Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Föld - 52742 (Kifordított világ)

Go down 
+2
Craig McAllister
Cerebro
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Föld - 52742 (Kifordított világ) Empty
TémanyitásTárgy: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) Icon_minitimeVas. Jún. 26, 2011 6:32 pm

Egy alternatív világ, ami kifordulva önmagától másképpen alakult, mint az ismert. Itt a jók a rosszak, és a rosszak a jók.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Föld - 52742 (Kifordított világ) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) Icon_minitimeVas. Jún. 26, 2011 6:49 pm

Ismeretlen kietlen helyszínen nyílik meg a Blink portál, ami a Tallussnak hála kalauzol el mindenkit.

Föld - 52742 (Kifordított világ) Scaled.php?server=713&filename=40992746

Kivétel nélkül mind a hatan kissé kellemetlenül értek földet a magasból, a kopár sziklás környezetben. Nincs egyetlen egy növényzet, egyetlen egy lélek sem sehol amerre a szem ellát. Ebben a pillanatban azonban a Tallus megszólal gépi hangon.

-Föld - 52742... az eddigi ismeretek alapján egy olyan alternatív sík Föld bolygója, amely eltérést mutat az ismert betöltött szerepekben. Egyetlen biztos pont Magneto mutáns és emberjogi védelmet biztosító bázis, ami otthont nyújt a menekülteknek, kik az Agyként ismert Charles Xavier ellen keresnek menedéket. A feladat: Megállítani Agy mesterkedéseit mielőtt pusztulásba taszítja a bolygót.

Mindenki hallhatta a rövid információ csomagot, aminek hála már el lehet indulni valamerre. Ha csak képletesen is, mivel a csapat a jelenlegi helyzetükben talán tanácstalanok lehetnek, mivel egy sivatagra emlékeztető semmi közebén állnak, és egyik árnyban sem látni a civilizáció jeleit. Hacsak egy a messzeségben magasan szálló madár nem jelent valakinek valamit...
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Craig McAllister
Játékos
Craig McAllister


Hozzászólások száma : 46
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 05.
Age : 35
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Föld - 52742 (Kifordított világ) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) Icon_minitimeHétf. Jún. 27, 2011 4:45 am

Végül a csapat elindult, és a kedélyek is valamelyest lenyugodhattak. Bár Kraven biztos még forrong magában, Deadpool pedig nem is figyel a külvilágra, eljátszadozik magával. A lényeg az egészben, hogy már nem kell Morf idétlen szövegét hallgatni, és nem kell tűrni a tétlenség vele járó kellemetlen hatásait.
A megérkezés szempontjából még a Talluson dolgozni kellene, hiszen magasból zuhantak alá egy igen kopár, és sivár környéken. Peter valamennyire tompította a zuhanást, szép kis krátert hagyva maga alatt, feltápászkodik a földről, és körbe néz.
Beleszagol a levegőbe, majd a többiekre tekint, de már nem igen van ideje bámészkodni, hiszen megszólal a Tallus.
Elmondja a szükséges információkat, miközben Kolosszus próbál minden egyes szóra jól odafigyelni, bár ez nem nehéz, hiszen a karján lóg a szerkezet.
- Szóval kifordított világ? Nagyszerű. - Mondta alig hallhatóan mikor véget ért az élmény beszámoló, majd a vezető mostmár jobban szemügyre vezette a csapat tagjait.
- Mindenki jól van, értettétek a Tallus által leírt világ? - Kérdezte kis orosz akcentussal, bár most legalább nem vétett nyelvtani hibát.
- Nos, azt tudjuk, hogy lenni egy Magneto nevezetű mutáns, aki még talán kapóra is jöhet. Az Agy az első számú célpontunk, élve, hallva, tök mindegy. Talán először felvehetnénk kapcsolat Magnetoval, hiszen ellenségem ellensége a barátom. - Elmélkedett hangosan.
- Ez még azért is lenne előnyös, mert mi nem tudunk többet, annál amit a Tallus elmondott, Magneto pedig ismer Agy főhadiszállás, és talán a tervrajz is. Viszont mielőtt bármibe bele vágnánk, ismerjük meg a helyzetünket, a bolygó bármely szegletén lehetünk. - Magyarázta Peter, majd egy madarat vett észre a messzeségben, magasan az égen. Szóval élet van a bolygón, ezt jó tudni, s bár egy sivatag szerű helyre dobta ki őket a Tallus, lehet ez csak a Föld egy ilyen szeglete, koránt sem biztos, hogy az egész bolygó ilyen állapotban van.
- Contus kérlek emelkedj a levegőbe, és ha látsz valamit jelezz nekünk. Tudtommal képes vagy rá. - Mondta Kolosszus, majd Gabriel Grey felé fordult.
- Grey tudtommal te értesz a telekinetikához, biztosítsd Contusnak emelkedést, vész esetén pedig segítsd lejövetel. Deadpool, Misztik biztosítsd a területet, addig én felveszem a kapcsolatot a Tanáccsal. - Adta ki az utasításokat, majd ahogy ígérte is, a szerkezetet, karjával együtt a fejéhez emelte, majd ahogy Forge magyarázta neki még a bázison, próbálta felvenni a kapcsolatot a tanáccsal.
- Halló Bázis, itt az Exiles béta csapat, megtudják mondani a helyzetünket? - Kérdezte, fél szemmel a többieket fürkészve.
Vissza az elejére Go down
Trant Hardwin / Undor
Jegelt karakter
Trant Hardwin / Undor


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Föld - 52742 (Kifordított világ) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) Icon_minitimeHétf. Jún. 27, 2011 10:54 pm

Kraven csak néz, ahogy parancsolgat Kolosszus. Úgy néz ki mégsem olyan rossz vezető a vasfejű mint ahogy elsőre kinézett. Igazi mire is számított volna, a terepen tűnik ki az igazi vezér. Őt nem vette a parancsai közé, talán mert tart tőle egy kicsit, vagy látja benne a vezéralakot, de ha tényleg igazán számító alak, akkor csak tudja a varázsszereinek korlátait, és még nem akarja elhasználtatni azokat, hátha nagyobb szükség lenne rájuk.
Mindenki teszi a dolgát, miközben ő csak a szemét meresztgeti. A látó határt fürkészi, hátha talál valami érdekeset, amin elindulhatnak. Ha semmi akkor a közelebbi környezetet veszi szemügyre. fél térdre ül, és nyomokat, keres. Egy lábnyom, egy halott állat, vagy csak egy csillogó tárgy, amit elvesztett a gazdája. Nem sok dolog kell hogy következtetni lehessen, merre is mehetnek, vagy merre is van a civilizációnak hívott förtelem.
Vissza az elejére Go down
Maxwell Evans
Játékos
Maxwell Evans


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 25.

Föld - 52742 (Kifordított világ) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) Icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 10:43 am

Szinte már rutinosan érkezek a teleportálás után. A hátsómra, akarom mondani seggemre. Azzal veszem fel az offenzívát. Off...enzi... Szóal puhán érkezem a talajra. A homok durva, mint egy brooklyni kurva. Az otthoniak legalábbis, durvák. De azok ám... Hmmm... és mindenhova bejutnak... mint a homok ugyebár. Ugye? Azt hiszem, utasítást adtak. Bár zavaros. ~ Az agy az ellenségünk a mágnes a barátunk, a hely biztonságos... "emelkedj a levegőbe"? Az nem olyan könnyű katonai bakancsban meg egy pár kiló fémmel a hátamon... Ja, hogy nem is nekem....Óóó~ Körbe nézek, mikor felfogtam a helyzetet, azt hiszem.
- Taps! - Csapom össze kezem jelentőség teljesen, hogy amíg elterelem a többiek figyelmét elővarázsoljak egy pisztolyt és a következő mozdulattal lelőjjem vele.
- Nyami! - Nyalom meg a szám szélét, a maszkom belsejével együtt, miközben betámadom a tetemet.
Vissza az elejére Go down
Repro
Játékos
Repro


Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.

Föld - 52742 (Kifordított világ) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) Icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 11:38 pm

Zuhanásomat a telekinetikus erőmmel csillapítom, így simán érek földet. A képesség használatát követően, mintha megnyugodna az Éhség, úgy látszik, hogy tétlenség esetén tör rám hatalmas erővel, ám így is nem ártana egy kis nasi. A regeneráló még mindig fincsinek tűnik, de fő az önmegtartó... TÁPLÁLJ!!! Csönd legyen! Következőleg egy pszichikus zárlatot kérek az agyam azon részére, igaz, hogy akkor a képességeim is csökkenek, de legalább nem ölöm a társ... NEM FOG SIKERÜLNI!!! Igaza van... Talán, ha az Agy képességet megszerzem, akkor... ERŐSEBB LESZEL!!! Úgy van! Erősebb leszek és talán magamat is szintbe tudom hozni.

Közben jön az infó és megy a parancs. Magneto jó barát, de van nálunk még egy Magneto, nem is tudom, hogy hívják őt. Nem is érdekel, engem csak a képessége izgat. Ha valahogyan lenne esélyem rá, hogy megszerezzem... Koncentrálj!

Segítek felemelkedni neki, ahogy a főnök mondja, míg Deadpool tapsikolását megállítom azzal, hogy a kezeit megállítom. Legalábbis próbálkozok hátha gyorsabb a maszkos, mint gondoltam.
Vissza az elejére Go down
Anthony Carter
Játékos
Anthony Carter


Hozzászólások száma : 61
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 21.

Föld - 52742 (Kifordított világ) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) Icon_minitimeCsüt. Jún. 30, 2011 8:55 pm

Megérkezve első dolgom torkon rúgni Deadpoolt az iménti kezes mutatványáért. Ha nem sikerülne elsőre, újabb próbálkozással kigáncsolom, hogy megnyalja kicsit az új Föld talaját. Ezek után csak szemmel verem az illetőt, és oda lépek a csapat vezető mellé, minden szó nélkül. Hallgatom a Tallus beszámolóját, majd elgondolkozom. Xavier professzor az ellenség? A saját világomban pont hogy ő volt a tanítóm. Bár nem mondom, hogy szerettem volna, de elviseltem, és megvédtem ha arra került a sor. Elvégre X-Men tagként éreztem iránta valamiféle kötődést. De az nem fog befolyásolni annak érdekében, az itteni alternatíváját megállítsam bármilyen eszközzel. Míg Kolosszus kiossza a parancsokat, körbe nézek a terepen, és végig pásztázom a helyet. Nem látok fenyegetést egy magasan szálló madáron kívül, de a főnök parancsának próbálok eleget tenni és biztosítom a terepet. Egy pillanatra Deadpool idétlensége vonja el a figyelmemet, majd a fegyvere dörrenése. Ez meg mit művel?
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Föld - 52742 (Kifordított világ) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) Icon_minitimeCsüt. Jún. 30, 2011 9:14 pm

Kolosszus kiosztja a parancsokat, és azokat követve mindenki helyezkedik. Közel, s távol semmi életet nem lehet felfedezni, csak a kietlen pusztaságot, néhány kaktusszal a messzeségben. Ebben a pillanatban vonja el Deadpool a figyelmet, és egy fegyverdörrenés után a távoli messzeségben lévő madár zuhanni kezd... Közben Kolosszus is megkapja a a választ, tökéletes vételen keresztül.

-Exiles béta? A helyzetetek... Amerikai Egyesült Államok, Nevada sivataga. Nagyjából 30 km-ra északra található Las Vegas, ha a műszerek helyesen mértek be titeket.

Érkezik a helymeghatározás, majd mindenki szemmel kísérheti, ahogy a levegőben zuhanó gravitációnak ellent nem mondó állat zuhan. Egészen addig... míg hirtelen irányt változtat és manőverezni kezd. Egyenesen a csapat felé tart, igen gyorsan. Sokkal gyorsabban, mint amekkora sebességre egy egyszerű állat képes. Pár pillanat alatt megszűnik a több száz méteres távolság a Béta és a halottnak vélhetett madár között, és hirtelen mindenki csak arra eszmél, hogy valami ismeretlen, nem beazonosítható tárgy egyenesen Deadpool állának csapódik, hatalmas reccsenést követően, majd egy tőr szúrja át Contus torkát, ahogy az felér repül nyíl egyenesen, ezzel pedig a földre zuhan, és hörögve kapkod a levegőért. Az ismeretlen tárgy, ami pedig Deadpool számára jelentett fájdalmas találkozást, bumerang hatással repül vissza hordozójához, aki talajt fog, és harcias arccal néz végig a jelenlévőkön.

-Kik vagytok, és mit kerestek Magneto felségterületén?

Kérdi női hangon, bár mivel a nappal a háta mögött áll, annak fényei nem világítják meg kellő képen idomait, mivel a csapat tagjai küzdenek a látási viszonyos nehézségeivel, amit most az erős fény keserít meg. A fegyvere vissza repül a kezébe, majd akkor látni csak, hogy mi az. Egy buzogány. A nő tisztes távolságot tart és miután kissé helyezkedik a csapat, kivehetővé válik külseje is.

Föld - 52742 (Kifordított világ) 220791-185359-hawkgirl

Deadpool regeneráló erejének hála hamar helyre jön, de Contus a halállal küzd, ami valószínűleg elkerülhetetlen számára...
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Craig McAllister
Játékos
Craig McAllister


Hozzászólások száma : 46
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 05.
Age : 35
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Föld - 52742 (Kifordított világ) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) Icon_minitimeCsüt. Jún. 30, 2011 11:11 pm

Mindenki végzi a fémóriás által kapott feladatát, így Peter valamilyen szinten elégedetten várja a Tanács válaszát, kérdésére. Ekkor azonban Deadpool a feladatát félbehagyva elereszt egy lövést, mire Kolosszus felkapta tekintetét. Hirtelen azt hitte, hogy ellenség közeledik, és társa figyelmeztetés nélkül kezdett lődözni felé, de kicsit ingerültebb lett, mikor meglátta, hogy egy madár volt a célpontja. Már éppen hatalmas levegőt vett volna, nem tetszésének kinyilvánítására, mikor a Tallusból hangfoszlány szűrődése hallatszott. Figyelmesen követte a választ, amit a Tanács valamely tagja adott neki helyzetükről, így már azért valamelyest tisztábban látott a csapat.
- Köszönöm. Beta csapat kiszáll. - Mondta Peter, miután megkapta az információkat, majd szemöldökét felhúzva konstatálta, hogy az imént lelőtt madár pályát módosítva közeledik feléjük.
- Ez csapda, mindenki készül támadás! Grey, hozd le Contust mielőtt... - Ordította a fém óriás, de már későn szólt. Deadpool álla egy reccsenést követően adta meg magát, míg Contus-sal maga a madárember végzett. Reflexszerűen borították be testét a páncélzatnak tűnő lemezek, és úgy várta a támadásokat. Így valamelyest nagyobb védelme van, mint képessége nélkül, hiszen így talán védve van ellenfelük bunkósának erejétől.
~ Francba. ~ Gondolta magában elégedetlenül, s kedve lett volna még egyet leverni meggondolatlan társa már így is széttört állára. Ismeri jól a bérgyilkos regenerálódási képességét, így nem félti őt igazán, de azt viszont tudja, hogy Contus-nak befellegzett. Gyógyító nincs a csapatban, maximum Kraven tudna valamit adni neki a főzeteiből, de Peter emlékei szerint, nincs nála hasonló folyadék.
A támadó leszáll az égből, és kérdőre vonja a társaságot. Hirtelen jött az offenzíva, nem bírtak időben alakzatba állni.
- Szóval te vagy Magneto csatlós. Megkönnyítetted feladatunk, beszélni kívánunk vele. Mi azért vagyunk, hogy Agy mesterkedéseinek végett vessünk. - Magyarázta a már megszokott, bár a Madárember számára még újdonság hatásával bíró orosz akcentusával. Persze, most felvehetnék a küzdelmet a Madáremberrel, de támadása annyiból jogosnak mondható, hogy Deadpool lőtt rá először, ő csak reagált a kedves gesztusra.
- Nincs szükség több erőszakra, Magneto oldalán állunk. Mindenki tegye el a fegyverét. - Adta ki parancsba a vezető, hiszen, ha most harcba keverednek a Contust meggyilkoló nővel, fújhatják a Magnetoval való szövetségbeli tervüket.
Vissza az elejére Go down
Trant Hardwin / Undor
Jegelt karakter
Trant Hardwin / Undor


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Föld - 52742 (Kifordított világ) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) Icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 4:13 am

Kraven késével a kezében nézi végig, ahogy megsérülnek társai, fegyvertársai. Semmit sem tud tenni a madárnő ellen, de ezt egy értelmes lény nem hagyhatja megbosszulatlanul.
~ Deadpool az a paprikajancsi, vagy észrevette, hogy ellenséges a nőszemély vagy csak az idiotizmusát akarta kiélni, de egy társunk életébe került. Ezért még számolni fog vele, de előtte még az ellenséget kell harcképtelenné tenni. ~ A gondolataiba merülve hallgatja, hogy miket mond a csapatuk vezére. Kolosszus azt akarja, hogy megtorlás nélkül maradjon a vérontás. Komor gondolatokkal vonul Contus mellé, és felméri az állapotát. Sok mindent tanult az apjától, és az apósától, de nem ilyen környezetben. Talán meg tudná menteni ha afrikai dzsungelben, vagy szavannán lenne, de egy sivatagban nem találna semmilyen használható növényt, vagy állati származékot.
Csak letép egy darabot a ruhájából, és megpróbálja megállítani a vérzést vele. Egy szorító kötésnél most nem tehet többet. Talán ha lenne egy kórház a közelben, vagy akár egy rendes orvosi felszerelés akkor talán megmenthetné az életét.
- Azonnal adjon valaki egy tollat, vagy bármilyen üreges csövet. - Ha adnak akkor nekikezd az intubálásnak. Levegőt kell juttatni a tüdejébe, mert hamarabb fog megfulladni, mint elvérezni. Ezt reméli még meg tudja akadályozni. - Orvosi segítségre van szüksége. Itt fog elvérezni. Kórházba kell juttatni, vagy ha vissza tudjuk küldeni akkor azonnal szólj nekik Kolosszus. - Míg a döntés meg nem történik, megpróbálja minimalizálni a veszteséget. Deadpool-al egyáltalán nem törődik, ő hozta rájuk rájuk a veszedelmet, és egy osztagban csak olyan erős vagy mint a leggyengébb tag. Ez pedig a fegyelmezetlen maszkos. Ha lesz egy kis idejük megoldja ezt a problémát, még ha meg is kell szabadítania egy-két testrészétől az őrültet. Kolosszussal is el kell, majd beszélgetnie. Egy ilyen veszteség nem tesz jót sem nekik, sem a küldetésnek.
Vissza az elejére Go down
Maxwell Evans
Játékos
Maxwell Evans


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 25.

Föld - 52742 (Kifordított világ) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) Icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 6:37 am

A helyi ínyecségem röppályát váltott, akarom mondani nem pont úgy repült, mint a halott madarak szoktak, majd... "Reccs", "Csatt", "Puff". Ezeket hallatta. Én meg valamiért a földön landoltam, de csak ezeket hallottam.~ Talán... robot madár.~ Suhan át agyam sötét berkein a gondolat, mint egy... robot madár?. Robotzsaru... Olyat ütött a valami amitől úgy gondoltam homokba ülni jó móka. Robotgép... módjára forgott a fejem amíg össze nem forrt. Fel akartam állni de akkor láttam, hogy... belátnék, ha szoknya lenne a csibén. Fél perce nem is gondoltam volna, hogy ezt állat fétis nélkül is mondhatnám őszintén.~ Ez egy csirke...csaj, ööö~
- Tudtam én, hogy finom falat... - Eresztek meg egy gonosz vagy épp kicsit bárgyú vigyort. Nehéz a kettőt keresztezni, de nekem ugye ez is ment. Annak okán eresztem, mert ugye én tudtam, hogy ő kell nekünk, csak nem tudtam, hogy a hangom elmenne-e odáig. A messzire ahol repült, bizony. Csak ettől féltem. Vagy azt hittem ellenséges. Kinyírta a vonzós csávót. Aki azzal szekáltunk, hogy csak a fémeket tudja begerjeszteni...~ Höhöhö ~ Suhán át a középhangos gondolat a fejemben, mikor tökéletes tervet ötlök ki. A következő pillanatban már nyugtató lövedékes, vizipisztolynak álcázott fegyver kerül a kezembe ha tehetem és azzal célzok meg egy kerek popsit ami a csibeszárnyashoz tartozik és rögtön útnak indítok egy-egy lövedéket farpofánként. Valószínű a bogaram még nem tudja, hogy az imént bevitt ütése inkább csiklandoz mint kicsinál. Bár azért nem kellemes, félreértés ne essék, de nem zökkent ki annyira, mint szegény mágnes mágusunkat az a derék torok metszés.
Vissza az elejére Go down
Anthony Carter
Játékos
Anthony Carter


Hozzászólások száma : 61
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 21.

Föld - 52742 (Kifordított világ) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) Icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 10:44 pm

Lelőtte a madarat ez az idióta, ami mint kiderült nem is madár. vagy nem is szokványos madár. Egyszerű mozdulattal öli meg az egyik társunkat, míg a másikat a földre küldi. Azonnal megbojgatja a csapatot, és amint meglátom kivel is állunk szembe Kolosszusra nézek, aki bár vissza fog bennünket, én nem lennék ilyen hidegvérű. Alakváltást használok, és egy régi barátom arcképét, külsejét öltöm fel.

Föld - 52742 (Kifordított világ) 1882507-scan0110

-Na ide figyelj pubi! Nem tudom ki a frász vagy, de igen hamar cakkos lesz a képed, ha sürgősen nem állsz neki szánakozni.

Mondom a jól megszokott Logan stílusában, majd megvillannak körmeim, ahogy öklömből elő bújnak. Vicsorogva nézem a nőt, és nem tetszik. Nagyon nem. Csak azért nem támadok neki azonnal, mert követem Kolosszus ki nem mondott parancsát, és vissza fogom dühömet. Ez a nő két mozdulattal végzett egyik társunkkal, míg a másikat a padlóra küldte. Szemem sarkából látom, hogy Deadpool mire készül, és bár én nem mondok ellent a parancsnoknak, nem fogom meggátolni jelen helyzetbe, ha a maszkos végez ezzel az eltévedt madárral.
Vissza az elejére Go down
Repro
Játékos
Repro


Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.

Föld - 52742 (Kifordított világ) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2011 12:06 am

Contusnak vége. Meg se kell néznem a sebet, már csak orvosi tapasztalatból tudom, hogy ha nem kap perceken belül komoly orvosi beavatkozást, akkor meg fog halni. A sivatag nem a legsterilebb környezet, vagyis számolni kell a fertőzéssel is. Hmm, a tollas trükk... Régi, de haszontalan, ráadásul senkinél sincsen toll. Contus meghal, és nem veszhet kárba a képessége. TÁPLÁLKOZZ!!! Egy préda itt, nem tudom, hogy megállhatom-e ezt, de a csapat kedvéért muszáj lesz. Veszélyes, túl veszélyesek.

- Hagyjad Kraven. Ő már a túlvilágon van. Nem tudhatod, hogy milyen fertőzést kaphatott be, esetleg nem volt-e a tőr mérgezett. - hangom színtelen, kezdek ráállni a táplálkozásra, de még meg kell szereznem a csapat jóváhagyását, legalábbis a főnökét. - Kolosszus, engedélyt kérek a képessége átvételére. Stratégiai szempontból jobban járnánk, ha legalább a képességét tudnánk hasznosítani. Továbbá, ha tényleg Xavier az ellenfelünk veszélyt jelentek az Éhséggel, mivel feltudná erősíteni.

Ha beleegyezik, akkor megcsinálom a beavatkozást, ha nem egyezik bele... Ők tudják, de ha miattuk kell ellenük fordulnom, mert nem engedett enni...
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Föld - 52742 (Kifordított világ) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2011 12:28 am

A csapat körébe érkező szárnyas nő nem válaszol egyetlen kérdésre sem, és mindez azért, mert a felismerés üti fel fejét nála. Amint meglátja Contust, majd Kolosszust, és az átalakuló Misztiket, döbbenettől és zavarodottságtól vegyes hangon szólal meg.

-Még is kik vagytok? Magneto? Megöltem Magnetot... ? Rejtély? Kolosszus?

Erősen markolja buzogányát és talán épp a hirtelen jött döbbenet miatt, de Deadpool eltalálja a nőt, aki kábultan esik össze pár másodperc múlva. A csapat tagjai így ismét fenyegetés nélkül lehetnek, ha nem is sokáig. Mind ez idő alatt Contus egyre közelebb kerül a halálhoz, és csak a parancsnok szavától függ, hogy Gabriel táplálkozhat-e.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Craig McAllister
Játékos
Craig McAllister


Hozzászólások száma : 46
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 05.
Age : 35
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Föld - 52742 (Kifordított világ) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2011 4:58 am

A cselekmények szinte villanás szerűen váltják egymást. Ez a csapat jóval fegyelmezetlenebb az orosz forradalmároknál, így Kolosszusnak úgy néz ki erősebb eszközökkel kell kezébe venni az irányítást.
- Nem tűröm csapatomban elhullott bajtársak kiszipolyozását. Kraven a sisakját vedd le kérlek, ha jól tudom, telepaták ellen véd. - Mondta ingerülten, majd a Tallust szájához emelve megtartva jelenlegi modorát, idegesen szólt bele az eszközbe.
- Contus kap halálos seb, elvágták torkát. Vissza kell teleportálni a Támaszpontra, vagy elvérzik. - Magyarázta, majd várva, hogy történjék valami Deadpool felé veszi az irányt. Fémmé vált alakjában lépked felé, kezeit ökölbe szorítja, majd visszakézből próbálja meg szájon vágni a maszkost. A meglepetés az oldalán áll, bár ez nem támadó jellegű, inkább csak rendbe rakja őt a parancsmegtagadásért. Ha eltalálja fém karja miatt, valószínűleg álla ismét felmondja a szolgálatot, és amíg regenerálódik azért pár szót is intéz felé.
- Idefigyelj! Nem tűröm a parancsmegtagadást. Ha azt mondom, nyugalom, AKKOR NEM TÁMADSZ!! - Ordított már a mondat végére érve, majd új ötlettől vezérelve, amit a madárembernek köszönhet, a Rozsomákká változott Rejtély felé fordul.
- Te tudsz olyan dolgokat amit én nem. A te univerzumodban ki állni agy oldalán? Miért ismert fel engem az a nő, és téged. Miért nevezte Contust Magnetonak? - Tette fel kérdéseit, majd Kraven felé fordul.
- Tedd a madárember hatástalanná, és kötözd le valamivel. Benned megbízom. Te pedig Deadpool, a változatosság kedvéért anélkül, hogy bármire rálőnél, BIZTOSÍTSD A TERÜLETET! - Üvöltött Deadpool-al ismét, majd vett egy mély levegőt.
- Újra kell szerveződnünk, és újra kell gondolni a taktikát. A meglepetés ereje velünk van, ha Rejtély elmondja amit agyról és a csapatáról tudni kell. - Magyarázta, remélve, hogy a csapat is ráhangolódik új tervének lényegére.
- Amerikai Egyesült Államok, Nevada sivataga. Nagyjából 30 km-ra északra található Las Vegas. A következő célpontunk. - Ismételte a Tallus által leadott helyzetükről szóló információt.
Vissza az elejére Go down
Trant Hardwin / Undor
Jegelt karakter
Trant Hardwin / Undor


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Föld - 52742 (Kifordított világ) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2011 10:36 pm

Contus még mindig nagyon vérzik, de hirtelen ledermed Kraven egy pillanatra, mikor Gabriel a megöléséről beszél. Hidegvérrel el akarja pusztítani, mikor még az életéért küzd. Az összes orvosi tapasztalatát összeszedi, és megpróbálja elállítani a vérzést, ha már senki sem adott felszerelést az intubálásra. Reméli kap elég levegőt, mert ha nem akkor komolyabb beavatkozásra lesz szükség, amilyet még új életében sohase csinált. Főleg nem ilyen környezetben. Munkálkodás közben folyamatosa Gabriel-en jár az esze.
~ Hogy képes egy csapattársát semmibe venni, egy harcostársának az életét elvenni, a saját önző céljai érdekében. Ez nem is ember, ez még féregnek se menne el. ~ Ekkor már hallja vezetőjük üzenetét. Talán még időben visszajut a bázisra mielőtt elvérezne. Az utolsó pillanatig próbálja Kraven visszatartani a halál karmait elesett társától. Reméli még elég időd tud neki adni, hogy visszavigyék.
Ha megtörténik, aminek meg kell történnie akkor a gyilkos felé veszi az irányt. A fekvő lánynak talán valami baja esett az őrült Deadpool közbenjárása miatt. Óvatosan közelíti meg, hátha eszméleténél van, csak megjátssza a dolgot. Ha ájult akkor először a fegyvereitől szabadítja meg, és csak miután biztonságosnak látszik a közelében lenni, vizsgálja meg tüzetesebben. Sérüléseket keres, ami okozhatta a mostani állapotát. Ha megvan gyorsan ellátja, és végül kezét lábát hátra kötözi, mielőtt még felébredne. Így talán már nem veszélyes, és lesz elég idejük kifaggatni erről a világról, és a helyzetről.
Vissza az elejére Go down
Anthony Carter
Játékos
Anthony Carter


Hozzászólások száma : 61
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 21.

Föld - 52742 (Kifordított világ) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2011 10:51 pm

A nő összeesik, mire karmaimat vissza húzom, és pár hosszú pillantást vetek a kábán fekvőre. Ezek után Contusra nézek, és bár neki állhatnék aggódni de nem teszem. Már rég ki lett belőlem ölve ez az érzelem világ. Végig mérem mind össze, és látom amit más nem akar. Meg fog halni. Az a tőr tökéletes pontossággal találta el, ha ezt túléli, akkor nem mindennapi kitartása és ereje lehet. Kraven menti a menthetőt, de alig ha tud érte tenni bármit is. Majd meghallom Kolosszus szavait, és felelek neki.

-Az én világomban Charles Xavier egy X-Men nevű csapat vezetője, akik Magneto és az általa Testvériségként nevezett mutáns terror csoport ellen küzdenek a szebb világ reményében. A te alternatívád az X-Men csapat egyik oszlopos tagja, és itt ezért minden bizonnyal most is van egy megfelelőd, csak éppen Agynak segédkezik. Hallottam magamról is elég sok történetet, így nem tudom, hogy itt, ebben a világban éppen melyik oldalon is állok. De erről a nőről, még sosem hallottam. Életemben nem láttam még... Contus pedig külsőre és képességre is eléggé Magnetora hajaz, talán az ő egyik alter énje. Az pedig hogy kik állnak Xavier mellett... ha csak a fele azoknak akiket ismerek szerintem nagy bajban vagyunk.

Mondom Logan hangnemében, majd pár pillanat kell csak és ismét saját bőrömben állok a csapat előtt. Ezek után figyelemmel követem Kravent, amint megkötözi a nőt, majd pedig várakozóan állok, hogy hogyan tovább. Az említett 30km nincs annyira messze, talán röptében gyorsan letudhatom, és körül nézhetnék.
Vissza az elejére Go down
Maxwell Evans
Játékos
Maxwell Evans


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 25.

Föld - 52742 (Kifordított világ) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) Icon_minitimeKedd Júl. 05, 2011 10:50 am

Mély levegő... az áramlik a tüdömbe, ahogy a madárkám elterül. Levettem a lábáról. Éles vigyorrt öltök a maszkom alatt, ahogy Kolosszus felém magasodik. De nem reagálok az ordításra, csak az ütést próbálom kikerülni. Egyszerű nyakmozdulattal. Hátha feladja. Abban az esetben is lassan tápászkodok fel. Kedélyesen körülnézek. Miközben elindulok a madárka felé. A többiek a mágnesesség urának életben tartásán fáradoznak. Pedig vörös homokot festeget. Én csak elhúzom szomorkodva a szám.
- Átküldhetem a túlvilágra... - Vetem fel a hirtelen jött, egyesek szerint talán kicsit morbid ötletet. De nálunk már csak így szokás. Így kérdő tekintettel ráemelem a pisztolyom, rá nem a nyugtató lövedékeset. De közben a páncélozott gorilla bácsi ismét orosz akcentussal kezd feladatokat osztani ordítva rám. Azt nem szeretem, olyan lealacsonyító, így csak célzésként... lábon lőném. De most nem teszem. Deadpool most jó fiú, Wade bácsi nem bánt senkit és én fényesen ragyogok, mint a nap a sivatagban. Ahol nem tudom mit biztosíthatnék. Körbe nézek azért és ha semmit nem találtam jelentek fennhagon.
- Húsz négyzetméter homok biztosítva, szétlőjjek a csörgő kígyót egy csuzlival ezredes? - Komolyan teszem mind azt mit cselekszem, szalutálás, fennhangon, katonásan, majd a végén kajánul a bádog emberre kacsintok.
- Vagy induljunk meg a sárga úton a kis szivecskédért? - Kérdem kajánul, kekeckedő hangnemben, majd elkalandozok a kérdés felé, hogy vajon itt van-e Oz és tán adna-e nekem egy nagy bödön csokis fagyit...


A hozzászólást Maxwell Evans összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 05, 2011 11:42 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Repro
Játékos
Repro


Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.

Föld - 52742 (Kifordított világ) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) Icon_minitimeKedd Júl. 05, 2011 11:15 am

Kiszipolyozni??? Azért ez egy kicsit durva volt Kolosszustól, de ha ő akarja, hát akarja, de azért jobb, ha elmagyarázom a csapatnak, hogy mit is jelent ez az Éhség.

- Te talán, mikor megeszel egy steak-et, akkor kiszipolyozod a marhát, Kolosszus? Egyszerűen nekem van egy különleges létszükségletem, ami akár veszélyes is lehet a csapatra nézve, ha nem elégül ki. Nos, most még visszatudom tartani, de nem tudom, hogy meddig és, ha Agy ezt még felerősíti... - direkt függőben hagyom a mondat végét. - Jelenleg két ember van, aki ezt eltüntethetné, az egyik Contus, a másik Deadpool. Contus haldoklik, ennyi vérvesztességgel, mint amit már elszenvedett már biztosan meghal. Deadpool-t szimplán emberkínzás lenne ennek alávetni, de nem hiszem, hogy ártani neki mentálisan... - még mindig azon a nyugodt hangom beszélek.

Amíg nem kapok engedélyt vagy Kolosszustól vagy Deadpooltól, hogy táplálkozzak, addig nem csinálok semmit. Nem akarom magamra haragítani ezért az egész csapatot. Szóval inkább csak várok.

EGYÉÉÉL!!! NE HAGYD MAGADAT!!! TÁPLÁLKOZZ!!! Erről beszélek, a saját elmém fordult ellenem, a saját képességem az átkom. Miért nem engednek? Miért látnak engem szörnyetegnek? Ez olyan, mint a levegő, mint a víz, mint az étel. Élőkből igyekszem nem táplálkozni és rettegek, hogy valaki erre kényszerít majd engem. Talán ez az egyetlen félelmem, a halál úgyis megváltás lenne számomra. EGYÉÉÉÉÉÉL!!
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Föld - 52742 (Kifordított világ) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) Icon_minitimeKedd Júl. 05, 2011 9:52 pm

Miközben Kraven megszabadítja a sólyomnőt fegyvereitől, érezheti hogy a buzogány jóval súlyosabb, mint azt gondolta volna. Nem kis erőfeszítésébe kerül arrébb tennie azt az eszközt, amit a nő könnyűszerrel hajigált, és forgatott. Ha van a Vadásznál kötél, megkötözheti. Közben még mindig Contuns állapotáról folyik a vita Gabriel és Kolosszus között. Még mindig az orosztól függ a táplálkozás lehetősége. Ám Sunpolisnak küldött üzenet után, megnyílik Blink teleportkapuja, amely rózsaszín árnyalataiban kavarogni kezd, és már csak át kell lökni rajta a sérült férfit. Már ha átlökik rajta.

Bár ezek az apró-cseprő belső viszályok kezdhetnek eltörpülni abban a pillanatban, hogy a csapat észrevesz valamit a távolban. Pontosan abból az irányból, ahonnét a madár nő repült. Egy nagyobb monstrum, hatalmas test alkattal közeledik és rúgja fel a sivatag porát.

-SÓLYOM!!!

Hallani a dübörgő hangot, ami a messzeség ellenére tisztán kivehető. Talán a Sólyom pont az, aki a csapat lábai előtt hever kábán. Bár hogy is, nem lenne valami szimpatikus, ha az óriás, ki egyre közelebb kerül a csapathoz, észrevenné a történteket.

-SÓLYOM!!! MERRE VAGY??!!
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Craig McAllister
Játékos
Craig McAllister


Hozzászólások száma : 46
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 05.
Age : 35
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Föld - 52742 (Kifordított világ) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) Icon_minitimeKedd Júl. 05, 2011 10:58 pm

A csapat dinamikája kezd széthullani, már nem mintha létezett volna ilyesmi, de a csapatedzéseken jól teljesítettek, most mégis mindenki ellenségesen viselkedik. Kolosszus legszívesebben lefújná az akciót, de akkora benne az elszántság, hogy egyedül is képes lenne elvégezni a feladatot.
- Repro. Ismerem a képességed, hiszen eredményes csapatedzéseken vettünk részt. Beszéld meg Deadpool-al, hogy az éhséged csillapíthatod-e rajta, hiszen seperc alatt meggyógyítaná magát, de elesett csapattárshoz nem nyúlhatsz hozzá. - Magyarázta ingerültségének már nyomát se látva. Lehet hogy hirtelen haragú, de gyorsan le tud nyugodni, ami fontos egy küldetés folyása közben.
Odasétál Contushoz, mikor megnyílt az átjáró. Levette róla sisakját, felemeli, majd átteszi a teleportkapun, és csak remélheti, hogy megmentik az életét.
Mikor már végre Deadpool is kezdi megérteni feladata lényegét, s bár a gúnyolódása süket fülekre talál Kolosszus számára, a távolban megjelenik valaki talán a Madárember nevét skandálva.
- Rejtély, vedd fel Magneto egyik csatlósának alakját, gyorsan! - Adta ki a parancsot Peter, majd maga is odalépett a madáremberhez, amolyan védelmet biztosítva Kravennek. Az ő képessége hatékonyabb mint embertársáé, ha befuccsol a tervük, megpróbálja majd lekapcsolni az óriást.
- Deadpool, amíg nem adok jelet, nem támadsz, megértetted! Ne veszélyeztesd a küldetést, jelen esetben nem kötelező a harc. - Magyarázta ingerülten. Terve az, hogy elhitesse a nagydarab óriással, hogy a lányt már itt találták, mikor ideértek. Még talán van esélyük a szövetségre.
Vissza az elejére Go down
Trant Hardwin / Undor
Jegelt karakter
Trant Hardwin / Undor


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Föld - 52742 (Kifordított világ) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) Icon_minitimeSzer. Júl. 06, 2011 1:48 am

Kraven megkönnyebbülten veszi tudomásul, hogy sérült társuk eljutott a a kívánt helyre. Azokkal a csodamasinákkal már lehet esélye a gyógyulásra, nem úgy mint egy sivatag közepén. A szárnyas lány lefegyverzése, és megkötözése simán megy, a távoli zajcsapó miatt, még a száját is beköti. A javaslatra, hogy egymást egyék meg a társai, elfintorodik. Ez a csapat se túl életrevaló, ha még egymáson is képesek lennének használni erejüket, csak holmi idétlen vágyak miatt. Az ilyen katonákat agyonlövette réges-régen, egy messzi messzi galaxisban. A parancs hallatán elkerekedik a szeme. Nem lesz ez így jó...
- Это не будет Péter, столь хороший. Скройтесь скорее с нашим заложником позади дюны. В то время как я и Ворон говорим с вновь прибывшим. (Piotr nem lesz ez így jó. Inkább bújjatok el a túszunkkal a homokbucka mögé. Míg én és Raven elbeszélgetünk a jövevénnyel.) - Régi emlékek ébrednek fel benne, és a nyelve könnyedén rááll a mostanában egyre gyakrabban használt szép orosz nyelvre. Csak akkor szólította meg a vezetőjüket az anyanyelvükön, mikor megkérdőjelezte a parancsait. Közben a jelzett homokbuckára mutat, ami talán megfelelő lenne a terv végrehajtására. - Позвольте Ворону изменяться на девочку, и мы замечаем, что вещь разовьется тогда. Девочка, в то время как он живет опасный относительно нас, Ворон хотя ниже нашего внутреннего "я". (Raven változzon a lánnyá, és majd meglátjuk, hogy fog alakulni a dolog. A lány míg él veszélyes ránk nézve, Raven pedig lenn a belső emberünk.) - Folytatja tovább az érvelést, ami szerinte a célhoz vezető legrövidebb úthoz vezetne, még ha van is benne kockázat. Misztik pont erre a feladatra született, vétek lenne kihasználatlanul hagyni a potenciálját. Másfelől, ha csak simán átadják a lányt, akkor elmondja, hogy megkötözték, és hogy megölte egyiküket. Egyiket se engedhetik. A vér vért szül, és nem fognak szavahihetőnek tűnni. Emellett gyengének látsznaka mindenki szemében, ami megint nem egy előnyös helyzet.
Vissza az elejére Go down
Repro
Játékos
Repro


Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.

Föld - 52742 (Kifordított világ) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) Icon_minitimeSzer. Júl. 06, 2011 8:57 am

Ha nem, hát nem, de ők fognak szívni nem én. Viszont az a sisak jól jöhetne még agy ellen. Kolosszus feje túlságosan nagy hozzá, míg Kraven, habár taktikai zseni, de nem ő a legveszélyesebb a csapatban. Igazából Deadpool és én vagyunk a csapat igazi ütőereje.

- Elkérhetem a sisakot? Legalább tudni fogjátok, hogy nem Agy miatt esek nektek, persze, csak ha tényleg véd ez a sisak ellene. - most már némileg szemtelenül beszélek, ám ekkor megérkezik az óriás.

Nem kötekedek tovább, egyszerűbb, ha elszedem az éppen birtoklótól a sisakot és a saját fejemre teszem, mindehhez a telekinetikámat használom, majd elslisszok eltűnni úgy, ahogy a főnök mondta.
Vissza az elejére Go down
Maxwell Evans
Játékos
Maxwell Evans


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 25.

Föld - 52742 (Kifordított világ) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) Icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 5:05 am

Én csak állok a réten - sivatagban - békésen. Kellemes szellőt élvezek, meg napsütést és tényleg, Wade jó fiú. De mi töri meg az idilli hangulatot? Na mi? Étlapra kerülök. Először csak emberkínzással említenek egy mondatban, szinte meg sem lepődök, tovább fütyürészek miközben a füttyöm álltal idézett hatalmas lényt nézem. ~ Talán két lábon járó bodri, beszélő, kétlábon járó bodri vagy egy behemót, a nagylábú... a hegyiember, a yeti... szivatagi yeti... ~ Elméldeked békésen, miközben a nyugtatós pisztolyt pörgetem még a kezemben, ekkor azt kell hallanom. Felháborító. Kitágul a pupillám és megpróbálom száznyolcvan fokban kifordítani a fejem, hogy félelmetesebben nézhessek Kolosszusra, de nem megy ezért egy kis görcsölő arckifejezés után ráfordulok. Észre vehetetlenűl próbálom a pisztolyomat élesre cserélni és a veséihez szorítani. Közvetlen a támadásos szövege után.
- Az előbb felírt az étlapra főnök. - Mondom kicsit átszellemeltübben, majd váltok a fegyver fogásán és közelebb hajolok, mit sem törődve a közeledő alakra.
- Ha nem lennél golyóálló most vesén lőnélek Gorilla bácsi... - Jegyzem még mindig az eddigi hangon, majd összeszűkülnek a szemeim. Kivárok. Majd éles vigyor, megragadom a nőcit karját, a vállamra húzom és mielőtt megpróbálnék eltűnni a buckák felé...
- Tűnj eszméletlennek cicus... Ha már elintéztem nektek a madárkánkat. - Szólok a kék nőci felé, aki oly annyira emlékeztet Copy Catre, majd mielőtt elmerülnék a múlt emlékeiben, megpróbálok eltűnni szem elől egy befogot szájú nőcivel akit magamhoz szorítok.
Vissza az elejére Go down
Anthony Carter
Játékos
Anthony Carter


Hozzászólások száma : 61
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 21.

Föld - 52742 (Kifordított világ) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) Icon_minitimeVas. Júl. 10, 2011 9:02 am

Nagyszerű csapat. Húzok számon, enyhe undorral. Látszik, hogy nem vagyunk összeszokva, és teljesen szétestünk alig... nos hát alig 10 perc alatt. Egyik meghalt, a másik győzködi Kolosszust, hagy falja fel valamelyikünket, a harmadik egy kész csőd, és fegyvert szegez a parancsnokra, míg a negyedik, ha jól értem oroszul beszél, bár semmit nem értek belőle és a nagy vezetőnk pedig parancsokat osztogatna, de nem sokan hallgatnak rá. Felveszem Magneto egyik emberének alakját, még pontosabban a lányáét, Skarlát Boszorkányét.

Föld - 52742 (Kifordított világ) 183607-76050-scarlet-witch_super


Vele csak nem lőhetek akkora bakot, elvégre ő minden bizonnyal ebben a világban is Magneto lánya, és ha netán Agy mellett is állna valami érthetetlen módon, akkor is kétlem, hogy komolyabb bajba kerülnék ebben az alakban. Várom, vajon ki közeledhet, és pár bevallom kicsit tartok attól a távolról is nagydarab alaktól, de alakváltásom némileg megnyugtat. Remélem beválik a terv, és nem lesz komolyabb problémám. Bár nem tudom mit kéne pontosan tennem, elvégre Kolosszus nem osztotta meg velem a lényeget.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Föld - 52742 (Kifordított világ) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Föld - 52742 (Kifordított világ)
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Disturbed - A zavaros világ
» Föld - 537
» Föld - 200

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Alternatív világok :: Egyéb alternatívák-
Ugrás: