Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Arthur Mespelare aka Repro

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Repro
Játékos
Repro


Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.

Arthur Mespelare aka Repro Empty
TémanyitásTárgy: Arthur Mespelare aka Repro   Arthur Mespelare aka Repro Icon_minitimeHétf. Ápr. 25, 2011 9:16 pm

Születési név: Arthur Mespelare
Becenév/ álnév: Repro
Faj: Homo Sapiens Superior
Kor: 16 év
Családfa:
  • Robert Mespelare (apa)
  • Jaquelin Beaumont (anya)

Betegségei: Allergia, kutya- és macskaszőrre
Foglalkozás: Diák

Jellem: Hogy milyen lennék? Fölöslegesnek tartom a pánikot és az önsajnálatot, így igyekszem elkerülni azokat. Nagyszájú vagyok, de mégis tisztelettudó és szeretek társaságban lenni, a magány megőrjít engem. Bevallom néha lusta vagyok, de ez ellen nem tudok mit tenni.

Szakképzettség: Hogy milyen lennék? Fölöslegesnek tartom a pánikot és az önsajnálatot, így igyekszem elkerülni azokat. Nagyszájú vagyok, de mégis tisztelettudó és szeretek társaságban lenni, a magány megőrjít engem. Bevallom néha lusta vagyok, de ez ellen nem tudok mit tenni.

Képesség:
  • 1. szint:
    Képes vagyok lemásolni mások mutáns képességét, és használni is azt, de csak alapszinten (1. szinten) és csak, akkor ha az illető 30 méteres körzeten belül van. Ha több mutáns van ebben a körben, akkor véletlenszerűen dől el, hogy kinek a képességét tudom használni. (Mesélő dönti el) Sajnos nem tudom pontosan, hogy milyen képességet másoltam le. Ha az illető akinek a képességét használom kisétál a körből, elvesztem a képességét. Fizikai változásokat nem tudok lemásolni (szárnyak, szőr, pikkely stb.). (Ikarusz képességét nem tudom, de Rahnét, már igen)
  • 2. szint:
    A képesség másolásom hatóköre már 50 méter és 30 másodperces koncentrálás után megtudom határozni, ha megzavarnak közben, akkor a véletlenszerűen választom ki a képességet.


Felszerelés/ fegyverzet/ értéktárgy/ vagyon tárgy:
  • Mobiltelefon
  • Apjától kapott fém öngyújtó
  • Motor


Spoiler:

Nem Játékos Karakter:

Összes pont:
  • Kezdő pontok: 10
  • Előtörténet jutalom: 2
  • Bővítés (Három hónap eltűnt...) jutalom: 1 Pont

Elköltött pont:
  • Képesség fejlesztés: 4

Megmaradt pont: 9

Osztály: 1. Osztály
Szakkör: Evolúció

Összes pénz: 80$
Elköltött pénz: 0 $
Megmaradt pénz: 80$
Havonta kapott összeg: Havonta 80 $

Eddig lemásolt képességek:

  • Elektromos mező manipuláció (Magneto, előtörténet)
  • Telepátia (Xavier, előtörténet)
  • Vörös aura (Fanster Allan Duncen, Mutánsok Ébredése - Tanévkezdés )
  • Magas fokú empátia (Alexander Wans, Mutánsok Ébredése - Tanévkezdés )


A hozzászólást Repro összesen 7 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 30, 2011 11:33 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Arthur Mespelare aka Repro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arthur Mespelare aka Repro   Arthur Mespelare aka Repro Icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2011 3:22 am

Nincs semmi kivetnivalóm, tehát elfogadva az adatlap is. Jó játékot!
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Kolosszus

Kolosszus


Hozzászólások száma : 152
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Arthur Mespelare aka Repro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arthur Mespelare aka Repro   Arthur Mespelare aka Repro Icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 12:51 am

Szia!
3 hónapos bővítésed hiányát nem tudom ponttal díjazni, de 28-áig még van időd, ha elakarsz indulni Korszakon!
Az előtörténetedet olvasva azt szűrtem le, hogy a családod egy középszerű család. Akkor ahhoz mérten kapod havonta a zsebpénzedet, ami 80$. Kérlek, tüntesd fel az adatlapodon, hogy minden hónap 10-én jár neked 80 $!
Továbbá, mivel elmúltál 16, vállalhatsz diákmunkát. A diákmunka 200-300 $ közötti összeget jelent havonta, de akkor felkell tüntetned a munka jellegét, és a munkanapokat, amikor nincs szakkör az iskolában( 1 diák egy héten 3-4 napot vállalhat, kedvétől, és az órarendtől függően)!
Itt egy minta, ahogyan én elképzeltem, persze nem pontosan így, ha nem fűlik hozzá a fogad.
Összes pénz: 80$
Elköltött pénz:0 $
Megmaradt pénz: 80$
Havonta kapott összeg: Havonta 80 $
Vissza az elejére Go down
Repro
Játékos
Repro


Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.

Arthur Mespelare aka Repro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arthur Mespelare aka Repro   Arthur Mespelare aka Repro Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 7:03 am

Három hónap eltűnt...


A tanévkezdés viszonylag nyugodtan zajlott le, mármint az ünnepséges része. Mindenki elmondtam, hogy mi a képessége, kicsit csoportterápián éreztem magamat ott. "Hello, Arthur vagyok, alkoholista. Megvertem a feleségemet és félrekeféltem az asszony legjobb barátnőjével." Nagyjából ez volt, csak alkoholisták helyett mutánsok vagyunk és nem verjük a feleségünket, meg dugunk félre, hanem képességünk van és azt mondtuk el. Szóval mindenki elmondta, amit akart még én is asszem, de nem biztos... Lényegtelen. Az ünnepség az önbevallás után jött egy fura fickó fél szemmel, mint valami elfuserált kalóz és elvonult az igazgatókkal. Én és még páran rájuk tapadtunk, mint éhes pióca az ember vádlijára. Követés közben átvettem egyik diáktársam képességet, amivel érzékelhettem pár pillanatra az igazgató érzelmeit. Egészen az igazgatói irodáig követtük volna őket, de lekapcsolt minket és a közös szobába küldtek, ahol azután felbukkant a két főmufti is. Valamit mondtak arról, hogy kéne pár diák valamire... Számomra lényegtelen a dolog, de feltűnt velük egy új srác, mikor visszajöttek, aki elszökött és megölte a Jeti.

Az érdekes dolgok számomra innentől történtek. Visszafele tartva a lakókörletekbe az egyik lift, mely alapesetben igencsak néma és kizárólag felfele közlekedett, onnan, ahonnan mi néztük, igen beszédes lett és lefele akart menni. Persze nekünk, mint ész nélküli tiniknek rákellett tapadnunk a lehetőségre, hogy valami szabálytalanságot csinálhatunk, így Max vezetésével rávetettük magunkat KITT lift változatára. A másik érdekesség a lifttel kapcsolatban, hogy Scott Summers nevét mondogatta, aki ugyancsak diák az iskolában. Leérve a földalatti részre egy meglehetősen high-tech hely várt minket, érintőképernyőkkel, amikről Franciaországban még csak hallani lehetett, de még itt is csak a jövő zenéjének számított. Nézelődésünket egyik diáktársunk zavarta meg, aki aktiválta a hely védelmi rendszerét, ami lézerek képében mutatkozott meg. Mindenki próbálta elkerülni azokat, de én egy papírzsepit rádobtam az egyikre és ekkor elszabadult a pokol. A falból és a padlóból ágyúk és körfűrészek ugrottak ki, amik természetesen serényen megpróbáltak minket kiirtani. A srác, aki aktiválta a védelmi rendszer segített leverni a védelmi rendszert, közben átvettem a képességét is, ami egy furcsa vörös aurából állt és valahogy keményebbnek éreztem magamat, tisztára, mint Rocky. Szó, mi szó szétvertük a berendezést elég keményen, csak Max sikerült meg komolyabban, valamint Anthony szerzett egy karcolást, amit Trant, vagyis undi barátunk ellátott.

Ezután persze jött a magyarázkodás, hogy csak a diákok miatt pakolták teli a helyet mindenféle csúcsszuper dologgal, szerintem ez marhaság! Biztos nekik is meg van a maga hasznuk ebből az egészből, viszont Hank bá megengedte, hogy körbenézzünk az egész földalatti részlegben. Ennek egyértelműen a legizgalmasabb része a Veszélyterem volt, ahol egy laza kis harc után ismét az igazgatói irodába indultunk. Mikor kijöttünk Hank tanárúr megjegyezte, hogy egész jól működtünk együtt. Az irodában egy rövid beszélgetésben volt részünk, amit nem is részleteznék, hanem rátérnék azokra, ami utána történt.

Az elmúlt három hónapot a beilleszkedéssel töltöttem, próbáltam megismerkedni a többi diákkal, valamint valahogy ellubickolni a tanórákon. Páran összejöttünk és megpróbáltunk kiszökni a városba, némi szórakozás végett, ám sajna Su nindzsaember miatt bebuktuk a dolgot, nem is egyszer... Egyszer még be is hívattak az igazgatói irodába, de nem Xavier vagy Lensherr beszélt velem, hanem Hank tanár bá. Nem mondhatom, hogy sikerül barátokat szereznem inkább csak megismertettem magamat pár diákkal, szociális részről ennyi is lett volna dióhéjban a történés. Edzések szempontjából Su tanárúrral edzettem és némiképpen megtanultam kung fu-zni. A küzdősport ismereteimnek hála gyorsabban tudtam haladni, mint egy átlagos ember. Tanulmányi szinten két fő foglalkozás érdekelt legjobban az egyik az evolúció, mindig is kíváncsi voltam, hogy hogyan jutott el az ember idáig és, hogy mi miért jutottunk tovább. A másik pedig Lensherr tanárúr képesség fejlesztő vagy milyen órája. Mivel viszonylagosan különleges képességem van, ezért fontosan találtam minél jobban megismerni azt. Rájöttem, hogy koncentrálással eltudom dönteni, hogy kinek a képességét vegyem fel, sajnos ez viszonylagosan sok időt vesz és ha megzavarnak, akkor új képességem lesz.
Vissza az elejére Go down
Kolosszus

Kolosszus


Hozzászólások száma : 152
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Arthur Mespelare aka Repro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arthur Mespelare aka Repro   Arthur Mespelare aka Repro Icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 11:27 pm

Gyorsan írjál magandnak +1 pontot a bővítésedért! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Arthur Mespelare aka Repro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arthur Mespelare aka Repro   Arthur Mespelare aka Repro Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Arthur Mespelare aka Repro
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Arthur Mespelare aka Repro

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Cerebro (adattár) :: Adatlap és bővítés-
Ugrás: