D.-ről. Habár tisztába van jelenlétükkel nem foglalkozik vele, ellenben ha tudná mind azt ami a háta mögött zajlik, valószínűleg már rég lépéseket tett volna annak érdekében, hogy megállítsa a Raft létrejöttét, Xavier földalatti részlegét, a mutáns szuper-katona projektet és a hasonló tevékenységeket.

Hajsza: Kapj el! Tumblr_l4o4m0EGqO1qbmcovo1_500

Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Hajsza: Kapj el! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza: Kapj el!   Hajsza: Kapj el! Icon_minitimeVas. Jún. 26, 2011 7:31 pm

Felépítés

A S.H.I.E.L.D. 3 fő részlege több al-részlegre is osztható. De a kaland miatt most csak az utóbbival fogunk foglalkozni, a Mutáns humanoid lények utáni kutató csoporttal.

Kutató csapat - Azok, akik a mutánsok felkutatása végett vannak jelen. Remek nyomolvasók, és detektíveknek is nevezhetnénk őket, akik a halvány jeleket megkeresve felkutatják a kiszemelteket, és behatározzák azok tartózkodási helyzetét. (felszerelésük: kommunikátor, egy hangtompítós 9mm-es, kevlár öltözet, kódtörő és a Helicarrier bázissal összekötött teleport készülék)

Tűzérség - Egy profi módon kiképzett fegyveresekből álló csoport, akik az akció részét végzik a munkának. Ők azok, akik az ellenálló mutánsokkal néznek szembe, és habozás nélkül cselekednek. Többnyire csak vészhelyzet esetén kerülnek bevetésre. (felszerelésük: kommunikátor, kevlár öltözet, gépfegyver, lézer pisztoly, és a Helicarrier bázissal összekötött teleport készülék)

Tudósok - Remek szakemberek, akik az állat és növény tan mellett kiválóan ismerik az emberi testfelépítést, és legfőképpen a gének, DNS tanulmányozása miatt vannak jelen. Hozzájuk kerülnek az elkapott mutánsok, akiken teszteket végeznek és a vérvételt követően annak miben létét próbálják megérteni. (felszerelés: mivel nem szokásuk bevetésekre menni, így nincs)

Felszerelés tekintetében csak az alapokat tüntettem fel. Vannak ügynökök természetesen akik több eszközzel is indulnak útra, de a kalandra kizárólag egyetlen egy a játokás által kitalált plusz birtokolható.


Rang fokozat

Hajsza: Kapj el! Scaled.php?server=535&filename=398pxshielduniforms
(balról jobbra)

  • Vezető, a S.H.I.E.L.D. vezér igazgatója, akiből mindössze egyetlen egy személy lehet, ez pedig jelenleg Nick Fury. Ő az aki irányít mindent a szervezeten belül, az ő szava sérthetetlen.

  • Vezető helyettes, akiből többnyire maximum kettő lehet, de akár több is ha úgy kívánják. A feladatkörük egyes részlegek szemmel tartása, és a küldetések, bevetések informálása, ismertetése és kiadása.

  • Osztag vezető, akiből már több is lehet. Ők azok, akik egy-egy osztag parancsnokai a terepen, és őket követve kell cselekedni az embereknek.

  • Régió helyettes és karbantartó. Ruházatuk megegyezik, eltérés mindössze annyi, hogy a karbantartónak nincs fegyvertáskája. A Régió helyettes az a személy, aki egy-egy csapaton, osztagon belül az Osztag vezető jobb keze. A karbantartók pedig akik a bevetések során a különböző járművek sofőrei. Ők akik szinte mindennel tudnak közlekedni, és a műszaki gépek mesterei.

  • Adminisztrátorok, más néven a kiképzők, akik az ügynököket tanítják ki. Bevetésekre már ritkábban mennek, de van mikor részt vesznek benne.

  • Katonák, akik a S.H.I.E.L.D. legnagyobb részét képezik. Ők jelentik a szervezet mozgatórugóját, kikből a legtöbb van, és akik a bevetések jelentős részét jelentik a taglétszám terén.

  • Kutató csoportok, tudósok, és szerelők, akiknek többnyire a fehér köpeny a viseletük. Bevetésekre, és terepre szinte sose mennek, többnyire a bázison végzik a különböző tanulmányokat, megfigyeléseket, és szereléseket.


Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Hajsza: Kapj el! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza: Kapj el!   Hajsza: Kapj el! Icon_minitimeVas. Jún. 26, 2011 7:36 pm

Ha minden igaz a szükséges információk már olvashatóak, így a karaktereket el lehet készíteni. Ha valakinek lenne esetleg kérdése, akkor az nyugodtan tegye fel itt, vagy PM-ben.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Vincent China
Inaktív karakter
Vincent China


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2011. May. 27.
Age : 31
Tartózkodási hely : SKDI

Hajsza: Kapj el! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza: Kapj el!   Hajsza: Kapj el! Icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 9:31 pm

Ezennel szeretnék jelentkezni.

Hajsza: Kapj el! Gun_Girl_by_evans7
Születési név: Noah Rebeca Fox
Becenév/ álnév: Fox, Beca vagy Bec / Lucy Merqurie, Demonic O’Vil.
Faj: Homo Sapiens Sapiens.
Nem: nő.
Születési hely, idő: London, 1971.április.1.
Kor: huszonkilenc éves.
Családfa:
A szülők Nikolett Emma Steinberg és Norton Eduard Fox, ő elhunyt, de Joshua Bild a pótapa szerepébe lépett.
A féltestvérei Nessa és Natalie, meg Naomi. A hugicája pedig Nolen.
Közeli rokonok még a Chain család, Franklin, Gilbert és Vincent az unokaöccsei, valamint Ella az unokahúga.
A Stolzberg család, Damien unkaöccsi személyében.
Kókusz a fehérpatkány, az egyetlen férfi, aki huzamosabb ideig kibírta mellette.
Betegségei: teljesen egészséges testileg és szellemileg is, leszámítva a lila macik iránti rajongását.
Foglalkozás: Archeológus és S.H.I.E.L.D. ügynök.
Testmagasság: egy méter hetvenhét centi.
Testsúly: igyekszik hatvanöt-hetven kilogrammnál nem súlyosabb lenni.
Hajszín: lenszőke, méghozzá eredeti.
Szemszín: türkiz.
Bőrszín: fehér.

Előtörténet:
Egy kicsit az ősökről.
Nincs indokom, hogy miért, de a lentebb olvasható szemezgetésben a vissza, át, alá és felé utalások elhanyagolása végett, azért hasznos pont lehet.
Kezdjük akkor az édesanyámmal, aki maga a tökéletes háziasszony megtestesítője. Életében nem vert be még egy szeget sem, sőt, kalapácsot is csak a garázspolcon látott az összes egyéb sufnituninghoz kellő eszközzel együtt. De, minden másban jeleskedett, mesterszakács is lehetett volna belőle, vagy varrótanácsadó. Talán egy gyárral is elboldogult volna, ha van megfelelő felső vezetés. Sminkben és divatban verhetetlen volt, akárcsak a sokfogásos vacsorákban.
Édesapám, ő az igazi ezermester. Mindig is imádott nyakig olajos lenni, hol ott a falon a fogorvosi oklevele díszelgett, de nem igazán kutakodott sokat mások elvásott fogai után. Inkább motorokat, felfüggesztéseket bütykölt, hogy a hosszú hétvégéken megutaztassa kis családját, vidékre, az éppen esedékes roncsderbi helyszínére. Ahol indult is otthon tákolt gépezetével, vagy ingyen lovaglásért rendbehozta a makacskodó traktorokat és bevezette a villanyt is, kiebrudalva az istállókból az olajlámpákat. A munkaidő nagy részében pedig ingatlanügynökként tevékenykedett.
A babavárás.
Sokszor téma volt közöttük, aztán persze sztorizgatássá vált a sikert követően a barátok körében eme dolog. Ugyan is, hozzám orvosi segítségen át vezetett az út, meg persze a számtalan bizonytalansággal telt hónap és a jó öreg természetes mód helyett, egy fecskendő. Ez van!
Tehát érthető módon úgy örültek minden napnak, amíg pocaklakó voltam, hogy kilenc darab füzet, tele feljegyzésekkel és ultrahang felvételekkel mindent elmesél a maga igen részletes és helyenként poénos mivoltával. Ha nem gond akkor ebből most nem szemezgetnék. Amúgy is elég személyes a dolog, de egy bakit azért megemlítenék. Kezdetben úgy nézett ki a dolog, hogy hárman leszek, aztán négyen, de valami zűrös oknál kifolyólag egyedül maradtam, de mint kisfiú. El lehet képzelni a szülőszoba meghittségét és az orvos képét, amikor egy alkatrésszel kevesebbel jövök a világra és az biztos nem maradt odabent.
Ebből kifolyólag, zöld és kék volt minden holmim, a mesebeli felsős szobácskámról, meg a szelíden fodros dolgokról nem is beszélve. erről is tucatnyi fénykép van, ahogy a villám átalakításról.
A Nagy Baki.
Muszáj külön címszóval jellemeznem, hogy édes jó apám, annak hevében és persze a jó minőségű ír vagy esetleg skót whiskyében, ebben nem vagyok teljesen biztos. Sebtében be is jegyzete a nevemet, akkoriban egész gyorsan mentek ezek a folyamatok, tisztelettudóan az öccse után. Mikor kialudta magát döbbentették rá, hogy nem fia, hanem lánya van. Ezért gyorsan megtoldották a nevem egy szintén kétes eredetű, anyám állítása szerint szigorúan női névvel.
Az évek sodrában.
Sokan elmondják, hogy nem volt semmi különös a gyerekkorukban, szokványos volt, az átlagosabbnál is átlagosabb és stb. Nem kell tiltakozni, tudom. Én már csak ilyen vagyok, ezért elmondhatom, hogy a családomhoz képest igen is átlagos gyerekkorom volt. Bármilyen hihetetlen a szocializációt egész korán megkezdte az édesanyám, egy évesen dugott be a bölcsibe, mert állítása szerint nagyon sírtam. Nohiszen, nagyi állítása szerint csak akaratos voltam. Természetesen, ahogy elértem a megfelelő kort, egy azon intézménybe jártam tovább, csak évről évre másik szobába ettem be a lábam, míg végül ki nem jelentették, hogy alkalmas vagyok az iskola elkezdésére.
Nagyon vártam, otthon, meg a barátaimmal, amúgy is folyton iskolásat játszottunk, persze semmi tudás nélkül. Így bizony szerepelt néha olyasmi, hogy 2-4=9, de hát csak törpék voltunk. A nagy szám, mert akkor igazán nagy volt, az elöbbin felbuzdulva ki is oktattam kapásból a tanárnőt, hogy nekem ne mondja, hogy 1+1 az 2. Végül azonban ő győzött meg engem az igazáról.
Most egy sokak számára hátborzongató kijelentést fogok tenni: Szerettem az iskolát. Egy rész játéknak fogtam fel, aztán valami hülye küldetésnek, hogy anyu és apu büszke legyen rám és lehettek is, remekeltem mindenből. Szavalóversenyek, művészeti előadások, benne voltam minden olyan dologban, amitől a többségnek a szőr állt fel a hátán.
E közben beleszerettem a tornába, pontosabban a főleg a talajtornába, de olyan szinten, hogy kiharcoltam, hogy átmehessek egy olyan iskolába, ahol ezt „komolyan” tanítják. Anyámnak csalódás volt, ő kizárólag a művészlelket látta benne, apa egyszerűen odáig volt és boldogan fizette a borsos tandíjat. Nehéz volt felzárkózni, de sosem voltam az a fajta, aki csak mert elsőre, vagy akár harmadjára sem megy, feladja. Addig küzdöttem, amíg egy szintre nem keveredtem az évfolyamtársaimmal. Egy-egy jól sikerült verseny után, -noha alaposan megtapasztaltam a vereség keserű ízét is, szinte már az olimpia aranyérmes dobogóján láttam magam. Akkor ez hajtott, hogy én legyek a legfiatalabb aranyérmes.
Ennek érdekében sok mindent feláldoztam, de néhány dolgot nem voltam hajlandó. Ezek közé tartozott, az apuskával együtt töltött hétvégék, amikor lovagoltunk a közeli gazdaságnál és belebújva a régi harcosok bőré, íjjal imitáljuk a csatákat. Persze sosem volt élő célpont, de attól mindig jó móka volt.
Szükségtelen rossz.
Másodikos gimnazista voltam és életem egyik legfontosabb versenyére, amikor a történelem óra kellős közepén az igazgatóiba hívattak. El sem tudtam képzelni, hogy miért, aztán nem tudtam elhinni, amit a zokogó anyámat kísérő nagybátyám mondott. Apámat, az én pótolhatatlan apámat megölték! Az életem nagyjából száznyolcvan fokot fordult, ami eddig érdekelt, hidegen hagyott és a temetést követően, volt, hogy a sírja mellől kísértek haza. Ezeket a látogatásokat azonban nem sokáig tehettem meg, mivel kiderült, hogy az én tündéri háziasszony édesanyám már néhány éve igen forró kapcsolatban volt egy amerikai férfival, aki nem volt rest élni az alkalommal.
New York, a Nagy Alma lett az új otthonom, illetve az ámokfutásom helyszíne. Egy kicsit sem mutattam hajlandóságot arra, hogy elfogadjam a Bild családot, még akkor sem, ha ezzel kaptam három nővérkét, akik közül egy tőlem alig volt két évvel idősebb. Nem mintha egy kicsit is megkedveltem volna őket, lekötött, hogy minél kellemetlenebbé tegyem az életüket. Meg kell vallanom, egészen jól haladtam ezzel. Méghozzá olyan jól, hogy két alkalommal is a rendőrőrsön kötöttem ki, kisebb testi sértés és tiltott falfirka miatt. Ekkor kerültem bentlakásos suliba, ahonnét kerek egy hónap alatt sikerült kicsapatni magamat, a következőhöz némileg több időre volt szükségem.
Újabb fordulat.
Mielőtt azonban teljesen lezüllöttem volna és egy államilag finanszírozott intézménybe kerültem volna, kiutaltak a nagyszülőkhöz nyaralni. Igen komoly beszélgetésen esetem át az idősebb generáció tagjaival, de felnyitották a szememet és némileg a szemléletmódom elferdült görbéjén is egyenesítettek egy keveset. Időközben, ezt csak úgy megjegyzem, megszületett a húgom is. Ő sem tudott, de vissza kanyar.
Mikor harcedezetten hazatértem, mert azért a egy városi lánynak igen is nagy munka a földeken a jól bevált ló vontatta eke és kapa társaságában a földet művelni, szóval bejelentettem a nagy tervemet. Rendőr akarok lenni! Természetesen kitört a botrány, hogy én ezt még is hogy képzelem, meg egy lánynak ez nem való és mivel messze nem voltam még nagy korú, ezért szó szerint a fenekemen kellet maradnom.
Egyetem, találom módszerrel.
Nagy nehezen összekapartam magamnak egy nem kitűnő, de egészen jó érettségit. Bosszantó volt, hogy körülöttem mindenki az egyetemi lázban éget, én meg nem tehettem azt, amit akartam. Így a nagy könyvet találomra fellapoztam és ráböktem egy sorra, így lett belőlem archeológus kezdemény, noha azzal a tervvel, hogy a szemeszter végén elegánsan kibukok. Azzal azonban nem számoltam, hogy megtetszik mind az, amit az előadásokon a proffok igyekeztek nekünk átnyújtani. A lekockult szobatársamról nem is beszélve, aki mellesleg beavatott az informatika bűnös rejtelmeibe is. Vétek lett volna kihagyni!
Három igen kellemes évet töltöttem el hallgatóként, de bármennyire is élveztem a légkört, nem felejtettem el az igazi célomat. Halasztottam és a csinos kis miniszoknyáimat egyenruhára cseréltem, mert felvettek, a régi kis stiklijeim ellenére is. Nem bonyolódnék bele a néhány hónapos kiképzés rejtelmeibe, legyen elég annyi, hogy a gyakorlatot messzemenőkig jobban élveztem, mint a jogszabályoktól hemzsegő elméletet.
Utcai cirkáló.
Elvégezve az akadémiát, a 40-esekhez kerültem és ott kénytelen voltam át és túlélni minden olyan heccet és beavatási ceremóniát, amit az újoncoknak szinte kötelező elszenvednie. Mind a mellet, hogy a forgalomirányítás gyönyöreit is magaménak tudhattam, a parki bokáig járd le a lábad műszakokkal együtt.
Persze nem így képzeltem el a karrieremet, így törekedtem arra, hogy érdemesnek minősüljek arra, hogy további fejtágításra küldjenek. Két évig erre esélyem sem volt, de legalább kaptam egy autót a hátsóm alá, miután kiderült, hogy szeretek én motorozni, de nem a nagyvárosban és nem a megadott sebesség korlátok között. Szívás, ha a rendőrt büntetik meg gyorshajtásért!
Aztán elérkezett az idő és a néhány hónapos tréning után, kitehettem az asztalomra Azt a bizonyos kis táblácskát, amin az díszelgett: Fox nyomozó. Eddig is láttam nyomasztó dolgokat, de ezek rendre megsűrűsödtek a piti betörők ügyei közepette, anyámék persze szinte szóba sem álltak velem. Így csak levélben értesültem erről-arról, például, hogy újra meg újra nagynéni lettem és kaptam fényképet is, amiket szépen elrakosgattam egy olyan gondolati címszóval, hogy majd a következő viccend alkalmával pofavizitet tartok. Ez valahogy sosem jött össze.
Párban szép az élet.
Kivéve, ha rajszöggel, vagy fingó párnával köszöntjük egymást a műszak kezdetén. Eddig is voltak társaim, mert a jó zsaru párban jár, hogy négy szeme legyen és stb.-stb. Ezt a fickót azonban több hónapomba telt megkedvelnem, aztán egy kicsit sikerült a kelleténél is jobban, de sosem lépte át a lakásom küszöbét és én sem az övét. Róla tudnék áradozni, ha akarnék, de sajnos kapcsolatunkat beárnyékolja az árulása.
Kivételesen egy ügyön dolgoztunk, egyszerű tévék lopásáról volt szó, aztán későn kaptam csak észbe, hogy a mágikus fehér por is szerepet játszik. Konkrétan akkor, amikor a rajtaütést hajtottuk végre, sikerrel, a hiba csak az volt, hogy az ispsével együtt hármasban maradtunk és miközben a jogait daráltam, ő egyszerűen hátba lőtt.
Béna.
Két golyót is pazarolt rám, aztán felszívódott. Én meg hosszú hónapokig kínlódtam, hogy egyáltalán megálljak a lábamon és ezért lett egy új társam, egy sétabot és ezt követően nyugdíjazta. Röhej, huszonöt évesen lettem nyugdíjas! Hiába hadakoztam ez olyan dolog volt, amibe kénytelen voltam belenyugodni. Ha nem tömtem tele magam fájdalomcsillapítókkal meg sem tudtam mozdulni, még az öngyilkosságon is gondolkoztam, de a véletlen az utamba sodorta az egyik egyetemi tanáromat.
Nem részletezem, elintézte, hogy befejezhessem a tanulmányaimat. Figyelemelterelésnek tökéletes volt és mivel maga mellé vett asszisztensnek, kapásból munkám is lett. Beutaztam Ázsiát és Egyiptomot is, sok érdekeset látva és tanulva, aztán úgy döntöttem megpályázok egy nyugis múzeumi állást, Angliában. Elvégre az, az én őshazám!
Isten Keze.
Néhány hónapja laktam már a ködös és nyirkos Londonban, amikor az egyik éjszaka másfelé vettem az utam és mit ad Isten, kibe botlom? Herison Mec’Gartba, a volt társamba. Ma is kiröhögöm magam, ahogy a fegyverem után nyúlok, ami évek óta nem fityeg az oldalamon és ő a képembe röhögve rántja elő a sajátját és közli, azt hitte halott vagyok és most majd gondoskodik róla. Meg is tette, de volt egy szemtanú.
Kicsit ködös volt az egész, ahogy a kislány megérintett és aztán az én kedves ellenségem pedig összeeset pusztán a pillantásától. Én sértetlen és teljesen gyógyultam keltem fel a kőről, míg Heris szenvedett mindattól, amitől egy perccel ez előtt még én. Meg akartam álltani a lányt, de bénultan figyeltem a földön fekvőt, így csak a nevét árulta el. Ha lehet ezt annak nevezni: Isten Keze.
Új célok. Új kezdetek.
Ez az eset nem hagyott nyugodni és hanyagolva az állásomat is, átmentem magánnyomózóba. Életem legfurcsább esteivel találtam magam szembe, egyszerre volt hihetetlen és megmagyarázhatatlan is, minthogy hogyan tud valaki cseppfolyóssá válva a padló résein át megszökni, vagy a plafonon mászni, mind a vámpírok. Azaz este azonban arra sarkalt, hogy higgyek ezekben.
Egy tragédia azonban visszahívott az államokba, a szüleim kikészültek, ahogy a testvéreim is. Nessa bántalmazta a gyerekeit és egyik fegyelmezése alatt felgyújtotta a házukat, ami önmagában is szörnyű, de az egyik fia is meghalt ennek következtében. Talán, ha közelebb állok hozzájuk, jobban megrázz a dolog, de ők csak idegenek voltak számomra. Amit viszont bánok, hogy a temetésre nem tudtam elmenni. Mivel egy igen érdekes fickó keresett fel, elmondása alapján felkeltettem kutató munkámmal az érdeklődését és a szolgálati múltam sem elhanyagolható.
Élből el akartam utasítani a vele való találkozást, de a női megérzés. Na, az azt mondta, bele kell vágnom. Bele is vágtam, oly annyira, hogy egy teljesen titkos szervezet újonca lettem, aminek a hírét ugyan hallottam, amolyan mende-mondák formájában, de semmi érdemre méltót. Ezt pótolták, ahogy néhány évek alatt felhalmozódó hiányosságomat is, szerencsére a rozsdát viszonylag hamar sikerült eltüntetnem a tagjaimról.

Jellem:
Karizmatikus jelenség, törekszik az egyediségre, ez megnyilvánul a jellemében és öltözködésében is egyaránt. Határozott és némileg hajthatatlan is, ha valamit a fejébe vesz, akkor nagyon nehéz azt kiverni a fejéből, mondhatni inkább lehetetlen. Amibe belevág azt igyekszik végigvinni, méghozzá a legjobb eredményekkel. Nem törekszik arra, hogy másoknak bizonyítson, de a saját magának állított mércének igyekszik maradéktalanul megfelelni. A véleményét nem rejti véka alá, többnyire nyílt lapokkal játszik, de ha a helyzet megkívánja, akkor előveszi a nők rejtett tulajdonságait, közöttük a kétszínűséget, csalárdságot.
A csapatmunkából is igyekszik kivenni a részét, de nem szívesen hagyatkozik másokra, erre meg is van az oka. Szereti tudni kinek mutatja a hátát. Ridegnek is szokták jellemezni, pedig csak levonja az adott helyzetből a következtetést és saját elképzelései szerint cselekszik, ha meg van rá a parancsa is.
Egyéb: nem díjazza a szőkenős vicceket, vagy is igen, csak nem a hétköznapi módon. Így jobb nem piszkálni ezzel.

Szakképzettség:
Meglehetősen jó céllövő, legyen szó lőfegyverről vagy íjról, illetve a késsel is egész jól megtanult bánni. A rendőr akadémia képzésének keretében elsajátította az önvédelem alapjait, amit igyekszik egyéniségéhez illően mindig továbbfejleszteni. Megette a heckerek kézikönyvét is, így elboldogul a közepesebb rendszerekkel. Ebben is igyekszik fejlődni. Képzett régész, a diplomája is a kezében van és gyakorlatot is szerzett.
Vezetői engedély, motor, gépkocsi és teherautó vezetésére, jelenleg ezeket bevonták. A pilóta engedélye folyamatban van, de már egészen jól elboldogul a helikopterrel.


Felszerelés:
Női kiegészítő holmik, egy szekrényre való hétköznapi ruhaválogatás. Egy bőrönd telis-tele vésőkkel, ecsetekkel és néhány gyűrött térképpel. Laptop, mobiltelefon.
Fegyverzet:
Kommunikátor, 9mm-es hangtompítósval, kevlár öltözet, kódtörő és a Helicarrier bázissal összekötött teleport készülék
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Hajsza: Kapj el! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza: Kapj el!   Hajsza: Kapj el! Icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 9:43 pm

Remek, elfogadva és feljegyezve a jelentkezők közé! Várom a többieket Smile .
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Trant Hardwin / Undor
Jegelt karakter
Trant Hardwin / Undor


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Hajsza: Kapj el! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza: Kapj el!   Hajsza: Kapj el! Icon_minitimeSzomb. Júl. 02, 2011 5:36 am

Születési név: Simon Hardwin
Becenév/ álnév: Rezge
Faj: ember
Nem: férfi
Születési hely, idő: 1958. Június 22. Louisiana New Orleans
Kor: 42
Családfa: testvér, sógornő, unokaöcs (Trant Hardwin)
Betegségei: testileg teljesen egészséges, néha rátörő depresszió jellemzi, az arca jobb fele teljesen meg van égve
Foglalkozás: SHIELD ügynök, Kutató csapat tagja
Testmagasság: 192 cm
Testsúly: 79 kg
Hajszín: barna kicsit őszesbe hajló, legalábbis ahol van
Szemszín: kék, legalábbis a bal, ami még igazi
Bőrszín: europid

Előtörténet:

- EEEEEmber nem unod még ezt? – Hangzik fel egy elgyötört hang a sivatag közepén.
- Mire gondolsz? – Jön rá az unott válasz.
- Hát, hogy itt vagyunk ezen a küldetésen… - Néz rá a fiatal ügynök a karórájára. – már két napja nyolc órája és tíz perce.
- Tizenkettő, de ki számolja? Ez a feladatunk a félszemű nagyfőnök ide küldött minket és mi teljesítjük, amiért jöttünk.
- De hát én ezt nem értem, holnapután úgyis jön három egész szakasznyi tüzér és porig rombolják az egész HYDRA bázis, akkor meg mi a fenének süttetjük ropogósra az alfelünket ebben a kib*szottnak macskalomban?
- Miért van jobb dolgod? Amúgy meg ha leszedem a fejest akkor kevesebb társunk vész oda a rajtaütésben, tudod te is ott voltál az eligazításon.
- Eligazításon? Milyen eligazításon?
- Amit a Fury tartott mielőtt kidobtak volna minket a gépből.
- Ja arra gondolsz, amikor bejátszották nekünk az a rossz minőségű több éves felvételt, hogy „Fiúk a haza számít rátok, végezzétek el a feladatotokat és sok emberünk életét megmentitek” – Utánozza a parancsnok összetéveszthetetlen hangját.
- Igen pontosan arra.
- Ez neked mióta eligazítás, csak abból a papírból tudtuk meg mi is a feladatunk, amit a pilóta rakott az felszerelésembe.
- Tudod, hogy titkos a küldetés. Miért mire számítottál, ez a SHIELD ember, a világ nagy része azt sem tudja, hogy létezik egyáltalán.
- És ez már feljogosítja őket, hogy a szabadságomból rángassanak vissza, és se szó se beszéd beültessenek abba a repülő koporsóba? Még rendesen ki se aludtam a másnaposságot, a csajom mellől hoztak el. Érted, a csajom mellől az ágyból. Még meztelen voltam ember. Hát szabad az ilyet?
- Én meg éppen Trant-tal az unokaöcsémmel játszottam, mikor megérkezett értem a kocsi.
- Trant? Hogy van a kissrác? Gyógyult már valamit is a bőrbetegsége?
- Á nem és még az orvosok sem túl bizakodóak. Az anyjának folyamatosan kenni kell krémekkel, mert különben kiszárad a bőre. El sem tudod képzelni, milyen szörnyű a sírása, amikor a kiszáradt bőre felválik a húsától..
- Na jó itt fejezd be. Sajnálom a testvéredet, pedig pár éve még teljesen egészségesnek tűnt…
- Hé nem az a fazon az, akit keresünk? – A beszélgető partnerek a távcsövüket lesik, és a jelzett személyt fürkészik. A ruházata megfelelő lenne, de az a jelzés hiányzik róla, így csalódottan köp ki a fiatalabbik.
- Á nem ez csak egy őrnagyocska. Nem ez kell nekünk. Te nem unod még ezt az egész életet?
- Milyen életre gondolsz? Ugye nem valami öngyilkos szektába akarsz beszervezni?
- Nem légy h*lye. Itt vagyok már egy éve, és még csak ilyen rohadt melókat kaptam. Menj ide, lődd le azt. Ha még akció lenne, akkor megérteném a dolgot, de így? Csak ülünk egy helyben.
- Fekszünk. – Javítja ki a társa.
- Jól van na, akkor fekszünk, nem mindegy. Szóval csak fekszünk itt egy helyben, és egyszer csak megjelenik a célszemély a csöved előtt, lelövöd és megyünk is. Ezt csinálom már egy éve, mióta felvettek a szervezethez, de már a t*köm tele van vele.
- Na akkor én mit szóljak, már húsz éve csinálom ezt a melót, és az összes taknyos társam, mint te is, hamarabb kerül feljebb, mint én. Pedig mit csináltok, csak beazonosítjátok a célpontot és kész. Én végzem a munka nehezét.
- Ja, mert olyan nehéz meghúzni azt a ravaszt. Én is voltam kiképzésen, lőttem már úgyhogy nem magyarázd be, hogy olyan megerőltető. – A beszélgető partnere ekkor egy pillanatra kijön a sodrából, és abbahagyja a fegyvere távcsövén való kémlelést.
- Na tessék akkor itt van, rám nincs is szükség. Ha te mindkettőnk melóját el tudod végezni, akkor tessék itt a puska. Ha végeztél, ébressz fel. – A mellette álcaköpenyben fekvő társa kezébe nyomja a nem túl könnyű fegyvert, majd hanyatt vágja magát, és az általa mindig hordott kalapot a szemébe húzza. – De ne lőj túl hangosan, mert nem szeretek hirtelen felkelni. – A fiatal fiú csak értetlenül pislog, és nézi az HYDRA bázis és ők között elterülő több kilométernyi távolságot.
- Jól van na azért nem kell felkapni a vizet. Mindenki tudja, hogy a SHIELD legjobb lövészei között vagy, de azért érted mire célzok nem?
- Na ide figyelj kölyök. Én már a cégnél vagyok több, mint húsz éve, és nem találsz olyan ügynököt, aki jobban unná a dolgot, mint én. Hány küldetésen vagy túl tíz, tizenöt?
- Tizenhárom… – Húzza ki a mellkasát, és mondja büszkén, már-már pökhendien. – és csak háromszor sérültem meg.
- Cöcö. Ez nekem a kétszázharmincharmadik küldetésem, és csak egyszer sérültem meg. Mondjuk azt látványosan. – Köp egyet oldalra, csak olyan katonai babonaságból. – Az összes küldetésem ehhez hasonló volt. Ássam be magam egy városba, egy dzsungelbe, egy sivatagba hetekig, egy tetves lövésért. Annyi lenne, hogy küldene a nagyfőnök egy bombázót, és porig rombolná az egészet a célponttal együtt, de nem teszi, mert én olcsóbb vagyok. Csak kidob valahova, és elvégzem, amit rám bíztak. Nem nagy kunszt, ezért hagyott el mind a négy feleségem, és ezért nincs negyven évesen egy gyerekem sem. Az utolsó nyaralásom hét, nem is tizenkét éve volt, egy hétre el tudtam menni az újdonsült feleségemmel Lucyval nászútra. Egy hónaposra terveztük, de valami banánköztársaságban el kellett intézni egy diktátort, mert túl nagyban keverte a sz*rt. Hát el tudod ezt képzelni a nászutamról. El is egy hónapra rá.
- Háháháháhá ez szívás ember. Nekem nem kell asszony, még előttem áll az egész élet. Huszonhárom múltam, csajozni akarok nőzni, és miden lövészárkot végigharcolni, amit csak találok. Érted? – Böki oldalba lövész társát. A további pikáns megnyilvánulásokat a fejhallgatójuk recsegése szakítja félbe.
- Itt Rezge. Ismételje az adást.
- Rezge itt Dobpergés. Rezge itt Dobpergés.
- Dobpergés itt Rezge.
- Rezge, hogy állnak a feladatukkal. Már két napos késésben vannak.
- Tudjuk Dobpergés, de a célpont még nem dugta ki az orrát a bázisról.
- Rezge, ez nem a mi gondunk. Azonnal teljesítsék a feladatot! Eredményeket akarok! Ez parancs. Értik ez paran… - A lövész keze véletlenül a megszakító gombon telepszik meg, majd újra köp egyet.
- Na látod az irodájában ül a sok aktakukac, és „eredményeket akarnak”, de azt persze nem tudják felfogni a nagy eszükkel, hogy a terep más, mint egy iroda. Itt akkor övünk, amikor van értelme, és nem akkor amikor mondják.
- Te már akartam is kérdezni, hogy a kódneved miért „Rezge”? – Ekkor a lövész távcsövében felcsillan valami. Egy rangjelzés, amire már napok óta vár. Beszívja a levegőt, majd kiereszti. A célpont gyorsan és ütemtelenül mozog.
~ Simon mondja, állj már meg egy pillanatra, hogy ki tudjam loccsantani az a zöld maskarás agyadat. ~ Végül berohan egy fából ácsolt bódéban. A rendeltetéséhez nem fér kétség, a napi látogatottsága nagyobb, mint a HYDRA bázis bármelyik helyiségének. A lövész állít egy kicsit az irányzékon, és vállmagasságba céloz. A ravaszt meghúzása már csak hab a tortán.
- Azért mert soha nem remeg a kezem. – A lövedék hangsebesség többszörösével vágódik ki a csőből. A nagy távolság nem gond, ilyen távolságból még egy legyet is el tudna lőni bárkinek a füléről. A sivatagi széllel, a por, és minden a lövedék útjába kerülő tárgyal számolt. Semmi nem tudja megakadályozni, hogy az éppen latrinán ülő tiszt fején keresztül az egyik üzemanyagtartályba csapódjon.
A káosz leírhatatlan. A bázis vezetője elesett, a hangárakban tárolt üzemanyag lángol, és csak másodpercek kérdése, hogy elérje a robbanáspontot, és minden gép az enyészetté váljon. Az éppen ott dolgozók halálsikolyait, a szél kilométerekre elviszi. A robbanást pedig, még a legközelebbi városban is látni fogják. A lövész elégedett mosollyal áll fel, és fogai között csak annyit sziszeg.
- Ezt az arcomért mocskok.


Jellem: Egy megkeseredett, végletekig életunt katona. Több halált és szenvedést látott, mint amennyit egy épeszű ember el bír viselni. Magánélete nincs, így már csak a SHIELD ügynöke maradt teljesen. A cinizmus, és a letargia jellemzi, amiből csak a küldetések adrenalin dús környezete tudja egy-egy pillanatra kizökkenteni.

Szakképzettség: Több évtizednyi harci tapasztalat. Mesteri céllövő, a SHIELD legjobbjai között tartják számon. Rejtőzködés, túlélés szinte bármilyen környezetben.

Képesség: Nincs emberfeletti képessége.

Felszerelés/ fegyverzet: kommunikátor, egy Smith and Wesson m29 .44-es magnum revolver, Gepárd M1 kevlár öltözet, kódtörő és a Helicarrier bázissal összekötött teleport készülék


Hajsza: Kapj el! Jonah%20Hex%20comics
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Hajsza: Kapj el! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza: Kapj el!   Hajsza: Kapj el! Icon_minitimeSzomb. Júl. 02, 2011 11:37 pm

Remek, elfogadva és feljegyezve a jelentkezők közé! Várom a többieket Smile .
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Hajsza: Kapj el! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza: Kapj el!   Hajsza: Kapj el! Icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2011 2:38 am

Ketten? Még péntekig van ideje annak, aki szeretne részt venni (07. 15.) mert akkor kezdem a mesét. Utána már nincs lehetőség csatlakozni!
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Hajsza: Kapj el! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza: Kapj el!   Hajsza: Kapj el! Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 9:22 pm

Elindult a kaland, a résztvevőket kérem, hogy írjanak a Harlem sötét utcáira.


Prológus



2000. december 02. - New York égboltja; Helicarrier

Az eligazító teremben két ügynök áll. Rezge, és Fox. Magától Nick Furytól kapták az utasítást, mi szerint egy speciális, nem mindennapi küldetést fognak kapni. Egy rövidebb várakozás után jelenik csak meg a S.H.I.E.L.D. vezérigazgatója, akinek szájából egy szivar lóg ki, amibe mélyen szív, majd elnyomja, és kicsit talán vészjósló mosolyt ereszt a két ügynökre.

Hajsza: Kapj el! 851277-picture_2


Üdvözli őket, majd egy óriási monitor elé lép, ahol megragad egy távirányítót, és annak gombjait nyomogatni kezdi, mire a képernyőn három személy arca jelenik meg. Közülük talán az egyik nagyobb figyelmet kaphat mint a másik kettő. EGy igen különös félig ember, félig valamiféle állati külsővel rendelkezik. Miután a páros szemrevételezte a képernyőt, Fury megszólal.

-Célpontok. Mind a három. Lehetőleg élve szállítsák le a bázisra, de ha halottak, az sem nagy vesztesség. Ne keltsenek feltűnést egyszerűen csak cselekedjenek. De van némi háttér információm, amit nem árt ha tudnak.

Mondja igen furcsa hangon. Mintha ez a háttér információ kicsit vészjóslóan hangzott volna a főnök szájából. Nem hiába.

-Nem emberekről van szó. Ezek mind hárman mutánsok. Egy genetikai elváltozás új egyediek. Mondhatni evolúció, de akár betegségnek is nevezhetik. Lényegtelen. Ami fontos, hogy a hármójuk különleges erőkkel bírnak. Jamie Madrox. A forrásaink szerint képes sokszorozni magát, ha úgy tetszik pillanatok alatt önmagát klónozza, tökéletes módon. Hírforrásunk szerint Harlemben található. Ő lesz az első a célkeresztben. Számos rablást vitt végbe. A következő...

Hajsza: Kapj el! Scaled.php?server=830&filename=1895631madrox00

-Jason Wyngarde. Szintén Harlemben látják leginkább. Piti tolvajként kezdte, de nagyra tőr. Képes manipulálni az érzékszerveket, és hamis illúziókat kelteni az agyban. Így rabolt ki 2 Bankot az utóbbi egy hónapban. Mind a kétszer az igazgató képében tette meg, akik jelenleg börtönben ülnek. Az utolsó pedig...

Hajsza: Kapj el! Scaled.php?server=84&filename=7978234302mastermind

-Nathalia Poonh. A külseje magáért beszél. Staten Island kikötőiben látták legutoljára. Rejtőzködik, mióta végzett 3 emberrel átváltozása során. Sajnos emberi külsejét még nem láttuk, így legyenek résen vele.

Hajsza: Kapj el! Scaled.php?server=263&filename=766305silver1

Hangzanak el az információk, és a tájékoztatás. Fox ügynök, és Rezge számára kétségtelen, hogy megdöbbentő volt hallani mind azt amit Fury elmondott, de még nincs vége. Még mielőtt kérdezhetnének bármit, a férfi folytatja, és azzal pedig le is zárja a beszélgetést, majd elküldi őket, ám előtte még kezükbe nyom egy-egy 5-5 tölténnyel felszerelt altató lövedékkel ellátott tárat, amely a tartalmazó golyókat hivatott össze fogni. A töltények bármilyen 9mm-es fegyverbe betölthetők, illetve akár nagyobb kaliberbe is, hála a kiegészítő felszereléseknek, amikkel akár nagyobb kaliberré is alakíthatóak a golyók.

-Nincs kérdés, nincs kétely. Nem kell tudniuk, hogy miért van szükségünk rájuk, csak csinálják. Lehetőleg élve szállítsák le őket. Ha halottak, akkor is hozzák fel a Helicarrer-re. Világos voltam? Nagyszerű! A töltényeket pedig használják. Leléphetnek!
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Hajsza: Kapj el! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza: Kapj el!   Hajsza: Kapj el! Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 2:51 am

Figyelem!:A kaland jelen helyzet szerint áll, mivel a két játékosból mindössze egy van jelen, így örülnék, ha nem csak neki kellene lemesélnem a történetet, ezen oknál fogva lehetőség van ismét jelentkezni a történetre a fent leírt szabályok alapján. Határidőt nem adok meg, de aki csatlakozna, az kérem jelezze szándékát legkésőbb keddig (2011. 05. 02.)!

Szerk.: A lehetőség határideje lejárt, így már nem érvényes a felajánlás.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Hajsza: Kapj el! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza: Kapj el!   Hajsza: Kapj el! Icon_minitimeHétf. Aug. 22, 2011 11:54 pm

A kalandot idő előtt, játékos hiány miatt sajnos lezárom!
Köszönöm a részvételt, remélem élveztétek addig, míg tartott.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Hajsza: Kapj el! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hajsza: Kapj el!   Hajsza: Kapj el! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hajsza: Kapj el!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hajsza: Egér út

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Kaland részleg :: Tömegkaland-
Ugrás: