Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mindenről egy helyen

Go down 
+12
Maxwell Evans
Vincent China
Kolosszus
Craig McAllister
Erin Newton
Brandon Harvey
Andrew Pitt
Michael Black
Anthony Carter
Sunbeam
Trant Hardwin / Undor
Cerebro
16 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Mindenről egy helyen  Empty
TémanyitásTárgy: Mindenről egy helyen    Mindenről egy helyen  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 21, 2011 6:01 pm

Itt bármiről lehet beszélni, kötetlenül, nincs meghatározva a téma. Persze csak kultúráltan.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Trant Hardwin / Undor
Jegelt karakter
Trant Hardwin / Undor


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Mindenről egy helyen  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenről egy helyen    Mindenről egy helyen  Icon_minitimeVas. Ápr. 24, 2011 2:56 am

Na jó akkor kezdem én. Grat az oldalhoz, és várjuk a kalandokat. Úgy látom szépen gyűlünk is, szóval lesz itt kinek mesélni. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sunbeam
Inaktív karakter
Sunbeam


Hozzászólások száma : 48
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Mindenről egy helyen  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenről egy helyen    Mindenről egy helyen  Icon_minitimeVas. Ápr. 24, 2011 3:39 am

Igen, én is kíváncsian várom a kalandokat. Smile
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Mindenről egy helyen  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenről egy helyen    Mindenről egy helyen  Icon_minitimeHétf. Ápr. 25, 2011 3:25 am

Hát még én mennyire várom a kalandokat. Remélem mindenki élvezni fogja majd Smile . Köszönöm a gratulációdat Trant, de nem csak az én érdemem.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Anthony Carter
Játékos
Anthony Carter


Hozzászólások száma : 61
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 21.

Mindenről egy helyen  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenről egy helyen    Mindenről egy helyen  Icon_minitimeCsüt. Május 05, 2011 5:59 am

Egy teszt hozzászólás, hogy lássam az aláírásomat! Csodálja mindenki, ne csak én!!! :face:
Vissza az elejére Go down
Michael Black
Inaktív karakter
Michael Black


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2011. May. 20.

Mindenről egy helyen  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenről egy helyen    Mindenről egy helyen  Icon_minitimePént. Május 27, 2011 7:46 am

Na, mint első bűnöző a fórumon megkérdezném, én hogyan bírok elkezdeni egy saját játékot?
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Mindenről egy helyen  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenről egy helyen    Mindenről egy helyen  Icon_minitimePént. Május 27, 2011 9:23 pm

Úgy, hogy felkeresel engem, mint egyetlen staff tagot az oldalon. Smile
Vagy magánkalandot kérsz, amiben megmondod min szeretnéd, hogy átessen a karaktered (PM-ben megbeszéljük), vagy bemeséllek a jelenleg futó korszak kalandra, esetleg jelentkezel az elsején induló tömegkalandra.

Tömeg kaland - https://xmenfrpg.hungarianforum.net/t83-hajsza-eger-ut
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Trant Hardwin / Undor
Jegelt karakter
Trant Hardwin / Undor


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Mindenről egy helyen  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenről egy helyen    Mindenről egy helyen  Icon_minitimeVas. Jún. 05, 2011 12:42 am

Akkor díjjal a kezemben, felállok a pódiumra. Megkocogtatom a mikrofont, és megköszörülöm a torkom. Még egy könnyes pillantást vetek a trófeára, és belekezdek.
- Köszönöm. Köszönöm. Mindenkinek szívből köszönöm. El sem tudom mondani mennyire jól esik, hogy értékelik a kitartásomat, és a játékosi teljesítményemet. Ez nem azt jelenti, hogy én vagyok a legjobb játékos, csak azt hogy mindenki más sokkal rosszabb. Végül nem tudtam volna ezt elérni X professzor, és a ketyeréje nélkül. Még a végére hozzátenném, hogy Andrew Pitt nélkül észre sem vettem volna a dolgot. - Ezzel meghajol a zöldbőrű, és millió csókadás közepette levonul. A tömeg ovációja mindent elsöprő, a következő hónapra várva.
Vissza az elejére Go down
Andrew Pitt
Játékos
Andrew Pitt


Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Mindenről egy helyen  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenről egy helyen    Mindenről egy helyen  Icon_minitimeVas. Jún. 05, 2011 7:25 pm

Teljesen meghatódtam. :'(
Vissza az elejére Go down
Brandon Harvey
Inaktív karakter
Brandon Harvey


Hozzászólások száma : 10
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.

Mindenről egy helyen  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenről egy helyen    Mindenről egy helyen  Icon_minitimeSzer. Jún. 08, 2011 2:09 am

Üdv! Esetleg valamelyik kalandba becsatlakozhatnék még?
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Mindenről egy helyen  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenről egy helyen    Mindenről egy helyen  Icon_minitimeSzer. Jún. 08, 2011 8:57 pm

Kérlek figyeld a kalandot, és a következő körváltáskor már csatlakozhatsz. Kapsz ide egy reagot (ha minden igaz Fényűző szintén belép és csatlakozik a kaland azon fonalához) :

https://xmenfrpg.hungarianforum.net/t106-folyosok#433

Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Erin Newton
Hónap játékosa - július
Erin Newton


Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 22.

Mindenről egy helyen  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenről egy helyen    Mindenről egy helyen  Icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 3:30 am

Üdv! Mikor lesz előre láthatóan új korszak kaland? Bele fér a kettő közt egy magán kaland?
Vissza az elejére Go down
Craig McAllister
Játékos
Craig McAllister


Hozzászólások száma : 46
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 05.
Age : 35
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Mindenről egy helyen  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenről egy helyen    Mindenről egy helyen  Icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 10:13 pm

Szia Erin!

https://xmenfrpg.hungarianforum.net/t129-2011-junius

Itt a hírekben van összefoglalva a hónapok történései, így szerintem válaszokkal is szolgálhat számodra.
A korszak kaland mostani része nem soká befejeződik, viszont alternatív kalandokon/tömegkalandokon részt tudsz venni a mellett is. Most indul egy új tömeg kaland, azt ajánlom nézz utána nyugodtan, ott egy NJK-val indulhatsz, és ha túléled, megtarthatod az NJK-t is.

https://xmenfrpg.hungarianforum.net/t136-hajsza-kapj-el

De írj nyugodtan PM-et a mi kedves Adminunknak, ha nem bíznál a válaszomban, ő több információval szolgálhat, de remélem tudtam segíteni. Smile
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Mindenről egy helyen  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenről egy helyen    Mindenről egy helyen  Icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 10:14 pm

N a már előttem elmondták a lényeget Smile .
Nem sokára véget ér a jelenlegi Korszak, de addig természetesen bele fér egy magánkaland, ha azt szeretnél. Ha így van, küldj nekem egy PM-et, hogy mit is szeretnél a magánkalandodban, ha vannak elképzeléseid, és igyekszek neked megfelelni.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Erin Newton
Hónap játékosa - július
Erin Newton


Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 22.

Mindenről egy helyen  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenről egy helyen    Mindenről egy helyen  Icon_minitimePént. Jún. 24, 2011 12:53 am

Fényűző írta:
Szia Erin!

https://xmenfrpg.hungarianforum.net/t129-2011-junius

Itt a hírekben van összefoglalva a hónapok történései, így szerintem válaszokkal is szolgálhat számodra.
A korszak kaland mostani része nem soká befejeződik, viszont alternatív kalandokon/tömegkalandokon részt tudsz venni a mellett is. Most indul egy új tömeg kaland, azt ajánlom nézz utána nyugodtan, ott egy NJK-val indulhatsz, és ha túléled, megtarthatod az NJK-t is.

Sziasztok! Köszi a válaszokat, hát ez a SHIELD-es kaland nem nagyon hozott lázba, bocsika Very Happy Az Élet a mutáns suliban meg gyanús nekem, mert több mint egy hónapja van kiírva és senki nem jelentkezett rá O_o Pedig ez a téma lenne az oldal középpontjában, nem? Na mindegy, még megvárom, hogy mi lesz a korszak kaland vége, aztán jelentkezem valahová, ha lesz nekem tetsző Smile Addig asszem inaktív leszek. Pedig kár lenne a karakteremért, mert ez eddig a legjobb képességű, ami kitaláltam XD Hiúság? Áh, ugyan már, csak egészséges büszkeség Razz
Vissza az elejére Go down
Craig McAllister
Játékos
Craig McAllister


Hozzászólások száma : 46
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 05.
Age : 35
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Mindenről egy helyen  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenről egy helyen    Mindenről egy helyen  Icon_minitimePént. Jún. 24, 2011 1:11 am

Hát ez azért lehetséges Erin, mert mindenki vagy Korszakozik, vagy Magán kalandban vesz részt. Ugye nem lehet kettészakadni, csak ritka esetekben, így ezért nem hoz lázba senkit az Élet a mutáns suliban, habár engem is érdekelne, de míg korszakolok, addig csak a tömegkalandok, és az Alternatívák vannak.
Viszont ha benne vagy szívesen játszom veled "Élet a mutánssuliban"-t, ha vége a Korszaknak. Smile

UI: Nekem is tetszik a karid képessége, egyedi. Remélem kapok majd egy szép üveggé alakított csecsebecsét. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Andrew Pitt
Játékos
Andrew Pitt


Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Mindenről egy helyen  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenről egy helyen    Mindenről egy helyen  Icon_minitimePént. Jún. 24, 2011 1:15 am

Nyugi, ha lemegy a jelenleg futó nagy kaland, lesz rá jelentkező. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Erin Newton
Hónap játékosa - július
Erin Newton


Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 22.

Mindenről egy helyen  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenről egy helyen    Mindenről egy helyen  Icon_minitimePént. Jún. 24, 2011 6:17 am

Fényűző írta:
Hát ez azért lehetséges Erin, mert mindenki vagy Korszakozik, vagy Magán kalandban vesz részt. Ugye nem lehet kettészakadni, csak ritka esetekben, így ezért nem hoz lázba senkit az Élet a mutáns suliban, habár engem is érdekelne, de míg korszakolok, addig csak a tömegkalandok, és az Alternatívák vannak.

Én előjegyeztem volna magam, hogy ha vége a kalandnak, rám biztosan lehet számítani Smile Így olyan...üres az oldal, mintha nem működne Sad De ha ti mondjátok, Fényűző-Andrew duó, akkor jelentkezem rá.

Fényűző írta:
Viszont ha benne vagy szívesen játszom veled "Élet a mutánssuliban"-t, ha vége a Korszaknak. Smile

Szavadon foglak! Very Happy

Fényűző írta:
UI: Nekem is tetszik a karid képessége, egyedi. Remélem kapok majd egy szép üveggé alakított csecsebecsét. Very Happy

Köszönöm az elismerést Smile Kapni kapsz, de csak ha jó leszel, különben üveg tárgyak fognak röpködni a karaktered feje felé Very Happy Na jó, nem szadizok, csak ha indokolt Smile
Vissza az elejére Go down
Craig McAllister
Játékos
Craig McAllister


Hozzászólások száma : 46
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 05.
Age : 35
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Mindenről egy helyen  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenről egy helyen    Mindenről egy helyen  Icon_minitimePént. Jún. 24, 2011 7:51 am

Már be is jelentkeztem, de kérlek olvasd el a képességét a karakteremnek, csak hogy ne lepődj meg, miért van lepel alatt az egész teste. Smile
Vissza az elejére Go down
Kolosszus

Kolosszus


Hozzászólások száma : 152
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Mindenről egy helyen  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenről egy helyen    Mindenről egy helyen  Icon_minitimeHétf. Jún. 27, 2011 11:30 pm

Sziasztok!
Én vagyok az- egyik- új STAFF tag. Mesélőként jelentkeztem a posztra, így tőlem kérhettek magánkalandot. Eleinte csak magánkalandot fogok mesélni, és amikor úgy érzem, hogy felnőttem a feladathoz, már tömegkalandokban is részt veszek majd, mint mesélő. Forduljatok bizalommal hozzám, ha mesélés közben bármi panasz van, PM-ben tudassátok velem. Remélem jól szórakozunk együtt, és meglesztek elégedve a munkámmal! Smile
Vissza az elejére Go down
Vincent China
Inaktív karakter
Vincent China


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2011. May. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : SKDI

Mindenről egy helyen  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenről egy helyen    Mindenről egy helyen  Icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 1:29 am

*Beóvakodik, még mindig kicsit hitetlenül, de legalább nem egyedül. XD*

Oh, meglepődtem!
Én nem tudok olyan szépen szónokolni, mint Trant, de a lényeg menni fog: Nagyon Szépen Köszönöm!

*Stílusosan menekül, mint komótosan hagyná el a színt, szóhoz engedve Maxwellt. *
Vissza az elejére Go down
Maxwell Evans
Játékos
Maxwell Evans


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 25.

Mindenről egy helyen  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenről egy helyen    Mindenről egy helyen  Icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 2:23 am

*Feltűnés mentesen büszkén vigyorog, mikor megjelenik a színen. Jelentőség teljesen megigazítja ingének gallérját, mint egy gavallér...*

- Köszönöm, köszönöm és ismét... -

*Meghajol, majd a lehető legfeltűnőbben a közönség felé hagyja el a színt, nagyot dobbantva ugrása után, lazán, ahogy kell...*
Vissza az elejére Go down
Vincent China
Inaktív karakter
Vincent China


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2011. May. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : SKDI

Mindenről egy helyen  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenről egy helyen    Mindenről egy helyen  Icon_minitimeHétf. Júl. 04, 2011 12:10 am

Üdvözletem!

Ennek nem találtam helyét, úgyhogy veszem a bátorságot és ..
A szobatársamat keresném, kihasználva a két fős szobákat ^^
Elsős(ö)rben nem horkoló és alvajáró személyre gondoltam, aki esetleg ennek nem felelne meg, de nem bánja, hogy közelebbi ismeretséget alakít ki Egy bizonyos párnával, akkor...
Mindenki jelentkezését szívesen várom! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Marmorel
Játékos
Elizabeth Marmorel


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 04.

Mindenről egy helyen  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenről egy helyen    Mindenről egy helyen  Icon_minitimeHétf. Júl. 04, 2011 8:28 pm

Sziasztok!
Csak szeretnék beköszönni, nehogy azt higgyék rólam, hogy udvariatlan vagyok. Very Happy Egyelőre még csak barátkozom az oldallal, de igyekszem minél hamarabb produkálni egy előtörténetet. Smile
Közben pedig azon elmélkedek, hogy kit ismerek, és hogy honnan. Razz Egy páran már megvagytok.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Mindenről egy helyen  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenről egy helyen    Mindenről egy helyen  Icon_minitimeHétf. Júl. 04, 2011 8:41 pm

Üdvözöllek a fórumon! Na ha már te ismersz néhányunkat, akkor elárulhatnád, hogy te ki vagy. Very Happy
Hol máshol játszol ha szabad tudni? Amúgy meg hogy találtál a fórumra? Ha nem vagyok túl indiszkrét Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Mindenről egy helyen  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenről egy helyen    Mindenről egy helyen  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mindenről egy helyen
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: OFF részleg :: Csevegő-
Ugrás: