Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Lianna Forbes / Cycle

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Lianna Forbes
Jegelt karakter
Lianna Forbes


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 26.

Lianna Forbes / Cycle Empty
TémanyitásTárgy: Lianna Forbes / Cycle   Lianna Forbes / Cycle Icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 11:43 pm

Születési név: Lianna Forbes
Becenév/ álnév: Ann / Cycle
Faj: Homo Sapiens Superior
Kor:
16
Családfa: Clark Forbes (39) – apa, Sarah Forbes(36) – anya, Jessica Forbes - ikerhúg, Jason Forbes(12) - öccs
Betegségei:
a szeme nem tökéletes, kontaktlencsét hord
Foglalkozás:diák


Jellem:
Ann, bár gazdag családból származik, nem hordja fenn az orrát. Elfogad mindenkit olyannak, amilyen, még akkor is, ha nem szimpatizál vele. Szereti a titkokat, és ha valaki rábíz egyet, azt meg is tartja. Jó kedélyű általában, de ha rossz kedve van, képes megsérteni másokat, ajtókat csapkodni, elvonulni. Nem az a típus, aki szeret a középpontba lenni, de szereti, ha sok barátja van, akikkel beszélgethet. Nem iszik alkoholt, nem
dohányzik és nem is megy olyan helyre, ahol dohányoznak. Ha valaki előtte teszi ezt, megkéri, hogy nyomja el a dekket, ha nem teszi az nála rossz pont. Kedveli a nyitott tereket, a természetet, de imádja a számítógépes játékokat is. Így van, hogy leül és játszik, eszik és alszik. A nyarat kedveli, de ez nem meglepő. Érzékeny, könnyen megbántható, de nem haragtartó.

Szakképzettség:
jogosítvány, spanyol és francia nyelv középfokú ismerete, aikido alapok

Képesség:
Ann az időt tudja manipulálni, bár nem szándékosan. Általában stresszhelyzetben jön ez elő nála. Látótávolságon belül megfagy az idő 5 másodperre, de ő közben bármit megtehet, mintha mi sem történt volna. A képesség fejlődésével talán elérhető lesz, hogy másokat is bevonjon az időstoppba, akár hosszabb ideig. A képességének a csúcsa pedig az, hogy ezt bármeddig bárhol fel tudja tartani, ha szeretné.

Felszerelés/ fegyverzet/ értéktárgy/ vagyon tárgy: -

Osztály: 1. osztály (Ororo Munroe)

Szakkör: Alkalmazott élettudományok

Nem Játékos Karakter: -

Összes pont
: 10
Elköltött pont: 0
Megmaradt pont: 10


Összes pénz: 80$
Elköltött pénz:0 $
Megmaradt pénz: 80$
Havonta kapott összeg: 80 $ (minden IRL hónap 10. napján.)

Diákmunka: szombat és vasárnap 3-3 óra kutyasétáltatás


A hozzászólást Lianna Forbes összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 28, 2011 9:24 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Lianna Forbes / Cycle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lianna Forbes / Cycle   Lianna Forbes / Cycle Icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 11:55 pm

Elfogadva, jó játékot!
(Kérlek itt is módosítsd majd a képességedet 10mp-ről 5mp-re. Illetve minden játékos kezdő pontösszege 10)
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Lianna Forbes
Jegelt karakter
Lianna Forbes


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 26.

Lianna Forbes / Cycle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lianna Forbes / Cycle   Lianna Forbes / Cycle Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 12:04 am

Köszönöm és módosítottam a kért dolgokat! Smile
Vissza az elejére Go down
Kolosszus

Kolosszus


Hozzászólások száma : 152
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Lianna Forbes / Cycle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lianna Forbes / Cycle   Lianna Forbes / Cycle Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 12:25 am

Szia!
Az előtörténetedet olvasva azt szűrtem le, hogy a családod egy középszerű család. Akkor ahhoz mérten kapod havonta a zsebpénzedet, ami 80$. Kérlek, tüntesd fel az adatlapodon, hogy minden hónap 10-én jár neked 80 $!
Továbbá, mivel elmúltál 16, vállalhatsz diákmunkát. A diákmunka 200-300 $ közötti összeget jelent havonta, de akkor felkell tüntetned a munka jellegét, és a munkanapokat, amikor nincs szakkör az iskolában( 1 diák egy héten 3-4 napot vállalhat, kedvétől, és az órarendtől függően)!
Itt egy minta, ahogyan én elképzeltem, persze nem pontosan így, ha nem fűlik hozzá a fogad.
Összes pénz: 80$
Elköltött pénz:0 $
Megmaradt pénz: 80$
Havonta kapott összeg: Havonta 80 $
Vissza az elejére Go down
Lianna Forbes
Jegelt karakter
Lianna Forbes


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 26.

Lianna Forbes / Cycle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lianna Forbes / Cycle   Lianna Forbes / Cycle Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 1:20 am

Mivel hétköznap minden nap van szakkör, így hétvégére tettem némi munkát Smile.
Vissza az elejére Go down
Lianna Forbes
Jegelt karakter
Lianna Forbes


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 26.

Lianna Forbes / Cycle Empty
TémanyitásTárgy: Az első hét   Lianna Forbes / Cycle Icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 12:00 am

Ann Naplója.

2000. December 15, 20:25

Az első hét

Felgyorsulni látszik az életem. Még csak egy hete vagyok az iskolában. Iskolában, igen, mondhatjuk így is. Tini életem fenekestül fordult fel Xavier professzor látogatása után. Ugyanis később kiderült, hogy beszélt a szüleimmel is, akik hazatértemkor rám bízták a döntést. Rám! Sosem volt még ilyen, de talán megérezhették, hogy itt csak nekem van jogom dönteni erről a dologról. Hiszen az életemről van szó. A professzor néha meglátogatott és mondta, hogy bármikor csatlakozhatok. Több beszélgetésem volt a szüleimmel és a testvéreimmel. Jess sokszor került, nem akarta, hogy lássa, hogy nem bírja ezt a helyzetet. Egyszer jól összevesztünk és akkor használta először azt a szót. "Egy mutáns vagy! Menj és légy boldog közöttük, te..." Itt kezdett el hirtelen zokogni és kiszalad a szobából. Két hétig nem is láttam őt. Egy éjjel bekopogott, kisírt szemekkel. Egy szót sem szólt mikor beengedtem, csak átölelt és sírni kezdett. Természetesen nálam is eltörött a mécses és egymás karjaiban sírtunk, ki tudja mennyi ideig. Bocsánatot kért és azt, hogy jól gondoljam meg. New York messzi van, mondta. Én azzal vigasztaltam, hogy ez egy iskola, talán nem kell mindig ott lennem. Ő már akkor tudta, hogy el fogok menni Miamiból. Mindenki nagyon nehezen engedett el, amikor végül is eldöntöttem, hogy belevágok. Azt mondják, ez egy ajándék, amit használni kell. Remélem nem tévednek. 2000. december 9-én léptem be az "iskola", inkább kastély falai közé.

Szóval, mint, ahogy azt már említettem, egy hete vagyok itt, de még mindig kívülállónak érzem magam. Bemutattak a vezetőségnek, Xavier elmondta, hogy miket tettem eddig. Néhányan bólogattak, néhányan pedig csak furcsán néztek. Biztos ilyesmiről még nem hallottak... Ezzel nincsenek egyedül. Kaptam egy kisebb szobát, ahová beköltözhettem. A családom fotója azonnal kikerült az éjjeliszekrényre. Ők tartják bennem majd a lelket, nagyon remélem. Egyelőre kissé furcsán érzem magam, a hasonszőrűek között. Láttam már itt, kék színűt, meg rondát, szépet, meg nagyot ugrót, de rengeteget még nem. Nagyon sokan vagyunk, és ez is meglepett. Az első osztályba kerültem, a vezetőm - osztályfőnöknek ugyan nem mondom, máshogy áll a dolgokhoz, ami itt normális -, vagy ahogy itt hívják Mentorom egy bizonyos Ororo Munroe nevezetű hölgy. kaptam tőle órarendet és egy nagy adag biztatást, cserébe beiratkoztam a szakkörébe. A tanítás ugyanúgy folyik, bár még visszamenőleg tanulnom kell egy kicsit, hogy felhozzam magam. Egyelőre meghúzódom, még senkivel sem ismerkedtem. Volt akik megnéztek, de egyelőre nem keresem a társaságukat... Épp elég új ez nekem. Bár lehet, hogy ha megismerkednék valami szimpatikus lánnyal, vagy sráccal az segítene hamarabb alkalmazkodnom. Meglátjuk, hogy mi lesz. De most már megyek aludni, holnap korán kezdünk. Ja igen, vállaltam egy kis diákmelót, bár még nem tudom mire töröm magam. De elég kevés zsebpénzem van, és egyelőre nem szeretnék tartozni senkinek, a kutyasétáltatás pedig úgyis kikapcsol.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lianna Forbes / Cycle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lianna Forbes / Cycle   Lianna Forbes / Cycle Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lianna Forbes / Cycle
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lianna Forbes / Cycle

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Cerebro (adattár) :: Adatlap és bővítés-
Ugrás: