Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Panaszok, észrevételek

Go down 
+5
Gabriel Taylor
Kurt Wagner
Jesse Callaghan
Andrew Pitt
Cerebro
9 posters
SzerzőÜzenet
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Panaszok, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Panaszok, észrevételek   Panaszok, észrevételek Icon_minitimeCsüt. Ápr. 21, 2011 9:19 pm

Ebbe a részbe jöhet minden egyes a játékosok által felfedezett hiba, panasz, óhaj, sóhaj, bánat, kritika, ötlet, és hasonlók. Természetesen mind ezt a megfelelő módon.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Andrew Pitt
Játékos
Andrew Pitt


Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Panaszok, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Panaszok, észrevételek   Panaszok, észrevételek Icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2011 4:50 am

Csak egy észrevétel: ahsz-eimnél nem csatolja az aláírást az oldal. Ez mindenkinél így van, vagy csak én vagyok túl béna?
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Panaszok, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Panaszok, észrevételek   Panaszok, észrevételek Icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2011 6:30 am

Mindenkinél így van, az aláírást senkinél nem jelzi ki. 1-2 napon belül orvoslom a problémát.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Panaszok, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Panaszok, észrevételek   Panaszok, észrevételek Icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2011 8:04 pm

Mostantól a hozzászólások mellé az aláírás is csatolódik.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Andrew Pitt
Játékos
Andrew Pitt


Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Panaszok, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Panaszok, észrevételek   Panaszok, észrevételek Icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2011 9:23 pm

Köszi szépen!
Vissza az elejére Go down
Jesse Callaghan
Inaktív karakter
Jesse Callaghan


Hozzászólások száma : 14
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 27.

Panaszok, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Panaszok, észrevételek   Panaszok, észrevételek Icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 8:54 am

Se nem panasz, se nem észrevétel, csupán javaslat: több fórumon is láttam Játékos társ, mesélő kereső topicot. Esetleg szorgalmazhatnám, hogy itt is legyen hasonló? Vagy ezek mehetnek a Csevegő általános megbeszélde topicjába?
Vissza az elejére Go down
Kurt Wagner

Kurt Wagner


Hozzászólások száma : 135
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 28.
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Panaszok, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Panaszok, észrevételek   Panaszok, észrevételek Icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 8:59 am

A javaslatod jogos, de ha gondolod állok szolgálatodra, mint mesélő. Smile
Vissza az elejére Go down
Gabriel Taylor
Hónap játékosa - augusztus
Gabriel Taylor


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 20.
Age : 38

Panaszok, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Panaszok, észrevételek   Panaszok, észrevételek Icon_minitimePént. Szept. 09, 2011 10:15 am

Nem tudom hova tűnt mostanában mindenki, de én speciel nagyon bírom ezt az oldalt, és sajnálnám, ha csak úgy eltűnne. Amennyiben van még valaki, aki hasonlóan érez, folytassuk a játékot, még ha csak ketten is.
De remélem azért többen maradtunk;)
Vissza az elejére Go down
http://eladokkonyve.freeblog.hu/
Dean Newman
Játékos
Dean Newman


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.
Age : 34

Panaszok, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Panaszok, észrevételek   Panaszok, észrevételek Icon_minitimeSzomb. Szept. 10, 2011 5:34 am

Én is hasonlóképpen érzek, jól érzem magamat itt Nálatok és szeretném, ha folytatódna az ismerkedés, a kaland, az itteni világ. Remélem csak a sulikezdés kavart be mindenkinél és hamarosan újra aktívkodunk. Smile
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Panaszok, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Panaszok, észrevételek   Panaszok, észrevételek Icon_minitimeVas. Szept. 11, 2011 12:35 am

Lerohant a munka, meg a suli, de holnap jövök kört váltani és nem hagyom félbe amit elkezdtünk Wink
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Kolosszus

Kolosszus


Hozzászólások száma : 152
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Panaszok, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Panaszok, észrevételek   Panaszok, észrevételek Icon_minitimeHétf. Szept. 12, 2011 12:16 am

Na, sok kihagyás után, de újra itt vagyok. Most egy füst alatt elintézem a reagokat, és holnap estig meghirdetjük a VERSENYEKET! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Gabriel Taylor
Hónap játékosa - augusztus
Gabriel Taylor


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 20.
Age : 38

Panaszok, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Panaszok, észrevételek   Panaszok, észrevételek Icon_minitimeKedd Szept. 20, 2011 12:48 am

Kérünk körváltást Cool
Vissza az elejére Go down
http://eladokkonyve.freeblog.hu/
Erin Newton
Hónap játékosa - július
Erin Newton


Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 22.

Panaszok, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Panaszok, észrevételek   Panaszok, észrevételek Icon_minitimeSzer. Szept. 21, 2011 2:54 am

Én azt hiszem ez a kaland a C. parkban kezd befulladni. Pedig nagyon jó lenne, ha pörögne, de egy csomó kari eltűnt, ki tudja hová, pont, amikor kezdtek beindulni a dolgok. Sajnálom mert amúgy nagyon jó oldalról van szó, és irtó jól ment a kaland is.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Taylor
Hónap játékosa - augusztus
Gabriel Taylor


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 20.
Age : 38

Panaszok, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Panaszok, észrevételek   Panaszok, észrevételek Icon_minitimeCsüt. Szept. 22, 2011 7:17 am

Én azért nem adom fel a reményt Smile

Amúgy megjegyzés:
Szerintem engedélyezni kéne a szakadást. Ha több helyen lehetnének jelen a karakterek, aktívabb lenne az oldal többi topicja is, nem csak ez....
Vissza az elejére Go down
http://eladokkonyve.freeblog.hu/
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Panaszok, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Panaszok, észrevételek   Panaszok, észrevételek Icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2011 5:57 am

Sajnos a kezdeti lelkesedés alább hagyott a játékosok terén, sokan eltűntek, és nem igen látom értelmét folytatni így a kalandot.

Kicsit takarékra állunk, és pihentetjük a fórumot, később remélhetőleg elő jön mindenki. Nem zár be a lap, de egyenlőre szünetelünk egy kicsit, és meglátjuk mi lesz.
Sajnálom!
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Gabriel Taylor
Hónap játékosa - augusztus
Gabriel Taylor


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 20.
Age : 38

Panaszok, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Panaszok, észrevételek   Panaszok, észrevételek Icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2011 8:54 am

Valahol meg tudom érteni, de ha abbahagyjuk a játékot, az a kevés aktív játékos is el fog tűnni, aki még jelen van. Szerintem csak úgy tudjuk életben tartani az oldalt, ha játszunk rajta, és ahhoz első körben végig kéne csinálni a kalandot, hogy az esetleges új játékosoknak is legyen majd mit csinálni.

Szerintem vagyunk még egy páran, akik szívesen játszanánk ezen a nagyszerű oldalon, úgyhogy ha lehet ne hagyjuk még ennyiben Smile
Vissza az elejére Go down
http://eladokkonyve.freeblog.hu/
Erin Newton
Hónap játékosa - július
Erin Newton


Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 22.

Panaszok, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Panaszok, észrevételek   Panaszok, észrevételek Icon_minitimeVas. Szept. 25, 2011 5:22 am

Én is így gondolom. Legalább azokkal a karikkal játszani kéne, akik megmaradtak. Legalább ezt a kalandot be kéne fejezni. Mert hát kár lenne az oldalért, tényleg jó, hangulata is ott van meg minden.
Engem marhára nem érdekel, ha kevesen vagyunk kalandban, annál hamarabb jön körváltás Very Happy

De ha tényleg nem folytatódik, akkor én megyek máshová játszani vagy mással kezdek itt kalandot, mert már hallottam pár ilyen reménnyel megtelt mondatot. Hogy szünetel az oldal, meg egyebek. Aztán akárki rátéved, azt látja, kevesen vannak és nem megy semmi. Akkor ez halott, nem jövök ide, és elmegy.
Vissza az elejére Go down
Dean Newman
Játékos
Dean Newman


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.
Age : 34

Panaszok, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Panaszok, észrevételek   Panaszok, észrevételek Icon_minitimeVas. Szept. 25, 2011 8:29 am

Én is sajnálom és reménykedem benne, hogy még folytatódik a dolog minél hamarabb. Hiszen nem rég jöttem és jó itt! Kissé én is inaktív vagyok, de igyekszem megoldani a dolgokat és rendszeresen lenni, szóval +1. Smile
Vissza az elejére Go down
Gabriel Taylor
Hónap játékosa - augusztus
Gabriel Taylor


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 20.
Age : 38

Panaszok, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Panaszok, észrevételek   Panaszok, észrevételek Icon_minitimeSzer. Szept. 28, 2011 2:22 am

Egy magánjátékot játszhatunk legalább, amíg újra elindul a kaland?
Vissza az elejére Go down
http://eladokkonyve.freeblog.hu/
Trant Hardwin / Undor
Jegelt karakter
Trant Hardwin / Undor


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Panaszok, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Panaszok, észrevételek   Panaszok, észrevételek Icon_minitimeSzer. Szept. 28, 2011 11:18 pm

Nem én vagyok az oldal legaktívabbja, főleg mivel nem is játszom most különböző okok miatt. De fel szoktam nézni, és nem szeretnék egy kiürült oldalra visszatérni. Ha van kedv játszani, akkor azt mesélő nélkül is megtehetitek. Talán így már Trant és Szotyi is be tudna szállni egy kalandba, heti egy reagálás erejéig. Tessék a kezetekbe venni a dolgot, ha játszani akartok ne lankadjatok, tessék tenni érte Very Happy
Vissza az elejére Go down
Gabriel Taylor
Hónap játékosa - augusztus
Gabriel Taylor


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 20.
Age : 38

Panaszok, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Panaszok, észrevételek   Panaszok, észrevételek Icon_minitimePént. Okt. 14, 2011 10:14 am

Hát, szerintem még játszunk itt egy utolsót, aztán félek kiürül az oldal végleg. Kár érte, szimpatikus volt az alapötlet.
Vissza az elejére Go down
http://eladokkonyve.freeblog.hu/
Ajánlott tartalom





Panaszok, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Panaszok, észrevételek   Panaszok, észrevételek Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Panaszok, észrevételek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: OFF részleg :: Csevegő-
Ugrás: