Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Andrew Pitt

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Andrew Pitt
Játékos
Andrew Pitt


Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Andrew Pitt Empty
TémanyitásTárgy: Andrew Pitt   Andrew Pitt Icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2011 8:44 pm

Születési név: Andrew Pitt
Becenév/ álnév: Shade
Faj: Homo Sapiens Superior (mutáns)
Kor: 18
Családfa: Andrew Pitt- apa; Natasha Howlett- anya; Brad Pitt- Fiútestvér
Betegségei: nincsen
Foglalkozás: Tanuló

Jellem: Andrew egy irigyelni való jellem. Ha valamit a fejébe vesz, azt véghez is viszi. A lehetetlen számára nem létezik, optimistán fogja fel a világot. Jókedélyű, kellemes fiatal, aki fogékony a barátságra, kapcsolatépítésre. Nem akaratos, de ha kell, képes betölteni a „falkavezér” szerepét egy adott körben. Érzékeny fiú, ugyanakkor nagyon nehezen lehet padlóra küldeni érzelmileg. Ismeri a buli fogalmát, minden vicces dologban benne van.

Szakképzettség: Jogosítvány; Előrehozott emeltszintű testnevelés érettségi

Képesség
: Andrew sötétségben árnyékká válik. Mindig a fényviszonyokhoz mérten komorul el bőrének színe, esetenként teljesen láthatatlanná tud válni más szemek előtt. Kontrollálni nem tudja, annyira jött rá, hogy természetes nappali fényben normális a színe.
Csak a bőre színe változik meg, a ruhája nem. A képességének időtartama a fényviszonyoktól függ: ha órákig van sötét helyen, az adottsága is órákon keresztül tart.

Felszerelés/ fegyverzet/ értéktárgy/ vagyon tárgy:

Osztály: 2. osztály- Eric Lensherr osztálya

Szakkör: Társadalomtudományok és Bölcsészet (Erik Lensherr)

Nem Játékos Karakter: -

Összes pont
: 14
Elköltött pont: 0
Megmaradt pont: 14

Összes pénz: 0$
Elköltött pénz:0 $
Megmaradt pénz: 0$
Havonta kapott összeg: Havonta 80 $

Diákmunka: Szombat- Vasárnap 4 óra takarítás egy áruházban.


A hozzászólást Andrew Pitt összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 27, 2011 11:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Andrew Pitt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andrew Pitt   Andrew Pitt Icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2011 8:46 pm

Elfogadva, jó játékot!
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Andrew Pitt
Játékos
Andrew Pitt


Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Andrew Pitt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andrew Pitt   Andrew Pitt Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 10:39 am

Andrew Pitt 1189817ultxm3
3 hónap telt el a Curtissal való találkozásom óta. Tetszett neki az iskola, nem is értem, vajon miért lépett le? Másnap a hírek elég gyorsan terjedtek, hogy "Az új fiú lelépett a suliból", meg hogy "Azért ment el, hogy embereket öljön", és hasonló nyalánkságok. Ez természetesen nem igaz, de csak páran tudjuk az igazságot.
Ami viszont szomorú, hogy Curtist holtan találták a Central Parkban. Ez szomorú hír, a rendőrség hamar le is csapott az ügyre. Úgy hallottam, hogy még az iskolában is jártak, hogy kihalgassanak pár embert, de ezekre az iskolai pletykákra nem alapozok.
Az elmúlt 3 hónap a tanulás, és beilleszkedés jegyében telt. Megismertem a többi diákot, és barátságokra tettem szert. Vanessa egy örök rejtély marad számomra, de úgy érzem, majd még kialakul valami. A tanárokkal is jó viszonyt ápolok, az, hogy az összes tantárgyból jeleskedek, jó pont a tanároknál.
Jártam a veszélyteremben, és kipróbáltuk azt. Az én képességemet még nem igazán tudom kamatoztatni a csatatéren, nem tudom, hogy hogyan lehetek hasznos, de a tanárok csak jóval bíztattak. Majd elválik.
Szeretem ezt az iskolát. Nagyon jól érzem magamat, itt végre nem kell félnem, és önmagam lehetek. A családnak hetente küldök egy levelet, kihagyva a mutánsos részt. Még nem számoltam be nekik az indokról, amiért leléptem otthonról, és hátrahagytam adigi életemet.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Andrew Pitt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andrew Pitt   Andrew Pitt Icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 7:29 pm

Bővítés elfogadva!
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Andrew Pitt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andrew Pitt   Andrew Pitt Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Andrew Pitt
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Andrew Pitt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Cerebro (adattár) :: Adatlap és bővítés-
Ugrás: