Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Föld - 52742 (Kifordított világ)

Go down 
+2
Craig McAllister
Cerebro
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 10, 2011 9:03 am

A csapat kezd megbomlani, de még is mindenki fedezékbe vonul egy igen aprócska, de még kellőképpen magas bucka mögé. Magukkal hurcolva a foglyot, és meghúzva magukat így szemlélhetik, és fülelhetik a történéseket. Pár perc telik csak el, mire megérkezik az óriási testtömegű férfi, Cain Marko, akit egyesek talán még így is felismerhetnek, ha saját alternatív világukban találkoztak vele. A monstrum talán még óriásibb mint a csapat bármelyik tagja által ismert alter egoja. Néhány óriási béklyót visel, látszik, hogy a mozgás számára nem épp könnyű, és az is egyértelmű, hogy nem ez a mindennapi viselete. Mélyen véve a levegőt, kicsit értetlenül néz Misztikre, aki Skarlát Boszorkány alakjában áll.

Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Scaled.php?server=850&filename=22312494

-Wanda? Még is mit keresel te itt? Hol van Sólyom? Valahová ide zuhant le. Láttam! Magneto azt mondta, nem jöhetsz ki a védelmi vonala mögül.

Mondja zavartan, és érdeklődve. Eközben a bucka mögött rejtőző csapat többi tagja csak arra eszmélhet fel, hogy a kábító lövedék hatása nem tart addig míg remélhették volna. A nő bár megkötözve, bekötött szájjal fekszik, még is ébredezik, ami semmiképpen nem jó jel. Szemeit éppen csak kinyitja, majd vergődni kezd... A neszelésre Buldózer is felfigyel.

-Mi ez?!
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Trant Hardwin / Undor
Jegelt karakter
Trant Hardwin / Undor


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 5:04 am

Kraven forgatja a szemét, a tervek bejönnének ha lenne ideje a csapatnak megvitatni a dolgot. Ezzel a sok zakkanttal a háta mögött, egy a százhoz az esélyük, hogy nem buknak le. A nagydarab bárki is legyen nehézsúlyúnak néz ki, és csak hangos küzdelmek árán tudnának átverekedni magukat. Ez pedig egyáltalán nem az ő javukra fordítaná a dolgokat. Nem lehet mást tenni. Fogai között elmormol egy szitkot a régi Wakandai káromlások közül, és mielőtt felállna annyit sziszeg a társainak.
- Maradjatok itt, csendben. - Néz rá az utolsó szavának címzettjére Deadpool-ra. Feltartja kezét, megadólag. A kése az övébe van dugva, igaz nem biztos, hogy megijedne ennyitől a férfi. Azért jobb biztosra menni. Lassan halad megközelíti társnőjét Misztik-et, és ha semmi sem akadályozza meg átkarolja, és a nyakára lehel egy ártatlannak egyáltalán nem tűnő csókot.
- Úgy néz ki drágám lebuktunk. Ezt nem lehet másnak nevezni csak in flagranti-nak. - Reméli ennyiből megérti társaik is mit akar kihozni a helyzetből. Bárki is legyen Magneto, vagy ez a női alak, ennyiből le kell esnie. Bármilyen évben vagy helyen jár az ember, ez a helyzet félreismerhetetlen. Reméli Misztik is elég értelmes ahhoz, hogy fogja a helyzet komolyságát, és tudjon színészkedni annyira, hogy megtéveszthessék a férfit. Talán még a szárnyas lányról is elfelejtkezik.
Ha rátámadna, vagy bármivel megakadályozná hogy közelébe érjen Misztik-nek, akkor csak beszél és nem öleli át, főleg mert fizikailag lehetetlen lenne. Ha támadása elkerülhetetlen, akkor hátrál míg a társai be nem csatlakoznak, közben megpróbál minden támadást elkerülni.
Vissza az elejére Go down
Craig McAllister
Játékos
Craig McAllister


Hozzászólások száma : 46
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 05.
Age : 35
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 10:38 pm

Az események követik egymást, míg a nagy darab fickó egyre közelebb ér. Kraven véleménye, ötlete nem volt hülyeség, Deadpool meg is ragadta a lányt, és egy bucka mögé vonszolta, de persze előbb jobbnak látta megfenyegetni vezetőjét.
- Ha te meg nem lennél ilyen izgága, már ketté törtelek volna. - Sziszegte Kolosszus, majd ingerülten lökött is egyet az idióta Maszkoson, ezzel is arra sarkallva, hogy ne pofázzon, inkább induljon a megbeszélt helyre.
Mindenki elfoglalta állását, és ekkor a hatalmas férfi oda is ért a kis csapathoz. Nem igen volt alkalmuk közelebbről megnézni, kivel van dolguk, hiszen az feltűnő lett volna, nincs értelme játszadozni a lebukás esélyével, de a sólyomasszony még is ezt szeretné. Deadpool kis altatója nem tartott ki addig, míg kellett volna, így megoldotta a problémát arra, hogy valaki gyanút keltsen, és most kivételesen nem Deadpool hülyeségén múlik a küldetés kudarca.
Kolosszus ahogy tudott, erejével ránehezedett a lányra, ami azért egy fémóriás testtömegéhez mérve kicsit súlyos lehet a neki, míg remélte, hogy a többiek befogják a száját, ha nem még arra is sort kerít.
Ekkor Kraven feltalálja magát, és egyeztetés nélkül magánakcióba kezd. Kolosszus félt kezdetben, hogy mi a terve a hirtelen vérmérsékletű vadásznak, de végül reménykedve várta mit eredményez majd kis csele. Ha minden kötél szakadna...a harc még mindig a csapat túlerejével kezdődne meg.
Vissza az elejére Go down
Repro
Játékos
Repro


Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.

Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2011 6:25 am

Fedezékben, míg az óriás el nem tűnik, ráadásul a madárka is felébred. Remélhetőleg nem veszi észre a behemót. Telekinetikusan odafogom őt a földhöz, hogy még moccanni se bírjon. Én ennyit tudtam tenni.

~ Nem kellett volna foglalkoznod a többiekkel... Enned kellett volna...
~ Nem vagyok egy állat ezt te is tudod.
~ Így viszont ÉHES maradtál.
~ Kibírom...
~ És mi lesz Aggyal? Ő felerősít engem majd, ismerned kéne magadat.
~ Te nem vagy én, én soha nem öltem volna meg azt a pasast.
~ Dehogynem... csak idő kérdése volt...
~ NEM!!!
~ Dehogynem... Mikor Agyhoz érünk két választásunk lesz. Eszünk, vagy ölünk.
~ Meggátollak téged te szemét!
~ Gyerüüüüüüünkkkkkkkk...
Vissza az elejére Go down
Anthony Carter
Játékos
Anthony Carter


Hozzászólások száma : 61
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 21.

Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 17, 2011 3:45 am

Nagyszerű. Rossza alakot öltöttem. Kérdések, amire nem tudom a váalszt, és igazából nem is értem őket. AZ sem segít a dolgon, hogy ez Buldózer. Bár kicsit másképp néz ki, de ő az. Ha itt is van olyan erős, amilyen az én világomban, akkor nem kéne leállni harcolni vele. Már épp agyalnék a válaszon, persze mimikámra ügyelve nehogy lebukjak, mert úgy fest ez a Cain sokkal intelligensebb mint akit én ismerek. Attól akivel közelebbi kapcsolatba kerültem, két értelmes mondatot nem hallottam még soha. Előbukkan Kraven, és megkezdődik a színjáték. Kicsit értetlen vagyok kb. egy másodpercig, majd felveszem a fonalat, és folytatom a mesét.

-Ne mond el légyszíves apámnak!

Mondom kicsit talán kislányos stílusban. Igaz, a hangszínem megegyezik Skarlát Boszorkányéval, de stílusom... na igen. Nem éppen tudom miként viselkedik a nő, életemben talán csak kétszer láttam, és beszélni csak egyszer hallottam. Csoda hogy emlékszem miként is hangzottak szavai.

-Ő itt... Kraven


Mondom és remélem nincs lebukás. Igaz, a Vadászt eredeti nevén mutatom be, de nem érdekel túlzottan, mert ha ismeri is Buldózer, tudhatja, hogy ha velem van... már mint Wandával, akkor nem árt senkinek. A színjáték kedvéért kezemmel átkarolom a férfi derekát, és kicsit közelebb húzódok hozzá.


Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 20, 2011 4:20 am

Elkezdődik Kraven és Misztik színjátéka, amire Buldózer csak kicsit fanyarogva néz. Bár érti miről van szó, de látszik rajta, hogy nem tetszik neki. Ennek bizonyítékát is adja, mikor megragadja "Wanda" csuklóját és magához rántja, majd elérré erőteljesen meglöki a Vadászt, aki érezheti, ha nem lenne edzett férfi, talán métereket borúlt volna, de így csak megingott és pár lépést lépett hátra.

-NEM érdekel ki ez a majom! Velem jössz Wanda, Magneto egész biztos, hogy már aggódik érted!

Parancsol erőteljesen, de a két Exiles tagnak fogalma sincs mi folyik a bucka mögött... Hiába minden, Kolosszus hatalmas testtömeg nem tűnik visszatartó erőnek, és még Gabriel telekinetikus erőhatása sem. A nő túl erősnek tűnik, sokkal erősebbnek, mint látszik, hiszen erőlködését végül siker koronázza. Nem is akár milyen. A köteleket egyszerűen szétszakítja, Kolosszust lelöki magáról, és Gabriel is hátra borul, ahogy az enerigiái vissza csapnak rá, mikor megszakad a folyamat. A sólyom nő elrugaszkodik a talajtól, és a magasba emelkedik, ezzel kirajzolódik vonala a nap fényében, és a bucka már nem rejti el őt. A lendületben leesik fejéről a sisak, és egy gyönyörű nő arca válik kivehetővé, ami minden férfit elkápráztathat. Kinyújtja kezét, majd buzogánya életre kelve oda száll hozzá, amire rámarkol, és kicsit közömbös arccal néz végig Deadpool, Gabriel és Kolosszus hármasán. Aki találkozott esetleg Thorral saját világában, annak kísértetiesen nagy hasonlóságot mutathat a nő buzogánya és a Mjölnir egymás felé. A buzogány ugyan is szikrázni kezd.

Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 360886-112267-hawkgirl


-Hatalmas hibát követtetek el!

Mondja, majd a jelent láttán Buldózer felszívja magát, és egy ordítás után nekilódul Kravennek. AZ óriás lépteitől megremeg a környék, és már sejthető, ha ütközik, az nem neki fog fájni, hanem annak akinek neki ment. A sólyom nő abban a pillanatban, hogy megpillantja az állítólagos Wandát tudatába kerül a hazugságnak, és fegyverét felé hajítja, ami miután célba vette Misztiket, akár egy eleven fegyver, rátámad Deadpoolra és Gabrielre is egy széles ív megtétele során...
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Craig McAllister
Játékos
Craig McAllister


Hozzászólások száma : 46
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 05.
Age : 35
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 9:17 pm

A terv kezd egyre ingoványosabb talajt érni, ahogyan a hazugságokat újabb hazugságok váltják fel. Eközben a sólyomasszony sem bír magával, és úgy tűnik ereje túlhaladja Kolosszus, Deadpool és Gabriel képességeit is. Bizony a cselek és az álcák mehetnek a levesbe, kiderültek a turpisságok.
A sólyomasszony felrepült a magasba, és buzogányával kezében játssza az arrogáns legyőzhetetlen szuperhőst, csak éppen elfelejti, hogy csak ketten vannak, a csapat pedig öt főből áll.
- Na jólvan, elég volt a diplomáciából, a finomkodásból főleg! - Egyenesedett fel a férfi ingerülten, majd hevesen járatni kezdte az agyát. Deadpoolt, és Gabrielt Buldózer még nem szúrta ki, így akár a meglepetés erejével lecsaphatnak rá, míg Kraven és ő a veszélyesebbnek tűnő sólyomasszony veszik kezelésbe. Buldózer erejét még nem tapasztalta, viszont a nő hármuk erejével vetekszik, így őt kell hatástalanítani.
- Deadpool, Rejtély Buldózer a tiétek, lassítsátok le. Gabriel szerezd meg a buzogányt, addig én és Kraven megpróbáljuk lefoglalni. Gyors és lehetőleg tiszta munkát akarok! - Kiáltott a fémóriás, majd felugrott a buckára, és megpróbálta még a levegőben elkapni a nőt. Azért van olyan ereje, testtömege, főleg lendületből, hogy letaszítsa őt a földre, még mielőtt támadhatna, ha melléugrik, akkor Kravenre bízza ezt a feladatot.
- Kraven, я пытаюсь поймать это, если он не преуспел бы, Ваш возможность, но если он может быть тестом это без выпивки, нам, возможно, понадобится он все же! (Kraven, megpróbálom elkapni, ha nem sikerülne, tiéd a lehetőség, de ha lehet pia nélkül próbáld meg, szükségünk lehet még rá!) - Kiáltotta Oroszul, remélve, hogy senki más nem érti meg amit mond, főleg nem jelenlegi ellenfeleik.
Vissza az elejére Go down
Trant Hardwin / Undor
Jegelt karakter
Trant Hardwin / Undor


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 10:30 pm

Kraven teljesen meg van elégedve a parancsnoka parancsaival. Legalábbis a nagy részével. ITt mindenkinek csili-vili képessége van, ő egyedül ember. Ilyen ellenségek ellen ez pedig kevés, nagyon kevés. Mindkettő felülmúlja őt erőben, de gyorsaságban talán ő az aki viszi a prímet. Az övéről leakasztja a sok fiola közül az egyiket, és felhajtja még ha nem is ez volt a parancs. A gepárd lábak most sokat fognak segíteni. Földre fogja kényszeríteni a nőt.
Kezébe szorosan fogja kését, és egyre nagyobb léptekkel próbál távolodni a nagydarab fickótól. Közben hirtelen ötlettől vezérelve, még megjegyzi, vagyis inkább kiegészíti Gabriel felé tett parancsot.
- A buzogányt tüntesd el. Minél messzebbre. Csak ne lássa, dugd a homok alá, vagy amit csak tudsz, hogy kikerüljön a hatalma alól. - Eddigre már reméli a végsebesség körülire tudott gyorsulni, és hamarabb eléri Sólymot, mint vezetője. Ő csak egy katona, nem övé a parancsnokság. Most csak egy ágyútöltelék. Egy buckára rohan, ha van megfelelő, és elrugaszkodik. Az ellensége felé ugrik.
Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Kraven
Kését a kezében szorongatva, megpróbálja eltalálni a szárnyakat, amik feltételezhetően a levegőben tartják. Ha sikerül akkor egy mozdulattal belevágja a tőrét mindkettőbe, és földre rántja.
Vissza az elejére Go down
Repro
Játékos
Repro


Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.

Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 8:58 am

Lehetetlen! Több, mint tíz tonna nyomta le a földre és ő simán kiszabadult! A nagydarab persze egyből felfigyelt erre és valószínűleg már elkezdte irtani a többieket. Kolosszus nekem adja a buzogány elvételét, valahogy ismerős ez az egész, visszamegy a fegyver és ő erőre kap... Talán ez lenne itt a vihar istene Thor? Túl csini hozzá...

~ Akkor nem mutáns... brühühü
~ Az élet nehéz, de most maradj csöndben!
~ Eeeeeeeeegggggggyyyyyyyyyyyyyééééééééélllllllllll!!!
~ Nem mutáns és nincs kit... CSÖND!!!

Főnök jól beszél, de sajnos előbb a magam életére kell koncentrálnom, mint máséra. Először is a eltérítem Sólymot, hogy a földbe csapódjon és ne engem találjon el, legalábbis megpróbálom. Persze ezt csak akkor csinálom, ha rám támad, lehet, hogy Deadpool, vagy Kraven megakadályozza, hogy nekem essen valamiképpen.

Ha nem fenyeget engem a vihar isten, akkor egyből a fegyverére célzok, erőteljesen az ég felé próbálom irányítani azt, hogy ne a csapattársamat kapja el, hanem az ég felé repüljön el. Ha ez sikerül, akkor egy teljes erejű telekinetikus lökéssel tovább küldöm az ég felé, remélve, hogy legalább több idő lesz, míg visszatér hozzá a fegyvere. Ha nem tudnám elirányítani Misztikről a fegyvert, akkor Misztiket jobb oldalra lököm el, remélhetőleg így a buzogány egyenesen a földbe csapódna, vagy tovább menne. A biztonság kedvéért megtaszítom hátulról teljes erővel a hatalmamat használva.


A hozzászólást Repro összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 27, 2011 3:32 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Anthony Carter
Játékos
Anthony Carter


Hozzászólások száma : 61
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 21.

Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 7:27 pm

Lebuktunk. Amint szembesülök ezzel a ténnyel, és meghallom Kolosszus parancsát, mély terpeszbe megyek le, kezemmel megtámasztom magam, bal lábamat egyenesen előre kinyújtom, majd egy 360 fokos fordulattal próbálom elsöpörni Buldózert, hogy az padlót fogjon. Próbálom az Achilles-ínát eltalálni. Van az a bizonyos mondás, mi szerint minél nagyobb, annál nagyobbat esik. Remélem találatom után a sivatagi homokot fogja nyalni. Miközben kivitelezni próbálom a tervem levedlem a Boszorkány alakját és a magamét öltöm fel, de csak a fordulatszám elkezdése során veszem észre a buzogányt ami felém közeledik. Túl későn eszmélek, és beugrik Deadpool esete. Könnyedén törte el a fegyver az állkapcsát, csak hogy én nem vagyok regenerálódó mutáns, így egy találat esetén nekem befellegzett. A mélyen elkezdett söprő, forgó rúgásom során igyekezve próbálom végre hajtani azt, majd amint meg van, vagy ha szükséges még előbb is megpróbálok a fegyver útvonala elől kiforogni a homokban.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 9:41 pm

Kolosszus és Kraven kettőse a sólyom nőre támad, ám az amint szembesül az érkezőkkel, egy szárnycsapással feljebb emelkedik, így a két férfinak csak a nő egy-egy lábát sikerül elkapnia. Ami érdekessége a helyzetnek, hogy a remélt áldozat szerep megfordul, hisz a nő olyan könnyedén kezdi el ide-oda lóbálni a lábát, ezzel lerázni próbálni a két akaszkodót, mintha csak pár kilónyi súly lógna rajta. A fegyvere azonban célra tart. Misztik hiába próbálkozik elsöpörni Buldózert, annak lábai túl erősek, túl izmosak, és vaskosak ahhoz, hogy egy egyszerű próbálkozás megállítsa, így meg sem rezdül az óriás, helyette egy dobbantással rengéseket kelt a sivatagban amire Misztik össze esik, és a buzogány így viszont csak hurzsolja őt a vállánál, de az még így is igen erős hatással van rá, és egy reccsenést hallhat. Talán eltört valamije...

A buzogány tovább száguld, és egyenesen Deadpool mellkasának csapódik frontálisan, és a férfi métereket repül hátrébb. Nem beszélve arról, hogy a becsapódás szinte szilánkokra zúzta a férfi felsőtesti csontjait. De öröm az ürömben, hogy a fegyver ennek a csapásnak a következményeképpen, nem ért el Gabrielig aki most megpróbálhatja elhajítani az eszközt de kevés sikerrel. A fegyver túl nehéz, épp hogy meg bírja mozdítani. Aligha lesz képes elhajítani, maximum a homokba ásni, de annak valószínűleg nem sok haszna lenne. Telepatikus ereje pedig végképp nem elég erős ahhoz, hogy a buzogányt elrepítse. Ám a férfi étvágya csak nő, és elképesztően kínálkozó lehetőség adódik számára. Deadpool magatehetetlenül fekszik kiszolgáltatva. Kolosszus és Kraven épp küzdelemmel van lefoglalva, míg Misztik is, akinek kezd komolyan meg gyűlni a baja Buldózerrel, mivel az óriás össze fonva kezét, hatalmas csapást készül mérni a fájdalomtól szenvedő társra, akit ha eltalál az ütés minden bizonnyal újabb halállal kel számolni a csapatnak. Gabriel választhat, hogy étvágyát csökkenti, vagy Misztik segítségére siet.

Ez idő alatt Kraven és Kolosszus egyre magasabbra és magasabbra kerül, mivel a nő akin csimpaszkodnak megindult az égbolt felé repülve...
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Anthony Carter
Játékos
Anthony Carter


Hozzászólások száma : 61
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 21.

Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 11:44 pm

Nem sikerül kirúgnom Buldózer lábát, de még csak meg sem rezzen a söprésemtől. Ha mondhatom nekem fájt a rúgás. Sokkal erősebbnek érzem őt, mint saját világomban, bár ott sem volt gyengének titulálható, de itt. Dobbant egyet, mire a homokba esek, így a buzogány csak épp hogy megkap, de még így is eszméletlenül fáj. Hallom a reccsenést, talán még el is tört a csontom, és mind ezt egy keserves nyögés követi, majd tehetetlenül feküdve a földön szembesülök azzal, hogy az óriás rám akar támadni. Ha ütése eltalál, tisztában vagyok vele, soha többé nem kelek fel. Épp ezért próbálok meg elgurulni előle, hogy ne érjen célt terve. Tudom nem lesz egyszerű, épp ezért veszek mély levegőt, és koncentrálni arra, hogy most kizárjam a fájdalmat, mert egyértelmű, ha megmozdulok a fájdalom bele nyilal a vállamba, és a gurulásom során is meg kell küzdenem az érzéssel, amit az nyújt, mikor ránehezedek sérült oldalamra, ami valószínűleg cseppet sem lesz kellemes.
Vissza az elejére Go down
Trant Hardwin / Undor
Jegelt karakter
Trant Hardwin / Undor


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 8:12 am

Kraven egy kilőtt golyó úgy rohan. A homok csak úgy porzik mögötte, és kését szorongatva a Sólyomnak nevezett nőre veti magát. A nőt nem tudta leteperni. Egyből elkezdett emelkedni, és csak a lábát tudta megragadni. Annyi vigasztalta, hogy vezetője is így járt. Legalább nem egyedül került a csávába.
Úgy néz ki nem jó szérumot használta. A csaj csak emelkedik és emelkedik. Talán a súlyosabb formában, le tudták volna húzni, így most meg csak falevélként lengedeznek a csinos lábak végén. Azonnal tenni kell valamit, míg nem emelkedik veszélyesen magasba.
- Свалить. Его крылья я прикрепляю это вместе с моей финкой. (Lökj fel. A szárnyait meg összetűzöm a bökőmmel.) - Ezzel ha Kolosszus belegyezik akkor megpróbálja elkapni az egyik kezét, és ha fellök akkor Sólyom szárnyaiba próbálja vágni a tőrét. Ha sikerül akkor megpróbál továbbra is belecsimpaszkodni. Kolosszusnak nem esik semmi baja, egy ennyi zuhanástól, ő meg majd kitalál mi legyen akkor amikor odáig érnek.


A hozzászólást Trant Hardwin / Undor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 01, 2011 1:40 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Repro
Játékos
Repro


Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.

Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 11:26 pm

~ Itt az idő Gabriel! Vacsora időőőőőő!!! EGYÉÉÉÉÉÉLLL!!!
~ Nem fogom megtenni, nem egyezett bele!
~ Ez engem nem érdekel!

A kezem akaratlanul mozdul Deadpool felé, egy intésemre már előttem is van. A teste magatehetetlenül lebeg, látom ahogy a sebei forrnak össze a maguk gyors ütemében. Nem akarom, megtenni, de a kezem felet úgy látszik már az éhség uralkodik csak. Deadpool feje elkezd felhasadni, hallom, ahogy a koponyát a semmi vágja fel, látom, ahogy a vér lecsorog a homlokáról, le a az orrára, majd az arca bal oldalán folytatja az útját lefelé a torkon. Pár másodperc és már előttem is van, amit annyira akartam, agya, az agya, amely a hatalmának a forrását jelenti. Kezem remeg, ahogy közeledik felé, igyekszik ellenállni, de esélytelen, már nincs visszaút innen. Az ujjam végül eléri az agyát. Szemem egy pillanatra elsötétül, rosszul lét fog el, hátra esek, de Deadpool még mindig ott lebeg, a feje teteje tőle tíz centire ugyanúgy lebeg még. Egy másodperc és vége is az egésznek. Csönd honol a fejemben, legalábbis egy időre, áldott csönd, ami remélhetőleg most nem követelt magának egy véres áldozatot.

Visszacsúsztatom Deadpool fejének a tetejét a helyére, remélem, hogy nem halt meg, remélem, hogy a képessége összeforrasztja azt a sebet, amit én ejtettem rajta. Aztán lehelyezem a földre, óvatosan nem akarok több kárt okozni benne. Arrébb megyek úgy két méterrel.

Odafordulok Buldózer és Misztik felé. Misztiket egy erős lökéssel eltüntettem a veszélyes helyről, így adok neki időt, hogy összeszedjen egy épkézlább ötletet. Buldózernek valószínűleg feltűnt, hogy új ember van a porondon.

- Kezdj egy olyannal, aki egy súlyban van veled, Buci! - ordítottam oda a nagydarab férfinak.

Ha nekem támad, akkor felemelkedek a levegőbe és teljes erőmből egy telekinetikus lökést adok le épp akkor, mikor alattam halad el, remélve, hogy ez belelöki a homokba, ahonnan idő, míg kikerül. Ha elkap az se nagy probléma, már öngyógyító lettem.
Vissza az elejére Go down
Craig McAllister
Játékos
Craig McAllister


Hozzászólások száma : 46
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 05.
Age : 35
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 1:53 am

A nő leteperése fél sikerrel zárul, hiszen Kravennel az oldalán jobb és bal lábán csüngve kapják el a lányt. Úgy néz ki, hogy súlyuk nem elég ahhoz, hogy lehúzzák a földre, de még csak ki se billentik őt egyensúlyából, mintha legyek lennének rajta, úgy dobálja őket. Kolosszus erősen megragadja a nő lábait, hogy semmi esetre se tudja lerugdalni őt, és az is megnehezíti a repkedő hölgy dolgát, hogy egyszerre ketten csimpaszkodnak rajta.
A Buldózerrel való harcot a vezető nem láthatja, mint ahogy azt sem, hogy Repro kiszipolyozza Deadpool agyát, bár ha nem parancsokként lenne jelen Peter, nem is érdekelné különösebben.
Na de neki most a lánnyal kell foglalkoznia, s mivel a kapaszkodással van elfoglalva, eddig semmi értelmes terv nem jutott eszébe, szerencsére Kraven másodjára is előáll egy újabb tervvel, ami remélhetőleg hasznosabb lesz, mint az előző.
- Da! (Rendben!) - Válaszolt Kolosszus egyre feljebb jutva a levegőben, majd maradék erejét összeszedve, megragadta a Vadász karját sajátjával, és erejével megpróbálta feljebb dobni. Ha sikerül a manőver, akkor a dobás után megpróbál fenn maradni a nő lábán, egyből vissza próbálja kapni kezét, s míg Kraven végzi a tervét, gyerekes dolog, és valószínűleg nem lesz büszke cselekedetére, egy jó nagyot próbál harapni a lány lábába, acéllal erősödött fogsorával.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 5:43 pm

Kraven és Kolosszus kettőse akcióba lép, és a kezdeti döbbenetet háttérbe szorítva cselekedni készülnek. Az acél óriás elkapja a Vadász kezét, kit a magasba dobva elindul tervük folyamata. A férfi késével átszúrja a nő szárnyait. Pontosabban csak az egyiket, mivel sokkal ellenállóbb az, mint gondolta, így jóval nagyobb erőkifejtésre lett volna szükség ahhoz, hogy mind kettőt összetűzze. Épp ezért csak az egyik sérül, de talán az is kellőképpen elég lehet. A sólyom nő felsikít a fájdalomtól, majd azt egy újabb követi mikor a még lábán csimpaszkodó Kolosszus beleharap áldozatába. Mind két támadás túl gyorsan és hirtelen jött az ellenfél számára, így az elveszíti uralmát teste felett, majd zuhanni kezd. Nagyjából 30 méteres magasságból szólítja magához Kravent, Kolosszust és a sólyomnőt a gravitáció ereje...

Aközben Gabriel tesz eleget tudatalatti énjének, és csillapítva éhségét Deadpoolból lakmározik egy keveset. Ám ez az idő talán kicsit hosszabbra nyúlik, mint ahogy tervezi, hisz mire észbe kap, már túl későn cselekszik Misztik érdekében. A nő Buldózer csapását elszenvedi, még akkor is, mikor társa telekinetikus erejével próbálja menteni. Bár az ütést túléli, de keserves fájdalmat él át, mivel alkarját éri a támadás Gabriel jóvoltából, amit hatalmas reccsenés kísér. A csontok szilánkokra tőrnek a nagy erő miatt, így Misztik bal karja használhatatlanná válik. Gabriel azonban támadásba lendül, és a szerencse mellette áll. Felhangzik a sólyomnő sikolya, amire azonnal odakapja a fejét a hatalmas monstrum, ezzel pedig Gabrielnek előnyt adva. Buldózer csak egy halk, de még így is dübörgő hangú "Ne" szót ejt ki száján, de mire vissza fordul a támadója irányába, az már telekinetikus erejét használja. A lökés hullám eléri a férfit, ám az csak alig torpan meg néhány lépést. Úgy fest többre lesz szükség ellene, mint Gabriel ereje. Amit azonban az állandó éhes mutáns érezhet, hogy sokkal fürgébb lett, reflexei kiélesedtek, és nem csak az öngyógyító faktort örökölte meg a maszkostól, de minden más képességét is.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Craig McAllister
Játékos
Craig McAllister


Hozzászólások száma : 46
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 05.
Age : 35
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 9:42 pm

Kraven és Kolosszus terve bevált, viszont társa csak az egyik szárnyat tudta kiiktatni, de ez Petert ne akadályozza meg abban, hogy ne harapjon bele a lány lábába, bár reméli a Vadász nem látja ezt a mozdulatsort. Nem vezetőhöz méltó.
A siker mellékhatásaként zuhanni kezdenek, s bár Kolosszusnak a 30 méter meg sem kottyan lehet Kravennek nem esne jól. De ha már lúd legyen kövér, mikor meglátja a fémóriás Bulldózert, aki úgy tűnik nagy falat Rejtélynek.
- Я отшвыриваю Вас к бульдозеру, удивляю большой мальчик! (Elhajítalak Bulldózer felé, lepd meg a nagyfiút!) - Kiáltotta Peter Oroszul, majd választ sem várva fogta meg társa kezét, és lendületet véve a lány lábán elhajította körül belülre Bulldózer irányába.
Reméli, hogy célzása eléri a kívánt hatást, és a lendület is elég volt ahhoz, hogy felé repüljön, de ő innentől megint a lánnyal lesz elfoglalva. Felkapaszkodik a derekára, és amilyen erősen tudja magához szorítja őt, s még a levegőben próbálja úgy fordítani, hogy rá essen minden súlyával. Ha az sem kottyan meg neki, akkor hihetetlen erővel van megáldva, de nem várja meg míg ellenfele felocsúdik, megpróbálja eltörni mindkét szárnyát.
Vissza az elejére Go down
Trant Hardwin / Undor
Jegelt karakter
Trant Hardwin / Undor


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 1:27 am

KRaven még mindig az agonizáló Sólymon próbál úrrá lenni, mikor vezetője egy jó ötlettel áll elő. Legalábbis neki tetszik az ötlet, Kraven pedig jó katonához méltón tűri a következményeit. Az erre a célra leghasználhatóbb végtagját nyújtja oda neki, és még ha akarna se lenne rá ideje ellenkezni.
Reméli sikerül elkapnia Kolosszusnak és pályára tudja állítani másik ellenfelük felé. Ha sikerül akkor legjobb tudása szerint, talpával próbál meg Buldózer fejére érkezni. Dupla talppal ilyen sebességgel, nagy eséllyel sértetlenül ússza meg. Nem úgy mint a vadász, úgyhogy röptében még kiállt egyet.
- Gabriel gyorsan egy pár telekinetikus csizmát. Kívül szúrós kemény, belül puha mint a baba popsi. - Reméli ennyi elég, hogy tényleg okozzon a nagydarabnak valami kárt, vagy éppen megzavarja abban, hogy kilapítsa a társait. Nem a legkedvesebb ember Gabriel, de majd csata után számol vele. Ha sikerült eltalálnia, akkor hátra szaltóban próbálja bevégezni a mozdulatot. Majd lábaimra hagyatkozva, megmenekíteni Misztiket a haláltól. Ha minden jól alakul, még annyit hozzátesz.
- Gabriel, egy buborékot arra a nagy fejre. Ne engedj se be, se ki levegőt. - Ha ezt is megtette, akkor körültáncolja Buldózert, hogy inkább őt próbálja lecsapni, és nem vegye észre a vesztét. Ha ütne akkor megpróbál eltűnni onnan, mielőtt még eltalálná.

Ha nem sikerül Kolosszus dobása, akkor minden erejét beleadva, össze próbálja tűzni, Sólyom szárnyait, és addig tartani mozdulatlanul, míg a földbe nem csapódnak. Ha ez bekövetkezne, akkor az utolsó előtti pillanatban megfeszíti lábait, és elrugaszkodik a levegőbe, a földet éréskor pedig kigurulja a lendületet. Talán így megmenekül a csonttöréstől.
Vissza az elejére Go down
Repro
Játékos
Repro


Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.

Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 08, 2011 5:17 am

Deadpool-nak úgy látszik voltak más képességei is nem csak az öngyógyító faktora, ez most kapóra jön nekem a Buldózer elleni harcban. Sajnos Misztik megmentése nem sikerült úgy ahogy akartam, de legalább még él.

Ha látom Kraven Buldózer felé repülni, akkor a lábaira teszem azt a csizmát, amit kért. A tüskék olyanok, mint egy sűrű drótkefén a drótok, csak nem hajlanak el, hanem egyenesen a bőrbe hatolnak bele.

Ha Kraven leugrok Buldózerről vagy nem tud odavetődni, akkor áttérek a második pontra, vagyis egy kupolát vonok a feje fölé, hogy ne kapjon levegőt.

Ha közben megtámadnának, akkor vagy a telekinetikámmal hárítom a csapást, vagy a megnövekedett fürgeségemmel térek ki a támadás elől.


//Elnézést, nem a legjobb írásom, de most nem vagyok benne a karakterben. :S //
Vissza az elejére Go down
Anthony Carter
Játékos
Anthony Carter


Hozzászólások száma : 61
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 21.

Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 08, 2011 7:18 am

Mikor Buldózer ütése karomon ér véget, a hatalmas reccsenést amit meghallok, fájdalmas ordításommal nyugtázom. Úgy érzem mintha a csontom szilánkokra tört volna, és azok a húsomba fúródnának. Soha nem éreztem hasonlót, és szinte azonnal próbálnék menekülni, de úgy érzem túl sok sebet kaptam. Buldózer és a sólyomnő kifogtak rajtam, még soha nem voltam ilyen helyzetbe. Próbálnék menekülni, hála Gabrielnek, aki elrántott a további támadások elől, de alig van erőm vonszolni magam a homokban. Egyszerűen csak feladóan dőlök hátra, és nézek bele a napba, ami égetni kezdi szememet, és elvakít. Halkan nyögök csak fel a fájdalom miatt, ami szinte egész testemet átjárja.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 08, 2011 7:40 am

Misztik a harcokból kivonva magára marad, míg Buldózer szembesülhet Kraven dühével amit Gabriel erősít fel. A telekinetikus csizma megteszi a hatását, mire a hatalmas monstrum megtántorodik, és jó pár lépést hátra lép. Bár bőre nem sérült fel, látni, hogy meglepte ez a fajta sikeres támadás. Ezek után jön csak a java, mikor fejére egy burok telepedig, és a levegő rohamosan kezd fogyni. Buldózer verni kezdi a telekinetikus mezőt, így Gabriel egyre nehezebben tudja fent tartani. Bár az óriás ütései gyengülnek, a férfi kitartása is... Talán Kraven az aki végleg áthúzza az ellenfél lépéseit, és miután körültáncolja a monstrumot az próbálja elkapni a Vadászt, sikertelenül. Ezek után csak arra figyelhet fel mindenki, hogy a levegőhiány megtette a hatását, és a béklyóktól szenvedő alak a homokba dől. Teste súlya miatt megremeg a talaj enyhén, amit Gabriel, Misztik, és a Vadász is érezhet.

De egy valaki még talpon van. Kolosszus és a sólyomnő párharca folytatódik, de hamar véget is ér. Amikor a páros becsapódik, az acél mutáns teljes testsúlyával csapódik bele a nőbe, majd eltöri annak szárnyát. A nő felordít a fájdalom miatt, majd szenvedni kezd és átkozódni, mikor rá néz arra ki mind ezt tette vele. Látszólag harcképtelenné vált, így a csapat két sérülttel a háta mögött, de sikeresnek mondhatja a harcot. Buldózer kómába fekszik, míg tőle nem messze a sólyomlány keserves kínok között küszköd.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Craig McAllister
Játékos
Craig McAllister


Hozzászólások száma : 46
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 05.
Age : 35
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 08, 2011 11:24 pm

A zuhanás kicsit felélénkítette Petert is, de reflexei még a helyén voltak, és képes volt eltörnie a lány szárnyait, mielőtt az felpattanhatott volna fekvő helyzetéből. Kolosszus nagyot sóhajtva vette tudomásul, hogy a harc véget ért, jobban mondva Bulldózer földre zuhanásából, és a föld minimális rengéséből erre következtetett.
- A vicc az egészben hölgyem, hogy mi Agyat jöttünk hatástalanítani. Sajnálatos, hogy erre a harcra sor került. - Mondta Kolosszus megvetően tekintve a nőre, majd társaihoz fordult.
- A területet biztosítsátok, Kraven nézd meg, hogy Misztik milyen állapotban van, addig ha már nem tudtunk együtt működni, remélhetőleg némi információval tud szolgálni nekünk a madárka. - Adta a ki a parancsot, Kravennek és Gabrielnek, majd ő maga a lányra nézett és szigorú tekintettel végigmérte.
- Nézze, nem fogjuk megölni, nem fogjuk bántani, egy az ellenségünk, minden információt amit elmond Agyról a saját ügyeiket is segíti. Szólalt meg végül, majd felvázolta a helyzetet a sólyomlánynak. Biztos benne, hogy az nem lesz igen segítőkész a témában, miután ő eltörte a szárnyait, de mivel egy az ellenségük, talán hajlandó megszólalni az ügyben, ezzel is megkönnyítve az Exiles maroknyi kis csapatának a dolgát. Egy biztos, ha sikerül is az akció és életben maradnak, valószínűleg nem ők lesznek innentől az első számú csapat.
Vissza az elejére Go down
Trant Hardwin / Undor
Jegelt karakter
Trant Hardwin / Undor


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 3:55 am

Kraven szerencséjére megúszta sérülés nélkül a dolgot. Talán Kolosszus is ezt parancsolta volna, és így övéké lett a győzelem. Még megnézi, ahogy eszméletlen ellenfelük körül megvan-e még a burok ha igen akkor teljes erőből beletapos, csak hogy eltűnjön onnan. Nem ölni jöttek, főleg nem a leendő szövetségeseiket. Ha még rajta lenne, és Gabriel nem is látszik, hogy be akarja szüntetni a dolgot, akkor odalép hozzá.
- Hagyd abba a buborékot. Már legyőztük, nem akarunk több áldozatot, ugye? - Kicsit kimért vagyok, és az utolsó kérdés nem véletlenül tettem fel olyan kikérően. Láttuk mit tett a társunkkal, és csak reménykedhetünk benne, hogy nem ölte meg. Akár eltüntette a buborékot, akár nem ha beszéd közben elég közel jut, ökölbe szorított kézzel, megpróbál teljes erőből állon vágni a mutánst. Talán sikerül neki.
Szóra sem méltatja a dolgot, és elindul előbb Misztiket megvizsgálni, majd Deadpool-t. Reménykedik benne, hogy egyik se vesztette el életét. Ha Misztik életben van, akkor arrébb viszi az óriástól, és kényelembe helyezi, legalábbis amennyire egy sivatag közepén lehetséges a dolog. Ha kevés orvosi tapasztalata nem lenne elég, egyikük sérüléseinek ellátására sem, akkor sámán tudományát próbálja előhívni. Az apósa/apja tanításaira próbál visszaemlékezni, olyan szer után, ami segíti a gyógyulást. Talán a gyíkbőr kivonat, botsáskalábbal, porrá tört emberi csonttal, és az ősi Ralimis bűvige segítségével létre tudna hozni egy szert, ami segíthet társain, és remélhetőleg leendő szövetségesein is.
Ha igen akkor Gabrielhez szól újra. Legalábbis megpróbál, ha addig nem történik vele valami. Ha talán Gabriel az atrocitást meg akarná torolni, felvenné vele a harcot, és gyorsaságát latba vetve, próbálná lenyugtatni a kannibált. Ha sikerül értelmesen beszélni vele akkor azt mondaná.
- Használd a képességedet, és keress nekem közelben ... - A varázsfőzethez szükséges alapanyagokat. Ha nem tudná hogy kezdjen neki, akkor még hozzáteszi. - Gondolj egy hatalmas hálóra, amit akkorára gondolsz amekkorára csak sikerül. Egy olyan vékony és puha háló, amit csak te érzékelsz. Engedd a levegőbe, és utána a földre. Ha érzed, hogy miben akadt meg akkor már nyertünk is. Csak mond meg merre találhatók a keresettek, és már készíthetem is a szert. - Ha nem tudná megcsinálni, vagy nem akarná a köztük lévő nézeteltérés miatt. Akkor A saját képességeire hallgat. Az élete vadászással telt, úgyhogy reméli nem lesz olyan nehéz megtalálni egy sivatagban az állatokat. Afrikában is voltak sivatagok, és ott is sikerült túlélnie valahogy.
Vissza az elejére Go down
Repro
Játékos
Repro


Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.

Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 2:46 am

Ahogy Buldózer a földre dől eszméletlenül megszüntetem a buborékot a feje körül. A remegés nem is igazán lep meg, egy akkora ember feldőlése esetén mondhatni természetes a dolog. Kraven arcon vágása meglep engem és a földre kerülök ütése nyomán a gyorsaságával nem tudom felvenni a versenyt, de hála az új képességemnek hamarosan úgyis begyógyul a seb.

- Ez járt nekem... - suttogom magam elé. - Deadpool-t nem kell megvizsgálni a képessége begyógyítja az általam okozott sebet legfeljebb fél óra alatt, viszont a mágikus fegyver által okozott sérülése már aggasztóbb. - ezt már rendes hangerővel mondom Kravennek címezve.

Nem fogom Kravent bántani és nem fogok bedurcizni az ütés miatt, ő ilyen és jogosan kaptam az ütést. Arról nem tehetek, hogy nem érti meg az idióta fejével. Mivel ő ment Misztikhez én először Buldózerhez lépek és megnézem a pulzusát, ha megtalálom, akkor ott hagyom a szerencsétlent idő kérdése és magához fog térni. Ezután Sólyomhoz lépek, akihez éppen Kolosszus beszél.

- Nyugodjon meg a főnök a nő beszélni is alig tud a fájdalomtól. Amíg én kezelésbe veszem a hölgyet, addig nézze meg Deadpool-t, lehet, hogy őt is vissza kell küldeni a bázisra gyógyulni. - mondom Kolosszusnak majd Sólyomhoz fordulok.

Először is megvizsgálom a törés súlyosságát és a szárnyainak a felépítését. Ha mindez megvan, és feltudtam mérni a szárnynak az anatómiáját, akkor a telekinetikus erőm segítségével összeillesztem a csontjait.

- Ez most fájni fog, pislantson, ha szeretne valamire ráharapni. - mondom még mielőtt végrehajtom a műveletet, ha pislant, akkor szájpecek szerű tárgyat alkotok az erőmmel.

- Itt én vagyok az orvos, Kraven. Azokkal a vackokkal maximum placebo hatást tudsz kiváltani az emberekből. Keresd meg magadnak, ha akarsz ilyeneket. - válaszolom Kravennek, ha előáll a kérésével.

Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 12, 2011 9:22 pm

Kolosszus a parancsokat kiadva próbál kiszedni valamit a nőből, aki a fájdalmai között, nem igen tud beszélni, bár megpróbál értelmes mondatokkal szolgálni.

-Ezekben az időkben... előbb kell támadnunk... mint kérdeznünk... nem mondhatok... semmit.

Ezzel a nő övéhez kap, amit megnyom, és az felizzik. Kolosszus számára nem kell túl nagy ész, hogy megértse mi is történik. Valószínűleg az övbe egyfajta jeladó lehet beépítve, és azért villog megállás nélkül. Nem kizárt, hogy Buldózer és a sólyomnő segítségére fog sietni valaki. Gabriel parancsot tagadva elfordul Kraven és Kolosszus utasítása elől, majd a az "ellenség" törött szárnyait próbálja meg összeilleszteni. Egy szájpecek megalkotása után a nő sérült része / törött csontjai egymásba illesztődnek. Ennél többet valószínűleg nem tehetett érte a férfi. Hisz nincsenek megfelelő eszközök az ellátáshoz. Ahogy Misztik számára sem. Kraven kitapinthatja és a bőrön át is látványos jelei vannak társa törött csontjainak. A főzetet Gabriel segítsége nélkül nehezebben fogja tudni össze hozni, így ha nekiállna bármilyen élőlény nyomai után kutakodni, szembesülnie kell, hogy nem igen talál a sivatag élővilágából semmit. Még csak halvány jeleket sem arra utalóan, hogy a homokban skorpió, kígyó, gyík vagy bármilyen más állat élne. Ennél fogva Misztik jelenleg gyógyíthatatlan állapotban van.

Deadpool számára már megkezdődött a regenerációs folyamat, és valóban hamar rendbe fog jönni segítség nélkül is. Bár ki tudja Gabriel az agy megsértése után mit okozott a jelmezes tudatában. Ebben a pillanatban érkezik egy üzenet Kolosszus Tallusán keresztül.

-Exiles beta! Itt Forge! Miszitk és Deadpool életjelei csökkennek! Mi történ?! Szükségük van térkapura? Ismétlem! Szükségük van térkapura?

Érkezik a kérdés, ami valószínűleg megfontolandó...
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Föld - 52742 (Kifordított világ)   Föld - 52742 (Kifordított világ) - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Föld - 52742 (Kifordított világ)
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Disturbed - A zavaros világ
» Föld - 200
» Föld - 537

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Alternatív világok :: Egyéb alternatívák-
Ugrás: