Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Anthony Carter

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Anthony Carter
Játékos
Anthony Carter


Hozzászólások száma : 61
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 21.

Anthony Carter Empty
TémanyitásTárgy: Anthony Carter   Anthony Carter Icon_minitimeSzomb. Ápr. 23, 2011 1:18 am

Születési név: Anthony Carter
Becenév/ álnév: Tony
Faj: Mutáns
Kor: 17
Betegségei: Egészséges
Foglalkozás: Tanuló mellette diák munkát végez heti 1 alkalommal (sportpálya karbantartó)
Osztály: 2. Osztály tagjai (Mentor - Erik Lensherr)
Szakkör: Absztrakt és természet tudomány
Családfa:
  • Anyja - Vanessa Carter
  • Apja - Vincent Carter
  • Id. bátyja - Vincent Carter
  • Bátyja - Thomas Carter


Jellem: Kerüli a konfliktusokat, de ha kell kiáll magáért. Szereti az akciót, nagyon kíváncsi fajta.... pontosabban szereti tudni, hogy mi veszi őt körül. Mondhatni hogy közvetlen és barátságos, próbál mindenkivel jó viszonyt ápolni mindig. Életvidám ha a megfelelő társaságban van, de ha olyan légkörbe kerül, ami számára kellemetlen, hajlamos kicsit befordulni, és stresszelni. Talán mondhatni rá, hogy nemes szívű mert mindenkin próbál segíteni ha arról van szó.

Szakképzettség: Remek rövid és távfutó, emellett értelmes és tájékozott hála az iskolai teljesítményeinek. Középszinten beszél németül és oroszul.

Képesség:
1.szint - Bőrét képes sziklakeménnyé alakítani, ami ellenáll az emberi erőnek (ütések, rúgások) és kisebb/ gyengébb fegyvereknek minősülő eszköznek (baseball ütő, vascső, lánc, stb.). A szikla bőr állapot nem jár külső elváltozással, de mind össze maximum 5 percig képes fent tartani a védelmét normál körülmények között. Ha folyamatos támadás éri, ez lecsökkenhet akár 2 percre is, ami után csak hosszas pihenő következtében tudj ismét alkalmazni erejét. Miközben őre szikla keménnyé alakul, testsúlya is megnövekedik. A korábbi 73kg több mint 100kg-ra növekszik. A sziklakemény bőrt nem képes részlegesen alkalmazni, kizárólag egész testét befedőleg, aminek következménye és hátránya a lassúbb mozgás, de előnye hogy az átlagnál közel 2-szer erősebbet tud ütni.

Felszerelés/ fegyverzet/ értéktárgy/ vagyon tárgy: Nincs

Nem Játékos Karakter: Nincs

Összes pont: 23
-Fórum építése pályázat (atlantiszi és embertelen faj kidolgozása), 8pont
-Alkoss képregényt! verseny, 1pont
-Tanévkezdés c. kaland, 2pont
-Az elmúlt 3 hónap bővítése, 2pont
Elköltött pont: 0
Megmaradt pont: 23

Összes pénz: 80$
Havonta kapott összeg:
-80$ (zsebpénz)
-100$ (diák munka)
Elköltött pénz: 0$
Megmaradt pénz: 80$


A hozzászólást Anthony Carter összesen 7 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 26, 2011 7:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Anthony Carter Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anthony Carter   Anthony Carter Icon_minitimeSzomb. Ápr. 23, 2011 6:05 am

A karakter lap is elfogadva, jó játékot kívánok neked!
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Anthony Carter
Játékos
Anthony Carter


Hozzászólások száma : 61
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 21.

Anthony Carter Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anthony Carter   Anthony Carter Icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2011 10:16 pm

3 hónappal később...

Hál' a jó égnek, nem lettem kirúgva azok után, hogy én és néhány tanuló tiltott részlegben jártunk (pedig az első napom volt a suliban. NAgyon nem akartam, hogy már akkor ki legyek tessékelve). Felfedeztük az iskola Földalatti rejtekhelyét, ha valaki még nem hallotta volna! Öcsém ,hogy ott mennyi minden van, komolyan mondom csak ámultam és bámultam. De az tuti, hogy az edzőterem és a Veszélyterem a legjobb az ottani helységek közül. Jó, hogy kaptunk lejárást oda. Mondjuk igaz, hogy csak tanári felügyelet mellett, de akkor is. Lassan kezdtem felvenni a suli ütemét, és bár megvallom kicsit fura volt elején az, hogy szombaton is kellett tanulni, de hamar beleszoktam. Amúgy is mindig jól teljesítettem. Na most ezt nem nagyképűségből, vagy beképzeltségből mondom, de tény, hogy ha oda figyelek az órán, rám ragad minden. Szóval nem is igazán kellett elővennem a könyveket. Mondhatni még nem is igazán nyitottam ki őket. Még mindig friss "újkönyv" szaga van. Szóval a napi rutin, a tanulás meg van, és szerintem egész jól teljesítek. Lensherr tanárúr sok mindenre megtanított, mint mentoráltját, és szerintem egész jó kapcsolat alakult ki köztünk. Bírom az öreget... vagy is... nem is annyira öreg. Mióta vissza jöttek mr. Xavierrel arról a bizonyos tanévnyitó utáni kiruccanásról, eléggé megfiatalodott. Kétlem, hogy a szakáll és bajusz nélküli élet tenné. Talán ez is a mutáns léte része. Mind egy is, nem kérdeztem rá, inkább hagyjuk, és ne firtassuk véleményen voltam. De tény, eléggé gyakran lelépett a két góré otthonról, és olyankor Hank tanárúr volt a helyettes főnök, akinek a szakköre miatt eléggé sokszor találkoztam vele. Ő is jó fej, amolyan okos tojás, és fene mód izgalmasan tartja az órákat. Egyszerűen aki nem figyel, még az is megérti. De ennyit a hétköznapi, unalmas suli életről...

... jöjjön inkább valami izgisebb! Fensterrel rendszeresen lejárok a Földalatti edzőterembe, és gyúrunk egy kicsikét. Alkar, bicepsz, tricepsz, csuklya, hát, váll, mell, és a has. Szóval jöhet minden. Igaz lábra nem igen szoktam gyúrni de az utóbbi időkben Allan meggyőzött, hogy oda is kell, így taposom a gépeket rendesen. Többnyire Allan az aki az edző partnerem, de néha napján Scottal is lejárok, bár nem túl sűrűn. Allannel jó haverok lettünk. Igaz, kicsit olykor ingerült a srác, de helyén van az esze és a szíve. Sokan talán kicsit félre értik. Akivel még igen jól megvagyok, az Bobby. Nem tudom mért mondja mindenki hogy nehéz eset, én bírom a poénjait. Emlékszem valamelyik nap kiköptem a tejet, annyira megnevettetett. Vele legtöbbet a szabadidőmben vagyok, meg a Veszélyteremben. Fúúú te! Hallod? Az a hely még mindig brutál jó! Igaz, már lassan elérem, hogy már ne az első szinte kelljen vergődnöm, de akkor is. Nem sokára azt mondta mr. Su és Hank tanárúr, hogy felveszik a szintet és plusz egyel megtolják. Elvégre az elsőt már van mikor egyedül megcsinálom. Bele telik egy kis időbe, de megcsinálom. Ez a lényeg. Meg az, hogy a karcolás, vagy is az a mély vágás, amit még az iskola biztonsági rendszerének körfűrésze vájt a tenyerembe, már elmúlt, és nem is látszik a nyoma. Mozgalmas volt ez a három hónap és nem beszélve arról, hogy...

... érkezett néhány úgy diák, köztük egy lány, Jubilee, akibe teljesen bele bolondultam. Hatalmas fazon, tudja hogyan kell szórakozni és nagyon barátságos. Talán kimerem jelenteni vele van a legjobb kapcsolatom. De mellette azért próbáltam mindenkivel jó viszonyt ápolni kivétel nélkül és ha mást nem elbeszélgetni egy rövid ideig az összes társammal akivel egy fedél alatt élek. Bár nem igen vitt ár a lélek, de még Tranttel is eldumáltam elég sokszor. Hiába az a fura érzés a közelében, ő is olyan mint én... vagy mint bárki más. Ahogy a leples csávó, aki már nem muszlim szökevényként járkál, hanem valamivel jobb ruhát hord. Nekem kicsit ninja hacukára emlékeztet, de tetszik. Vele is szerintem egész jól elvagyok. A szobatársamról meg nem is beszélek. Az a srác egyszerűen egy vicc. De pozitív értelemben. Azok a szövegek amiket lenyom néha, a sírba tesz vele, és néha ha eszembe jutnak még vicsorgok is magamnak mint valami GYP-s. Lényeg a lényeg, szerintem mindenkivel egészen jó kapcsolatot ápolok, kivéve talán Bárddal és Timmel. Ők ketten eléggé azt hiszik, hogy magasan felettünk állnak. Ha Tim nem is annyira, de Bard tuti. Szóval elment ez a három hónap is. El sem hiszem, hogy már 3 hónapja vagyok tagja ennek a közösségnek. Jól érzem magam itt!

Jaaah, jut is eszembe még valami! Feltoltam magamra egy szemüveget. Elméletileg kell az olvasáshoz, de néha szabadidőmben is hordom. Okosabbnak tűnök tőle, nem? Meg még valami! Felszedtem 2 kiló izmot magamra ez idő alatt. Szóval combosodtam, így nem kéne kötekedni velem! Na csak vicceltem.

Anthony Carter Scaled.php?server=20&filename=11111st
Vissza az elejére Go down
Kolosszus

Kolosszus


Hozzászólások száma : 152
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Anthony Carter Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anthony Carter   Anthony Carter Icon_minitimeHétf. Júl. 18, 2011 12:26 am

A szemüveg elég bárgyú, de a 3 hónapos bővítés olyanyira rendben van, hogy kapsz +2 pontot az írásra!
Vissza az elejére Go down
Kolosszus

Kolosszus


Hozzászólások száma : 152
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Anthony Carter Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anthony Carter   Anthony Carter Icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 12:48 am

Szia!
Az előtörténetedet olvasva azt szűrtem le, hogy a családod egy középszerű család. Akkor ahhoz mérten kapod havonta a zsebpénzedet, ami 80$. Kérlek, tüntesd fel az adatlapodon, hogy minden hónap 10-én jár neked 80 $!
Továbbá, mivel elmúltál 16, vállalhatsz diákmunkát. A diákmunka 200-300 $ közötti összeget jelent havonta, de akkor felkell tüntetned a munka jellegét, és a munkanapokat, amikor nincs szakkör az iskolában( 1 diák egy héten 3-4 napot vállalhat, kedvétől, és az órarendtől függően)!
Itt egy minta, ahogyan én elképzeltem, persze nem pontosan így, ha nem fűlik hozzá a fogad.
Összes pénz: 80$
Elköltött pénz:0 $
Megmaradt pénz: 80$
Havonta kapott összeg: Havonta 80 $
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Anthony Carter Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anthony Carter   Anthony Carter Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Anthony Carter
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Anthony Carter
» Anthony Carter
» Anthony Carter - Beiratkozás
» Maxwell Evans és Anthony Carter szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Cerebro (adattár) :: Adatlap és bővítés-
Ugrás: