Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Eleanor Roosevelt középiskola

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Eleanor Roosevelt középiskola Empty
TémanyitásTárgy: Eleanor Roosevelt középiskola   Eleanor Roosevelt középiskola Icon_minitimeKedd Május 24, 2011 6:52 pm

Eleanor Roosevelt középiskola 129vb

Manhatten egyik legnevesebb középiskolája, amely jeleskedik a sportokban és a tanulmányi eredményekben egyaránt. Nevét a híres Eleanor Roosevelt-ről kapta.
Az ENSZ-ben működő Emberi Jogok Bizottságának elnökeként Eleanor Roosevelt játszotta a legnagyobb szerepet annak az 1948-as, a szabadságjogokat meghatározó okiratnak az összeállításában, amelyre mindig is az ő műveként fognak tekinteni: ez az Emberi Jogok Egyetemes Nyilatkozata.

Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Eleanor Roosevelt középiskola Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eleanor Roosevelt középiskola   Eleanor Roosevelt középiskola Icon_minitimeKedd Május 24, 2011 7:11 pm

2000. szeptember 01.
11:55


Andrew, Vanessa, Gabriel, és Benjamin Ororo tanárnő felügyelete mellett érkeznek az iskola elé. Átutazták fél Staten Islandot, Brooklynt és Manhattent, mire ide értek, és végig élvezhették a tömegközlekedés izgalmait. A tanárnő egész úton szótlan volt, nem beszélt túl sokat, de talán csak azért, mert még nem ismeri túlzottan a diákokat. Minden esetre mikor a célállomás elé érnek, kicsit félre hívja segítőit. Szerencsére óra van, így most még nem nyüzsögnek a tanulók, ezért nem hallja senki amit ms. Munroe elmond.

-Szeretném, ha nem keltenétek feltűnést. Semelyikőtök nem használhatja az erejét! -nyomatékosítja szavait erős pillantásaival, amit leginkább Ben felé irányít. -Szóródjatok szét, és érdeklődjetek, Curtis Harrisről. Azt mondta a professzor, hogy ebbe az iskolába járt mielőtt megszökött otthonról. Talán tartja a kapcsolatot még valakivel. Vagy elmondta valakinek hol van. -órájára tekint, és folytatja. -Mindjárt ebéd szünet. Használjátok ki. Én az igazgatót keresem fel. Itt találkozunk. -mondja, ezzel pedig elindul a bejárathoz. Pont abban a pillanatban csöngetnek ki, és több tucat diák özönlik ki az intézményből. Mindenki szétszóródik, ki a padokra ül, mások a fűbe, és vannak akik klikkesedve állnak össze. A 4 mutáns fiatal igen hamar elvegyül a tömegbe. Talán fel sem tűnik senkinek, hogy nem a Roosevelt suli tanulói. Hogy együtt maradva kérdezősködnek, vagy sem már rajtuk áll. Minden esetre Munroe tanárnő már eltűnt a szemük elől...
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Andrew Pitt
Játékos
Andrew Pitt


Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Eleanor Roosevelt középiskola Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eleanor Roosevelt középiskola   Eleanor Roosevelt középiskola Icon_minitimeSzer. Május 25, 2011 1:09 am

Végighallgatom Ororo tanárnőt, és egy bólintással jelzem, hogy értettem a feladatot. A bőkkenő csak az erőkorlátozással van: nem hogy korlátozni, uralni sem tudom a képességemet, de mindegy, ezt nem osztom meg vele. Úgysem tud vele mit kezdeni, maximum csak itt marasztalna, míg a többiek kérdezősködnek.
Odaforulok Vanessához, és megkérdezem, csináljuk-e együtt, amikor hirtelen kicsöngetnek. A diáksereg mintegy vezényszóra árasztja el az iskola eddig sivár területét. Páni félelem lesz úrrá rajtam: mi van, ha árnyékban vagyok? Ha Vanessa velem jön, megfogom a karját, és elindulok valami jó napsütötte helyre.
Mikor odaértem, és megbizonyosodtam róla, hogy minden rendben van velem, felmérem a terepet, majd az iskola füves területét választom ki célpontnak. Fűbe ülő, szundikáló diákokhoz, klikkekhez megyek oda, és kérdezgetem őket, hogy ismerik-e Curtis Harrist. Ha valaki tudja, kiről van szó, felteszek neki pár óvatos kérdést: hol lehet, kinél lehet, mit szokott ilyenkor csinálni suli helyett, stb. Kerülöm a feltűnést, ha valaki gyanakodna, bedobok valami kamut, pl. : az anyukája küldött, vagy Ő a mentorom, mivel ide fogok járni.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Morison
Jegelt karakter
Gabriel Morison


Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 30.

Eleanor Roosevelt középiskola Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eleanor Roosevelt középiskola   Eleanor Roosevelt középiskola Icon_minitimeCsüt. Május 26, 2011 5:14 am

Átutaztuk a fél életünket is mire elértünk egy iskolához.
~ Remek, cseberből vederbe. - nem voltam nagy iskola kerülő, na de mondjatok nekem egyetlen egy diákot, aki szeret iskolába járni, még ha az olyan pöpec is mint a miénk. Ororo tanárnő megtiltotta, hogy használjuk az erőinket. Ezzel nem lesz probléma, de vész esetére a két kunai ott lapult a zsebemben, ami elég mély volt ahhoz, hogy elrejtse az apró fegyver párt. Az iskola udvara és az előtte levő tér még kihalt volt, mint egy western filmben a város egy párbaj előtt. Egy Curtis Harris nevű srácot kellett megtalálnunk, és amint véget is ért az "eligazítás" elszabadultak a diákok. Elvegyültünk közöttük, bár ez nem volt nehéz, hisz mutánsként egy egész világba olvadtunk bele, ehhez képest egy iskolába gyerek játék volt. A diáktömeg úgy özönlött ki, mint egy istenverte cunami, majd valamilyen csoda folytán felfedezhetőek lettek bizonyos szabályosságok. Klikkek, jó barátok, ismerősök, szerelmesek és egyéb társaságok alakultak ki iskola szerte. Lassan mindenki elindult, hogy kérdezgessen Curtis Harrisről, és én sem tétováztam sokáig. Elindultam egy csapat srác felé, akik úgy néztek kit, mint a sportolók. Én is az vagyok, illetve voltam, de hát a sportoló sportoló marad, és azok pedig megértik egymást. Olyanok, mint a mutánsok, két mutáns könnyebben megéri egymást, mint egy mutáns és egy ember. Mikor odaértem, megvártam, míg észrevesznek és belekezdtem a mondókámba.
- Helló, bocs, hogy megzavarlak titeket, egy Curtis Harris nevű srácot keresek, nem tudjátok hol van? Azt mondta, hogy segít tanulni, de rég nem hallottam róla már rég. Tudtok valamit róla esetleg? - remélem, hogy tudnak valami információval szolgálni.
Vissza az elejére Go down
Vanessa Vyserian
Jegelt karakter
Vanessa Vyserian


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 25.
Age : 29

Eleanor Roosevelt középiskola Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eleanor Roosevelt középiskola   Eleanor Roosevelt középiskola Icon_minitimePént. Május 27, 2011 8:32 am

Utazunk, utazunk és még utazunk... öcsém micsoda király küldetés mondhatom! Már azt hiszem, örökké fogok élni, mert útközben hátha nem kap el a halál, amikor végre megérkezünk a baromi izgalmas és misztikus végcélhoz... egy iskolába.
Esküszöm, ha lehet ez az akció egyre unalmasabb...


Hát amikor még kiderül, hogy tök csöndesen, mint valami kiscserkész titkos ügynökök nekünk kell érdeklődnünk a szerencsétlen kölyök után! Aztán legalább az események begyorsulnak kissé. A tanárnő elsiet, az udvaros srác odajön hozzám, és mintha mondani akarna valamit, de a csengő szépen széttépi a szavait. Amikor megfogja a kezem, abból azt veszem ki, hogy azt akarja menjek vele. Dühösen fújok egyet, aztán egyenesen a szemébe bámulok és úgy közlöm vele dühösen.
- Nah figyelj öregem, ezt a érintéstúltengést állítsd le de gyorsan! Nem fogdossuk a tigrist, mert harapni fog!
Azzal, mivel energiatúltengésem van, éhes vagyok baromira, ráadásul a nemlétező krokodilbőr hócipőm is tele van az egész helyzettel, így kirobogok az udvarra és felmászok egy padra.

A tanárnő azt mondta ne keltsünk feltűnést... nos biztos arra gondolt, az erőnket ne használjuk.. igen, tuti arra.

Körbenézek és ha elegen figyelnek rám, dühös arccal körbekiáltok.
- Hé skacok, nem látta valaki Curtis Harrist? Az a szemét most dobta a tesóm, aki teljesen össze van törve! Nem bírom nézni ahogy sír... - a végére szomorú kiscica szemekkel pásztázom a tömeget, egy halom vörös tincs takarásából.
Ha nem jön be, akkor nem... ha igen, akkor meg remélem odajön hozzám valaki. Bánatosan leülök a padra és átkarolom a lábaim, próbálok a lehető legkétségbeesettebbnek tűnni.
Vissza az elejére Go down
Sunbeam
Inaktív karakter
Sunbeam


Hozzászólások száma : 48
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Eleanor Roosevelt középiskola Empty
TémanyitásTárgy: Társalgás   Eleanor Roosevelt középiskola Icon_minitimePént. Május 27, 2011 9:05 am

//Bocsánat, hogy megvárattalak titeket, kissé zűrös napjaim voltak.//

Miután a hosszas zötyörgő utat megtettük és megérkeztünk, a tanár nő ott is hagy minket. Elindulok az udvaron át és bemegyek az iskolába. Én is követem a többiek példáját. Megpróbálom a bent maradt diákokat faggatni kicsit és főleg azokra a személyekre koncentrálok, akik a folyosón maradtak. Ha sejtette, hogy valami baj van vele, akkor nyilván félt és nem mert a tömeg közelében lenné. Így hát nyilván kereste az olyan helyeket, ahol nyugodtabb a légkör és átgondolhatja a dolgait. Az osztálytermek és maga a folyosó tehát a célom, amerre veszem az útirányt. Ha a folyosón találkozom diákokkal, odamegyek a legközelebbihez és megszólítom:

- Heló! A nevem Ben. A barátom Curtis. Rég nem hallottam felőle, de mára azt beszéltük meg itt koccanunk a sulija előtt, hogy kicsit elmenjünk lazulni. Nem tudod mi lehet vele? Nem látom sehol.

Úgy remélem, hogy ha azokat a szavakat használom, mint ők, akkor nem bukok le a sok kérdezősködéssel. Ugyanezzel megyek oda még pár diákhoz, ha az első nem tudna választ adni. Majd ha ők sem válnak be, akkor a könyvtár felé veszem utam, mert ott is tölthetett időt. Akár oda is elbújhatott, ha sejtette, hogy van vele valami gond.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Eleanor Roosevelt középiskola Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eleanor Roosevelt középiskola   Eleanor Roosevelt középiskola Icon_minitimePént. Május 27, 2011 10:17 pm

2000. szeptember 01.
12:01



Andrew és Vanessa párban kezdenek kutakodni, legalábbis addig, míg a lány kisebb kirohanása után le nem szakad a fiútól. Andrewt legalább az a tudat nyugtathatja, hogy eddig nem mutatkozott mutációja. Érdeklődni kezd, mire a legtöbb helyen nem kap semmilyen választ. Van, aki nem is felel neki, de vannak akik csak egy vállhúzással és egy "nem tudom" szóval intézik el. Egészen addig, míg nem rátalál valakire, aki segíthet neki.
-Ismerem, igen. Már hónapok óta nem láttam őt. Az anyja? -kérdez vissza zavartan. Ebben a pillanatban a lány, részletezi, hogy Curtis anyja minden héten bejár az iskolába, és reméli, hogy a fia itt lesz, de mindig keserűen veszi tudomásul a tényt, hogy hiába. Andrew hasznos információkra lelt, de társa Gabriel kevésbé szerencsés. A csapat akiket kinézett magának tipikus sportolók, az iskola "királyai". Beképzeltek és hatalmas egóval vannak megáldva. Amint Gabriel érdeklődik, az egyik srác felnevet.

-Kopj le kis cserkész, nem vagyok az anyád. -mondja durván és tovább fojtatja a beszélgetést barátaival. Ha tudnak is valamit, valószínűleg nem fogják elmondani, így a kérdező süket fülekre talált. De ebben a pillanatban Vanessa hangjára figyelhet fel Gabe, és Andrew egyaránt. A lány igen jó mesét ad be, de a válasz egyesektől nagy kerek szemek és az értetlenség. Megkezdődik a sugdolózás a diákok között, és mind a hárman hallhatnak egy-egy szót. „Ezek nem tudják?" „Kik ezek?” „Nem hallották?” Majd egy vállalkozó szellemű srác lép elő meghúzva magát.
-Cutist keresik a rendőrök. Már hónapok óta eltűnt, és nem tudjuk mi lehet vele. Szóval kétlem, hogy igazat mondanál kislány.

Eközben az iskola falain belül, csak néhány tanárt lát, egészen addig, míg nem egy nyitott osztályterem ajtajára talál, ahol igen nagy fegyelem mellett ülnek a gyerekek. Előttük szemet szúrhat a hittan könyv. Mikor Ben bemutatkozik, és elmondja amit szeretne, sokan egymásra néznek, és bánatos arccal néznek Benre.
-Curtis eltűnt. Már hónapok óta nem láttuk. Próbáltuk keresni, de semmi hír róla. Azt mondtad a barátja vagy? -kérdez vissza az egyik srác, aki gyanakodva néz és feszegeti a dolgot. Úgy fest nem hiszik el, hogy Ben bármilyen kapcsolatban is állna Curtissel, hiszen ha úgy lenne tudna róla, hogy január óta nem látta őt senki.
Míg Ben az iskolán belül keresi a válaszokat, oda kint Vanessa ha alaposabban figyel, az iskola távoli szegletében egy barna hajú, fekete kabátos fiút láthat meg kiélezett érzékszerveinek hála, aki hirtelen eléggé sietősre fogja a távozását eddigi rejtekhelyéről ahonnét figyelt -ami egy fa mögött volt.

Eleanor Roosevelt középiskola Fghc
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Vanessa Vyserian
Jegelt karakter
Vanessa Vyserian


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 25.
Age : 29

Eleanor Roosevelt középiskola Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eleanor Roosevelt középiskola   Eleanor Roosevelt középiskola Icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 3:05 am

Amikor valaki odasétál hozzám, kissé elmosolyodok, majd amikor meghallom mit mond nem kicsit leszek ingerült. Felállok és a szemébe bámulok. Illetve ha alacsonyabb nálam, szolidan érzékeltetem vele, hogy ki itt a falkavezér.
- Nah ide figyelj öregem! Hogy mered azt mondani, hogy hazudok??? A testvérem valami Curtisről motyog folyton, aki otthagyta őt nemrég! Szerinted én vagy a testvérem hazudok?? Ha a tietek már ilyen régóta eltűnt, lehet hogy nem is ő az... illetve ha az a szerencsétlen valami körözött bűnözővel mászkál, akkor nagyon rövid úton véget vetek a szerelmi bánatának! - igyekszem folyékonyan kimagyarázni magam. Ha az ember a három bátyával mászkál mindenfelé, belejön az ilyesmibe, a tesóim, az igaziak, nem ez a kamu, nah azok ki tudták dumálni maguk minden helyzetből!

Felmérem a terepet, hogy megszemléljem ki hogyan reagált a mondandómra, amikor valamilyen furcsa srácot veszek észre. Nagyon gyanús a kölyök, olyan fekete kabátja van, amiben én decemberben sem mászkálnék... itt úgyis leégettem magam, szóval lehet utána kéne néznem.
- Nah viszlát skacok, kifaggatom a tesókám, hogy pontosan milyen Curtisről is volt szó... de kösz a készségességetek! - intettem nekik viccelődve, majd eliramodtam a fa irányába, amerre a srácot láttam. Éppen hogy nem futottam félelmetes gyorsasággal, nem úgy mint egy tigris, csak mint egy piszkosul gyors lány... egy nagyon nagyon gyors lány... A srác után rohantam, ha elértem a fáig megpróbáltam megjegyezni az illatát és azt követni, vagy ha még láttam, akkor őt. Ha engem nem láttak már, akkor a lehető leggyorsabban, ahogy csak tudtam.
Vissza az elejére Go down
Andrew Pitt
Játékos
Andrew Pitt


Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Eleanor Roosevelt középiskola Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eleanor Roosevelt középiskola   Eleanor Roosevelt középiskola Icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 8:13 pm

Vanessának nem tetszett, hogy az imént hozzáértem. Sajnálom, nem akartam semmi rosszat csinálni, főleg nem igí tudtára adni, hogy bejön nekem. A lány sértődötten, zabosan szalad el.
Találtam valakit, aki információval szolgál Curtis-ről. Elmondja, hogy még az anyja sem tudja hol van, állandóan idebent keresi. Miközben beszél, érdekes szitura leszek figyelmes: Vanessa jelenetet csinál, mondvacsinált szituba keveri Curtis-t. Mindenesetre beválltnak tűnik, mikor egy srác megjelenik, és meghazudtolja a lányt. Megfeszülök, balhé szaga van a dolognak, de szerencsére a lány ezt is kimagyarázza. Fél szemel még minidg az informátorra figyelek, és hallgatom a mondókáját, mikor Vanessa meglódul az egyik irányba. Csapot-papot itt hagyva fut valami felé. Mit láthatott? Ki kell derítenem, gyorsan egy "köszi"-t mondok a csajnak, és futok is a lány után. Hátrányban vagyok, már csak azért is, mert a lány pokolian fut. A másik, hogy vigyáznom kell, milyen árnyékos területekre léek, nem szeretném magam leleplezni.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Morison
Jegelt karakter
Gabriel Morison


Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 30.

Eleanor Roosevelt középiskola Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eleanor Roosevelt középiskola   Eleanor Roosevelt középiskola Icon_minitimeHétf. Május 30, 2011 2:34 am

Egyetlen oltással elküldtek.
~Mi a...? - azért mert nem ismernek, nem kéne rögtön kiscserkésznek nevezni. Birka türelmem van, de utálom, ha ledegradálnak. Némán álltam és a kezeimet a zsebembe mélyesztettem, ahol kitapintottam a két kunai-t. Esküszöm ha még jobban leszól, neki megyek és inkább viselem a következményeit annak, amit Ororo tanárnőtől kapok majd, mint hogy egy ilyen senkiházi mondogasson nekem ilyet.
- Egy kicsit fogd vissza magad, egy normális kérdést tettem fel, amire egy normális választ vártam volna tőled. De ha csak tahó tudsz lenni, akkor szólj, mert keresek mást inkább. - lehet, hogy ezzel felidegesítettem és ő jön nekem. A lapokat néha jól keverem, ezt megtanultam már mikor a képességemet rejtegettem az emberek elől. A kezeim végig a két kunaion tartom. A bennük lévő nemes acél csak arra elég, hogy az öklömet betöltse, de azzal simán beverem a képét. Nem mellesleg, a képességem nélkül is enyém a helyzeti előny. Igen, nagydarab és izmos, de az biztos, hogy én gyorsabb vagyok és jobban bunyózom.
- Szóval? Mit tudsz Curtis-ről? - tettem fel még egyszer a kérdést, hátha rájön, hogy ha válaszol hamarabb szabadul.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Eleanor Roosevelt középiskola Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eleanor Roosevelt középiskola   Eleanor Roosevelt középiskola Icon_minitimeKedd Május 31, 2011 5:58 pm

2000. szeptember 01.
12:03



Vanessa és Andrew párosa futásnak erednek. A lány kiszúrta a rejtélyes alakot, aki igen, jól láthatta kabátot viselt. Az év ezen tájékán ez eléggé szokatlannak mondható. Míg kettőjük elszalad, magára hagyják az udvaron Gabrielt aki körül kezdenek egyre szélsőségesebb helyzetek beköszönteni. Miután mondhatni neki esik a sprotló nagymenők brigádjának, a "főnök" aki a kedves szavakkal méltatta az imént a fiút kicsit jobban kilép, és bele mászik Gabriel képébe.

-Valami gond van, cserkész?

Kérdi, centikre a fiú arcától, ezek után pedig még meg is löki őt. A társai kezdenek egy kört alkotni és a kint lévő diákok többsége a bunyó légkörét keltő területre csoportosul. Gabriel érezheti, hogy ez nem fog annyiban maradni. Valószínűleg az iskola egyik jelenlegi sztárjába botlott. Ami kissé talán kedvezőtlen, hogy nem számíthat társai segítségére, mert azok leléptek, míg Ben pedig az iskola falain belül van.

-Tedd fel a kezedet, csuporka!

Mondja a sportoló kissé agresszívan, aki már alapállást is vesz fel. Látszik, ha rajta múlik itt összecsapás lesz. Kérdés, hogy jól jár-e majd vele, és Gabriel használja-e majd mutációjának előnyét. Kétségtelen, hogy ha igen, könnyűszerrel nyerhet. De akkor Ororot dühíti magára, és veszélybe kerülhet a kiléte is. De nincs sok ideje az agyalásra, mert megindul felé egy ököl...

Eközben Vanessa alig 11-13 másodperc alatt lefutja azt az 40 métert ami elválasztotta őt, és a fát, ami rejtekhelyként szolgált. Még érezhető a fiú szaga, sok mással együtt, így eléggé nehezen tudja megkülönböztetni Vanessa a különböző mintákat, de némileg sikerül neki. Ugyan is a keresett alakot már nem látni. Nyilvánvalóan egy mellékutcán nyerhetett egérutat. Csak hosszú másodpercekkel később ér oda Andrew is, abban a pillanatban, mikor a lány azonosította és memorizálta a keresett szagot. Akár el is indulhatnak kutakodni, bár kérdés, hogy vajon lesz e lelki erejük összetűzésbe kerülni a viharos természetű tanárnővel. Ezt maguknak kell eldönteni, minden esetre ha a távozás az amit választanak Vanessa kutyaként (pardon, tigrisként) követheti a nyomokat. Ha esetleg vissza néznek, láthatják a kint lévő diákok tömörülését egy bizonyos területre, de hogy mi az érdekes látnivaló, kérdéses. Ami viszont nem, hogy feltehetőleg hasznos dolgot láthat meg Andrew a fa tövében, ahol Vanessaval állnak. Egy apró diákigazolvány kép méretű fényképet, amin egy fiatal szőke lány arca látható, hátoldalán pedig a következő felirat: Hogy mindig veled legyek! Amanda A fényképen Vanessa intenzíven érzi azt a szagot, amit imént a rejtélyes fiúnak tulajdoníthat.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Andrew Pitt
Játékos
Andrew Pitt


Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Eleanor Roosevelt középiskola Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eleanor Roosevelt középiskola   Eleanor Roosevelt középiskola Icon_minitimeKedd Május 31, 2011 11:32 pm

Vanessa olyan gyorsan fut, hogy hosszú másodpercek telnek el, mire utolérem. Ezt meghúztam, kicsit szúr is a tüdőm, de ezt nem mutatom neki, nehogy a gyengeség jelének tekintse.
-Vanessa, mit láttál?- kédezem, miközben a fejemet forgatom, hátha észreveszem azt, amiért idejöttünk. Bár nem tudom, hogy miért.... vagy mégis? Lehajolok a földre, ahol megpillantottam valamit, pillanatok múlva pedig egy kis fényképpel térek vissza. Egy meglehetősen csinos szőke lány van rajta, akit Amandának hívnak. Úgy látszik ezt a képet a lány adta valakinek, akit szeret. Őt láthatta vajon Vanessa?
- Őt láttad, Tigris?- nyújtom a képet felé. A hátunk mögött valami történt: miközben lehajoltam, félszemmel láttam, hogy megbolydult az udvari nép. Lehet hogy valami balhé van az udvaron, de nem jelenítek neki nagyobb jelentőséget. Ha Vanessa tovább megy, én vele tartok, remélem a feladatra koncentrál, és nem valami kiváncsiság vezérli éppen.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Morison
Jegelt karakter
Gabriel Morison


Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 30.

Eleanor Roosevelt középiskola Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eleanor Roosevelt középiskola   Eleanor Roosevelt középiskola Icon_minitimeSzer. Jún. 01, 2011 12:10 am

Nem tágít. Erre számítottam és csalódottan megrázom a fejem.
- Rossz emberrel kezdtél. - épphogy be tudom fejezni, mert meglök, majd nem sokkal utána rögtön elindítja az öklét az arcom felé. Az idő lelassul számomra, mikor az adrenalin felszökik a testemben. A diákok többsége odagyűlik és egy képzeletbeli ringet alakítanak ki, és buzdítások közepette szurkolnak a srácnak. Az utolsó pillanatban megpróbálok elhajolni az ökle elől, majd oldalról elkapni a karját és egy jól irányzott térdeléssel megtámadni a gyomorszáját. Ha sikerül, akkor valószínűleg összerogyik, ha sikertelen a támadás, akkor bajban vagyok és védekező módba kapcsolok, és várok míg alkalmam nyílik visszatámadni. A zsebeimben a két kunai már mindenre kész van, csak egy alkalom kell, hogy előkapjam, és a képességemet sem fogom még egyelőre használni. Pedig egy erőteljes vasököllel adott ütéssel egy pillanat alatt simán ki tudnám ütni. Vagy legalábbis csontját törni.
- Egyetlen hülye választ akartam kapni. De már tudom miért ilyen rossz hírű a suli csapat. - mondtam két ütése között, míg körbe mozogtam körülötte a "ringen" belül.
Vissza az elejére Go down
Sunbeam
Inaktív karakter
Sunbeam


Hozzászólások száma : 48
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Eleanor Roosevelt középiskola Empty
TémanyitásTárgy: Társalgás   Eleanor Roosevelt középiskola Icon_minitimeCsüt. Jún. 02, 2011 7:18 am

//Ismételten sorry a csúszásért, nem tudom mi van velem mostanában.//

Bolyongok az épületben, sajna viszont mindeddig sikertelenül. Na akkor összegezzünk: a srácot nem látta senki az eltűnése óta, pedig az már nem most történt. Mindenki januárban látta őt utoljára és senki még csak nem is sejti, hogy mutáns lehetett. Kissé csalódottan elhagyom az épületet és lassan kifelé veszem az utamat. Hátha odakint több szerencsém lesz. Kimegyek az udvarra és körbekérdezősködöm ott is egy kicsit, hátha rábukkanok valami fontos információra. Odalépek pár diákhoz:

- Helló! Curtist keresem. Már jó ideje nem láttam, pedig azt mondta segít, mert még új vagyok a környéken. Nem tudsz róla valamit esetleg?
Vissza az elejére Go down
Vanessa Vyserian
Jegelt karakter
Vanessa Vyserian


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 25.
Age : 29

Eleanor Roosevelt középiskola Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eleanor Roosevelt középiskola   Eleanor Roosevelt középiskola Icon_minitimeCsüt. Jún. 02, 2011 7:47 am

Amikor odaérek a fához a srác már nincs sehol... ez annyira, de annyira jellemző... csak tudnám hogy lépett meg a kis rohadék, amikor olyan gyorsan értem ide hogy ihajj! Nah biztos valami ilyesmi képessége van a srácnak, elvégre talán őt keressük, sőt ha így meg tudott lépni, szinte biztos vagyok benne.
Beszívom az illatokat és memorizálom a fiúét. Érzem, ahogy minden érzékem kiélesedik, amikor a szagra koncentrálok. Ép időben jegyzem meg, mert megjön a másik srác és belerondít a szagkavalkádba. Amúgy sem volt egyszerű kihüvelyezni az illatot, de ha ő ért volna ide előbb, akkor lehetetlen lett volna nem nehéz...

- Láttam egy srácot, talán Curtis az, ezzel a csajjal semmi dolgom... - vágom rá gyorsan, amikor az orrom alá tolja a képet.
Hmmmm a képnek egészen Curtis szaga van... persze ha ez a srác Curtis... de ő most Curtis lesz, mert akkor az azt jelenti, hogy már egészen közel vagyunk a megoldáshoz.
Az udvarról eljutnak hozzám a hangok, de igazából nem nagyon érdekel a dolog, felőlem hőzöngjön a nép ha akar... én most vadászom...

Tudom, hogy a szemem megvillant és azt hiszem nem álltam messze tőle, hogy átváltozzak... Vettem egy mély levegőt még többet beszívva az illatból és követni kezdtem a szagösvényt. A tanárnő azt mondta keressük ezt a srácot, nos én csak ezt teszem, fedhetetlent vagyok és kész!
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Eleanor Roosevelt középiskola Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eleanor Roosevelt középiskola   Eleanor Roosevelt középiskola Icon_minitimePént. Jún. 03, 2011 10:55 pm

2000. szeptember 01.
12:05



Vanessa úgy dönt nem törődik a következményekkel, és követi a szagot, amit Curtisnek vél, még ha nem is biztos, hogy a feltételezett személy ő. Hogy Andrew vele tart-e, már csak rajta múlik de tisztába van azzal, ha meglép valószínűleg ő rá is az a megrovás vár, ami a lányra is Munroe tanárnő részéről.

Ez idő alatt Gabriel a bunyó középpontját képezi, ahová már minden diák oda gyűlt, és mikor Benjamin kilép, ezt ős is tapasztalhatja. Kérdéseire nem válaszol senki, csak gúnyosan, vagy értetlenül csóvált fejjel küldik el őt. Már senki nem hajlandó tovább feszegetni a Curtis témát. Sokkal inkább a kialakult verekedésre összpontosítanak. Ha kicsit furakodni kezd Ben, még azt is megláthatja kik között zajlik a feszültség levezetése. Talán tanácsos lenne közbelépnie,bár ez már csak rajta áll. Gabriel kihajol az ütés elől, majd megfogja a sportoló karját, de az egy erőteljes ütéssel szabad kezét ökölbe szorítva állon vágja a srácot. Erős ütés, roppantul erős, ami nem csoda, hisz látva az ellenfelet nem kis darab. Miközben Gabriel helyre rázódik, a sportoló csak felsőbbrendű arccal sztárolja magát, majd egy újabb ütésre készül... Közel sem tűnik úgy, hogy mindent bele ad, de nem hiába. Amit Gabriel nem lát, hogy egy másik fiú mögé kerül, és lefogni készül...
Ha Ben eddig nem gondolta úgy, hogy közbe kellene avatkoznia, most mindenképpen lépnie kellene, hogy ne legyen súlyosabb baj az egészből...


//Vanessa (és talán Andrew) - Folytatás: Manhattan - Szt. Michael templom//
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Gabriel Morison
Jegelt karakter
Gabriel Morison


Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 30.

Eleanor Roosevelt középiskola Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eleanor Roosevelt középiskola   Eleanor Roosevelt középiskola Icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 6:49 am

A kezét sikerül elkapnom, de elfelejtkeztem a másik karjáról. Az totál telibe talál. Az állakpcsom bizsereg a hatalmas ütéstől, lehet, hogy fel is dagad majd, de innentől kezdve zöld utat kaptam. Az általam olyan jól ismert és közkedvelt imádkozó sáska állást vettem fel. Ellene ez lesz a legjobb, ugyanis a sáska a gyorsaságáról híres, így ez ellen a tahó ellen tökéletes. Beálltam az alapállásba, majd vártam. A megfelelő pillanatban megindítottam egy ütést a srác felé. Indítottam volna a következő támadást, mikor valaki elkapott hátulról.
~Ez nem lesz így jó! - nyomorult csalók. Ha valaki erősebb náluk, hát többen jönnek. Ez aztán a tisztesség és a becsület, csak gratulálni tudok hozzá. Elhatározásra jutottam. Kénytelen voltam megtenni. Kezeimet a zsebembe mélyesztettem és megérintettem a két kunai-t majd koncentrálni kezdtem és a nemes acél a csuklómig felkúszott a kezemre. Még vártam egy pillanatot, hogy a másik közelebb érjen, majd a kezeimet a zsebemből kikapva egy ütést indítottam az engem lefogó srác combjára. Akkora erőt adtam bele, amekkorát tudtam, és a acél igen csak rásegít majd. Ha sikerrel jártam és elenged, akkor a másik srác arcát célzom a másik kezem tenyerével az orra környékén. Ha az akcióm sikeres az acél lassan mintha felszívódna a bőrömön, ha valami balul sül el, akkor rögtön zsebre vágom, hogy minnél kevesebben láthassák.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Eleanor Roosevelt középiskola Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eleanor Roosevelt középiskola   Eleanor Roosevelt középiskola Icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 11:50 pm

2000. szeptember 01.
12:05



Ben segítsége nélkül kell cselekednie Gabrielnek aki magára maradt, és csak magára számíthat. mint lefogják, mutációjához nyúl, talán helyesen, talán helytelenül, de egy a lábra mért ütés következtében a fogva tartója fájdalmasan kiált fel, és esik térdre az udvaron, majd egész teste a földre zuhan. Jöhet a következő, akit már nincs ideje megütni. Hirtelen a ragyogó napsütést viharfelhők állják el, és az ég is mintha megdörrenne. Pár másodperc alatt a 23 fokos kellemes időből hideg 15 fok keletkezik, erős széllel. A diákok zavartan kezdenek körbe nézni, hogy még is mi lehet az oka a hirtelen időjárás változásnak. Talán Gabriel és esetleg még Ben is sejtheti. Az iskolából épp kilépő Ororo tanárnő dühödten közelíti meg diákját, aki nem csak rendbontást követett el, de még képességeit is használta. Mögötte szorosan ott az igazgatónő, aki szintén nem érti mi ez a hirtelen jött hűvös és borús idő.

-Elég legyen! Azonnal mindenki mennyen a tantermébe!

Mondja az igazgató, majd Munroe tanárnő felbőszült tekintettel néz Gabrielre.

Eleanor Roosevelt középiskola 202

-Ezt hogy képzelted?! -ragadja meg a fiú kezét -Nem lehet magatokra hagyni? Ráadásul még a...

Nyeli el szavait, de egyértelmű mit akar mondani csupán az igazgató nő társasága miatt nem teszi. Ráadásul még a mutáns képességeit is használatba vette Gabriel. Erre nincs mentsége a tanárnő szemében, aki miután kissé megdorgálja a diákját a többiek után kutakodik tekintetével. Bewnt megpillantja, és ő is kap egy bőszült pillantást, de miután Vanessanak és Andrewnak nyoma sincs, ez csak olaj a tűzre.

-Hol van Vanessa és Andrew?
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Gabriel Morison
Jegelt karakter
Gabriel Morison


Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 30.

Eleanor Roosevelt középiskola Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eleanor Roosevelt középiskola   Eleanor Roosevelt középiskola Icon_minitimeSzer. Jún. 08, 2011 10:33 am

Az első ütésem, amit a srác combjára mértem betalált és el is engedett, majd a földre rogyott. Mikor indítottam volna a második ütésem, a kezemet meg kellett állítanom fél úton, mert a verőfényes napsütésbe bekúszott néhány fekete felhő, és a hőmérséklet is megcsappant kicsit. A legtöbben az égre emelték tekintetüket, hogy mi a fene történhetett, de én tudtam, vagy legalábbis sejtettem, hogy mi lehet. És BINGO! Ororo tanárnő és az iskola igagatója léptek az udvarra. A igazgató betessékelte a diákjait, Munroe tanárnő pedig megvárta míg magunkra maradunk, majd szúrós tekintettel mért végig. Megértettem és beláttam, hogy megérdemlem a szidást, de az igazamért kiállok, még akár ellene is.
- Sajnálom, tanárnő. Nem én kezdtem. Azt tettem, amit kért, mire az a tahó nekem esett. - ha nem lép közbe még ennél is jobban összeverem a srácot és nem érdekel ki ő vagy mi ő. Lehet felőlem akár világ sztár is, nem hagyom senkinek, hogy megsértsen.
- És sajnos igen, rákényszerültem, hogy használjam, különben most nem állnék itt maga előtt, hanem egy kórházban feküdnék. - e lehet, hogy kicsit erős volt, de ugyanannyira igaz is. Miután lecsengett a dolog - vagy legalábbis reméltem, hogy lecsengett - a tanárnő megkérdezte, hogy hol vannak Vanessáék.
- Nem láttam őket, a saját testi épségem fontosabb volt.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Eleanor Roosevelt középiskola Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eleanor Roosevelt középiskola   Eleanor Roosevelt középiskola Icon_minitimeSzer. Jún. 08, 2011 8:07 pm

2000. szeptember 01.
12:06



A magyarázat, amit Gabriel ad, cseppet sem megnyugtató a tanárnő számára. Sokkal inkább bőszítő. Ennek ellenére a viharfelhők amilyen gyorsan csak jöttek, úgy kezdenek eltűnni, és feloszlani, a hideg szél is eláll, majd a korábbi időjárás köszön vissza. Ororo hosszú másodpercekig gondolkodik, és miután kicsit lenyugodott, az igazgatónő felé fordul, majd pedig köszönetet mond neki a segítségért, többször is elnézést kérve a verekedés miatt. Ezek után elbúcsúzik, tőle, és Ben, illetve Gabriel tekintetét keresi. Megvárja míg az igazgatónő elmegy, kicsit arrább húzódik, magával víve a két diákot, és akkor fejti ki mondanivalóját

-A mutáns erő használata nem csak másokra lehet veszéllyel, de magadat is abba sodrod. Engem is, Bent is és minden diákot, tanárt az iskolában. Van fogalmad mi történik, ha kiderülne kik is vagyunk? Mire vagyunk képesek? Az emberek sajnos még nem készültek fel ránk.

Visszafogott hangon suttogja dühösen. Majd értetlenül folytatja Ben felé.

-Mért nem segítettél rajta? Az erőszak nem megoldás, de közbe kellett volna avatkoznod, hogy ne legyen nagyobb baj. Ha megteszed, most talán nem lenne egy törött lábú sebesült.

Ekkor hallani a mentőautó szirénáját, ami a Gabriel által sebesített fiúért jön. Ororo csak sietve indul el a helyszínről jelezve a két diáknak, hogy ideje távozni. Hogy pontosan merre is indulnak, azt nem tudja igazán, mivel Vanessa és Andrew nyomát keresi. Kzben feltéve egy kérdést a fiataloknak.

-Megtudtatok valamit Curtisről?


//Folytatás: Manhattan - Utcák, sikátorok, zsákutcák, és körutak//
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Gabriel Morison
Jegelt karakter
Gabriel Morison


Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 30.

Eleanor Roosevelt középiskola Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eleanor Roosevelt középiskola   Eleanor Roosevelt középiskola Icon_minitimeCsüt. Jún. 09, 2011 9:18 am

Nem nagyon van hatása a magyarázatomnak és indokaimnak. Végülis nem nagyon vártam mást, és én megértem Ororo tanárnőt. Valahol igaza van, de azért jobb lenne, ha az én szemszögemből is megvizsgálná a dolgot. Végül annyiban hagyom a dolgot, de még válaszolok neki.
- Sajnálom, nem volt más választásom. Többen voltak, és akár milyen jól képzett az ember, a túlerővel szemben képtelen mit tenni. Neki a haverja segített, nekem meg az erőm. - megbánás érződött a hangomon, és valahol tényleg meg is bántam kicsit a dolgot, de legalbáb megúsztam mindenféle sérülés és nagyobb baj nélkül. Én legalábbis, de a srác akit combon csaptam jól megszívta. Eltört a lába. Pedig meg mertem volna esküdni, hogy nem ütöttem olyan nagyot, bár még nem nagyon érzem a képességem alatt az erő különbségeket.
- Nem Sunbeam hibája. Ő bement a suliba, hogy a folyosón kérdezősködjön. Azt még láttam, mielőtt megtörtént a baj. - próbáltam menteni a társam, hisz ő tényleg nem tehet róla, és már amúgy is a bunyó végére ért ide.
- Hát én épp kérdezősködtem, mikor sértegetni kezdett az a srác. Passzolok. - tártam szét a karjaim.



//Folytatás---> Utcák, sikátorok, zsákutcák, és körutak //
Vissza az elejére Go down
Sunbeam
Inaktív karakter
Sunbeam


Hozzászólások száma : 48
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Eleanor Roosevelt középiskola Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eleanor Roosevelt középiskola   Eleanor Roosevelt középiskola Icon_minitimeVas. Jún. 12, 2011 1:41 am

Épp tétovázok, hogy mit is tegyek, amikor megjön Ororo tanárnő és itt kezdődik az igazi balhé.Kicsit odébb rögtön meg is kapjuk a kellő mennyiségű dorgálást, bár Gabriel próbálja enyhíteni a dolgokat. Én nem szólok inkább semmit, úgy döntöttem. Végig csak hallgatom az eseményeket csöndben, leszegett fejjel. Hagyom hadd ostorozzon. Már kezdek hozzászokni, hogy ennek a nőnek soha semmi nem elég jó. Ha cselekszem az a baj, ha nem akkor meg az. Ha használom a képességeimet az nem tetszik neki, de ha meg nem teszek semmit, akkor az. Hiába, ezeken a nőkön nem lehet kiigazodni. Amint meghalljuk a szirénát elindulunk kifelé. Útközben még odaszólok Gabrielnek:

- Kösz, hogy próbáltál segíteni, de igaza volt. Jöhettem volna. Sajnálom! Teljesen leblokkoltam. Azt se tudtam, hogy egyszerűen most mit tegyek.

Azzal lassan ki is érünk ide: Manhattan - Utcák, sikátorok, zsákutcák, és körutak
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Eleanor Roosevelt középiskola Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eleanor Roosevelt középiskola   Eleanor Roosevelt középiskola Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Eleanor Roosevelt középiskola
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: New York város - Játék idő: 2000. December :: Manhattan-
Ugrás: