Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 2011. augusztus

Go down 
SzerzőÜzenet
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

2011. augusztus Empty
TémanyitásTárgy: 2011. augusztus   2011. augusztus Icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 2:40 am

Belépve az augusztusi hónapba, lenne néhány hír, amit megosztanék veletek. Elsőként a Pénzrendszer az ami frissítésként bekerült a leírások közé és mindenki szemrevételezheti. Ha ezügyben bárkinek kérdése lenne, azt arra kérném, hogy Kolosszus kollégámat keresse, mivel ő lett a felelős ezen ügyletek miatt. Itt megemlíteném, hogy lehetőség van a diákok számára diákmunkát vállalni, és az alapján némi plusz pénzhez jutni, ám ezt az adatlapon fel kell tüntetni és meghatározni a keresendő összeg mennyiségét a pénzrendszer szerint. Ha netán valami nem lenne világos e tekintetben, mint mondtam kérdezzen, és érdeklődjön Kolosszustól.
(A pénzrendszer a napokban bővülni fog, az illegális kereset kategóriával)
Friss hírek tekintetében rövidke kecsegtetőként jegyezném meg, hogy bár már valamelyik hónapnál említettem, de most ismét megtenném, hogy a Verseny topic hamarosan újra megnyílik, és új lehetőség nyílik a játékosok/ résztvevők előtt, hogy némi pontot gyűjtsenek. További staff titok, bár ez nem túlzottan érint benneteket, mint játékosok, hogy a háttérmunkálatokkal igen jól állunk, és ezúton is köszönöm társaimnak.

Amit nem hagyhatok ki, az pedig az előző hónap végeztével a Hónap játékosa díj, amit már ki is hirdettem a megfelelő topicban, és itt szemre vehetitek a nyertest, kinek innen is gratulálok. Jelentem mind ezek mellett, hogy bár senki nem maradt le, és senkinek nem kerülte el a figyelmét de elindult a fórum második korszak kalandja, az Első a sok közül névre hallgató. Remélem sikerül tartani a körváltások menetrendjét, és nem okoz nehézséget senkinek. Azt hiszem ennyi volt a mostani hírcsomag, remélhetőleg a következőben több mindenről tudok majd beszámolni.

2011. augusztus Scaled.php?server=580&filename=sabretoothintheredzone0
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

2011. augusztus Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2011. augusztus   2011. augusztus Icon_minitimeCsüt. Aug. 25, 2011 12:16 am

Megint csak hírcsomag érkezik. Ám előtte egy rövid kis megnyugtató üzenet azoknak, akik esetleg kezdenének meginogni. Igen, mostanában kicsit alább hagyott az aktívság a fórumon egyes térségekben. Hogy mi ennek az oka? Első sorban a nyár, hisz ilyenkor mindenki szeretné élvezni a jó időt, már amikor lehet. Másod sorban néhány játékosunk sajnálatos távozásai ilyen-olyan módon és okok miatt. Ettől függetlenül vannak még akik mellettünk vannak, és szépen teljesítenek is. Továbbá a háttér munkálatok is kicsit megakadtak, azért, mivel nincs már túlzottan sok dolga a staffnak, hiszen eléggé előre dolgoztunk, és nagyjából mindennel megvagyunk, és csak az aktuális frissítések azok, amiket el kell időközönként végeznünk. Többek között itt van nektek a bevezetett új kaszt, még pedig a híres, neves S.H.I.E.L.D. ügynökökről beszélek. Mától kezdve minden játékos számára elérhető közelségben van a szervezet, ahová régi és új tagok is csatlakozhatnak ha akarnak.

2011. augusztus 1809317-shield

Egy kis információ gyűjtés képen jöjjön a link áradat, ami mentén mindenki megtekintheti hogy hol, mi, merre és hogyan. Magáról a kasztról itt találtok egy kisebb leírást, ami remélhetőleg elegendő mindenkinek, és világossá válik egy-két dolog a csatlakozni vágyók előtt. Továbbá magáról a Szervezetek, csapatok részlegben olvashattok. Ez nem annyira friss leírás, hiszen az egyik Tömegkaland meghirdetett ismertetőjében is olvashattátok. Ennek ellenére szerintem érdemes vetni rá egy pillantást. Továbbá még ami a S.H.I.E.L.D.hez kapcsolódik az maga a szervezet bázisa, amiről szintén olvashattok egy kevéskét, remélhetőleg elegendőt. Lessétek meg a Helicarriert is.
Mi volt még ami újítás? Mint mondtam a korábbi cikkben, már mint írtam... a pénzrendszer kicsit ki lett bővítve az illegális keresetek terén, így nem árt átfutni ismét, ha esetleg egyes karakterek úgy döntenének, hogy mocskos ügyletekbe keverednének.

Történt még egy nagy szűrés, aminek köszönhetően az előtörténetek topicban csak az aktív játékosok írásai olvashatóak, és az inaktív, jelzés nélkül kámforrá vált ushereket pedig kiszűrtem, így újabb mesélői NJK haddal gyűltünk. Ezen játékosok adatlapjait is leválasztottam az aktív résztvevőktől, így nem lesz keveredés, e téren, továbbá hogy még egyértelműbbé tegyem némely karakter a neve alá megkapta az ,,Inaktív játékos" rangot, ami azt fedi, hogy velük nem érdemes kapcsolatot teremteni, mivel nagy valószínűséggel egy esetleges PM társalgás kezdete nem fog fojtatódni részükről. Az inaktívok listája jelenleg a következő:
    Marius Woodson
    Sunbeam
    Michael Black
    Brandon Harvey
    Vincent China
    Jesse Callaghan
    Iris Campbell

Illetve a ,,Jegelt karakterek" listáját is feltüntetném, akik olyan játékosok, kik jelzés után elhagyták a fórumot, de bármikor visszatérhetnek, és vissza nyúlhatnak a karakterükhöz, ha ismét játszani kívánnának. Velük szintén nem érdemes kapcsolatot teremteni egyenlőre, hisz távol vannak a fórumtól, és nem biztos, hogy tudnak válaszolni a jövőben (pl: PM).
    Vanessa Vyserian
    Trant Hardwin / Undor
    Gabriel Morison
    Abir Shepard
    Lianna Forbes

Amiről még beszámolnék, az pusztán statisztika amit tulajdonképpen bárki megtekinthet, de ha eddig nem tettétek volna meg, akkor most szembesüljetek a rideg valósággal és tényekkel, a számok szerint mit is ért el a közösség, amiben nektek is részetek van, nem is kicsi! Gratulálok nektek és magamnak! Very Happy

Jelenleg összesen 1555 hozzászólás olvasható.
Összesen 42 regisztrált felhasználónk van.
Ebből nagyjából 20 az aki aktív részét képezi életünknek.
28 előtörténetet olvashattok a játékosoktól.
Összesen 32 NJK van az oldalon (2 játékosi - 1 elfogadott).
Már 2 sikeres kalandon vagyunk túl (további kettő félbeszakadt).
9 magánkaland lett lemesélve (2 jelenleg is tart).
Mind ezt erős 4 hónap alatt!

Jelentem szerintem semmi ok az aggodalomra, az X-Men frpg karrierje szépen halad felfelé, és senkinek semmi oka nincs azt feltételezni, hogy bármilyen akadály lenne előttünk. Ahogy valaki egyszer mondta ,,A végtelenbe és tovább!" Ez lesz az új mottónk. Még apró betűkkel megemlíteném, úgy fest én lettem az admin teljes értékű munkakörrel, mivel az eredeti (Charles Xavier) nem hajlandó vissza térni. Szerintem ebbe a hónapba ennyiben maradunk, és a következő csomagot szeptemberben kapjátok meg!
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
 
2011. augusztus
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 2011. május
» 2011. június
» 2011. július

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Szabályok, és fontos információk :: Hírek-
Ugrás: