Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Inaktivság

Go down 
+12
Lianna Forbes
Theodore Hamilton
Veronica Hamilton
Elizabeth Marmorel
Heily Anderson
Craig McAllister
Maxwell Evans
Vincent China
Repro
Vanessa Vyserian
Gabriel Morison
Cerebro
16 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Inaktivság Empty
TémanyitásTárgy: Inaktivság   Inaktivság Icon_minitimeCsüt. Ápr. 21, 2011 6:03 pm

Itt mindenki még idejében jelezheti ha hosszabb időre nem tud feljönni a fórumra, és akkor a karakterei épségben, érintetlenűl maradnak.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Gabriel Morison
Jegelt karakter
Gabriel Morison


Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 30.

Inaktivság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság Icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 3:00 am

Mindenkitől elnézést, lehet, hogy már észrevettétek, mostanság elég inaktív vagyok. Ennek oka, hogy otthon konkrétan nincs is net. Amikor van napközben, akkor meg dolgozom. Remélem mostmár hamarosan jó lesz és vissza tudok térni. Ma este szülők mobil netjéről tudok írni, de hogy mikor lesz megint saját netem fogalmam sincs.

Előre és utólag is bocsánat.
Vissza az elejére Go down
Vanessa Vyserian
Jegelt karakter
Vanessa Vyserian


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 25.
Age : 29

Inaktivság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság Icon_minitimeCsüt. Jún. 09, 2011 8:29 am

Nos emberek előreláthatóan június 11-27-ig inaktív leszek. Előre is elnézést mindenkitől.
Vissza az elejére Go down
Repro
Játékos
Repro


Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.

Inaktivság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság Icon_minitimeCsüt. Jún. 09, 2011 11:06 am

Hétvégén elutazok ezért vasárnapig nem tudok írni. Legkésőbb hétfőn már írok.
Vissza az elejére Go down
Vincent China
Inaktív karakter
Vincent China


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2011. May. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : SKDI

Inaktivság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság Icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2011 8:11 pm

Halihó!

Sóval és borssal, a héten fogalmam sincs hogyan alakul az időbeosztásom, ez áll a jövőhétre is, így nem tudom mikor tudok időt szakítani a pötyögésre. ^^

Kivéve e hét csütörtök, eddig úgy néz ki az szabad. -_-

További kellemes hetet mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
Maxwell Evans
Játékos
Maxwell Evans


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 25.

Inaktivság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2011 10:25 pm

Hello, helllo sajna ide kell írnom és nincs időm a kalandba, mert lasan indulok itthonról és hétvégén igen keveset leszek, de azért megpróbálok, majd írni mindenhova.
Vissza az elejére Go down
Repro
Játékos
Repro


Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.

Inaktivság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság Icon_minitimePént. Jún. 24, 2011 2:38 am

Nos hát a hétvége és az utána lévő 3-4 nap nekem sztornó. Addig is lehetőleg maradjon életben a karim, köszönöm. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Maxwell Evans
Játékos
Maxwell Evans


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 25.

Inaktivság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság Icon_minitimeSzomb. Jún. 25, 2011 5:22 am

Tisztelettel jelentem be, hogy... Iris Campbell, kedvenc szőke, félmeztelen avatáros játékosunk mától jövőhét szombatig nem tud gép közelbe kerülni tisztázatlan okok miatt és jó magam is elfoglaltságot találtam a hétvége erejére, méghozzá olyan természetűt mi nem enged elegendő időt az itteni játékra.
Max
Vissza az elejére Go down
Maxwell Evans
Játékos
Maxwell Evans


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 25.

Inaktivság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2011 3:03 am

Kényelmetlen, hogy megint nekem kell ide írnom, de a tegnapi este után kiderült, hogy ma sem tudok írni és úgy gondoltam, hogy ezt már illik megemlítenem, bár azt hiszem sehol nem vagyok elmaradva, így nem para a dolog, de holnap délutánig tuti nem leszek.
Vissza az elejére Go down
Repro
Játékos
Repro


Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.

Inaktivság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság Icon_minitimeSzer. Júl. 06, 2011 1:17 am

Holnaptól vasárnapig nem tudok írni, magánéleti dolgok miatt. Ma még igyekszek írni mindenhova, hogy ne tartsak fel senkit hosszabb ideig.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Inaktivság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság Icon_minitimeSzer. Júl. 06, 2011 11:31 pm

Ma nem vagyok, és holnap sem, így sajnos reagokat nem tudok produkálni a kalandra. Legkésőbb szombaton megpróbálok már itt lenni minden erőfeszítésemet latba vetve, addig is bírjátok ki nélkülem Very Happy .

Bocs azoktól akiket váratok de igyekszem (jó sokan vagytok sajnos)!
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Vanessa Vyserian
Jegelt karakter
Vanessa Vyserian


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 25.
Age : 29

Inaktivság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság Icon_minitimePént. Júl. 08, 2011 12:39 am

Előreláthatóan most szombat reggeltől jövő vasárnapig vagyis júl 9-től 17-ig nem leszek.
Vissza az elejére Go down
Repro
Játékos
Repro


Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.

Inaktivság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 8:03 am

Kivennék egy hosszabb szabadságot egészen jövő hét vasárnapig. Exiles-on ne nyírjál ki Cerebro! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Gabriel Morison
Jegelt karakter
Gabriel Morison


Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 30.

Inaktivság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság Icon_minitimeHétf. Júl. 18, 2011 8:05 pm

Mindenkitől elnézést szeretnék kérni, amiért eltűntem. Egyáltalán nincs internetem otthon, és most is a meló helyemről írok. Egyelőre jegelném a karaktert, ha lehetséges, és amint megoldódik a net probléma, visszatérnék.

Megértéseteket köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Vanessa Vyserian
Jegelt karakter
Vanessa Vyserian


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 25.
Age : 29

Inaktivság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság Icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 10:38 pm

Nos júl 26-31-ig elutazom, szóval inaktív leszek.
Vissza az elejére Go down
Craig McAllister
Játékos
Craig McAllister


Hozzászólások száma : 46
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 05.
Age : 35
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Inaktivság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság Icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 9:37 am

Szombat-Vasárnap ne várjatok reagra, de azért az Exilesban remélem megvártok, akkor kinyögök Vasárnap este valamit. Smile (A felhívás, Kurt karakteremre is vonatkozik.)
Vissza az elejére Go down
Repro
Játékos
Repro


Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.

Inaktivság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 3:11 am

A jövő hetet ismét szabinak veszem ki, ugyanis barátnőmnek kell segédkeznem, hogy lakható állapotba tudjuk tenni az albérletét. Olvasni lehet felfogok tudni jönni, de írni nem hiszem, hogy fogok tudni. Vasárnap, de legkésőbb hétfőn már visszacsatlakozok a vérkeringésbe!

Ui.: Repro el akar menni a vására, csak már nem volt időm vele írni. Sad
Vissza az elejére Go down
Maxwell Evans
Játékos
Maxwell Evans


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 25.

Inaktivság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság Icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 12:32 am

Elnézést, hogy nem igen írtam a napokban, nem tudtam, hogy ennyi dolgom lesz, de úgy tűnik ezek elhúzodnak még a hétvégéig is, de megpróbálok időt szakítani az írásra. Megértéseteket előre is köszönöm...
Vissza az elejére Go down
Heily Anderson
Nyali királylány
Heily Anderson


Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 04.

Inaktivság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság Icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 1:36 am

Nos úgy tűnik hiba csúszott a számításaimba, így több, mint valószínű, hogy egy pár napig sajnos nem tudok lenni. Sajnálom, akinek lógok, igyekszem minél hamarabb jönni és írni.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Inaktivság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság Icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 6:30 pm

Sajnos ma nem vagyok, de holnap írok mindenhová, ahová kell! Korszakon és alter szálon holnap kört váltok!
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Elizabeth Marmorel
Játékos
Elizabeth Marmorel


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 04.

Inaktivság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság Icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 8:52 pm

Mától 21-ig távol vagyok, elnézést a kimaradásért. Nem tudom, hogy a kedves Tigrisünk jelezte-e már, de őreá is érvényes ugyanez, viszont csak holnaptól. Smile
Vissza az elejére Go down
Veronica Hamilton
Játékos
Veronica Hamilton


Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2011. Aug. 04.
Age : 35

Inaktivság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság Icon_minitimePént. Aug. 12, 2011 8:37 am

Először is üdv mindenkinek Very Happy
Másodszor igaz, még csak most jöttem az oldalra, de kapásból bő egy hét inaktívsággal kezdek, úgyhogy augusztus 21-ig nem leszek elérhető. (Csak hogy ne aggódjatok, nem ráztok le ilyen könnyen Razz ) Pontosabban az oldalra majd fellesek egy párszor, ha valaki írni akar, arra tudok válaszolni, viszont játékra biztosan nem lesz időm.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Inaktivság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság Icon_minitimePént. Aug. 12, 2011 8:24 pm

Aktiválom magam! Szóval vissza tértem, remélem nem gond, hogy rácsúsztattam még egy napot. Ma minden írva lészen mindenhol.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Theodore Hamilton
Játékos
Theodore Hamilton


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2011. Aug. 11.

Inaktivság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság Icon_minitimePént. Aug. 12, 2011 11:53 pm

Szép napot mindenkinek.
A mai nap folyamán legfeljebb este leszek elérhető állapotban, de az sem biztos.
Továbbá míg Anyu ( Veronica) nem tud írni addig én is szünetelek 1 kicsit. Chaten valószínűleg fellesek hébe-hóba. Smile
Vissza az elejére Go down
Heily Anderson
Nyali királylány
Heily Anderson


Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 04.

Inaktivság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság Icon_minitimeSzomb. Aug. 13, 2011 12:02 am

Nyali mindenkinek!

Nos nekem is búcsút kell intenem egy ideig. Történ ez-az és a gépközelségem megszűnni látszik. Úgy nagyjából 3-4 hétig nem tudok feljönni, de reagolni megpróbálok hébe-hóba. sajnálom akinek lógok, ígérem igyekszem visszatérni. Addig is tessék rosszalkodni Wink
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Inaktivság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Inaktivság
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: OFF részleg :: Csevegő-
Ugrás: