Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Heily Anderson

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Heily Anderson
Nyali királylány
Heily Anderson


Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 04.

Heily Anderson Empty
TémanyitásTárgy: Heily Anderson   Heily Anderson Icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2011 7:28 am

Születési név: Heily Anderson
Becenév/ álnév: -
Faj: Mutáns
Kor: 15
Családfa:
Édesapja: Gilbert Anderson
Édesanyja: Lianne Anderson
Testvérei:
Nicholas Anderson, 27
Edward Anderson, 25
Steven Anderson, 23
Sam Anderson, 21
Betegségei: Makk egészséges.
Foglalkozás: Tanuló.
Osztály: 2.
Mentor: Erik Lensherr
Szakkör: A pszchiológia és a jog ismeretének okítása a cél erősen hajazva az emberismeretre és a nevelési tudományok irányába. (Charles Xavier)
Jellem: Kedves, segítőkész, ám néha makacs és nagyon önfejű vagyok. Nem szeretem ha belém kötnek és azt végképp, hogy ha megmondják mit tegyek. Általában csöndes vagyok, de ha megszokott tömeg vesz körül felszabadultan mosolygok és társalgok bárkivel. Egyéni személyiségem megkülönböztet másoktól. Nem vagyok okoskodó típus, viszont néha nagyon dilis vagyok. Olyankor jön rám általában, ha valami vicces dolog történik körülöttem. Nem vagyok egy nyafogós fajta, sőt, kifejezetten fiús vagyok néha. Egy-egy megszólalásom, vagy grimaszom szinte teljesen megegyezik a bátyáiméval.
Szakképzettség: Jeles tanuló vagyok, a fizika az ami mindig leköti a figyelmemet.
Képesség:
Gondolatolvasás: Látom az emberek gondolatait egyetlen érintéssel.
Felszerelés/ fegyverzet/ értéktárgy/ vagyon tárgy: Egy fekete kesztyű, ami mindig a farzsebemben van, hogy ha kellene, bármikor kéznél legyen.
Nem Játékos Karakter: nincs
Összes pont: 12
Elköltött pont: 0
Megmaradt pont: 12


A hozzászólást Heily Anderson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 13, 2011 9:15 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Heily Anderson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heily Anderson   Heily Anderson Icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2011 7:31 am

Elfogadva, jó játékot!
(minden játékos 10 ponttal kezd, és te további 2-vel gazdagodtál a jó előtörténeted miatt. Így a pontjaid jelenlegi száma 12. Ezt kérlek javítsd!)
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Heily Anderson
Nyali királylány
Heily Anderson


Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 04.

Heily Anderson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heily Anderson   Heily Anderson Icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2011 9:16 pm

Javítottam Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kolosszus

Kolosszus


Hozzászólások száma : 152
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Heily Anderson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heily Anderson   Heily Anderson Icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 1:06 am

Szia!
Az előtörténetedet olvasva azt szűrtem le, hogy a családod egy középszerű család. Akkor ahhoz mérten kapod havonta a zsebpénzedet, ami 80$. Kérlek, tüntesd fel az adatlapodon, hogy minden hónap 10-én jár neked 80 $!
Itt egy minta, ahogyan én elképzeltem, persze nem pontosan így, ha nem fűlik hozzá a fogad.
Összes pénz: 80$
Elköltött pénz:0 $
Megmaradt pénz: 80$
Havonta kapott összeg: Havonta 80 $
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Heily Anderson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heily Anderson   Heily Anderson Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Heily Anderson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Heily Anderson
» Heily Anderson szobája
» Heily Anderson - Összezördülés

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Cerebro (adattár) :: Adatlap és bővítés-
Ugrás: