Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Pokol Konyhája

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kurt Wagner

Kurt Wagner


Hozzászólások száma : 135
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 28.
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Pokol Konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Pokol Konyhája   Pokol Konyhája Icon_minitimePént. Aug. 12, 2011 4:10 am

A bűnözőktől hemzsegő negyed, ahol a rendőrség nagy része korrupt, és maguk is a rendszer áldozatává váltak. Rengeteg bűntett történik itt nap, mint nap.
Vissza az elejére Go down
Kurt Wagner

Kurt Wagner


Hozzászólások száma : 135
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 28.
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Pokol Konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol Konyhája   Pokol Konyhája Icon_minitimePént. Aug. 12, 2011 4:19 am

A vizek gonosz ösvénye / Kapitány magánkalandja

Menekülés. Hozzászokhattál már a hosszú idők alatt, magad választottad ezt az életmódot, mint ahogyan azt is, hogy képességeidet a romlás útjába vezesd, és fejleszd.
A rendőröket viszonylag nyom nélkül át küldted a túlvilágra, viszont ezen a környéken természetesen gyakran járőrözik több rendőrautó is, így nem kizárt, hogy gyorsan felfedezik tetted, viszont az már nem olyan biztos, hogy olyen gyorsan rád találnak.
Viszont a szűk sikátorba való menekülésed egyre beljebb visz Bronx eme kellemetlen negyedébe, és menekülésed közben veszed csak észre az egyre komorodó környéket, és a nem éppen bizalomgerjesztő alakokat.
- Nincs kedved egy numerára szépfiú? - Hangzik el egy ronda, hiányos öltözetű idős hölgy szájából még inkább riadalomra okot adó szavak, ki aztán barátnőivel röhögnek össze a sikátor falát támasztva.
A kérdés adott, merre tovább? Visszafelé talán a rendőrök kezébe kerülnél, viszont kellemesebb közeg venne körül, vagy egyre mélyebb merülve a Pokol konyhájába valószínű, hogy más talál meg magának, viszont itt biztos nem háborgatnának a közrendű szervek.
Mitől félsz jobban, a döntés a tiéd?
Vissza az elejére Go down
Kapitány
Játékos
Kapitány


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2011. Aug. 05.
Age : 30

Pokol Konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol Konyhája   Pokol Konyhája Icon_minitimePént. Aug. 12, 2011 12:53 pm

-Akár hiszed, akár nem, neked lenne rosszabb. * -Válaszolom a "hölgynek", maszkom alatt gonoszul vigyorogva. Közben melegíteni kezdem a vérét. Nem ölöm meg -minek pazaroljam ilyenekre az időmet- de pár fokot azért melegítek rajta. Ez is elég ahhoz, hogy olyan kellemetlen élményben legyen része, amit sosem felejt el.
Aztán elindulok. Megállás nélkül haladok befelé a pokol konyhájára. Ha már elindultam, nem fordulok vissza, a rendőrök karjai közé. Átfut a fejemen ugyan, hogy errefelé veszélyes arcokba ütközhetek, de nem igazán ijeszt meg a gondolat. Hiszen én is veszélyes vagyok. Az elsődleges célom az, hogy egy más úton kijutva ebből a fertőből valami olyan helyre érjek, ahonnan már tudom merre visz az út hazafelé. Amíg itt vagyok nem veszem le a maszkot, mivel bármikor szükségem lehet a képességeimre, és így rögtön lelepleződnék. Ugyan valószínűleg nem maradnának szemtanúk, de sosem lehet tudni. Óvatosan, de magabiztosan megyek, figyelve arra, hogy hol látok utcai kutakat vagy tűzcsapokat, amiket felhasználhatok.*
Vissza az elejére Go down
Kurt Wagner

Kurt Wagner


Hozzászólások száma : 135
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 28.
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Pokol Konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol Konyhája   Pokol Konyhája Icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 9:34 pm

A nő ki megszólított először felnevet a válaszodon, de miután képességed kezded rajta pallérozni, először megijed, majd sikítva rogy össze, mint akinek nagy fájdalmai vannak. Barátnői egy emberként futnak oda köré, és próbálják istápolni, viszont annyit értenek ők az elsősegély adáshoz, mint te a könyörületességhez. Így más ötlet nem jut eszükbe, el kezdenek sikoltozni.
Már éppen állnál tovább, mikor két alak sétál ki a mellettetek lévő kisebb ház ajtaján, és üvöltve kérik számon az örömlányokat.


Pokol Konyhája 118px-Mutopia_X_Vol_1_1_page_6_Zippermouth_%28Vincent%29_%28Earth-58163%29

Pokol Konyhája Mutopia_X_Vol_1_2_page_2_Daniel_Kaufman_%28Earth-58163%29

- Mi a fene folyik itt! Dolgozzatok! - Kiáltott veszetten a hosszabb hajú fickó, mikor a távolban már csak azt látod, ahogy a lányok sutyorognak és feléd mutatnak.
- Hé te! Gyere csak ide! - Kiáltott, majd a másik elég bizarr kinézetű alakkal az oldalán elindult feléd.
Vissza az elejére Go down
Kapitány
Játékos
Kapitány


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2011. Aug. 05.
Age : 30

Pokol Konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol Konyhája   Pokol Konyhája Icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 1:07 am

~Na tessék. Már szórakozni sem hagyják az embert!
A hosszabb hajú fickó nem tűnik túl veszélyesnek, attól eltekintve, hogy láthatóan valamiféle epilepsziás- és dühroham keveréke kerülgeti. Ám a megnyerő mosolyú úriember nagy eséllyel rejteget valami kellemetlen képességet a ráncai mögött. Ez esetben bizonyára nem tartják lehetetlennek, hogy én valamiféle "mágikus" erővel megkínoztam az alkalmazottjukat.
*Feléjük fordulok. Ha elfutnék bizonyára könnyedén megtalálnának és egyébként is hol maradna az izgalom? Körülnézek valami használható vízforrás után kutatva, majd a keresés eredményétől függetlenül, csevegő hangon így szólok:*
- Jó napot, uraim! Segíthetek valamiben?
*Legkevésbé sem számítok arra, hogy a csetepaté elkerülhető és külsejükből ítélve nem elhanyagolható lehetőség az sem, hogy nem ők próbálnak majd kicsinálni, úgyhogy nagyon figyelek arra, hogy jönnek-e valamelyik irányból izomagyúak. Ugyanakkor arra is fel kell készülnöm, hogy ők -akár a kevésbé veszélyes külsejű is- támadnak rám valamiféle szuperképességgel.*
Vissza az elejére Go down
Kurt Wagner

Kurt Wagner


Hozzászólások száma : 135
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 28.
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Pokol Konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol Konyhája   Pokol Konyhája Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2011 2:54 am

Sietős léptekkel indulnak feléd, ám úgy tűnik, hogy nem támadó szándékkal. Bár a mosolygós fazon morbid, és kellemetlen kinézete hagy némi kívánni valót maga után, de te, mint mit sem sejtő civil, úgy reagálod le a történteket. Ez mondjuk igen nehéz, ilyen külsővel amivel te büszkélkedsz, az arcodat takaró maszknak köszönhetően nem csoda, hogy feltűnő lettél a copfos, jól öltözött fickónak.
- Te vagy itt a közelben, tudod mi történt? - Kérdezte odaérve hozzád, majd csípőre tett kézzel kért számon téged.
Veled ellentétben ő fel van készülve a kellemetlen helyzetekre, hiszen öltönye alatt megvillan lőfegyvere, míg te a közelben sem vízcsapot, sem pocsolyát nem vélsz felfedezni. A távolban egy jó 8-9 méterre látsz egy csatorna fedőt, mi talán kapóra jöhet neked, de ugye odáig el is kellene jutni, ám még az sem biztos, hogy a két ismeretlen bántó szándékkal közeledett feléd.

- Na mivan megkukultál? - Kérdezte mire a másik férfi is szóra emelte hatalmas száját.
- Főnök szóra bírjam én? Hehehee... - Nevetett hatalmasra nyitva a száját, te pedig szinte a gyomráig lelátsz a morbid külsejű férfinak. A kérdés most az, mit akarhatnak tőled.
Vissza az elejére Go down
Kapitány
Játékos
Kapitány


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2011. Aug. 05.
Age : 30

Pokol Konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol Konyhája   Pokol Konyhája Icon_minitimeSzer. Aug. 17, 2011 1:28 am


~Úgy tűnik a jól fésült az ész, a mosolygós az ököl. Sajnos azonban azzal sem érnék semmit, ha húznám az időt pár percig és az utóbbit kiütném, mivel a másiknál ott a pisztoly. Kellemetlen helyzet. Még a csatornát felhasználhatnám, de mire odamegyek és felszedem a tetejét, hogy lássam a vizet, már halott lennék. Egy esélyem van, hogy mégiscsak elkerülöm a harcot. Szerencsére a főnök nem tűnik annyira agresszívnak.
*Így szólok hozzájuk:*
- A hölgy leszólított, és amikor elutasítottam az ajánlatát összeesett. Szerencsére társai gyorsan a segítségére siettek. Ennyit láttam.
*Bízom benne, hogy ez nem olyan jó környék, hogy számon kérjék, hogy miért nem rohantam segíteni a nőnek. Sajnos elég nagy az esélye, hogy a maszkom miatt nem fognak hinni nekem. Eddig csak az unalmas közembereket sanyargattam a biztonságos negyedekben, nem igazán tudom, hogy erre milyen állapotok uralkodnak. Különösen az lenne fontos információ, hogy mennyire elterjedtek az álarcos bűnözők. Enyhén szólva nem tűnnek olyannak, akiknek akkor lesz jó a napjuk, ha rács mögé juttatnak egy gonosztevőt, de a hozzáállásuk nagyban függ attól, hogy láttak-e már hozzám hasonló jelmezes bohócot.
Vissza az elejére Go down
Kurt Wagner

Kurt Wagner


Hozzászólások száma : 135
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 28.
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Pokol Konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol Konyhája   Pokol Konyhája Icon_minitimeSzer. Aug. 17, 2011 3:14 am

Válaszod nem igen kielégítő a fickó számára, látod, ahogy eddig érdeklődő, és izgatottsággal telítődött arckifejezése kicsit durcásabbra, ingerültebbre változik át. Sóhajt egyet, majd ismét rád néz, erőltetve a nyugodtság mintaképe külsőt.
- Nézd haver, a külsőd nem éppen jó polgári mintát mutat a külvilág felé, és a lányaim nem szoktak csak úgy összeesni maguktól. Mellesleg a testőröm megérzi ha hazudsz. Megkérdezem még egyszer mi történt? - Kérdezte fogait csikorgatva, majd látod, hogy most már akaratosan libbentette oldalra öltönye azon részét mely a fegyvert rejti, s hátrébb is lépett egyet.
- Még talán üzletet is köthetnénk, de először az kell, hogy ne HAZUDJ NEKEM! - Üvöltött mostmár, mire a mellette lévő nagy mosollyal megáldott fazon, hosszúkás nyelvével végignyalta nem hogy a szája szélét, de majdnem a homlokát is.
Vissza az elejére Go down
Kapitány
Játékos
Kapitány


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2011. Aug. 05.
Age : 30

Pokol Konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol Konyhája   Pokol Konyhája Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 3:20 am


~ Jellemző. Pont én fogok ki egy két lábon járó hazugságvizsgálót. Persze az is lehet, hogy blöfföl, de nem éri meg kockáztatni. Most először örülök igazán annak, hogy valakit életben hagytam. Kíváncsi vagyok, milyen üzletre gondol. Remélem nem kell ledolgoznom a csaj kieső munkaidejét.
*A végső lökést az igazság elmondása felé a pisztolyvillantással egybekötött ordítás és a groteszk külsejű alak cirkuszba illő produkciója adja meg. Elég hatásos kombináció. Igyekszem elkergetni azt a gondolatot, hogy az utóbbinak látszólag minden vágya az, hogy élve felfaljon.*
~Ha ebből kikerülök, szerzek egy pisztolyt.
-Jól van, se lelőni, se egészben lenyelni nem kell! Kicsit játszottam vele, de semmi komoly baja nem lesz. Legrosszabb esetben is holnapra jól lesz.
Vissza az elejére Go down
Kurt Wagner

Kurt Wagner


Hozzászólások száma : 135
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 28.
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Pokol Konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol Konyhája   Pokol Konyhája Icon_minitimePént. Aug. 19, 2011 8:59 am

- Na látod, erről van szó fiam. - Mosolyodott el a hosszú hajú férfi, és visszaengedte zakójának oldalát, ezzel is elrejtve fegyverét.
- Látom nem sz*rral gurigázol, szóval máris az üzletre térek. - Mondta hatásszünetet tartva, majd megigazította ruháját.
- Ki kellene füstölni egy bandát...nem tudom mennyire vagy jó ebben, de nem lennék szűkmarkú, mit szólsz? - Magyarázta, majd megdörzsölte kezeit, és olyan gonosz mosolyt erőltetett arcára, ami még a testőre arckifejezésén is túltesz.
Még mindig messzire vagy a közelben lévő csatornától, de úgy néz ki nem akar bajt keverni a férfi, mármint nem közöttetek szeretne feszültséget kialakítani. Viszont pénz szaga van a levegőben, és te a gyilkoláshoz jól értesz. Viszont el is sétálhatsz ezzel maga után vonva a következményeket, ami azután következne.
Kellemes az idő a gyilkoláshoz, kérdés te is így gondolod-e?


// Elnézést a rövid reag miatt, kissé fáradt vagyok. Legközelebb vasárnap este kapsz reagot, addigra megpróbálom összeszedni magam. //
Vissza az elejére Go down
Kapitány
Játékos
Kapitány


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2011. Aug. 05.
Age : 30

Pokol Konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol Konyhája   Pokol Konyhája Icon_minitimeSzomb. Aug. 20, 2011 12:48 am


~Azt a rohadt, ez nem sokon múlt. Nagy szerencsém, hogy tudja, hogy kár lenne egy maszkos bűnözőért. Érdekes ötlet, hogy fizetett munkát vállaljak Kapitányként. Eddig még ez eszembe sem jutott. Valahogy távolinak tűnt eddigi céljaimtól, de végül is miért ne? Pusztítani és gyilkolni így is lehet, és egy kis mellékes kereset se jönne rosszul.
- Benne vagyok. Nincs benne nagy gyakorlatom, de a képességem megvan hozzá. Esetleg valamiféle fegyver nem jönne rosszul.
*Remélhetőleg a mosolygós úr érzi, hogy nincsenek hátsó szándékaim, amikor fegyvert kérek. Ha esetleg gyanakodna, a szemébe nézve elmondom neki, hogy tényleg nem szökni akarok előlük, csak a munkához kell. Így már biztos tudja, hogy nem hazudok.*
- Hadd halljam a részleteket!

Vissza az elejére Go down
Kurt Wagner

Kurt Wagner


Hozzászólások száma : 135
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 28.
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Pokol Konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol Konyhája   Pokol Konyhája Icon_minitimeVas. Aug. 21, 2011 4:35 am

A férfi hümmögve hallgatja a válaszaidat, néhol mosolyog, néhol elkomorodik, de azt nem veszed észre reakcióiból, hogy érzelemváltozása agresszióba menne át.
- Nem is kell még nagy gyakorlat, egy kisebb feladattal bízlak meg először, nem nagy munkáról van szó. - Magyarázta, mikor a fegyverről tett említésedre elkomorodik, majd veszett nevetésben tör ki, mire a mellette lévő nagy mosollyal ellátott illető is követi a példáját. Mint a rossz gengszter filmekben a főnök leszólja a testőrét, mire abbahagyja a nevetést, és a copfos úriember hunyorogva tekint rád.
- Nem ettem meszet haver. Elvégzed a melót, és visszajössz ide. Vedd ezt próbának, amit ha kiállsz nagyobb betekintést nyersz a birodalmamba, és talán kiérdemled a bizalmam egy kisebb százalékát. - Magyarázta neked látszólag nyugodtan, majd elővette egy cigit, és hagyta, hogy ölebe meggyújtsa azt, viszonylag iparkodva.
- A feladatod egyszerű. Innen nem messze, van egy újonnan alakult kis drogcsoport. Nem lehetnek többen hat főnél. Nem tetszik, hogy az én területemen árulják a cuccosukat, árt az én szerteágazó üzletemnek. Iktasd ki őket, ha lehet nyomtalanul, hajcihő nélkül, és gyere vissza. Ötszáz ropi üti a markodat, ha elvégzed, és ha két hét múlva sem hallok rád panaszt, talán még visszatérő vendég lehetsz a körünkben.
- Mondta mélyet szívva cigijéből, és érdeklődve figyelte válaszodat.
Vissza az elejére Go down
Kapitány
Játékos
Kapitány


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2011. Aug. 05.
Age : 30

Pokol Konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol Konyhája   Pokol Konyhája Icon_minitimeVas. Aug. 21, 2011 7:18 am


~ Nem lesz túl egyszerű hat embert legyilkolni fegyvertelenül. Valahol persze igaza van, de meglep, hogy nem jött rá, hogy teljesen őszinte vagyok. Vagy nem működik a hazugságvizsgáló, vagy az épelméjűek világában ez a fogalom már feledésbe merült. Néha azt hiszem, hogy mi őrültek egy erkölcsileg felsőbbrendű életformát képviselünk. Abban sem vagyok biztos, hogy visszatérő vendég akarok lenni. Inkább hozzám hasonlókkal dolgoznék szívesen. Ráadásul nem valami stílusos dolog alsó kategóriás dílerekre vadászni. Annyi előnye viszont van, hogy jelentős anyagi támogatásra számíthatnék a későbbiekben és talán egyszer valami szuperhősöcske is felbukkanna. Az minden pénzt megérne. De ezen még ráérek gondolkodni.
- Nem könnyíted meg a dolgomat. Én sem a tekintetemmel gyilkolok. De megoldom így is. Hol és mikor kezdjek hozzá?

Vissza az elejére Go down
Kurt Wagner

Kurt Wagner


Hozzászólások száma : 135
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 28.
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Pokol Konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol Konyhája   Pokol Konyhája Icon_minitimeHétf. Aug. 22, 2011 9:30 am

A férfi mosolyogva bólint a válaszodra, majd nem is várat sokáig saját véleményére.
- Helyes, nagyszerű. A munkát akkor kezded amikor szeretnéd, a lényeg, hogy a könyvelést, és a dokumentumokat add át nekem. Innen fogom tudni, hogy elvégezted a melót. - Magyarázta mélyet szippantva szigijéből, majd megfordult tengelye körül.
- Innentől rajtad áll az időpont. Itt az utca végén fordulj balra, majd egyből jobbra. Meg fogod találni őket, mindig kinn lebzselnek az utcán. Sok sikert! - Kiáltott még utánad, majd testőrével együtt visszasétált a lányokhoz, kik már ekkor talpon állva kínálták ismét portékájukat.
Az utca csendessé vált, habár egy két alak kinn lebzsel a házak előtt vagy füvet szívva, vagy csak lézengve, de ettől eltekintve a környékhez nem méltó módon csend honolt.
A munka megkezdésének időpontja teljesen rád lett bízva, akár haza is mehetsz, talán már elcsendesedett a környék ahol megöltél egy járőrt, és szabadon, viszonylag nyugodt úton juthatnál haza. Ha viszont érdekel egy kis fusi meló, és még forr benned a vér, el indulhatsz lemészárolni egy drogbandát.
Vissza az elejére Go down
Kapitány
Játékos
Kapitány


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2011. Aug. 05.
Age : 30

Pokol Konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol Konyhája   Pokol Konyhája Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 8:24 am


~ Most vagyok lendületben, hozzá is kezdek. Talán nem lesz baj abból, hogy nem érek vissza a munkába. A gengszterkedésnek egy nagy előnye az, hogy ha most bizonyítok és komolyabb munkákat is rám bíznak majd, akár fel is számolhatom civil személyazonosságomat, ami rengeteg nehézséget okoz. A megbízásokból megélnék, a jól fésült fickó bizonyára tudna nekem menedéket biztosítani, és így nem kéne tartanom a lelepleződéstől. Ez esetben teljesen mindegy lenne, hogy ma nem mentem be dolgozni. Nem lenne rossz. Egészen addig, amíg valami csábítóbb ajánlat nem érkezik.
*Kényelmesen elindulok a megadott irányba, közben az esélyeimet latolgatom abban az esetben, ha nem jutok elég vízhez.*
~ Mivel egy piti bandáról van szó, valószínűleg nem kell automata fegyverektől tartanom. Talán pisztolya sem lesz mindegyiknek. Ha egy fegyverest sikerül elintéznem, fegyverhez juthatok és a többivel talán könnyebb dolgom lesz.
*Amikor odaérek, nem rontok rájuk azonnal. Amint meglátom a célpontokat, igyekszem úgy helyezkedni, hogy ne lássanak meg és figyelmesen felmérem a terepet. Különösen figyelek arra, hogy van-e bármilyen vízforrás.*
Vissza az elejére Go down
Kurt Wagner

Kurt Wagner


Hozzászólások száma : 135
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 28.
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Pokol Konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol Konyhája   Pokol Konyhája Icon_minitimeCsüt. Aug. 25, 2011 8:34 am

Az utad nyugodt és csendes, senki sem háborgat már a környéken, talán igaza volt a hosszú hajú fickónak, valóban övé lehet a környék.
De ez a csend nem tart sokáig, hiszen odaérsz a keresett helyre, az utca elején hallod már az ütemes rapzenét, aminek minden ütemére berezonálnak a közeli ablakok.


Pokol Konyhája Images?q=tbn:ANd9GcTkP_EfQJqyoCHZUmhs0zu-eCfRFzrZ_x03skAOE0WA83rhQyPM

Szinte csak afroamerikai emberkék állnak a ház sarkánál, ahová egy Hammer állt be, és a hátsó üléseknél irdatlan hangszórók biztosítják számukra a rap zenét. Összesen 4 embert látsz, akikből az egyik egy fura szőnyegen brékel, a többiek nevetgélnek, vagy éppen a zene ritmusára járatják fejüket.
Szerencséd van, hiszen a járda mellett éppen egy csatorna húzódik el, és mellette egy kisebb tócsa is pihen, körülbelül 1x1 méteres.
Vissza az elejére Go down
Kapitány
Játékos
Kapitány


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2011. Aug. 05.
Age : 30

Pokol Konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol Konyhája   Pokol Konyhája Icon_minitimeCsüt. Aug. 25, 2011 11:31 pm


~ A fenébe. Utálom a rappet. Nem irigylem őket, hogy ilyen zenére kell meghalniuk.
*Amikor meglátom a jelentős mennyiségű vizet, elmosolyodom.*
~ Ha szerencsém van, ezt a négyet úgy elintézhetem, hogy rá sem jönnek, ki ölte meg őket. Akkor, ha minden igaz, még ketten maradnak.
* Mozgatni kezdem az összes vizet, amit látok. Kiválasztom a legveszélyesebbnek tűnő embert a három nem táncoló közül, (vagy ha elég a víz, akkor többet is, ez esetben egyenlő arányban megosztom a folyadékot) és lassan mögé(jük) irányítom. Ekkor még csak a földön folyik, ha minden figyelmüket leköti brékelő társuk, észre sem veszik. Aztán a fickó(k) háta mögött stabil, felfelé enyhén vékonyodó oszlopban emelni kezdem a vizet, majd amikor a feje magasságába ér, beborítom vele nyaktól felfelé. Addig nem eresztem, amíg meg nem fullad. Ha több formációt kell kialakítanom, az természetesen komoly koncentrációt igényel, de a helyzetem pont megfelelő ehhez. Ha idő előtt észrevennék mesterkedésem, akkor is ugyanúgy megpróbálom megfojtani őket. Nagy eséllyel ez esetben sem jönnek rá időben, hogy a víz az életükre tör. Ha menekülni kezdenének, megpróbálom üldözni őket a vízzel. Akár sikerül véghezvinni a tervemet, akár nem, az életben maradottak reakciói alapján cselekszem majd tovább.*
Vissza az elejére Go down
Kurt Wagner

Kurt Wagner


Hozzászólások száma : 135
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 28.
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Pokol Konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol Konyhája   Pokol Konyhája Icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 6:07 am

Az utca még mindig a rap zenétől hangos, szinte észre sem veszik a közeledésed, úgy néz ki, jól érzik magukat. Mondjuk ki lenne olyan bolond, hogy véletlen erre tévedjen, mikor pár eléggé veszélyesnek tűnő alak itt múlatja az időt.
A fickók jól érzik magukat, és nevetnek, míg a táncos lábú egyén befejezte a táncot, hogy átadja a helyét egy másiknak, mikor sajnos észreveszik a járdán kúszó víztömeget, ami amúgy sem lett volna elég mind a négyük megölésére, főleg nem egyszerre. (Bocsi, de nem azt írtam, hogy a brékelő fickót figyelik, a másik, meg hogy egy a járdán úszó víztócsa elég feltűnő)
Fegyvert ragadnak, és eszeveszetten kezdik lődözni a tócsát, mire látod, hogy az eddig a szőnyegen ropó férfi benyúl a kocsiba, és kivesz egy shotgun-t, az előttük lévő épület ablaka pedig kitörik, és egy puskacsövet tolnak ki rajta, és látszólag keres valamit. Talán ideje lenne fedezékbe vonulnod?
Vissza az elejére Go down
Kapitány
Játékos
Kapitány


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2011. Aug. 05.
Age : 30

Pokol Konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol Konyhája   Pokol Konyhája Icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 8:46 pm


~ Hát ez nem egészen a terv szerint alakult.
*Már eddig is lehetőség szerint rejtve maradtam, de most még hátrébb húzódom. A tócsát közben folyamatosan mozgatom, hogy elterelje a figyelmüket.*
~ Kíváncsi lennék, hogy mire vélik ezt a jelenséget. Akármit is gondolnak, úgy tűnik, azon a véleményen vannak, hogy golyóval bármit meg lehet állítani. A szomorú csak az, hogy engem tényleg meg lehet.
*Ha találok egy biztos helyet (lehetőleg olyat ahonnan még látom őket, de a biztonság fontosabb szempont) kifújom magam és nekikezdek az újratervezésnek.*
~Automata fegyvereik látszólag tényleg nincsenek, de sok minden másban bővelkednek. Ez nehezebb lesz, mint gondoltam. Mindenképpen várnom kell, amíg kicsit lenyugszanak a kedélyek. A nyílt támadás nem fog működni, úgyhogy valami csellel kell próbálkoznom.
*Várok. Ha látom őket, akkor figyelem, hogy mi történik, ha nem, akkor a zajok alapján próbálok tájékozódni. Ez esetben, ha kicsit elcsöndesednek, óvatosan közelebb merészkedem (a lehető legrejtettebb módon), és megnézem, mi a helyzet.*
Vissza az elejére Go down
Kurt Wagner

Kurt Wagner


Hozzászólások száma : 135
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 28.
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Pokol Konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol Konyhája   Pokol Konyhája Icon_minitimeHétf. Aug. 29, 2011 10:43 pm

A távolság közted és a banda között jóval több, mint három méter, tíz-tizenöt méterről beszélünk, így érzed, ahogy a víz egyre jobban megáll irányításod alatt. (Még jó hogy újraolvastam a képességed:P) Az ablakból kinéző fickó, miután menedéket leltél egy autó mögött, nem vesz észre, inkább csak egyszerűen válaszra várva néz lefelé a többiekhez, akik már úgy tűnik, szép lassan megnyugodnak.
- Láttátok! Mozgott! - Kiáltott fel az egyik, mire a másik lenézett a földön heverő, még parázsló spanglira, és mérgében eltaposta azt.
- Nem kellene annyit szívnunk gyerekek. - Válaszolt a Shotgunt kézben tartó srác, majd egy intéssel mindenki tudtára adta, hogy jobb lenne bemenni egy kávét inni, vagy valami józanító löttyöt, mert még pár ilyen eset, és egymást lövik szét.
Ismét megnyílt előtted a lehetőség, egy új terv kidolgozására, a távolság adott, az épület két emeletes, az ablakok viszonylag épek, míg a ház ajtaját bezárták.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Pokol Konyhája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol Konyhája   Pokol Konyhája Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Pokol Konyhája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: New York város - Játék idő: 2000. December :: Bronx-
Ugrás: