Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Heily Anderson szobája

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kolosszus

Kolosszus


Hozzászólások száma : 152
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Heily Anderson szobája Empty
TémanyitásTárgy: Heily Anderson szobája   Heily Anderson szobája Icon_minitimePént. Júl. 15, 2011 11:14 pm

Ugyanolyan szoba, mint az összes többi diáké. Tágas, 2-3 fő kényelmesen elfér benne. Eléggé világos, és nincs túlzsúfolva bútorokkal.
Vissza az elejére Go down
Kolosszus

Kolosszus


Hozzászólások száma : 152
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Heily Anderson szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heily Anderson szobája   Heily Anderson szobája Icon_minitimePént. Júl. 15, 2011 11:29 pm

Összezördülés

Reggel van, az iskola még éppenhogy ébredezik. A legtöbb diák még csak most nyomja vissza az ébresztőt, és fordul át a másik oldalára. Hétvége van, ilyenkor nincs tanulás, mégis akad tanulni való: a könyvtárak, ebédlők a vizsgákra, dolgozatokra készülve bújják a könyvet. De előtte még kiosztják a reggelit. Ez mindennapos, állandó jó szokása az iskolának.
Valószínüleg Heily is örül neki. Még csak pár napja érkezett az iskolába, a "hazai" konyha ízeit már megtapasztalhatta. Tudja, hogy van még idő, de ha elsőként akar odaérni, akkor ideje szedelőzködni: ha nem siet, hosszú lesz a sor, ugyanis más is szereti ezt a fajta menzakaját.


A hozzászólást Kolosszus összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 25, 2011 7:30 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Heily Anderson
Nyali királylány
Heily Anderson


Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 04.

Heily Anderson szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heily Anderson szobája   Heily Anderson szobája Icon_minitimeSzomb. Júl. 16, 2011 12:05 am

Álmosan sóhajtottam fel az ágyamban, majd lassan felültem. Korán volt még, és semmi kedvem nem volt kikászálódni az ágyból. ~ Szombaton mindig valaki felhozta a szobámba a reggelit..általában Ed..~
Megráztam a fejemet, hogy eltereljem a gondolataimat, majd kikászálódtam az ágyból és bevetettem magam a fürdőbe. Gyorsan megmostam az arcomat, fogat mostam és elvégeztem a többi dolgot. Kikeféltem szőke tincseimet, majd laza copfba fogtam és kilétem a szekrényemhez.
Kikapkodtam belőle a szükséges ruhadarabokat, magamra kaptam őket. Felhúztam a kesztyűmet és a telefonomat beledugtam a zsebembe, majd elindultam a menza felé. Farkas éhes voltam és kezdtem nagyon megkedvelni az itteni kajákat. ~Bár anyuéhoz képest sehol nincsenek..~
Vissza az elejére Go down
Kolosszus

Kolosszus


Hozzászólások száma : 152
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Heily Anderson szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heily Anderson szobája   Heily Anderson szobája Icon_minitimeSzomb. Júl. 16, 2011 12:14 am

Miután Heily elkészül, elindult a folyósón, le az étkezőbe. Körülötte éppenhogy csak lézeng pár figura, mindenki most indul a reggeli dolgára. Ajtók nyílnak ki, álmos arcok lépnek ki a folyósóra, és efféleképpen sokasodik a tömeg. Hol egy ember lézeng, hol egy négy-öt fős csoport indul. Feltehetőleg reggelizni. Heily- ha gondolja- csatlakozhat egy ilyen társasághoz, de akár egyedül is lemehet ebédelni. Ott talán nagyobb esély lesz az ismerkedésre.

// Folytatás: Konyha és étkező //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Heily Anderson szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heily Anderson szobája   Heily Anderson szobája Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Heily Anderson szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Craig McAllister szobája
» David Nash szobája
» Maxwell Evans és Anthony Carter szobája
» Gabriel Taylor szobája
» Trant Hardwin szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: New York város - Játék idő: 2000. December :: Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye-
Ugrás: