Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Inaktivság

Go down 
+12
Lianna Forbes
Theodore Hamilton
Veronica Hamilton
Elizabeth Marmorel
Heily Anderson
Craig McAllister
Maxwell Evans
Vincent China
Repro
Vanessa Vyserian
Gabriel Morison
Cerebro
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Lianna Forbes
Jegelt karakter
Lianna Forbes


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 26.

Inaktivság - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2011 7:43 pm

Sajnálattal jelentem be, hogy nem tudok többet részt venni a fórum életében. Olyan oka van, amit itt nem kívánok megosztani, de higgyétek el nem túl szép dolog. Köszönöm mindenkinek, nagyon jól éreztem magam veletek! Talán egyszer visszatérek, de nem sok esélyt látok rá jelenleg. Jó volt veletek!

Lianna

Ui: Lianna mehet NJK-nak, vagy a kukába, rátok bízom
Vissza az elejére Go down
Dean Newman
Játékos
Dean Newman


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.
Age : 34

Inaktivság - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2011 9:47 pm

NAGYON FOGSZ HIÁNYOZNI! Sad

Kiírnám magamat vasárnap estig. Lehetséges, hogy fel tudok addig nézni, de nagyon valószínű, hogy nem fogok. Ha mégis, megpróbálok kötelességeimnek megfelelni, vagyis reagolni, de lehet, hogy csak chaten leszek.
Vissza az elejére Go down
Kurt Wagner

Kurt Wagner


Hozzászólások száma : 135
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 28.
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Inaktivság - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 19, 2011 9:02 am

Holnap nem leszek gépközelben, csak vasárnap este várjatok tőlem reagot, és ez Craig karakteremre is érvényes.
Vissza az elejére Go down
Maxwell Evans
Játékos
Maxwell Evans


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 25.

Inaktivság - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 19, 2011 11:13 am

A holnapi nap folyamán sanszos, hogy nem tudok regolni kedvenc xmenes korszak kalandomra és mivelemlékeim szerint holnapig kéne így lehet kimaradok a mostani körből, de igyekszem hamar hazérni és posolni, más különben előre is kérem bocsánatotokat, hogy eddig nem írtam és ha holnap se sikeredik.
Vissza az elejére Go down
Trant Hardwin / Undor
Jegelt karakter
Trant Hardwin / Undor


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Inaktivság - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 21, 2011 7:58 am

Hát akkor hivatalossá teszem a dolgot. A játékosi mivoltom, a napi több reagálásról leesik havi egy-kettőre. Úgyhogy sajnos fel kell mondanom a kalandjaimat, és ha lehetséges átváltanék egy nagyon lassú magánkalandra. Persze ha lehetséges. Az Exiles, a Kapj El! és a Első a sok közül kalandokat nagyon sajnálom. Úgyhogy Trant és Szotyi párosát ne sirassátok, még az oldalon marad, csak nagyon nagyon lassan Very Happy
Vissza az elejére Go down
Heily Anderson
Nyali királylány
Heily Anderson


Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 04.

Inaktivság - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 21, 2011 9:25 am

Sajnálom, hogy ennyien távoznak Sad És én is csatlakozom a többiekhez. Távozom az oldalról..jobban mondva nagyon nagyon inaktív leszek...Amikor tudok felnézek, de sajnos nem hiszem hogy enni fog, viszont jövő nyáron biztosan vissza térek, valamint szünetekben, szóval szeretném, ha megmaradnék még az oldalon, ha lehet Smile
Addig is sziasztok és jó játékot kívánok!

Megint elment a nap,
ahogy mindig szokott.
Nem túl sok van már,
amit még itt hagyott.
Ami félig van kész, az ma félig marad.
Engedd, hogy a dolgok
most nélkülünk változzanak.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Inaktivság - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 21, 2011 6:00 pm

Sajnálattal hallom Sad
Mind hármótok karaktere épségben marad, ha vissza térnétek bármikor visszanyúlhattok hozzá.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Kolosszus

Kolosszus


Hozzászólások száma : 152
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Inaktivság - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 21, 2011 8:33 pm

Fenébe, mindenki itt hagy minket? Mi lesz így a kedvenc játékosaimmal/ chat warrioraimmal?
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Marmorel
Játékos
Elizabeth Marmorel


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 04.

Inaktivság - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 22, 2011 3:09 am

Csillagom újra felragyog! Visszatértem! Razz
Vissza az elejére Go down
Veronica Hamilton
Játékos
Veronica Hamilton


Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2011. Aug. 04.
Age : 35

Inaktivság - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 22, 2011 3:32 am

Én is visszatértem Smile
Vissza az elejére Go down
Kolosszus

Kolosszus


Hozzászólások száma : 152
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Inaktivság - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 24, 2011 3:17 am

Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de itt hagyom az oldalt. Nem hagytam magam után kérdőjelet, mindenhova írtam. Vigyázzatok magatokra.... Aztán vasárnap visszajövök a balatoni nyaralásból, és ott folytatok mindent, ahol abbahagytam. Smile
Komolyrafordítva a szót nekem most kezdődik a nyár, és csütörtöktől vasárnapig nem leszek.
Vissza az elejére Go down
Kurt Wagner

Kurt Wagner


Hozzászólások száma : 135
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 28.
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Inaktivság - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 24, 2011 8:14 am

Szombatig inaktív leszek, így a Korszak kilőve számomra, egyedül Kapitány meséjét folytatom, hogy ő ne szenvedjen hiányt a játékból. Ha minden igaz, szombattól ismét teljes jogú mesélője leszek ismét a fórumnak. Smile
Vissza az elejére Go down
Veronica Hamilton
Játékos
Veronica Hamilton


Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2011. Aug. 04.
Age : 35

Inaktivság - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 25, 2011 10:57 am

Ismét eltűnök néhány napra, vasárnap estére már újra netközelben leszek Smile
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Inaktivság - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 29, 2011 9:14 pm

Az elkövetkezendő időkben, amik alatt hónapokat kell érteni előfordulhat, hogy egy-egy napig nem leszek és kimaradok. Vagy ha leszek is, néha nem lesz időm írni, csak felkukkantok. Megértéseteket köszönöm!

(ettől függetlenül minden a régi stílusban halad tovább, csak olykor lehet kések egy napot a reagokkal)
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Kurt Wagner

Kurt Wagner


Hozzászólások száma : 135
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 28.
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Inaktivság - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 31, 2011 10:14 pm

A mai napon két órától egy 24 órás asztali szerepjátékos versenyen vagyok résztvevő, így a mai nap és a holnapi nap délelőttje kiesik. De amint tudok, délután ismét írok, s mielőtt elmegyek, biztosítok minden kedves játékosomat, hogy kap reagot, míg itthon vagyok. Smile
(De úgy láttam, hogy mindenkinek írtam, így rajtuk a sor)

Vissza az elejére Go down
Veronica Hamilton
Játékos
Veronica Hamilton


Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2011. Aug. 04.
Age : 35

Inaktivság - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 04, 2011 2:49 am

Bocs srácok, de úgy tűnik, én is jó időre inaktív leszek... Kezdődik a suli, és mivel ez a félév egész húzósnak ígérkezik lesz, így mellette nem igazán van időm játszani. Azért a többieknek jó szórakozást a játékhoz!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Inaktivság - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Inaktivság   Inaktivság - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Inaktivság
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: OFF részleg :: Csevegő-
Ugrás: