Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Michael Black

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Michael Black
Inaktív karakter
Michael Black


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2011. May. 20.

Michael Black Empty
TémanyitásTárgy: Michael Black   Michael Black Icon_minitimeKedd Május 24, 2011 7:12 am

Születési név: Michael Black
Faj: Homo Sapiens Superior
Nem: férfi
Születési hely, idő: Manhattan 1970. 03. 12.
Kor: 30
Családfa:

- Jonh Black-Életbe van
- Jane Schroll- Életbe van

Betegségei: nincsen
Foglalkozás: bérgyilkos
Testmagasság: 180 cm
Testsúly: 76 kg
Hajszín: Piros
Szemszín: Fekete
Bőrszín: Fehér



Előtörténet:
Életem egy kis kórházba kezdődik. A születésem nem csapot nagy felhajtás, de annál nagyobb örömet hoztam szüleim életébe. Megmondom őszintén én voltam az egyik legrosszabb gyerek. Szüleimet nem tiszteltem, nem figyeltem rájuk. Majd 9 évesen már loptam kisebb tárgyakat. Tárca, ruhákat, telefont, karórákat. Igen elég rossza voltam. De ez meglátható volt az iskolai eredményeimen is. A tanulás nálam ismeretlen volt, amit talán meghallottam órán azt tudom. Verekedés, trágár szavak kiejtése a tanároknak. De testnevelésből már nagyon jó voltam. Futásba nem találtak jobbat. Olyan gyorsan tudtam rohanni, hogy az már a többi diák szemébe ijesztő volt. 23 évesen már nem szabtam határt. Már majdnem mindent elloptam amit el lehet. Az iskolából már rég kicsaptak. Barátaim vagy barátnőm nem volt. A családom-tól elszöktem, már nem nagyon tartottam velük a kapcsolatot csak néhányszor látogattam meg őket. Az erdőbe egy elhagyatott faházba tengettem a napjaimat. és elkezdtem kocsmákba és bárokba járni. Egyszer nagyon rossz passzban találtak meg a kocsmában. Néhány ember beszólogatott nekem a pultnál és kihívtak a kocsma elé, hogy játsszuk le. Nekem se kellett több. Iskolába mindenki félt tőlem. Két ember volt most az ellenfelem. Termetes, gömbölyű emberkék voltak. Nem féltem tőlük, nem hittem, hogy egyel talán még hozzám érnek. 10 perc múlva már be is jöttem a kocsmába a pulthoz. Mondtam, nem volt nehéz. Reflexeim jók voltak és ütéseim erősek, hamar lezavartam őket. Majd mikor betöltöttem a 24-et elég fura dolog történt. Egy esti zsebelés miatt 20$ volt a markomba ma ez jó eredmény volt. Zsebre is vágnám a pénzt ha akkor a tenyerembe fel nem lobbant volna egy lila tűz. Ez nagyon meglepett és meg is ijedtem tőle. De nem ettől ijedtem meg legjobban hanem akkor, mikor elégette az összes pénzt. Nagyon haragos lettem és futva szaladtam apámék házához. Beléptem az ajtón és azonnal szétnéztem, hogy hol van édesapám. A hálószobába meg is találtam. Ott a fotelon ült egy pipával a szájába, amiből nagyokat szippantott és fújt. Mérgesen odamentem hozzá és mély hangon mondtam.
- Mi ez a tűz a kezembe?
- Milyen tűz?
Furán néztem rá és megnéztem a kezemet. már nem volt ott az a különös lilás tűz. Szét néztem a tenyeremen, de nem volt sehol.
- De itt volt és elégette a pénzemet.
Lehet, hogy képzelődtem? Ebbe nem voltam biztos. az esti hold fénye bevilágított az ablakon és nagy meglepetés ért engem. A tűz amiről azt hittem, hogy csak elképzeltem megjelent, majd elégette az egész kanapét. Ránéztem apámra és ezt mondtam.
- Erről beszéltem. Mi ez?
Apám becsukta szemét és halkan megszólalt.
- Szóval te is örökölted.
- Mit?
- Hát ezt. Tudod ezt a családunk vérébe van. Nem sokan jelentek meg a képességek. Ennek a kezdete A 1910-ben kezdődött. Thomas Black a te ősapád hírt hallott arról, hogy Afrika területén az egyik erdőbe látták a erdő istennőjét. Tom rögtön oda indult, hogy megoldja ezt a rejtélyt. Az erdő veszélyes volt és nagy vadállatok gyakran jártak ott. Míg kóborolt találkozott egy nagymacskával. Karmai hosszúak és hegyesek voltak. a sötétbe nem nagyon látta,hogy néz ki az az állat csak közeledett felé. Ő hevesen hátrált, de tudta, hogy nem szabad hirtelen lépéseket tenni, mert akkor lecsap rá. Megbotlott egy gyökérbe és elesett sajnos úgy nézett ki, hogy meg fog halni. Majd egy nő jött oda melléje. Egy átlagos nőnek nézett ki, de nem az volt. A vadállat hátrált és végül elfutott. A nő felsegítette Thomas bácsikádat. Hát mit mondjak, első látásra szerelem? Talán. egymásba szerettek és együtt éltek. Majd gyerekük született. boldogan éltek míg a gyerekük Eric Black megváltozott. Egy este. A fiú 18 éves volt és anyja a kertbe dolgozott. Nagyon szerette a növényeket és emberként bánt velük. Thomas mikor hazajött nagyon rossz dologgal szembesült. A fia egy lila tűzzel felégette az istállót. Amikor megakarta kérdezni feleségét. Ő eltűnt. Ekkor jött rá bácsikád, hogy a nő akit elvett az volt a föld istennője. S ez a fiú pedig az utód. Nem sokkal különbözött a normál emberektől a fiú csak néhány kivétellel. S ez idáig minden családunk tagjainak elmeséltük ezt, hogy tudják mi is ez. Hát ennyi, de megint elmondom. Eddig csak egy gyereknél fordult elő és most kettő lett. Hát ennyi.
Nagyon meglepődtem a történet elmondása közben. Édesapám nem hazudott. Velem is megtörténtek ezek. Nagyot nevettem örömömbe és csak ennyit mondtam.
- Kösz az infót father!
Majd kiszaladtam az ajtón. Nekem ez azt jelentette, hogy nagy erővel rendelkezek és nagy rablásokat bírok ezzel csinálni. Idővel próbáltam jobban megismerni az erőmet. Nem tudom, hogy mit mondjak magamra, félisten vagy mi? De egyet tudtam én vagyok az akitől félhet a város.

Jellem: Nem túl kíméletes és hirtelen haragú. Nem mutat ki más előtt érzelmeket. Nem szereti az unalmas embereket, filmeket, dolgokat. Annál inkább a pénzt és a vagány cuccokat.


Szakképzettség: Lopás, zsebelés,széf nyitás, gyilkosság.


Képesség: Elő bírok hívni egy különös lilás tüzet amit még az ősanyámnak köszönhető. Nagyobb tüzet is előbír hívni nem csak egy tenyér nagyságút.Ez támadáshoz szokta használni, védekezéshez nem nagyon lehet használni. A tűzről még annyit, hogy jobban éget mint az átlagos tűz, úgy kb. 230 Celsius fok lehet. Víz nem tudja eloltani, de néhány perc múlva megszűnik. Ha kibocsájtom a kezemből a tüzet akkor magamat is megbírom égetni, ezért veszélyes is velem szembe. A tűzet lehet formálni. Az egyik dolog ami nem nagyon előnyös, hogy folyamatosan csak 5 lövést bírok leadni. Ha nagyobb lövedéket akarok lőni abból egyszerre csak kettőt bírok lőni. Utána kell 15 perces szünet.

Felszerelés/ fegyverzet: 1 távcső

Példa hozzászólás:
Hűvös este van. A nap már rég elment és egy új célpontot kaptam. Tömzsi és kicsi volt. Egy könnyű áldozat. gazdag volt és egy fogadás miatt akarják megölni. Nem bírom az ilyen kétszínű csalókat. De kellett a pénz és tesztelni akartam őket, hogy mit tudnak éles helyzetben. A ház tetején figyeltem meg az áldozatomat. Léptei nehézkesek és így el sem bír futni. Ezt ahogy én szoktam hívni a célpontokat. Egy 80$ dolláros áldozat. Elindultam, hogy végezzek vele és megkapjam azt amiért ezt csináltam.


A hozzászólást Michael Black összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 26, 2011 5:51 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Michael Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael Black   Michael Black Icon_minitimeKedd Május 24, 2011 7:51 pm

Üdvözöllek a fórumon! Sajnos találtam néhány hibát, amik bár nem vészesek, és alapjaiban jó amit írtál, de még sem maradhatnak így. Az első ami szemet szúr a születési évszám és a korod. Ha 1990-ben születtél, nem lehetsz, csak 10 éves, mivel jelenleg a fórumon 2000-ben járunk.
Néhol eléggé tő mondatokban írsz, ami kicsit zavaró számomra, és akadnak súlyosabb helyesírási hibák is de vannak fontosabb dolgok. Azt írtad jól verekedsz. Ezt hogy kell érteni? Tanultál harcművészetet (ha igen, akkor nem írtad le)? Mert ha nem tanultál, akkor a jól verekedsz fogalmat inkább felejtsük el Smile . Hiszen egy hivatásbeli harcművészhez képest valószínűleg sehogy sem. A másik, hogy 18 évesen nem járhatsz kocsmákba, sem bárokba, mivel az Amerikai törvény szerint 21 éves korodig kerülni vagy köteles az ilyen helyeket. Írtad azt is, hogy kiraktak a szüleid. Ebben az esetben hol laktál tizenévesen munka nélkül? A következő, hogy apád miután lényegében ugye kitagadott, mennyire szószátyár lett a képességet illetően. Ha valaki kitagadja a fiát nem igazán tudom elképzelni, hogy ennyire nyitottan áll a dolgokhoz. Az pedig, hogy a karakter felemeli a férfit felejtsd el. Az azt jelenti, hogy kb. 70-80 kgokat egy kézzel megerőltetés nélkül emelget (párnához hasonlítottad a súlyát).

A leírtakat kérlek mindenképpen javítsd. Mivel nem vagy a Xavier és Lensherr iskola tanulója, ezért viszont a karaktered akár idősebb is lehet.

Némi jó tanácsot adnék, ha nem bánod. A szakértelmekhez oda írhatod a lopást, hisz ha a karakter éveket töltött el vele, akkor csak van hozzá érzéke, tudása. Na meg a szerencsét is beírhatod, hisz még nem kapták el a rendőrök Very Happy .
Örülnék még, ha a képességedet egy kicsit jobban részleteznéd. Mekkora hőfoka van? Mekkora távolságra vagy képes használni? Formázni, manipulálni is tudod a lángjaidat? Folyamatos használat során meddig bírja a karakter használni? Kb. hány "tűzgolyót" tud kilőni? A karakterre gyakorolt hatást pontosítanád? Ha tenyerében megidézi, akkor már meg is égeti? Ezekre kérlek térj ki.

Amit még megemlítenék. Olyan nincs, hogy ük ük ük nagyapa Smile . A rangsor így van: nagy, déd, ük, ős. Tehát az ősapád kezdte a képességek sorát Smile .
Ha esetleg kérdésed lenne vagy segítségre van szükséged, nyugodtan írj üzenetet és válaszolok/ segítek.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Michael Black
Inaktív karakter
Michael Black


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2011. May. 20.

Michael Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael Black   Michael Black Icon_minitimeSzer. Május 25, 2011 4:04 am

Javítottam! A tanácsokat megfogadtam és azt is beépítettem.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Michael Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael Black   Michael Black Icon_minitimeSzer. Május 25, 2011 7:09 pm

Na, úgy látom elfogadható lett az előtörténeted. De a szerencse szakértelmet csak poénból mondtam. Viszont a képességednél nyugodtan feljebb tornázhatod a tűz hatását. Hisz ezzel nem sokra mész. 56 fok eléggé kevés (még vizet sem tudsz vele forralni). Ha gondolod nyugodtan duplázz rá, vagy akár vidd fel 200 fokig.

A karaktert elgogadom, kérlek írj még egy adatlapot.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Michael Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael Black   Michael Black Icon_minitimeCsüt. Jún. 30, 2011 8:30 pm

Inaktívság miatt a karakterből mesélői NJK lett!
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Michael Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael Black   Michael Black Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Michael Black
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Michael Black
» Michael Black - Könnyű pénz
» Szt. Michael templom
» Michael Cassidy/ Kapitány
» Michael Cassidy/ Kapitány

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Cerebro (adattár) :: Játékosok előtörténetei :: Inaktív karakterek (JK-ból mesélői NJK)-
Ugrás: