Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kereszteződés-45.46. között

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Kolosszus

Kolosszus


Hozzászólások száma : 152
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Kereszteződés-45.46. között Empty
TémanyitásTárgy: Kereszteződés-45.46. között   Kereszteződés-45.46. között Icon_minitimeHétf. Aug. 22, 2011 6:45 am

Egy kereszteződés a 45. és a 46. között, közel a New Utrech főúthoz, ahol minden megtalálható, ha az ember egy hétköznapi bevásárlást tervez: CD- boltok, ruházati üzletek, kávézók, gyorskajáldák. Állandó a nyüzsgés- forgás, az emberek kevés szabadidejükben ide jönnek megvenni azt, amire éppen szükségük van.
Kereszteződés-45.46. között 4048962
Vissza az elejére Go down
Kolosszus

Kolosszus


Hozzászólások száma : 152
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Kereszteződés-45.46. között Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszteződés-45.46. között   Kereszteződés-45.46. között Icon_minitimeHétf. Aug. 22, 2011 6:53 am

Üldözőből üldözött
Az emberek tüsténkedő forgatagában teljesen eltűnik Veronica, és Theodore Hamilton. Anya és fia egymás kezét szorongatva jött el a város ezen pontjára. De miért? Talán beülnének egy kávéra és egy kakaóra, miután bevásároltak maguknak pár új göncöt? Vagy esetleg a helyi marketnél akarnak venni pár friss gyümölcsöt? A lehetőségek adottak, kérdés, hogy mit szeretne csinálni a büszke anyuka.
Kellemes téli napnak nézhetnek elébe: a szél nem fúly, és nagy pelyhekben esik a hó. Az embernek elég minimálisan becsavarnia magát, nem kell attól félnie, hogy pillanatok alatt megfázik a bőre.


A hozzászólást Kolosszus összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 22, 2011 9:55 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Veronica Hamilton
Játékos
Veronica Hamilton


Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2011. Aug. 04.
Age : 35

Kereszteződés-45.46. között Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszteződés-45.46. között   Kereszteződés-45.46. között Icon_minitimeHétf. Aug. 22, 2011 9:55 am

Egy teljesen átlagos délutánnak ígérkezett a mai. Miután Theo egyik órája elmaradt, így nem sokkal utánam végzett ő is. Viszont nem egyenesen hazafelé vettük az utat, előtte még a 45. és 46. utca közötti kereszteződés néhány üzletét is útba ejtettük. Volt itt egy kis művészellátó bolt, ahol a különböző papírokat és a rajzoláshoz, festéshez használt dolgokat szoktam beszerezni, most is ez a hely volt az egyik úticél. Néhány tubus festék, 1-2 ecset, majd ezt a részt is kipipálhattam. Az utcán elég nagy volt a tömeg, így miután kiléptünk az üzletből, megfogtam Theo kezét, mielőtt még a tömegben elkallódna valamerre, majd amíg az embereket kerülgettük, magamban végiggondoltam, hogy kell-e venni valami élelmiszert otthonra.
~Hmm... kenyér még van, tejtermékek is, zöldségeket tegnap vettem... A tésztából még múltkor maradt... Akkor úgy tűnik, hogy ezt most megúsztam. Mást nem majd holnap benézek, ha valami mégis elfogyott volna.
Fél szemmel Theora pillantottam, hogy rendesen összehúzta-e a kabátját, a sapkája, sálja is jól van-e rajta, ha kell, megigazítgatom, majd felé fordulok.
-Mondd csak, kicsim, nincs kedved inni egy forró csokit? Van egy hangulatos kávézó a közelben.
Vissza az elejére Go down
Theodore Hamilton
Játékos
Theodore Hamilton


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2011. Aug. 11.

Kereszteződés-45.46. között Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszteződés-45.46. között   Kereszteződés-45.46. között Icon_minitimeHétf. Aug. 22, 2011 10:11 am

Szuper délután elé néztem, ami hosszú és szabad. Szünetben már tervezgettem mihez kezdek a plusz szabad időmmel de anyuval nem kalkuláltam. Nagy hiba. A plusz egy óra helyett mínusz egyet kellett számolnom. Céltalan vásárlás. Megint abba büdi, hígító szagú boltba megyünk ahol Anyu mindenféle kacatot vásárol magának. A passzív ellenállás abban a pillanatban megkezdtem, hogy az iskolából nem hazafelé indultunk. Zsebre dugott kéz, komor duzzogós arckifejezés. Kezem ernyedten lógott jó anyám markában. Egy pillanatban felnéztem rá amikor ő pont le. Mintha olvastam volna a tekintetéből. Észbe kaptam és feljebb húztam a felsőm cipzárját. Egészen felhúztam és visszafúrtam fejemet a kabátba, szám teljesen eltakarta a gallér. Ekkor elhangzott a varász szó. Összes bosszúságom és gyerekes mérgelődésem tova lett a forrócsóki hallatán.
-De van!
Kidugtam fejemet a gallér takarásából és sugárzó mosollyal slattyogtam Veronica nyomdokaiban.
Vissza az elejére Go down
Kolosszus

Kolosszus


Hozzászólások száma : 152
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Kereszteződés-45.46. között Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszteződés-45.46. között   Kereszteződés-45.46. között Icon_minitimeHétf. Aug. 22, 2011 9:53 pm

Anya és fia együttesen, célirányosan megindulnak a festékbolt felé. A kirakatból különféle amatőr munkák kacsintanak a nézelődőkre, egyik festmény erősebb, míg a másikon látszik, hogy kezdő volt a kreálója. Természetesen vannak még festett vázák, üvegfestések, meg mindenféle kreálmány, ami egy nő tekintetét vonzhatja.
Veronica kézenfogva vezetheti Theodore-t, miközben beakarnak menni a boltba. Már csak pár méter választja el őket a galéria-szerű boltocska melegétől, mikor Vera kezéből kicsúszik kisfia keze. Egy másodperc töredéke alatt történik az egész, és nincs is ellene mit tenni.
Ha Veronica megfordul, láthatja, hogy valaki vállára kapja a kis Theo-t, és fut vele, mint a veszedelem. Mire észbekap, Theo a gyermekrabló idegenel már több méter távolságra van, talán esélytelen lenne utánnafutni.
Az emberek, mintha nem is történt volna semmi, csinálják tovább a saját dolgukat. Talán nem vették észre a csendes tolvajt. Vagy nem akarták észrevenni?
Vissza az elejére Go down
Veronica Hamilton
Játékos
Veronica Hamilton


Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2011. Aug. 04.
Age : 35

Kereszteződés-45.46. között Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszteződés-45.46. között   Kereszteződés-45.46. között Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 7:41 am

Theoval együtt már majdnem beléptünk az ajtón, ám amikor egy pillanatra elfordítottam a tekintetemet, csak annyit éreztem, hogy a fiam keze kicsúszik a kezemből. Egyből odafordultam, ahol az előbb Theo volt, de amikor megláttam, hogy eltűnt... Amúgy is elég világos a bőröm, de most teljesen lesápadtam és riadt tekintettel kezdtem keresni, hogy hová tűnhetett... Még épp sikerült elcsípnem a tekintetemmel a tömegben egy alakot, aki vállán a fiammal szélsebesen távolodott. Elkezdtem futni utánuk, de a nagy tömeg miatt elég nehézkesen haladtam, nem telt bele sok idő, és el is tűntek a szemem elől. Azonban hiába kiabáltam segítségért, az emberek csak hűvösen elfordultak és siettek tovább a dolgukra, mint ha meg sem hallották volna.
-Theo... Theo... Istenem, miért pont velünk kell ilyennek történnie? És miért nem érdekel senkit sem az ami történt?! -gyűltek könnyek a szemembe, ahogy előhalásztam a mobilomat a zsebemből és a rendőrség számát tárcsáztam.
-Hallo, itt Veronica Hamilton. A 45. és 46. utca keresztezősédéből hívom önöket, elrabolták a fiamat. Theodore-nak hívják, 10 éves, fekete hajú, szemű fiú... -hadartam gyorsan a telefonba, miközben tovább haladtam abba az irányba, amerre az idegen Theot vitte.
Közben pedig a képességem is tette a dolgát, igaz, szabad térben voltunk, de akik a közvetlen környezetemben voltak, azokra is átragadt valamennyi az én pánikhangulatomból...
Vissza az elejére Go down
Theodore Hamilton
Játékos
Theodore Hamilton


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2011. Aug. 11.

Kereszteződés-45.46. között Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszteződés-45.46. között   Kereszteződés-45.46. között Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 1:05 pm

~De nincs kedvem bemenni...
Morogtam magamban de jobb lett volna vigyázni. Oldalamra erős ütés érkezik kezem pedig kicsusszan anyuéból. Mire észbe kapok már zötykölődök valaki vállán és távolodok. Egy erős inger fut végig rajtam. A félelem robbanásszerűen rázza végig minden porcikámat amikor rádöbbenek, hogy elraboltak.
-ANYA!
Kiáltok és nyúlok felé de mind hiába. A testemet rázó félelem lassan abbamarad. Tarkómtól, végig a hátamon a gerincem mentén melegség kezd elönteni. Ez lassan kiterjed a hátam egész felületére, oldalamra és végül elöl úgymond összeér. Egész lábamat elönti a kellemes langyos érzés. Vállamtól csuklómon keresztül az ujjaim végégig is elkúszik és érzem ahogy gyűlik bennem az erő. Kicsit mintha nehezebbnek érezném magam de a félelemtől ez mellékes. Ahogy tudok kalimpálni kezdek. Igyekszem a fejét ütni. Fel sem tűnik, hogy nem érzem ahogy a fejébe ütközik a kezem. Általában fáj ha valakit megütök, de most valamiért nem. Eközben a finom érzés elérte a nyakamat és kivillan a gallér alól a fémmel burkolt testrész. Kezemen lévő kesztyű megakadályozza, hogy észrevegyem, valami nagyon megváltozott rajtam.
Vissza az elejére Go down
Kolosszus

Kolosszus


Hozzászólások száma : 152
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Kereszteződés-45.46. között Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszteződés-45.46. között   Kereszteződés-45.46. között Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 10:27 pm

Vera idegesen tárcsázza a 911-et, amikor két csörgés után egy férfihang szól bele a telefonba. Megkérdezi, hogy miben segíthet, amikor Veronika bejelenti a gyermekrablást.
-Értem asszonyom! Nyugodjon meg, máris küldünk egy járőrt a helyszínre !- mondja kötelességtudó hangon a diszpécser, majd elhallgat. Semmi értelme foglalni tovább a vonalat, a rend éber őrei teszik a dolgukat.
Miközben Vera szalad kétségbeesetten abba az irányba, amerre futni látta az idegent, az embereken úrrá lesz a pánik. Hirtelen mindenki furán viselkedik, és többen tárcsázni kezdik a rendőrséget, hogy értesítsék a rendőröket. Ez megnyugtató lehet Vera számára, így biztosan nem fogják szórakozó taknyos hívásának vélni az előbbi telefonálást. Többen a segítségedre lesznek, ideges hangvétellel mutogatnak abba az irányba, amerre látták a gyereket, és a tolvajt.

A rejtélyes, villámgyors idegen érzi, hogy a kis Theodore egyre nehezebb, de ez nem akadályozza meg abban, hogy elvigye egy olyan helyre, ahol aztán váltságdíjat kérhessen érte az anyjától. Csak fut vele, nem veszítve a lendületéből, miközben az elrabolt csak kalimpál. Egy tizenéves kis mitugrász nem lenne képes ártani egy idősebbnek, de egy hirtelen –a fejre bevitt- ütés következtében a tolvaj beszédül, elveszíti mozgáskoordinációját, és Theo-val a karjaiban hasra esik. Theo ha elég ügyes, érkezhet úgy, hogy az esés pillanatában továbbguruljon a földről, nem ütve meg így saját magát. Így elmenekülhet, ha akar, de hova? Ha körbenéz, láthatja, hogy egy teljesen más, idegen környezetben van: düledező falú panelházak, néhol hiányos ablak-, és ajtókeretekkel. Ez valamiféle gettó lehet. Feltűnhet Theo-nak , hogy idefel az autóból látott egy hasonlóan lepukkant kerületet, de az legalább negyed órányi gyaloglásra volt innen, és alig telt el pár perc azóta, amióta kiszakadt az anyja kezei közül.
Veronica, ha megfogadta a többi ember útmutatását, akkor elérkezhet a környék legsötétebb zugába, ahol a szegény emberek vertek tanyát. Egy hatalmas lakótelep, amelynek házai egytől egyig levannak amortizálódva. A sarkon egy fekete , háromfős társaság szipuzik éppen. Az egyik kiszúrhatja Verát, és újjal mutogat felé.


Vissza az elejére Go down
Veronica Hamilton
Játékos
Veronica Hamilton


Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2011. Aug. 04.
Age : 35

Kereszteződés-45.46. között Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszteződés-45.46. között   Kereszteződés-45.46. között Icon_minitimeSzer. Aug. 24, 2011 7:53 am

~Nyugodjak meg, jó vicc... nem a maga fiát rabolták el. -gondoltam magamban felháborodva, ahogy kinyomtam a telefont.
De ez a nagy felháborodás se tartott sokáig a helyére hamar visszatért a jól ismert félelem, aggódás és pánik. Legalább már az emberek valamivel segítőkészebbnek mutatkoztak, a tömegben mindig akadt néhány ember, aki mutatta az utat, hogy merre látta azt az idegent távozni a fiammal együtt. Amilyen gyorsan csak tudtam, futottam az emberek között. Teljesen elveszítettem az időérzékemet, már sejtelmem sem volt, hogy mióta kereshetem Theot... Viszont nem tartott sokáig, amíg a jól ismert környéktől eltávolodtam és egy lepukkantabb lakóövezeti részre keveredtem. Itt már jóval kevesebb ember volt, azok is többnyire itteni lakosok. Ám ők se tűntek túl barátságosnak...
~A fenébe... jobb lesz vigyáznom. -lassítottam a lépteimen, ahogy lassan tovább haladtam a leamortizált lakóházak között.
Na jó, úgy tűnik, hogy az egyik gyanús külsejű idegen kiszúrt magának, inkább mégiscsak sietősebbre fogtam a lépteimet...
Vissza az elejére Go down
Theodore Hamilton
Játékos
Theodore Hamilton


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2011. Aug. 11.

Kereszteződés-45.46. között Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszteződés-45.46. között   Kereszteződés-45.46. között Icon_minitimeCsüt. Aug. 25, 2011 7:29 am

A viszonylag biztonságos utazás hamar véget ér és a föld felé közeledek. Összehúzom magam, hogy a fejem védjem. De mire odakerül a sor már azt is bevonja páncélzatom. Nagyot koppan a hátsóm az aszfalton és már gurulok is hátra egyet. Gurulásból megpróbálok felállni de a lendület még visz így egy újabb bukfencet be kell iktatnom. Három hátralépéssel a kunszt végén sikerül is biztosan megállni a lábamon. Kétségbe esetten ide-oda kapkodom a fejem.
~Anya... hol van anya?!
-ANYA!

Kicsit várok, válasz híján körbe tekintek hol is lehetek pontosan. De csak nagyjából sikerül megállapítani. Olyan környéken ahova még vagy 10 évig nem kéne merészkednem. Anyu sehol, valaki pedig itt fetreng a földön aki egem akart elrabolni. Nagy ívben megkerülöm és indulok vissza azon az úton amelyiken hozott. A táj ismerős, ugyan ezt láttam, csak távolodott. Hátra-hátra pillantok nem követnek e.
-Anya!
Szólalok fel többször egymás után kétségbeesetten remegő hangon. Néhány könnycsepp lepereg az arcomon és szipogok is. Lépésről lépésre egyre könnyebbnek érzem magam.
Vissza az elejére Go down
Kolosszus

Kolosszus


Hozzászólások száma : 152
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Kereszteződés-45.46. között Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszteződés-45.46. között   Kereszteződés-45.46. között Icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 10:16 pm

Vera éppen továbbálna. Feltűnhet neki néhány sietős lábnyom a majdnem szűz hóban, ami talán utat mutathat a kisfia felé. Talán nincsenek messze, és hamarabb megtalálhatja őt, mint a - még sehol sincs- rendőrség.
-Szia csibém, keresel valamit?- kérdezi az egyik- még jó állapotban lévő- szipus. Haverjai csak vihognak, és gusztustalanul mustrálják Vera portékáját. Vadabbnál vadabb gondolatok járhatnak a fejekben, elvégre Veronica belépett egy idegen területre.
Kereszteződés-45.46. között Tmadk
Theodore kétségbeesésében elkezd könnyezni. Páncélja szépen visszahúzódik, és immáron újra emberi alakban járja a gettó utcáit. Az anyja után sír, de az anyja sehol sincs. Egyedül maradt egy férfival, aki éppen a hóban fetreng. Valószínűleg nagyot esett, és beverte valamilyét, amitől eszméletlen állapotba került.
Theodore többször is az anyját emlegeti, sikertelenül. Ő nem látja az anyját, fogalma sem lehet róla, hogy hol van Ő, és hol van az anyja. De Veronica meghallhatja az egyik erőteljesebb "Anya" kiáltást, amiből arra következtethet, hogy a kis Theo a közelben bóklászik.
Vissza az elejére Go down
Veronica Hamilton
Játékos
Veronica Hamilton


Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2011. Aug. 04.
Age : 35

Kereszteződés-45.46. között Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszteződés-45.46. között   Kereszteződés-45.46. között Icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 12:17 pm

Úgy tűnik ezen a környéken az utak takarítására sem fordítottak különösebben figyelmet, legalábbis szinte mindent hó borított. Ekkor jutott eszembe, hogy esetleg a lábnyomokat is segítségül szolgálhatnak, hogy merre is tűnt el az az idegen, aki elrabolta Theot. A baj csak az volt, hogy a férfit se nagyon láttam, és nem lehettem biztos benne, hogy amit látok, az az ő lábnyoma. Azért elkezdtem követni egyet, amiről úgy gondoltam, hogy hozzá tartozhat. Egészen addig követtem is, amíg az egyik gyanús külsejű alak oda nem jött hozzám, és le nem szólított. Kissé meglepődött a hangnemen, hát még a megszólításon, de hát most a legkisebb baja is nagyobb volt attól, hogy ezen problémázzon. Meg hát ki tudja, lehet, hogy még segíteni is tudna neki.
-Szia. Ami azt illeti, igen. Nem láttál véletlenül erre haladni egy férfit, egy 10 éves, fekete hajú kisfiúval? Narancssárga kabát volt rajta és körülbelül ilyen magas... -mutatta maga mellett a kezével Theo magasságát- Mármint a fiú, nem a férfi.
Véletlenül a fickó egyik haverjára téved a tekintetem, de egyből zavarba is jövök ahogy meglátom, hogyan bámul... Elkapom a tekintetem és inkább a tisztább agyú haverjára koncektrálok, aki leszólított, hátha tud valami használható információval szolgálni. Ekkor azonban...
-Theo...? -suttogom alig hallhatóan, reménykedve, hogy az ő hangját hallottam az imént- Ne haragudj, most mennem kell! -vetettem oda az idegennek, majd sietve elkezdtem a hang irányába haladni, néhány lépés után pedig átváltottam kocogásba, majd futásba, közben pedig Theo nevét kiáltom.
Vissza az elejére Go down
Theodore Hamilton
Játékos
Theodore Hamilton


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2011. Aug. 11.

Kereszteződés-45.46. között Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszteződés-45.46. között   Kereszteződés-45.46. között Icon_minitimeSzer. Aug. 31, 2011 4:02 am

Egyre inkább remény vesztve botladozok a magas hóban és kiabálok. Igyekszem az el rablóm által kitaposott nyomokba lépkedni. Néha meg kell állnom letörölni könnyeimet. Már a második zsebkendőt fogyasztom el amikor meghallom anya hangját. Úgy érzem az erő ismét velem van. Felélénkülök és visszakiabálok. Szaladni kezdek a hangok felé. Tekintetem szinte sugárzik a reménytől, a hó csak úgy recseg ropog a talpam alatt.
-Anya!
Kiabálok ismét, és várom a választ. A folytonos ide oda kiabálgatás egyre sűrűbb és egyre jobban hallható. Biztos vagyok hogy egyre közelebb kerülünk egymáshoz. Egyik sarkon megpillantom, mindent beleadva szaladni kezdek felé. Utolsó 1-2 méteren kitárom a karomat és szorosan magamhoz ölelem. Egy-két örömkönnycsepp még legurul arcomon amit belefúrok jó anyámba akit úgy szorítok ahogy csak bírok.
Vissza az elejére Go down
Kolosszus

Kolosszus


Hozzászólások száma : 152
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Kereszteződés-45.46. között Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszteződés-45.46. között   Kereszteződés-45.46. között Icon_minitimeSzer. Aug. 31, 2011 8:35 pm

Veronica már éppen indulna a hang irányába, mikor egy kéz kinyúl előtte, megakadályozva a továbbjutását.
- Kisanyám, hova sietsz? A gyerek biztosan tud magára vigyázni. Ami pedig minket illet...- a nagydarab megnyalja a szája szélét- rég szórakoztunk már.
A haverok egyből elkezdenek vigyorogni, és mind a hárman változtatnak helyzetükön. Vera rájöhet, hogy körbekerítették, főleg akkor, amikor hátulról az egyik drogos belecsíp egy hatalmasat Vera fenekébe.
Ha megfordul, hogy leteremtse a pimasz srácot, hátulról a nagydarab meglöki, hogy veszítsen egy kicsit tartásából. Onnantól teljesen kiszolgáltatottá válik, a szipusok azt tesznek vele, amit akarnak. Ha nem fordul meg, a nagydarab megragadja a derekánál fogva, míg a többiek elkezdik megfosztani a kabátjától, és a zsebei tartalmától.

A kis Theodore ezt már láthatja. Ahogy fülébe jutott anyjának hívogató szava, úgy kezdett el a bajbajutott fiú reménykedni, de zsenge kora ellenére rájöhet, hogy az anyja az, aki segítségre szorul. Anyját a szeme láttára akarják megerőszakolni, és Ő nem tehet ellene semmit. Vagy mégis? Csak a kisfiún múlik.

Vera
ha megpróbálja alkalmzani a képességét, rájöhet, hogy ide sokkal több kell, mint egyszerű koncentrálás. Talán a tudatmódosító, bódító szer az, ami gátat szab Vera képességének.

Theodore háta mögött ismerős léptek zaja hallatszik, amit a fiú baljós előjelként foghat fel.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kereszteződés-45.46. között Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszteződés-45.46. között   Kereszteződés-45.46. között Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kereszteződés-45.46. között
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: New York város - Játék idő: 2000. December :: Brooklyn-
Ugrás: