Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Harlem sötét utcái

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Harlem sötét utcái Empty
TémanyitásTárgy: Harlem sötét utcái   Harlem sötét utcái Icon_minitimePént. Május 27, 2011 11:02 pm

Michael Black magánkalandja - Könnyű pénz

Későre jár, és a környék ilyenkor mutatja meg igazi arcát. Előbújnak a drog kereskedők, a bandatagok, és olykor a női sikoly is elhangzik. Kétes alakok kezdenek mászkálni, és köztük ott van Michael Black is. Ki tudja, hogy talán csak az éjjelt élvezné, vagy a pénzszerzés miatt keveredett erre. Egy biztos, hogy az egyik sikátorból két fél között különös beszélgetés zajlik, le ami ígéretesen hangzik. Michael szerencséjére nem veszik őt észre.

-Azt mondta ma érkezik a szállítmány. -mondja az egyik férfi vékony, remegő, ideges hangon. -De késik... megszokhattuk volna. Ha nagy dohányról van szó mindig késik. -válaszol a már sokkal magabiztosabb, kicsit zömökebb alkatú alak. -Még is mennyit szakíthatunk? -teszi fel kérdését a vékonyabb férfi. -Eleget ahhoz, hogy életed hátralévő részében ne kelljen a tartásdíj miatt gürizned. -érkezik a válasz. Pontos említés nem hangzik el a pénzről, de annyi biztos, hogy nem kevés dohányról van szó. Csak néhány perc telik el, mire érkezik egy harmadik személy a sikátor másik vége felől. Kezében egy árruházi szatyor, alaposan becsomagolva és összecsomózva a füleinél.


A hozzászólást Cerebro összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 24, 2011 9:10 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Michael Black
Inaktív karakter
Michael Black


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2011. May. 20.

Harlem sötét utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harlem sötét utcái   Harlem sötét utcái Icon_minitimePént. Május 27, 2011 11:16 pm

Már esteledik és a városnak előjön rosszabbik oldala. Ilyenkor élénkebbek szoktak lenni a környékek. Drog, pénz, pia, fegyverek. Ilyenkor ezek a főbb részei az esti veszedelemnek. Egy sikátorból hangokat hallok. Izgalmasnak ígérkezett ez. Ezért hallgatózni kezdtem és még csak észre se vettek. Egy bizonytalan hangot hallottam és egy másikat ami kissé merészebb. Végig hallgattam a két ember beszélgetését. Akkor abba a pillanatba elterveztem megszerzem a rakományt. Már rég nem volt ilyen feladatom. ~ Már csak az időpont és a helyszín kell. Ha szerencsém van akkor ezt is kikotyogják ezek a szerencsétlenek.~ Ezt a gondolat távoztával megjelent a sikátor másik végénél megjelent egy 3. ember. Kezében egy zacskó és gondosan össze van csomagolva. ~ Talán ő a megbízójuk? Mindegy most meglátjuk.~
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Harlem sötét utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harlem sötét utcái   Harlem sötét utcái Icon_minitimePént. Május 27, 2011 11:33 pm

Az érkező harmadik egy szót sem szól, és a távolság, illetve a sötétség eltakarják kilétét. Még. Átadásra kerül a zacskó, amit a zömök alak vesz át, majd pár pillanat és megint csak ketten vannak a sikátorban. Nekiállnak kibontani az átadott holmit, mire azt Michael is jól láthatja mit rejtett. Egy mappát, ami számtalan papírlapot őriz.
-Ez lenne az? -kérdi a vékony. -Mondtam én, hogy nem lesz nehéz munka. -mondja magabiztosan a testesebb, majd hirtelen érkezik a viszont válasz. -De túl könnyű ahhoz, hogy ennyit keressünk rajta. Mi van ha hátverés? -kérdi félelemmel a hangjában. -Nyugodj már meg. -csitítja a társa. Majd pedig elindulnak, egyenesen abba az irányba, ahol eddig Michael hallgatózott. Mind végig mit sem sejt a két alak, hogy valaki kifigyelte őket, mikor pedig elhagyják a sikátort, nem törődnek az ott lévő Michaellel. Talán a stressz teszi, vagy más, de észre sem veszik őt...

Úgy fest könnyű célpontok, mivel még ráadásul a vékonyabb kezei között is van a mappa, ami az információköteget rejt. De még mindig nem tudni mibe is nyúlt bele pontosan a két illető, csak annyi bizonyos, hogy nem kevés pénzt fognak kaszálni, ha jól teljesítenek, plusz még könnyűnek is tűnik a munka, ahogy beszélgetésükből kitűnt.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Michael Black
Inaktív karakter
Michael Black


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2011. May. 20.

Harlem sötét utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harlem sötét utcái   Harlem sötét utcái Icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 12:05 am

A harmadik ember arca még rejtély marad számomra. átadja a csomagot és már távozott is. A zömök férfi átveszi a csomagot és sietve kibontja társával együtt. Egy mappát találnak benne jó sok papírral megtömve. Néhány szót váltanak még. Úgy láttam a vékony férfi nagyon fél valamitől. Nem nagyon érdekelt egy váll vonással válaszoltam magamnak. Majd felém indulnak. Egy kicsi ijedséget éreztem, de el is tűnt amikor elmentek előttem. Nem lesz nehéz elvenni tőlük a mappát. Sőt még vékonyabnál is van egy mappa. Kíváncsi voltam mi lehet benne és minél hamarabb ki akarom deríteni Közelebb mentem a két férfihoz megböktem a vállukat és azt mondtam nekik.
- Elnézést tudnának segíteni nekem?
Szóltam, majd ha megfordulnak ami valószínűbb akkor egy két jó ütés fogja várni az arcukat. Azért kíváncsi voltam, mi lehet benne, hogy ennyi lap kellett a lejegyzéséhez.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Harlem sötét utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harlem sötét utcái   Harlem sötét utcái Icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 12:42 am

Michael számára nem volt megerőltető feladata küzdelemnek nem nevezhető összecsapás. A vékonyabbik az ütés után azonnal elterül, míg a másik meginogva a földre esik. Nem volt kihívás. A mappa pedig elérhetővé válik. A kis akciót néhány járókelő is látta, de ezen a környéken ez nem új keletű dolog, így nem is akart igazán senki közbe avatkozni. Harlem nem arról híres... Michael így már könnyedén magáénak tudhatta a barna mappát, amit gumikötél tartott össze. Semmi különös nem volt a külsejében, csak egy átlagos mappa. Ha kinyitja azt Michael, számtalan adatot, térképet, és leírást talál. A térképek főleg a kikötő környékére mutatnak, és a rengeteg adat egy bizonyos teherszállító hajóra mutatnak, ami ma hajnalban érkezik. Minden le van írva alaposabban, de talán nem itt, és nem most kéne olvasgatni. A férfi jól ismerheti a környéket, és tudja, hogy van nem messze egy kocsma, ahol talán jobban át tudná nézni a leírtakat, mint az utcán a hold fényénél. Illetve akár mennyire is rossz hírű a környék, a rendőröket még is kihívta valaki, mert hallani szirénájukat. Minden bizonnyal a rövid, de annál hatásosabb verekedés miatt érkeznek.

Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Michael Black
Inaktív karakter
Michael Black


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2011. May. 20.

Harlem sötét utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harlem sötét utcái   Harlem sötét utcái Icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 1:01 am

Nem volt nagy bonyodalom benne. Az a két ütés ki terítette őket. Elvettem a mappát és kinyitottam, sok térkép leírásokat találtam benne ami főleg a kikötőt emelte ki. A betűket nem láttam rendesen, ezért be akartam térni egy kocsmába, hát ha ott jobban bírok olvasni egy sör mellett. Érdekes módon senki se akart beleavatkozni. Egy hangot se hallottam, egy kéz se nyúlt felém. Nekem ez csak jó volt. Könnyebb így a munka, de azért hiányoltam a harcot. S kérésem megadatott, mert szirénák hangját hallottam közeledni. Elmosolyodtam azon, hogy valaki kihívta a zsarukat. Körülnéztem, hogy ki lehetett az. De nem számított. Azon gondolkoztam, hogy el fussak-e vagy álljak ki eléjük és lesz ami lesz. Az első megoldást választottam, mert nem akartam nagy port kavarni, mert akkor nem lesz semmi. Ezért befutottam a sikátorba. Nem néztem hátra csak annyit csináltam, hogy ami az utamba került azt mögém hajítottam.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Harlem sötét utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harlem sötét utcái   Harlem sötét utcái Icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 1:32 am

A rendőrség messze volt, de minden ő pillanatban egyre élesebben lehetett hallani a szirénáját. Michaelnek volt ideje elfutni, és valószínűleg ezzel le is rázta magáról a kopókat. Túl könnyű eddig minden ,gondolhatja. Két utcát futott le, sikátorokon átvágva, majd kirajzolódott a kocsma, ami hívogatta a férfit. Ezen a részen az utcák is jobban ki voltak világítva, így akár a szabadban is átnézhette az adatokat Michael egy lámpaoszlop mellett. Bárhogy is, mikor a mappát kinyitja, immáron alaposabban utána tudott nézni a dolognak, hogy még is mi az, amiben akkora pénz rejlik.

Az adatok szerint Bronx egyik kikötőjébe egy teherhajó érkezik hajnali 3-kor, ami egy jelentős mennyiségű drog szállítmányt ad át az átvevő részére. Fel vannak tüntetve hogy ki adja át (Shino), és az is, hogy hová kell leszállítani az anyagot, egy rendszám nélküli autóval. A szállítási hely egy éjjeli bár, ami itt, Bronxban található. A nevét az átvételkor tudja meg a szállító. Amint az anyag biztos kézbe került, 300.000 $ üti a markát a szerencsésnek. Röviden ez olvasható a mappába, a rengeteg mellékelt térkép és fotó mellett, ami azt hivatott mutatni, hogy melyik hajót kell keresni, hogy kell eljutni a kikötőbe, és hogy kitől veszik át az anyagot, ki az a Shino.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Harlem sötét utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harlem sötét utcái   Harlem sötét utcái Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 9:22 pm

Hajsza: Kapj el!


Dátum: 2000. december 02.
Idő: 22:00



A S.H.I.E.L.D. eligazítása után Fox, és Rezge azonnal bevetésre indult. Első célpontjuk Jamie Madrox, a klónonzásra képes mutáns. A kapott információ szerint egyfajta törzshelyét képezi Harlem, így kétségtelen, ha valahol, hát itt feltűnik. Már lassan egy órája figyel a két ügynök, az egyik háztetőn, de néhány huligán és hajléktalan kivételével nem igen láttak sok mindent ami említésre méltó lenne. Látószögükben egy éjjel-nappal működő kis élelmiszer kereskedés látható, illetve néhány lakóépület, egy sikátor zsákutcával, és néhány parkoló autó. Ahogy telik az idő, a még összeszokatlan bárosnak volt némi esélye arra, hogy megismerjék egymást. De a csevegésük talán igen hamar véget ér, mikor különös dolgot láthatnak meg a S.H.I.E.L.D. ügynökök. Két férfi a járda két oldalán párhuzamosan közlekedik egymással. Szinte másodpercre pontosan lépnek, és ugyan úgy lóbálják kezüket. Képtelenségnek tűnhet, de mikor meglátják az illető arcát (bár magasban vannak) mintha az eligazító teremben látott James lenne az. A járda egyik felén közlekedő alak viszont megáll, és egy kocsi ajtajánál kezd babrálni, míg a másik oldalon haladó lefordul a sarkon, és egyenesen az éjjel-nappali kisboltba halad, majd belép oda.


A hozzászólást Cerebro összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 16, 2011 1:23 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Vincent China
Inaktív karakter
Vincent China


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2011. May. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : SKDI

Harlem sötét utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harlem sötét utcái   Harlem sötét utcái Icon_minitimePént. Júl. 15, 2011 8:30 am

Félig még az eligazító teremben ténfergek, újra és újra, na meg újra előhalászva az egyre teljesebb leírásokat. Szerencsére sosem volt gond a memóriámmal, bár a dolgon ront, hogy egy tök idegen fazonnal szobrozok, az éjszaka közepén, majdnem mínusz fokban. Kicsit le is blokkolok, pedig annyira hideg nincs, hogy a hajamhoz fagyjon a kezem. de csak a egy girhes macska indult portyázásra, neki mákja van, az egér valószínűleg nem fog hirtelen tucatjával akár rátámadni. Valahol rohadtul nem érzem fairnak a helyzetünket, na de kérem szépen, az élet mikor volt az?
Hagyjuk is a kérdést, koncentráljuk a mi kis mesterlövészünkre. Hallottam egyet s mást a fickóról, megnyugtató, hogy nem remeg a keze és mindig célba talál. Remélem sorozatlövésben is kitűnik az átlagból. Ezzel vetek is egy pillantást saját készletemre, megtapogatom az övembe rejtett tárat, altatók, kíváncsi leszek mennyire hatásosak. Remélem nem egy, hanem legalább egy tucat lórugásnyit tettek bele, a morcos fogolynál nincs is rosszabb.
Megigazítom a sapkámat, visszatuszkolva az előbb copfba kötött hajamat, a kesztyűimet is visszahúzom és elfoglalom alig néhány perce otthagyott őrhelyemet.

- Volt valami?

Érdeklődöm színtelen hangon a felöl a nagyjából három percről, amíg elintéztem, hogy ebben a kellemes vak sötétbe ne virítson, mint egy jelzőlámpa a szőke fejem. Egy utolsó simítást még végzek az öltözékemen, szorosan az állam alá húzva fel a dzsekin zipzárját, ha már strapabíró ruhát adtak, akkor nem kellene szánt szándékkal ágynak esni. Megfogom a messzelátót - hehe ez saját elnevezés-, és körbekémlelek, szigorúan a biztonság kedvéért. De semmi olyat nem sikerül felfedeznem, amit már ne láttam volna egy fél órával ez előtt, vagy még egy kicsivel előbb. Ja, de még is! Az egyik fedél nélküli kitúrta a másikat a dobozkuckójából: Gyerekek, valóság show élőben, egyenesen Harlem közepéből. Viduljunk! Most komolyan, inkább néznék valami agyament kvízműsort, hogy legalább röhöghessek.

- Mindig ilyen megbízásokat adnak? Negyven fok pluszban és mínuszban. Kicsit elszoktam ettől, meg hiányzik a kávé.

Tetszik nem tetszik a partneremnek szövegelek, a keresett személy úgy sem a hallásáról vált híressé. Amúgy is suttogóra fogtam a hangomat, az éjjelnappali viszont egyre többször késztetett kalandozásra, kávé és fánk, a rendőreledel. Noha már nem igazán mondhatom, hogy állományban vagyok. Mit szólna eme úriember, ha közölném vele, nyu(ö)gdíjas vagyok? Hah, egy mutáns. A lány is az volt, a természet fintora mi?
Egyszer csak mozgásra leszek figyelmes, csak egy kézmozdulattal jelzem az észrevételemet, erre igazán nem pazarolok szavakat, noha lehet nem ártana. Átkozott sötétség, de a csoda kukker mindent megold és az azon keresztül látott kép azt mondatja velünk ő az, akiért idestova egy órája igyekszünk mirelit állapotba kerülni.

- Megjött a madárkánk. Rögtön másod magával.

Ez az ami rohadtul nem teszik, mert felveti a kérdést: Melyik az igazi és melyik a másolat? S most légy okos, mert kell egy terv, illetve kéne, de egyenlőre csak odáig jutottam el, hogy az „ikrek” szétválnak és ha bakot lövünk, akkor az eredeti igen hamar elfog tűnni, talán a magából alkotott tömegnek köszönhetően.

- Kacsavadászat vagy cserkészünk?

Érdeklődtem, hogy most frissiben szedjük le mindkettőt, vagy külön-külön cserkésszük be Jamie Madroxt és klónját.

Vissza az elejére Go down
Trant Hardwin / Undor
Jegelt karakter
Trant Hardwin / Undor


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Harlem sötét utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harlem sötét utcái   Harlem sötét utcái Icon_minitimePént. Júl. 15, 2011 11:05 pm

Még csak egy órája szobrozunk a terepen, és duó egyik tagja már nem bír megülni a seggén. Izeg mozog, ellenőrzi a felszerelését, és zavarja a munkát. Végül még kérdez is, mikor újra a munkájára kezd figyelni.
- Nem még nincs semmi Fox. Egy árva lélek sem mozdult, amit érdemes lett volna meglőni. - A szememet fel sem emelem. csak meredek folyamatosan távcsövembe, és pásztázom a környéket. Közben azon gondolkodok, miért is vagyok én itt? A félszemű miért mindig kopaszokat oszt be mellém, akik még negyvennyolc órát sem tudnak szó nélkül egy helyben lenni. Pedig nem olyan nehéz a mozdulatlanság, csak nem csinálsz semmit és már meg is van.
- Már panaszkodsz? Még az első célpontot sem láttuk meg, lehet hogy napokig itt fogunk... - Hallgatok el hirtelen. A lány jelez, amit már rég megláttam. Nem lesz ez így jó. Máris kettő van belőle. Ha itt elkezdünk lövöldözni, tuti számbeli fölénybe kerül. Hát meg drágaságomat sem szeretném koptatni feleslegesen. Fox felőle a kérdés feltétetett, na de milyen jó kérdés. Itt lelemény kell nem testi erő.
- Gyere sietünk. - Állok fel hirtelen, és egyetlen mozdulattal hátamra kanyarítom puskámat. A tűzlépcső felé meszem az irányt. Ahogy elnéztem a zárfeltörő tudománya nem a legjobb, talán még lesz annyi időnk, hogy véghezvigyem a tervemet. Miközben lefele rohanok, és közben remélem követ a suhanc, mondom a tervet, ami megfogalmazódott bennem. - Na akkor feltehetőleg, mire leérünk már kifosztja az üzletet. Megvárod míg beszáll a kocsiba, vagy legalábbis valami hasonlót csinál. Ezeknél a mutánsoknál nem lehet tudni. Amikor indulni akar eléjük állsz, legalábbis megfelelő távolságba, hogy tudd védeni azt a formás seggedet. Eltereled a figyelmüket, nekem aztán teljesen mindegy mivel. Akár durrogtathatsz is ha akarsz, de engem el ne találj. Csak tartsd bent a kocsiban. - Ha leérkezek, akkor mutatom még neki, hogy elkerülés végett, a kocsik takarásában haladjon, nehogy túl korán észrevegyék. Addig én a szememet a kocsin tartva, hátulról, persze, minden fedezéket, és árnyékot kihasználva megpróbálom megközelíteni a kocsit. Ha nem sikerül, vagy nincs esélyem rá esélyem, akkor megpróbálok olyan közel húzódni amennyire csak tudok. Ha pedig már beszálltak a kocsiba, akkor lépek akcióba. A teleportkészüléket az egyik kezemben, revolveremet a másikban, elkezdek a kocsi felé rohanni. Remélem elég gyors vagyok, ahhoz, hogy a teleportert a járműre tudjam csatlakoztatni, és megnyomhassam a gombot, amivel az egész tákolmányt a foglyokkal felküldhetem.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Harlem sötét utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harlem sötét utcái   Harlem sötét utcái Icon_minitimeSzomb. Júl. 16, 2011 1:33 am

Dátum: 2000. december 02.
Idő: 22:05



Rezge megindul a tetőről lefelé, és Fox követheti őt, ha úgy véli nem hagyja magára társát. A férfi számára gondtalan a lejutás az 5 emeletes lakóépület tűzlépcsőjén, ami alig néhány perc alatt végbe megy, és az épület melletti sikátorba ér célt ő és társa. Tökéletes rálátás van onnan az éjjel-nappalira, illetve arra a bizonyos autóra, amit épp feltör a feltételezhetően keresett célpont ami sajnos túl hamar sikerül neki. A kocsi még csak nem is riasztózik, úgy nyitódik ki annak ajtaja, míg a kis üzletben elhagzik egy fegyver dörrenése. Abban a pillanatban kiszalad onnan egy illető, kinek az éjjeli lámpa megvilágítja arcát. Ő az...

Harlem sötét utcái 1524923-xfactor211_m2

... James Madrox. Az ő képét látta Fox és Rezge a S.H.I.E.L.D. bázisán, kétségtelen. A férfi egyenesen a kocsi felé rohan, aminek motorja felizzik, és pillanatokon belül két utas ül benne. Bár az egyik kétségtelenül Madrox, a sofőr arcát nem látta egyik ügynök se, így még mindig csak feltételezhetik, hogy a klónja az alaknak. A korábban elhangzott fegyverdörrenés néhány a környéken lévő hajléktalant azonnal futásra késztet, néhányat viszont arra, hogy kifossza az üzletet, és szerezzen magának némi italt és élelmet. Ám az egyik nő, ki az üzletből rohan ki rendőr után kiált. Kérdés, hogy az ügynökök miként lépnek most, miikor a lopott autó lassan elindulni készül...


A hozzászólást Cerebro összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 17, 2011 2:33 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Vincent China
Inaktív karakter
Vincent China


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2011. May. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : SKDI

Harlem sötét utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harlem sötét utcái   Harlem sötét utcái Icon_minitimeSzomb. Júl. 16, 2011 9:39 pm

Fokhegyről válaszoltam csak, már ami a panaszkodást illeti: Hagyjuk! Mindössze ennyi volt a reakcióm és annyit sikerült leszűrnöm, hogy ő nincs rám hangolva, én pedig rá és ez annyira állatira nem jó, hogy azt leírni sem tudnám. Mindegy, nem kell nekem jártatni a számat, sőt, elemlámpa és egy jó regény. Persze ez csak lázadó kilengés, ilyesmit nem csinálnék egy cserkész-vadászat kellős közepén, de azért felhúzom az orrom. Napokig mi? Akkor adhattak volna fagyállót, vagy rögtön sarki felszerelést, amiben lesprintelhetjük a járókeretes nénit a szomszédból, de az üldözöttjeinket aligha nem.

Feltűnik az ipse, ipsék és az én tervtelen kis kobakom, továbbra is üresen cseng. Pedig átlagosan én vagyok az ötlet gyártó és a velem lévő a hallgató közönség, kétségbe azonban nem esem, Rezge máris rukkol elő tervével. Egyazon időben el is kezdi azt megvalósítani és mint egy tartozék tartok vele, kullogok a nyomában, tapasztalatból kerülve a korlátot és figyelve a lépcsőfokokat. Igen viccesen tudnak viselkedni ezek a tűzlépcsők, főként, ha így tél közepén valamelyik szomszéd a lábvizét volt szíves ideönteni, egy kisebb jégpályát adva ezúttal nekünk.

- Oké főnök! – Elfuserált módon szalutálok felé, de inkább csak az intést viszem véghez a procedurális mozdulatok közül, ahogy véve a tervet bele is megyek. Egyszer mindenkinek meg kell halni, még nekem is. Hehe. Nem szívom mellre az eligazítását, majd hozzávágom a megjegyzéseimet, ha nem ilyen akció dús helyzetben leszünk. Kilesek, először a gépjárművet véve célkeresztbe. Rögtön grimaszba vágom az arcom, ilyen mázlija is csak a bűn mocskát élvezőknek van, értem ezt arra, hogy különösebb gond nélkül eltulajdonította a kocsit. Aztán jöhet az éjjelnappali, nyugodtnak tűnik, pedig rohadtul nem az, ezt le merném fogadni.

Elindulok, meggörnyedve, igyekezve kihasználni a fekete öltözékem minden előnyét, valljuk be, éjszaka van, a lámpák többsége a gyertyalánggal is alig venné fel a verseny, helyenként talán még hiányzik is a közvilágítás. Szándékom szerint a közelebb eső sarokig vonulnék el, meg van a kellő távolság a bolt és a kocsi között is. Fedezékem is adódik és amennyiben szükséges az út közepére vethetem magam, de nem fekvőrendőrként funkcionálva. Iparkodom, így vélhetőleg a lövés eldördülésekor, már majdnem kellő távolságot sikerült kiépítenem.

- Az a jó rohadt! – Kiélvezem, hogy szabadon káromkodhatom. – Minden eszement vadbaromnak jut egy fegyver?! - pillantásomat rögtön a boltra vetem és közben automatikus mozdulattal veszem kezembe a fegyvert, kibiztosítom és előrébb lépek. Igyekezve addig nem feltűnő lenni, míg a célpont be nem szál a kocsiba, talán a többi mozgolódó el is vonja Rezgéről és rólam a figyelmet. Igen kifinomult terv, két golyó, fejenként egy az első kerekekbe, egy a szélvédőbe – szigorúan a sofőr oldalon - és garantáltan nem mennek sehová, a tetejében pedig kiszállni sem tud/nak. A teleport, bevallom, fel sem merült a gondolataim között, de jó, hogy másnak igen. – Ez meg?

- FÖLDRE! – Üvöltöm, ezt mennyire utálom a civilekben. Rohangálnak, mint pók a falon és közben azt sem tudják, hogy így csak még nagyobb veszélybe sodorják magukat. Jelen pillanatban viszont sodrom magamat, főként miatta. Kilépek, inkább rohanok az utca közepét célozva meg, fegyveremet az autóra szegezve és inkább a bent ülőket figyelve. Viszont, ha a nő nem hajlandó engedelmeskedni és bármi jelét látom annak, hogy célba vennék, mivel ha a tüdőm kiköpöm, akkor sem érem el. Lábon lövöm, így legalább eldől és úgy ahogy, de fedezékben lesz. Mindazonáltal, ha tűz alá vesznek, nem átallom viszonozni, az általam kigondolt sémában, azaz mozgásképtelenné tenni az autót. De öngyilkos jelölt sem vagyok, így igyekszem kevés eltalálható felületet nyújtani magamból.

Vissza az elejére Go down
Trant Hardwin / Undor
Jegelt karakter
Trant Hardwin / Undor


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Harlem sötét utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harlem sötét utcái   Harlem sötét utcái Icon_minitimeVas. Júl. 17, 2011 2:44 am

Már izzadok az erőltetett futástól, és belül szidom magam, hogy nem gondoltam arra, hogy a célpont gyorsabb lesz nálunk. Szerencsére a társam nem beszari, sőt szó szinte szó nélkül teljesíti a feladatát. Ez nekem csak jó, egy jól kiképzett SHIELD ügynök a társam, ami nem kis meglepetés. Legalábbis régebbi élményeimet figyelembe véve.
Már nem törődök a rejtőzéssel, csak átrohanok az úton megpróbálom rávetni magam a kocsira. Kezemben a teleportáló készülékkel. Ha sikerül akkor rácsatlakoztatom, ha nem akkor csak beindítom és bedobom az ablakon. Remélem ennyi is elég lesz, hogy a kocsit és a benne ülőket is felteleportálja a Helicarrierre.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Harlem sötét utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harlem sötét utcái   Harlem sötét utcái Icon_minitimeVas. Júl. 17, 2011 3:12 am

Dátum: 2000. december 02.
Idő: 22:07



Fox azonnal cselekszik, és az úttestre rohan, majd a sipákoló nőt rendre utasítja, aki bár a pánik hatása alatt van, de még is a földre veti magát pár pillanatnyi tétlenség után. Ahogy az ügynöknő biztos kézzel tartja a fegyvert, Rezge ráugrik a járműre, majd a teleport készülékét aktiválva azonnal cselekszik. Bár a menekülő egyik klónja(?) a kocsi tetejébe ereszt pár golyót, azok nem találják el a már veteránnak számító férfit. A sofőr feladatát nehezíti Fox útonállása, így elrántja a kormányt, remélve hogy kikerülheti az akadályt ami sikerül is neki, hála Rezgének... A kocsi hirtelen eltűnik, benne a két utassal, és egyenesen a Helicarrer teleport termébe kerül, hátra hagyva potyautasát, aki így a földön landol. Úgy tűnik a feladat sikerült. A páros igen hamar elkapta első kiszemeltjét, hála rátermetségüknek. A sipákoló nő pedig csak csodálkozva és nagyokat pislogva próbálja feldolgozni a látottakat. A két ügynök pedig a rövid idejű akció után összeszedhetik magukat. Élvezhetik a siker ízét. Vagy még sem?

-Mi a franc ez!?

Hallja meg mind két fél a kommunikátorán keresztül Nick Fury hangját.

-Normálisak? Majdnem megöltek egy ügynököt! Figyelmeztetés nélkül teleportálnak ide egy járművet? Észnél vannak? Hardwin! Ez a maga készüléke! Észnél van?! Ráadásul ez üres... !

Hallani a cseppet sem higgadt és bíztató szavakat. Fury szerint a kocsiban nincs senki. Pedig hacsak Fox és Rezge nem hallucinált, akkor egészen biztosak lehetnek abba, hogy bizony ketten is ültek a lopott autóban. Az utca egyik távolabbi sikátorában azonban a sötétben egy rejtélyes alak szemlél, aki csak ingerülten vicsorog az éj leple alatt. Sarkon fordul és elhagyja a helyszínt.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Vincent China
Inaktív karakter
Vincent China


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2011. May. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : SKDI

Harlem sötét utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harlem sötét utcái   Harlem sötét utcái Icon_minitimeVas. Júl. 17, 2011 3:54 am

A szívinfarktus és a megkönnyebbülés enyhén szólva fira elegyet alkotnak, mindene esetre régen fordult elő, hogy így dobogott a szívem. Jó, hogy meg nem látszott minden ütem a mellkasomon. Nem minden nap akarja az ember szándékosan elüttetni magát, még ha ez nem is volt a terveim között. Egy jó percig kicsit leblokkoltan nézem a kocsi hűlt helyét, egen, a teleport enyhén szólva még a mumusaim közé tartozik. Nem barátkoztam meg vele, pedig az én kis kütyüm is, itt nyomja az oldalamat.

Leeresztem a fegyverem, örülnöm kéne, de az ilyen simán végbemenő akciókról kiderül, hogy nagy böjtje lesz. Remélem most csak a vészmadár szól belőlem, de ideje lenne a társam után nézni, de azok az átkozott posztolós évek alatt berögzült szokások. Igen, a nő felé veszem az irányt, de nem megyek hozzá egész közel, nem vagyok pasiból, hogy az elesett nőket csak úgy felnyaláboljam a földről. Túlélt egy lövést, a földről is képes lesz felállni, ha nem, hát nem fogja megütni magát, amikor lesz szíves az eszméletét veszteni. De negatív itt valaki!

- Jól van hölgyem? – Megkérdezem, aztán két mondatban összefoglalom a dolgot, amit nem átallok a gyorsírókat is próbára tevő sebességben a tudtára adni. Ergo esetleg felfogja, hogy már biztonságban van, de néhány perc múlva a rizsámból semmire sem fog emlékezni, de ez a célom. Amint meggyőződtem, hogy komolyabb baja nincs és nem töri ki a frász, hogy a kötényéből ő is fegyvert rántson elő, végre foglalkozom a társammal is. Emlékezetem szerint esett, nem tudom mekkorát, de a nagyot is kinéztem volna a szituációból.

- Gratulálok! Ez remek ötlet volt. – hajtok fejet leleményessége előtt és hangot is adnék ama dolognak, hogy akkor most szedhetjük a sátorfánkat, mielőtt a fakabátokat is a nyakunkba kapjuk. Ám mást kapunk, hideg zuhanyt kevés jéggel, ala Fury módra. Az első közlemény nem ért sokkosan, veszélyes üzem a miénk és úgy vélem, így egy-két nem közölt teleport még belefér, még akkor is, ha egy komplett kocsi lett átküldve. Mindenki vigyázzon a saját seggére, én is úgy tettem. A lecseszés második fele azonban néma hápogásra késztetett, szerencsére sikeresen lenyeltem a nem szalonképes szavakat, hiába na, sosem voltam az a finom beszédű plázacica.

- Hogyhogy nincs ott? – Szólalok meg felháborodottam. – Ketten is ültek benne. – Visszanézek a boltra, képes klónozni magát, de mi a fenéért hagyta volna bent magát a lövés eldördülése után, megint csak a magamra való támaszkodásra gondolok. Hiába, ebből a szempontból a maradi nyomozók táborát erősítem és erősen hajlok arra, hogy elővegyem hölgyet. Hátha tud némi információval szolgálni, vagy van kamera a boltban, ami talán rögzített valamit. Tűnhet ez időpocsékolásnak is, de ki tudja mire lehet akadni, a semmi is valami.

- Kikérdezem, hátha. – Nem fűzök hozzá egyéb kommentárt, ha nem állít meg, akkor visszatérek a bolthoz és ha nincs kint a nő, akkor felkutatom. Most még az sem érdekel, ha az egyik bolti tolvaj kerül a szemem elé, felkészülve késre, lőfegyverre, ilyen téren sem tartozom a mimózák közé. Amennyiben megtalálom a következőket intézem hozzá. – Asszonyom, el tudná mondani mi is történt pontosan? Minden érdekel, ha egészen hihetetlennek is tűnik a dolog.
Vissza az elejére Go down
Trant Hardwin / Undor
Jegelt karakter
Trant Hardwin / Undor


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Harlem sötét utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harlem sötét utcái   Harlem sötét utcái Icon_minitimeVas. Júl. 17, 2011 10:25 pm

A kocsi eltűnik én pedig egy egyáltalán nem kecses fejessel zuhanok a földre. Az esést megpróbálom egy bukfenccel kigurulni, nem épp a legszebb látvány, de legalább hatásos. A sár latyak, és hódarabokat leverem az uniformisomról, és feltápászkodok. Az üzenet a nagy hajóról ekkor érkezik be. Megnyomom komlinkem gombját és már egy csípős válasz leledzik a nyelvem hegyén.
- Na, de parancsnok olyan nagy az a hajó, simán elfér abban egy kocsi is. - Kikerekedett szemekkel veszem tudomásul, hogy átvertek minket. Az akrobata mutatványom nem ért semmit. - Mi az, hogy nincs a kocsiban senki!? Kettőnek is kell lenni a célszemélyekből!! Ha már a kocsinál tartunk. Igazán visszaküldhetné a teleporteremmel együtt. Tudja a SHIELD tulajdon el kell számolnom vele. - Teszem hozzá még annyira pofátlanul amennyire csak kitelik tőlem. Közben az agyam már máshol jár.
~ Talán valami álcázóberendezés volt, vagy nekik is lenne egy teleportjuk? Hologram? Annak semmi esélye, mert akkor nem ment volna a kocsi. Na jó hát elvesztettük. ~ Fox javaslatára csak intek, felőlem mehet a dolog. Legalábbis nem tudok jobb dolgot én sem kitalálni. Újra adóvevőm felé fordulok.
- Bázis itt Rezge. Bármilyen nyomát látjátok a célszemélynek? Hőképes letapogatás rendelkezésemre áll? A helyszínről gyorsan távolodó személyeket keresünk! Vagy bármi más nyom, amin elindulhatunk? - Ezt követően csak várom a csodát, hátha megtörténik. Ha leküldik a kocsit, azért arréb állok. Nem akarok szegény technikus sorsára jutni. Nem vagyok nyomozó én egy mesterlövész vagyok, ha van egy célpont leszedem, de hát most is megtettem, de valamiért nem vált be a dolog.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Harlem sötét utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harlem sötét utcái   Harlem sötét utcái Icon_minitimeHétf. Júl. 18, 2011 1:04 am

Dátum: 2000. december 02.
Idő: 22:15



Fox a nőhöz készülne vissza menni, miután az a jólétéről erősítette meg az imént az ügynököt, de már sehol nem látni. Nincs nyoma a nőnek, és Fox még nyomokat sem lát. Semmit. Egyetlen árva lábnyomot nem fedez fel a hóban, és még csak az esésének nyoma sincs ott, ahol lennie kellene. Épp ellenkezőleg. Friss, szűz, ropogó hó van a járda azon területén. Különös, mintha ott sem lett volna a nő. De nem csak ez az egyetlen érdekesség. Sem Rezge, sem a társa nem fedezi fel az úttesten az imént elteleportált kocsi féknyomait, kanyargását, vagy bármi más olyan jelet, ami arra utalna, hogy alig néhány perce itt egy lopott autó akart elhajtani. Bár hogy is, úgy fest becsapja őket a szemük. Vagy már be is csapta.

-Vegyen vissza az arcából Hardwin!

Hallani Fury hangját ismét, aki rendre utasítja ingerülten az ügynököt, aki nem csupán tiszteletlen felettesével, de még meg is kérdőjelezi őt. De ennek ellenére pár pillanat és egy tökéletes állapotban lévő járműt teleportál vissza a S.H.I.E.L.D. a helyére, majd pedig mellé Rezge készülékét és egy az elmúlt 5 perc hőtérképét egy érintőpaneles készüléken, ami videó formájában pörgeti le a történteket.
Megdöbbentő tényeket közöl Fox és Rezge ügynökkel.
A videó alapján volt még valaki a helyszínen, aki mind végig az éjjel-nappali bolt előtt állt, de senki nem látta őt, illetve a két klón (?) valójában nem is volt jelen. Vagy legalábbis nem termeltek hőt. De itt még nincs vége. Ha a páros megnézi az autót, amit Madrox feltört, szembesülhet azzal, hogy valójában semmi karcolás nincs rajta. Mintha senki nem ült volna a kocsiban. Még egy kormánykerék is van a kormányon.
A rejtélyes éjjel-nappali üzlet előtt álló alak a nyomok alapján észak felé indult el a közzétett időzóna szerint akkor, mikor az állítólagos Madroxot Rezge telportálta. Ha utána jár valaki, láthatnak is a hóban megbúvó lábnyomokat amik talán a rejtélyes alaké...
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Trant Hardwin / Undor
Jegelt karakter
Trant Hardwin / Undor


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Harlem sötét utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harlem sötét utcái   Harlem sötét utcái Icon_minitimeHétf. Júl. 18, 2011 1:57 am

Azt a rohadt. Át lettünk verve nem is kicsit. Elteszem a teleporteremet, és az adatlapot felveszem. Alaposan áttanulmányozom, és csak az államat vakarom. Úgy néz ki megvan a madárkánk, de akkor a klóngyártónak segítsége van. Övembe csúsztatom azt is, majd intek Fox-nak.
- Úgy néz ki patkányunk van. - Ezzel elkezdek rohanni a mutatott irányba, és mikor meglátom a lábnyomokat, elkezdek reménykedni. Talán lesz annyi rálátásom a dolgokra, hogy tudjam követni végig a nyomokat. - Fox nagyon átvertek minket. Ez valami csapda volt, és tuti, hogy ha követjük a célpontot akkor még nagyobba fogunk belefutni. Mit szólsz? Az én tervem nem sült el jól, hátha jobbat tudsz kitalálni. - Eközben félszemmel folyamatosan a hőképet nézem, és próbálok rájönni melyik épület lehet a célpontja a menekülőnek. Majd újra az adóvevőmhöz nyúlok, és jelentek a helicarriernek.
- Itt Rezge. Úgy néz ki Madrox célpont erősítést kapott, ezért sikerült bakot lőnünk. A célpont sejthette, hogy jövünk. Tudnak bármilyen szövetségeséről, vagy partneréről? - Teszem fel a szerintem logikus kérdést, miközben harmadik fél szememmel társamra figyelek. Hátha több esze van a szőke hajcsomó alatt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Harlem sötét utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harlem sötét utcái   Harlem sötét utcái Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Harlem sötét utcái
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: New York város - Játék idő: 2000. December :: Bronx-
Ugrás: