Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Utcák, sikátorok, zsákutcák, és körutak

Go down 
+3
Sunbeam
Gabriel Morison
Cerebro
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Erin Newton
Hónap játékosa - július
Erin Newton


Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 22.

Utcák, sikátorok, zsákutcák, és körutak - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, zsákutcák, és körutak   Utcák, sikátorok, zsákutcák, és körutak - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 15, 2011 5:58 am

- Még nincs késő, hogy beugorjunk egy karácsonyi misére és híressé tegyük a „csodákkal”. Karácsony idején duplán számít. Tömeghisztériát csinálnánk. – kacsintok a fiúra.
Már látom is magam előtt, hogy a pápa meglátogatja a helyszínt, megszenteli miután bebizonyították, hogy itt márpedig csodák történtek. Egy lebegő fiú és üveg Hozsannák és keresztek.
Gabriel kérdésen, hogy vett-e nekem ajándékot, zavartan pislogok körbe, és végül valami borzasztó érdekeset találok a kezmen.
- Izé… hát… Én nem… Szóval, úgy általánosságban, csak hogy tudjam.
Fú, ez vér cinkes volt tőlem. Mint egy hülyegyerek, úgy viselkedtem. A fagyöngy említésére még el is vörösödök. Valahogy olyan színpompásan mutathatunk egymás mellett, mint két szép karácsonyi kalács, pirosra sütve.
- Néhol szoktak.
Az út további részén továbbra is vagy a kezemet, vagy az ablakot bámulom. Ki nem látok, mert a belső világítás miatt az üveg csak tükröződik. A saját kipirosodott arcommal kell szembesülnöm. Már tűkön ülök, hogy haza érjünk, és amikor befut a busz, hálásan emelem a szemeimet az égre.
Gabriel lesegít a buszról, innentől már ismerős a környék, könnyen hazatalálunk.
Vissza az elejére Go down
 
Utcák, sikátorok, zsákutcák, és körutak
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: New York város - Játék idő: 2000. December :: Manhattan-
Ugrás: