Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A park keleti része

Go down 
+9
Andrew Pitt
Craig McAllister
Trant Hardwin / Undor
Gabriel Taylor
Dean Newman
Kurt Wagner
Erin Newton
Lianna Forbes
Cerebro
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Erin Newton
Hónap játékosa - július
Erin Newton


Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 22.

A park keleti része - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 8:18 am

Elképedek ezen a válaszon. Igaza van, ezt tudom jól, de hát karácsony van, aztán nem isszuk le magunkat, de ezt magyarázhatom neki, úgysem fogja elhinni.
- Ne már! Felelősségteljesek vagyunk! És ha hozok egy felnőttet? Tanárokkal vagyunk, becsületszavamra.
~ Hol van az ofő? Ezt nem hiszem el! És még az intézetben se tudok csinálni, mert nem vihetek be alkoholt. Hát milyen világot élünk? Miért nem vagyok telepata? Megfűzöm a profot, hogy had’ főzzek forralt bort. ~
Morgolódok, a kedvem ezzel el van szúrva. Már beleéltem magam, hogy iszom egy jóízűt, és most le kell róla mondanom. Fejem hangosan koppan a pulton és fájdalmasan nyögök, de nem a fejem, hanem a rút világ miatt.
- Jó. Akkor legyen forró csoki. – mondom, de már kiegyenesedve. – Mi az a mézeskalács?
Dean-hez fordulok.
- Asszem én sem ülök le. Hideg van hozzá, inkább sétáljunk vagy ácsorogjunk. Amúgy ti mit vesztek karácsonyra a többieknek? Én még semmit sem vettem, és nem is tudom mit kéne. Adjatok ötletet, mert megpusztulok.
Vissza az elejére Go down
Dean Newman
Játékos
Dean Newman


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.
Age : 34

A park keleti része - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 10:28 am

Na, úgy tűnik, a forralt borból nem lesz semmi. Kissé már beleéltem magam, hogy megkóstolhatom ezt a többiek által ajnározott löttyöt, de annyira még sem szomorodom el. Majd talán egyszer. Biztos előbb fogok inni, mint hogy nagykorú leszek.
Úgy tűnik, akkor forró csoki lesz. Ehhez több kedvem is lenne, vagy a kakaóhoz. Viszont most már kezd kellemetlen lenni a dolog, így megszólalok:
- Nekem jó a forrócsoki, de a sütit én állom. A mézeskalács nagyon finom, Erin- s közben megeresztek egy halvány mosolyt. - Persze, rendben, csak egy ötlet volt - felelem a többiek ellenkezésére az leülésre, s kivörösödöm. Érzem is, és egy arcvakarással próbálom leplezni a dolgot. Azt hiszem, tényleg hülye ötlet volt. Hozom a formámat. Inkább az ajándékos dologra reagálok. - Még én sem vettem ajándékot senkinek, kellene egy-két ötlet. Gondoltam, majd ha látok valamit, aminek örülnének, olyat veszek.
Vissza az elejére Go down
Lianna Forbes
Jegelt karakter
Lianna Forbes


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 26.

A park keleti része - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 6:40 pm

- Köszi a figyelmeztetést, majd vigyázok. Gondoltam, hogy itt sem minden fenékig tejfel, ez is csak egy iskola. Még ha a "csak"-ot kissé máshogy kell felfogni... - kacagom el magam egy kissé zavaromban. Még mindig nem szoktam meg teljesen ezt a dolgot, de szerencsére a fiúk elég jó partnerek hozzá, hogy oldódjak és az iskolában is megtesznek mindent, hogy jól érezzem magam. A standnál új ajánlatot kapunk, amire le is csapok.

- Szuper, akkor én kérek egy forró zöld teát kérem! Ti mit kértek? - kérdezem hátrafordulva a fiúkhoz az eladótól.

- Ha úgy adódik, a hógömböt igényelném srácok. - mosolygok rájuk és megvárom a teámat. Felmelegítem a kezeimet vele, jól esik a csípős hidegben, és megnézem milyen hógömbökből választhatok, ha úgy adódik. Jól érzem magam a fiúkkal, örülök, hogy végül is eljöttem.
~Jess, el sem hinnéd, hogy engem két fiú kísér. Persze, itt nem ismernek és téged sem. Végre van előnyöm is abból, hogy távol vagy hugicám!~ elmosolyodom a teáspohár mögött és várom, ahogy a fiúk is készen legyenek. Majd mikor már magunk között vagyunk, válaszolok Andrew kérdésére.

- Nekem nem olyan nagy szám... gondolom ti sokkal izgalmasabbak vagytok. Nekem megáll az idő néha pár másodpercre. Egyszer megmentettem a hugicámat vele. És nektek? -
mondom kíváncsian. Eddig csak a látható dolgokat vettem észre, nekik biztos valami más lesz.
Vissza az elejére Go down
Repro
Játékos
Repro


Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.

A park keleti része - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 1:05 am

Egy ideig egyedül próbálom élvezni a vásárt, ám a magány eszembe juttatja, hogy most a szüleim nélkül ünneplem ezt az ünnepet, életemben először. Se barátnő, se szülők és még azt iskolatársaimat is kerülöm. Ennek a kis magánynak akkor van vége, mikor akaratomon kívül belesétálok egy hógolyó csatába, amit ismerős arcok vívnak.

- Ha harc, hát legyen harc! Commencer bataille! - mondom mosolyogva, majd lehajolok és felmarkolok egy marék havat, amit golyóvá gyúrva támadómra hajítom.

Miközben a kis hógolyózás halad előre úgy kezdem élvezni egyre jobban ezt a felhajtást, amit az amcsik csinálnak a karácsony körül. Persze hógolyózás közben figyelek arra nehogy valakinek az átvett képességét alkalmazzam. Ha hógolyó száll felém, akkor egy pördüléssel kitérek az útjából majd nevetve dobok egyet a hajító felé, vagy röptében kapom el a hógolyót és küldöm vissza a feladónak. Igyekszek nem durvulni, csak eltalálni akarom "elleneimet" nem fájdalmat okozni.
Vissza az elejére Go down
Craig McAllister
Játékos
Craig McAllister


Hozzászólások száma : 46
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 05.
Age : 35
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

A park keleti része - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 8:41 pm

Ez az Andrew srác jó gyerek, nem is értem, hogy nem találkoztunk eddig. Pedig a jó arcokat első ránézésből felismerem. Lianna pedig ahogy gondoltam beszédes, szemre, és életre való kis csaj, jól döntöttem, hogy melléjük szegődtem a kis vásári mulatság alkalmával.
A minden 10 dollár feletti fogyasztás utáni ajándék mosolyra húzta a számat, még ha a maszk mögött ez nem is látszódik, hiszen egy remek alkalom kínálkozik számomra arra, hogy bevágódjak a lánynál.
- Jó estét! Akkor 11 dollár értékben vásárolnék, és meghívnám a díszes társaságot is. Adjon két darab perecet, meg gyerekkoromban szerettem az olyan télapós édességet, nosztalgiázni támadt kedvem, szóval abból is kettőt. Ha kérhetném, mind ezt csomagolja el nekem kérem, nem itt fogyasztom - Magyaráztam neki, hiszen biztos furának tartja ninja öltözékben lévő testem.
- Ne ijedjen meg, ezután jelmezes bulira vagyok hivatalos, azért ez a szerelés, a cuccokat is oda viszem. - Tettem még hozzá neki, félve a lebukástól, remélhetőleg ezzel eltüntettem a gyanút az árus fejéből. Válogatáskor figyelek arra is, hogy olyan dolgokat kérjek, és annyit, hogy azért a 11 dollárból Lianna és Andrew is tudjon magának venni valamit, milyen illemtudó srác lennék, ha csak magamra költeném el a 11 dollárnyi összeget.
Ha megtörténik a vásárlás, és megkaphatom a gömböt, mutatom Lianna-nak, hogy válogasson, már ha lehetséges, én addig Andrew felé tekintek, aki biztosan hasonló dolgot fog megkísérelni.
- Én éppen hogy a félhomályt, és a sötétséget szeretem, bár képességem nem ebből adódik, sokkal inkább a napfény az én ellenségem. - Sutyorogtam a fiúnak úgy, hogy az árus, vagy bárki más ne hallja meg azt.
- Szép vörös a bőröm, de ellenállóbb más veszélyes dolgokra. - Folytattam neki, hogy érthetőbb legyen a dolog, majd ha az árus összekészítette neki a kért holmikat, elveszi a pultról, és arrébb áll teret adva újdonsült haverjának, hogy ő is kérje amit szeretne.
Vissza az elejére Go down
Andrew Pitt
Játékos
Andrew Pitt


Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

A park keleti része - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 11, 2011 2:08 am

Amikor meghallom Craig bulizós dumáját, elkezdek röhögni, majd megerősítésképpen odaszólok én is a pincérnek:- Igen, így van. Durva buli lesz, még nekem is kikell találnom, hogy mibe öltözzek. A csóka ott kint... - mutatok az ablakon át az éppen a gyerekeket vallató Télapóra-... lenyúlta az ötletemet, de majd csak lesz valahogy. A zöld teát legyen szíves az én kontómra írni, meg még két forralt bort. Craig, ugye iszol te is?- kérdezem a srácot. Jó fejnek tűnik, egyre jobban megkedvelem. Örülök, hogy Ann és Craig velem lóg. Még csak ma ismertük meg egymást, de nagyon jól kijövünk egymással.
Kinézek egy asztalt, jelzem a többieknek, hogy üljünk le oda. Közben hallgatom a többiek képességét. Craig bőrében nem lennék, biztosan rossz dolog maszk mögé rejteni az arcát. Ann képessége viszont...
- Huhh, az komoly! És mondd, eltudnád venni a másik asztalról az evőeszközöket, úgy, hogy nem is vennék észre? Hát ez biztosan érdekesebb, mint az enyém. Én csak megbújok a sötétben, ennyi az egész.
Vissza az elejére Go down
Trant Hardwin / Undor
Jegelt karakter
Trant Hardwin / Undor


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

A park keleti része - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 11, 2011 11:46 am

Trant csak figyeli, ahogy a gesztenyék tűnnek el a saját és társai szájában. Minden egyes pillanatot kiélvez, amikor szétnyomja az omlós, de mégis éppen elég kemény barnás színű étket. Végül egy nagy "GLUGY"-gyal lenyeli azokat. Linda kérdésén egy kicsit gondolkodik, majd válaszol is, a legjobb tudása szerint.
- Hát tudod férfiből vagyok. Még ha nem is nagyon látszik rajta. A férfiak szívén pedig a gyomrán vezet az út. - Egy kis hatásszünetet tart, és egy krákogással próbálja elnyomni Szotyi illetlen megjegyzését, miszerint "A bordákon keresztül, de az túl véres." - Egy szó mint száz szeretem a hasamat, és szeretem tudni, mit is eszek. - A kicsiny zacskóban már csak egy kerek gesztenye maradt, és azt mint lovagiasan odanyújtja a lánynak, hátha ő még szeretne belőle enni. - Kéred az utolsót? Mit szólnátok el körbejárnánk a fát, esetleg csatlakozhatnánk a többiekhez. Hátha találtak valami jó mulatságot maguknak. - El sem hiszi milyen vidám, és kezdeményező lett hirtelen. Talán a sorstárs közelsége az, hogy Kurt is hasonló cipőben jár. Vagy még inkább Linda az, aki kihozza belőle, és még Szotyi halk zsörtölődése sem zavarja. Egy picit igaz kíváncsi rá, hogy az ajánlata hallatán, miért élénkült meg az emlős, de majd úgyis kiböki bármit is akar. Nem az a fajta, aki magában tartja a dolgokat.
Vissza az elejére Go down
Anthony Carter
Játékos
Anthony Carter


Hozzászólások száma : 61
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 21.

A park keleti része - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 12, 2011 9:04 pm

A nagy hógolyó csatározásba Arthur is csatlakozik, ami a semmiből jött elő. Nincs ellenemre, legalább már van egy újabb célpont is. Ő csak úgy kap a lövedékeimből, mint mások, persze nem durvulok, és csak a felső testre célzok mindenkinél. Sajnos úgy érzem, én több találatot szenvedek el, mint mások ezért próbálok belehúzni a dolgokba. Nem adhatom fel, én leszek a király! Akár valami gépfegyver, úgy kezdem el gyártani a golyókat, és lövöm akit érek. Kezdek lefáradni, és érzem, hogy megizzadok. Még azt is megkockáztatom, hogy jobban megvisel ez a kis csatározás, mint egy komoly edzés a kondiban Allanékkel. Csak nagyokat sóhajtva és lihegve dobom el az alkotásaimat...
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

A park keleti része - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 12, 2011 9:05 pm

2000. december 16.
17:00



.: Erin Newton, Dean Newman, Gabriel Taylor :.
Az árus csak mosolyog Erin szavain, de még akkor is csak nemlegesen csóválja a fejét. Bár látszik a férfin, hogy adna ő, de nem teheti. A forrócsoki megrendelése után, pár pillanat, és már kezébe is foghatja a trió a meleg italt, ami szinte azonnal felfűti őket a mostani hideg időben. A három finomság 1$ 50centet kóstolt, ami még talán így sem mondható drágának. A fiatalok tovább állva újabb és újabb árusokba ütköznek, akár egy végtelennek tűnő szalag, ahol a bódék hosszan kígyóznak. Épp hogy csak szóba jön az ajándékozás, és máris megláthatja mind a hármuk a játék osztályt. Valószínűleg kinőttek már ezekből, de esetleg egy kisebb testvér, vagy unokatestvér örülne az itt vásárolt ajándéknak. Van itt minden, a verseny autótóól kezdve, a társasjátékokon át, egészen a barbie babákig, tényleg minden, ráadásul meglepően olcsóbban, mint mondjuk egy nagy áruházban.


.: Lianna Forbes, Craig McAllister, Andrew Pitt :.
A diákok egyből elfoglalják helyüket, és neki állnak rendelni. Főként Craig az aki leadja a kis listáját, majd pár perc múlva érkezik is egyik kiszolgáló, aki igen szép módon becsomagolt állapotban átnyújtja a megrendelő fiúnak mind azt amit kért. Ám a perecek és a csokoládék sem érik el a megfelelő limitet, mert úgy néz ki igen olcsó itt minden, és még csak alig 6 dollárnyi érték van Craig kezeiben úgy, hogy ő fizette a teát is, amit Lianna kért.


.: Trant Hardwin / Undor, Kurt Wagner, Linda :.
Linda csak figyelmesen hallgat, majd a felvetésen, mi szerint járják körbe a nagy fenyőt, csak bólint, de előtte még leszakad a két fiútól, és csak egy ,,perc" szót lök oda nekik. Mire vissza tér, kezében egy kürtös kalácsot tart, amit Kurtnek nyújt át.

-Ha nem kóstoltál még, akkor most muszáj lesz.

Mondja kedvesen széles mosollyal arcán, majd Trant gesztenyéjét vissza utasítja, miközben kicsit megigazítja a haját, és feltartja a saját zacskóját, amiben még van pár szem finomság. Kicsit zavarba jön talán, mert eddig kicsit hangosabban beszélt, mint ahogy most szólal meg.

-Köszönöm, még van nekem is... menyünk akkor a fához?

Kérdi, és néz Kurtre, hogy ő miként vélekedik.


.: Anthony Carter, Maxwell Evans, Repro, Jubilee :.
A négyes fogat egy bő 10 percig csatározik egymással, és Jubilee az aki megteszi az első lépést, és nevetve, kicsit erőteljesen lihegve jelzi, hogy ő felatta. Már nem bírja tovább, kifáradt. Max, Tony, Arthur és persze Jubilee is kellően sok találatot elszenvedett egymástól, aminek hála jelenleg úgy néznek ki, mint akik az Északi-sarkról jöttek. A ruháig tele van hóval kicsit talán még meg is izzadhattak a nagy hidegben. A végén arra figyelhet fel a társaság, hogy kicsit kiölték a járókelők lélekszámát a nagy csatározásaiknak hála.

-Feladom! Nem bírom már!

Mosolyog és kapkod a levegőért Jubilee.


.: Kolosszus :.
A férfi a vásár bódéi között torony magasan emelkedik a járókelők fölé. Óriási mérete és széles válla tiszteletet parancsol és némelyek még alaposabban is megnézik termetes testét. Ám a bódék között csak egy valakit keres a monstrum, még pedig egy vadállatot, aki közre működött abban, amit át kellett élni az orosznak. Kutakodása mind eddig sikertelen, hisz már talán egy órája is járhat a vásárban minden eredmény nélkül. De a keresett személy helyett valaki mást pillant meg. Egy ismerős arcot, akivel még a projektben találkozott. Logan az és egy hosszú ősz hajú fiatal nő társaságát élvezi amint a vásár "utcáit" járják. Ezek szerint nem csak az orosz, de Logan is megszökött a projektből...
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Gabriel Taylor
Hónap játékosa - augusztus
Gabriel Taylor


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 20.
Age : 38

A park keleti része - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 12, 2011 10:57 pm

-Akkor legyen mézeskalács.
*Feleli, és nagyon kortyol a forrócsokiból. A játékos részhez érve Gabriel-nek felcsillan a szeme, és bár igyekszik titkolni, legszívesebben bele vetné magát a sok holmi közé, és eljátszana vele napestig. Sikerül megállnia a dolgot persze, de a késztetés még annak ellenére is erős, hogy már évek óta nem játszott ilyen figurákkal.(Ezt az ösztönt egyébként felnőtt korára sem növi ki...)*
-Szerintem kezdetnek ez a hely is elmegy...már ha ismertek valakit, aki örülne az ilyesminek...
~Jézusom, egy távirányítós helikopter!~
-Neked viszont olyan cucc kell, ami túléli a repülőutat...szoktak lenni ilyen fényképezkedős bódék, mamád biztos imádná.
~Röstellem, de semmi más nem jut eszembe, ami jó ajándék lenne, és Amerikában készül....lehet ennek is megvan az oka?~
Vissza az elejére Go down
http://eladokkonyve.freeblog.hu/
Lianna Forbes
Jegelt karakter
Lianna Forbes


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 26.

A park keleti része - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 13, 2011 9:22 am

- Hú izgi lehet a vörös bőr! - Lelkendezem halkan és eszegetni kezdek egy perecet is, ha már Craig volt olyan szíves és vett egyet. A tea forró és finom, úgyhogy jól felmelegít. A kezeim közt tartom és úgy figyelek a srácokra. Jól érzem magam, kezdek kiengedni. Jó ötlet volt ide jönni. Közben pedig válaszolok Andrew kérdésére is.

- Jelenleg nem tudom, csak stresszhelyzetben jött még elő a képesség.. sajnos. Pedig mennyi mindenre lehetne használni, igaz? - Kacsintok a két srác felé és közben leteszem a bögrémet.

- Na, ki mit kér, ez a kör az enyém most, és szó sem lehet róla, hogy ebben megakadályozzatok! Kell nekem az a hógömb! - Mondom szigorúan és akaratosan, mint egy kisgyerek, aki mindent megtenne a játékáért. Aztán persze elnevetem magam, nehogy komolyan vegyék a kis monológot és kérdően nézek rájuk.

- Veszek valami drágább hülyeséget... Mondjuk az is lehet, hogy egy hógömb olcsóbb odakint, de az egyik megtetszett... - Folytatom tovább.*
Vissza az elejére Go down
Erin Newton
Hónap játékosa - július
Erin Newton


Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 22.

A park keleti része - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 13, 2011 9:14 pm

Hiába minden igyekezetem, nem tudom meggyőzni az árust, hogy adja azt, amit eredetileg kértünk. Elfogadom a forró csokit, és egyből ráfonom ujjaimat, hogy felmelegedjenek. Ez is megteszi, de csak 99 %-ban elégíti ki az igényeimet.
- Na jó, azért elismerem, hogy ez is fincsi.
Ahogy megtudom, mások se estek még túlzásba az ajándékok terén, legalábbis ketten már vagyunk, akik még beszerző túrára hivatalosak, ha nem akarnak üres kézzel a fa alá állítani. Elindulunk gyalog és csakhamar ez játékárushoz érünk. Öcsémnek jó lenne, valami kis plüss, amit nyúzhat. Szereti a dínókat, annak örülne. Nyúzhatná, gyömöszölhetné a kis lurkó.
- Nem rossz ötlet Gabriel, majd csinálunk egy közös képet is, és a csomag mellé csatolom. De most menjünk be oda is, légyszi, légysziiiii! Kell valami az öcsémnek. Apropó! Neked van kistesód Dean?
Vissza az elejére Go down
Dean Newman
Játékos
Dean Newman


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.
Age : 34

A park keleti része - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 6:38 pm

Gabriel kér egy mézeskalácsot, amit örömmel fizetek ki, valamint kérek magamnak is egyet. A forró csoki is nagyon finom, régen ittam már, el is felejtettem, milyen.
Míg bandukolunk, igyekszem megenni a finomságot. Nem akarok egy süteménnyel bemenni sehova, így azt akarom előbb elfogyasztani. Néha talán röhejes látvány is lehetek, amekkora darabokat harapok. Végül megállunk egy játékboltnál, ahol társaimnak felcsillan a szeme. Nekem annyira nem köti le a figyelmem, de nem akarok semmi jónak az elrontója lenni.
- Nem, nincs - mondom, majd eszembe jut valaki és elmosolyodom. - De van egy lány a volt sulimban, Jennifer, ő volt az egyik legjobb barátom. Biztos örülne valami kis plüssnek.
Már látom is magam előtt az arcát, mikor kibontja a csomagját és talál benne egy aranyos állatkát. Igen, biztos örülni fog. A srácoknak nem hiszem, hogy ilyen dukál, de lehet, ők is kapnak valamit innen. Pl Rich régen szerette a Bionicle-t, lehet kap egyet. Rose-nak nem hiszem, hogy vennék bármit is, sosem vettem. Talán pont ez volt a baj...? Nem, nem hiszem. És amúgy is, nem hiszem, hogy most már olyan gyakran látnám. Jobb lesz elfelejteni.
Sóhajtok egyet és mosolyogva követem őket.
Vissza az elejére Go down
Kurt Wagner

Kurt Wagner


Hozzászólások száma : 135
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 28.
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

A park keleti része - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 9:07 pm

A beszélgetés folyik tovább, mikor Trant lovagiasan felajánlja utolsó megmaradt gesztenyéjét Lindának, s mire Kurt is hasonló cselekedetre szánná el magát, látja, hogy a zacskója már üres.
~ Mein got, milyen illetlen vagyok. ~ Gondolta magában olyan bűntudatot érezve, mely nem mindennap mardossa az ember szívét. Hatalmas sóhajjal tudatta magával, hogy hiába tanult illemet, túl sokáig volt magányos ahhoz, hogy most normális életet élhessen emberek közé kerülve.
Trant ötlete zökkentette ki önmardosásából, és igen, jó ötletnek tartja, habár innen is jól szemrevételezhető az ünnepi fa, közelebbről még csodásabb lehet.
Már éppen válaszolna is, mikor Linda elrohan, s ő maga kérdőn néz Trantre, mintha tőle várná a választ, fejében felmerült kérdésére, vajon hova mehetett.
Már messziről látta őt, kezében valami fura, ám gusztusos édességgel, amint később kiderült a kürtös Kalács.
- Igazán nem kellett volna. Nem szeretném egyedül megenni mindet, osszuk háromfelé. - Mondta, majd nem várja választ letörte a kalács negyedét, mint egy már szemmel kimérve, kinek, mennyi jutna a finom édességből. Nem is totojázik, egyből bele is harap egy hatalmasat, és a mély, hosszú morgásaiból ítélve igen ízletesnek találja.
- Ez tényleg mennyei, köszönöm Linda. - Mosolygott Kurt a lányra, majd bólogatva adta a többiek véleményét, indulhatnak a karácsonyfa megtekintésére.
Vissza az elejére Go down
Trant Hardwin / Undor
Jegelt karakter
Trant Hardwin / Undor


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

A park keleti része - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 9:54 am

Trant csak csodálkozik a lányon mennyi ereje is van, és hogy mennyire nem is zavarja társai külseje. Talán van valami kis beütése a lánynak, hogy a szőrös és nyálkás lényekhez vonzódik, de majd biztos ezt is ki fogja nőni mint minden más ember. Kurt megkapja a vásárolt édességet, és Trant hálát rebegve fogadja el a neki szánt adagot. Először apró darabokra tépkedi, és kis házikedvencének adagolja a kapucnija alatt.
- Köszi szépen Kurt. Nem is tudod mennyire értékelem a gesztust, de akkor sem kaphattad volna meg az utolsó gesztenyémet. - Teszi hozzá viccesnek szánva a dolgot. A mosollyal is próbálkozik, de azonnal letesz róla. Talán Kurt-nak is olyan nagy élmény látni a pikkelyes szájat szélesre húzódni, mint a embertelenül nagy szemfogakkal ellátottat a fiatal mutánsfiúnak. - A fa jó ötlet, én is arra láttam elhaladni a többieket. - Egyezik bele a feltételezésbe. Akármennyire is nehéznek tűnik kiszúrni ebben a nagy tömegben a keresett személyeket, biztosra veszi hogy Craig nem mindennapi viseletét, és fehér ruhájából csak úgy sugárzó vörös bőrét bárhonnan észreveszi. Ezen gondolkodik, miközben majszolja nagy kedvel a kalácsot.
Vissza az elejére Go down
Kolosszus

Kolosszus


Hozzászólások száma : 152
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

A park keleti része - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2011 12:03 am

Az amerikaiak nem tudják, milyen igazából a kemény tél. Oroszhonban százszor hidegebb van, talán ezért nem is fázok annyira. Nem úgy, mint a sok bebugyolált ember, aki több réteget magára véve elüt az én egyszerű öltözékemtől.
De nem ez az én legnagyobb problémám. A termetem vonzza a tekinteteket, így nem igazán tudok észrevétlen maradni. Észre fog venni. Hamarabb megtudja, hogy hol vagyok, mint én találnám meg őt. Tudom, hogy képes lenne itt mindenki előtt megtámadni, ezért találom veszélyesnek.
Logan. Mit keres itt? Csak nem megszökött Ő is a projectből? Szemmel láthatóan ő sem ok nélkül van itt, de akkor miért? Ő is Kardfogút keresi? Nem hiszem. De ha mégis, akkor jó helyen járok.
Mindenesetre nem fedem fel, hogy észrevettem. Tovább haladok az árús bódék között, nem keltve feltűnést.
Vissza az elejére Go down
Andrew Pitt
Játékos
Andrew Pitt


Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

A park keleti része - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2011 12:14 am

-Az biztos. Én tuti gazdag lennék, ha lenne egy ilyenem!- Biccentek Ann felé, a képességére célozva.- Most nem fizetnék a hógömbért, hanem csak simán elemelném.- Majd elkezdek nevetni, nehogy az essen le a többieknek, hogy komolyan gondolom ezt az egész szarkás dolgot. Nem vagyok lopós, tisztességes vagyok, de néha eljátszom a gondolatal.
- Ann, majd mi fizetünk Craig-gel! Nehogy már a lányka kelljen meghívnia a srácokat! Szóval, mit kértek?- Kérdezem a többieket, miközben eszegetem az egyik csokis perecet. Komolyan gondoltam, ha edig Craig fizetett, most én jövök. Összegyűjtöm a rendelést, majd leadom. Közben Craig felé fordulok.
- És mennyire ellenálló? Sav, szennyeződés, stb? Vagy esetleg az ütések ellen is?
Vissza az elejére Go down
Craig McAllister
Játékos
Craig McAllister


Hozzászólások száma : 46
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 05.
Age : 35
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

A park keleti része - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2011 2:35 am

Szerencsére Ann vett a perecből, hiszen Craig most nem igen ehet, ihat itt a közönség szeme láttára, kicsit feltűnő lenne a vörös színű bőrfelülete, azt meg ő sem gondolta komolyan, hogy hazaviszi azt, és otthon egyedül elmajszolgatja.
- Ne hülyéskedj Andrew, még nem ettük, ittuk le a 11 dolláromat, először azt intézzük el, hogy Ann megkaphassa a hógömbjét. - Mondom Pittnek ellenkezve ezzel mind vele, mind pedig a lánnyal, hiszen ő is erősködik a meghívással.
- Hát ha vigasztalni akarsz köszi, de nem valami szuper ez a bőrszín, főleg hogy nem mutathatom meg azt amit a lepel borít. Meg aztán a lányok sem igen foglalkoznak egy ninjának öltözött napallergiás sráccal. - Mondom neki kicsit elnevetve a végét, ne érezze azt, hogy elszomorodtam, nem akarom a hangulatot elrontani.
- Eddig a sav, a tűz, veszélyes hulladék, folyékony nitrogént próbálgattam, de úgy érzem ismét változásnak indult a testem. Olyan mintha bőrkeményedés lenne az egész testemen. Nem próbáltam még, de tervezek egy próbát Bobbyval, még pedig hogy késekre, és ütésekre hogy reagál a testem, de ne mondjátok senkinek...elleneznék. Magyaráztam neki, majd odatartottam a kezemet, hogy érintsék meg nyugodtan Ann-nel. Bár vastag a ruha anyaga, azért lehet érezni, ha megszorítják a végtagot, hogy kicsit keményebbnek, ellenállóbbnak érezhető.
- Ann képességének jobban örülnék...nem kellene maszk mögé bújnom, de még te is jobban jártál Andrew. - Mutattam a fiúra.
- Na gyerünk vásároljatok, míg nem érjük el a 11 dollárt. - Mondtam végül mosolyogva, amit persze ők nem láthatnak.
Vissza az elejére Go down
Maxwell Evans
Játékos
Maxwell Evans


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 25.

A park keleti része - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2011 8:33 pm

~Pár perc csatározás kellett ahhoz, hogy a lány be tudja ismerni nem elég ahhoz, hogy az én tehetségemmel felvegye a versenyt... Na jó ezt én sem gondolom komolyan. ~ Csak mosolygokszelíden, ahogy egy kósza nyögés keretében feltápászkodok a hóból, majd elkezdem magam..."leporolni". A mozdulattal söpröm le magamról a fölös havat, majd megragqadom a kabátom és alóla is próbálom likvidálni a hűvös, síkosítót. Hogy azután jöhessen a haj borzolás szintén hasonló céllal, majd így kocósan, ziláltan nézek a bagázsra.
- Most már azért eltölthetnék egy jó pohár forraltat. - Teszem fel a vissza utasíthatatlan ajánlatot, majd kaján, félig szende mosolyt eresztek meg, miközben körbe nézelődök, amíg vissza nem kell zökkennem, hogy halljam a válaszokat. Kicsit ugyan tényleg kimelegedtem, de inkább most a videojátékozás annyira nem vonzó.
Vissza az elejére Go down
Anthony Carter
Játékos
Anthony Carter


Hozzászólások száma : 61
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 21.

A park keleti része - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 17, 2011 10:40 pm

A csata véget ért, szerencsémre. Már nem bírtam volna sokáig. Így is mélyen veszem a levegőt, persze nagy mosollyal a számon. Rég hógolyóztam már ennyire jót. Max ötletét támogatom, és bólintok, hogy jó lenne valahol inni valamit, nem feltétlenül forralt bort, és picit kifújni magunkat.

-Jó ötlet.

Mondom felsóhajtva, és lépek oda a többiek mellé.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

A park keleti része - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 17, 2011 10:41 pm

2000. december 16.
17:03



.: Erin Newton, Dean Newman, Gabriel Taylor :.
A játék részleg úgy fest mind a három diák számára elnyerte a tetszést, még ha nem is az önmaguk szórakoztatása tekintetében. Valóban minden van, amit csak el tudnak képzelni, lányok és fiúk egyaránt megtalálják a magukhoz illő ajándékot. De valami félbe szakítja az időtöltésüket. Egy sikoly... nem csak ők, de mások is meghallják. A bódé soron végig mindenki össze rezzen és felkapja fejét. A hang iránya felől ezek után újabb és újabb jajveszékelést hallani, majd menekülést látni jó néhány civil képében. Bármi is történt elegendő okot adott a félelemre.

.: Lianna Forbes, Craig McAllister, Andrew Pitt :.
A diákok teljesen elmerülnek a beszélgetésbe, de valamit mind a hárman észrevehetnek. Egy meglehetősen nagydarab férfi lép be a sátorba. Nem a testsúlya miatt nevezhető nagynak, pontosabban nem csak amiatt. Hatalmas, talán két méter is meg van, széles vállai és robosztus, erőst teste eléggé tiszteletet parancsoló lehet. Arcát egy kalap takarja, majd a sátor végébe ül le. Mind a három fiatal úgy érzi, mintha figyelné őket. Egy biztos... semmiképp nem a biztonság érzete kerülgeti őket. Pár pillanat kell csak, miután a képességeikről elhangzik néhány szó, a férfi feláll, és akár egy vadállat a padokon ugrálva Lianna elé csapódik, majd elkapja a lány nyakát, magasba emeli, majd megvillantja karmait és az áldozata hasába vágja azokat. Lianna fájón sikít fel a szerencsétlen találkozás után. Craig és Andrew bármennyire is hősiesek lennének leblokkolnak a látottak után. A férfi elhajítja a lányt olyan könnyedén, mintha csak pár kiló lenne, majd a két fiú felé fordul és ördögi mosolyra húzza a száját.

A park keleti része - Page 2 14590958

-Most ti jöttök porontyok!

Mondja, miközben újabb és újabb sikoltás, és ordítás hangzik fel az árusok és vendégek részéről akik mind ennek szemtanúi voltak, majd menekülni kezdenek...


.: Trant Hardwin / Undor, Kurt Wagner, Linda :.
A hármas megindul a nagy fenyő irányába de alig pár méter megtétele után sikoltásra lehetnek figyelmesek. A hang irányából többen is követik a példát, majd láthatják a diákok amint jó néhányan menekülni kezdenek. Nem tudni mi történhetett, de egy valami biztos. Semmi olyan, aminek arra kellene hogy ösztönözze a triót, hogy nézzen utána...


.: Anthony Carter, Maxwell Evans, Repro, Jubilee :.
A hócsata befejeztével Jubilee bólint, mi szerint rá is rá férne valami ami átmelegíti és enyhíti szomját. De még mielőtt bele kezdenének a kutakodásba hogy merre is tehetik ezt meg felhangzik egy sikoly, amit pár pillanat múlva újabb és újabb követ. A hangok irányából mindannyian láthatják a tömeget ami menekülőre fogta. Bármi is történt eléggé meggyőző lehet, ha ennyi embert sarkal arra, hogy elhagyja a park azon területét...

.: Kolosszus :.
A férfi úgy dönt még nem fedi fel magát Logan előtt, de valaki másképpen döntött. Sikolyokat hall a férfi és nem nehéz kitalálnia ki lehet az okozója. A hang forrása felől többen is futnak és menekülnek, kétséget kizáróan nem oktalanul. Arcuk mindent elárul az orosz számára. Nem mindennapi látványt éltek meg, és valószínűleg csak egyetlen egy valaki képes olyan borzalmat kelteni hogy az így felrázza a tömeget...
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Erin Newton
Hónap játékosa - július
Erin Newton


Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 22.

A park keleti része - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:02 am

- Akkor itt a soha vissza nem térő alkalom, hogy vegyél valamit a leányzónak.
A bolt csurig van jobbnál jobb cuccokkal. Bringák – na, azt azért nem veszek – meg plüss és műanyag játékok. Egy húszcentis zöld plüss süsü nagyon megtetszik nekem, és felkapom.
~ Eeeez aaaaz! Ez kell a kis öcsinek! ~
Ezen nincs mit összetörni, élénk színe van és gyömöszölheti. A címke szerint mosható, teljesen bio tehát semmi dzsuvát sem kaphat el tőle. Az ára is egészen elfogadható, a méreteit tekintve be tudom majd gyömöszöli egy kartondobozba és feladhatom Angol honba. Karácsony előtt megkapják és mindenki boldog lesz.
Egy sikítás zavar fel a gondolatáradatból a játékot is kiejtem a kezemből.
~ Ez meg mi volt? ~
Elindulok a kijárat felé, de a magam szerény 166 centijével semmit sem látok a felém illetve előttem elzúduló tömegből. Kérdőn tekintek a többiekre, hátha ők többet látnak. Őszintén szólva megfordul bennem, hogy valaki közülünk használta az erejét, vagy csak szimplán lebukott. Ott van Kurt vagy Trant és még sokan mások, akiket még én sem láttam soha palást nélkül. Nem lepne meg, ha baleset történt volna. Aggodalmam a tetőfokára hág.
- Öhm, szerintem nézzünk utána srácok.
Látszik rajtam, hogy kezdek pánikba esni. Vége volna itteni mutáns karrieremnek és kezdődik a rémálmom? Keresztre feszítenek minket! Részemről két embercsoport közt alakult hézagba vetem magam és szlalomozva elindulok a hang irányába. Nincs könnyű dolgom, a sok hülye se lát, se hall, és sose akarnak elfogyni az útból. Jó párszor nekem jönnek, és majdnem fellöknek. Mire odaérek Lianna-Craig-Andrew trióhoz, már látom, hogy nem ők okozták a bajt, hanem egy benga nagy… talán állat ez, vagy mi a fene? Vagy...csak nem? Mutáns lenne?
Még nem láttam meg Lianna-t, ez a marha nagy szerencsém, különben én is sokkot kaptam volna és csak remélem, hogy nem akar senki hősködni.
- Craig, Andrew, fussatok!
~ Hol az a lány, aki velük volt? ~
Szememmel pásztázom a tömeget, de csak utolsónak nézem meg a földet. És lám, ott fekszik Lianna...véresen? Itt blokkoltam le.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Taylor
Hónap játékosa - augusztus
Gabriel Taylor


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 20.
Age : 38

A park keleti része - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 1:30 pm

*Jobb híján azt figyeli, mit választ Erin a púposra pakolt plüss pakkból. Furcsa játékok közt turkál, van ott többek közt egy aranyos zöld nyuszi, melynek valamiért kockásak a fülei, egy ezermesternek öltöztetett kecske, és persze egy nagy szemű dinó...vagy talán sárkány? Minden esetre a lány azt választja ki, és már éppen fizetne is, mikor elhangzik egy sikoly, melynek hallatára ő maga is összerezzen.*
~Menjünk el a karácsonyi vásárra, mi rossz történhetne?~
*A lány felvetésére csak egy bólintással felel. Követni kezdi őt, ám egy pillanatra még lehajol, hogy felvegye a plüssjátékot, amit a lány korábban elejtett. Mielőtt még a hang irányába rohanna, vet egy pillantást a címkére.*
~Süsü? Biztos valami Európai cucc....~
*Mire felnéz, Erin már átverekedte magát a tömegen...legalábbis annyira, hogy ő már ne láthassa. Megpróbálja követni, ám a népnek úgy tűnik más tervei vannak, hisz élő folyamként haladnak az ellenkező irányba. Kedve volna a fejük felett ugrándozva megközelíteni a célját, ám épp ahogy elrugaszkodna a földtől, Ororo tanárnő intő szavai játszódnak le elméjében, és egy pillanatra tényleg úgy érzi, hogy bármi is az a hepaj odaát, nem ér annyit, hogy felfedje miatta a világ előtt, milyen különleges is valójában. A pillanat azonban szerte száll, amikor a tömeg morajlásán át a távolban meghallja társai hangját. Nem érti mit mondanak, de a hangsúlyból ítélve biztosra veszi, hogy baj van.*
~Pokolba az egésszel!~
*Lecsap egy ötöst a kassza mellé, majd zsebre vágja süsüt, kifelé menet pedig felmarkol egy álarcot is találomra. A címke szerint ez a halhatatlan Vasököl maskarája, de őt inkább emlékezteti egy sárga Zorró álarcra, miközben felveszi azt.*
-Dean, megnézem mi van ott, kövess ha tudsz.
*Súlyát teljesen levetve a bolt tetejére kapaszkodik fel, onnan pedig egyik bódéról a másikra ugrálva közelíti meg a sátort, ahonnan majdnem mindenki távozni akar. Mivel most sincs több kedve átverekedni magát a tömegen, mint korábban, ezért a sátor egyik szélén feszíti fel a ponyvát, és jóformán hason csúszva mászik be oda, pont ott, ahol Lianna vérző teste hever.*
-Jajj ne...
*Szalad ki a száján, a következő pillanatban viszont már a lány fölött guggol, és sapkáját a termetes sebre szorítja, nem törődve vele, hogy az szinte másodpercek alatt átázik. A külső szemlélő számára úgy tűnhet, hogy Gabriel-t nem mindennapi lélekjelenléttel áldotta meg a sors, pedig ennek sajnos pont a fordítottja igaz. Annyira bepánikolt, hogy elkezdte leutánozni azt a jelenetet, ami majd minden háborús filmben megtalálható, és sajnos szinte mindig ugyanúgy végződik...*
Vissza az elejére Go down
http://eladokkonyve.freeblog.hu/
Andrew Pitt
Játékos
Andrew Pitt


Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

A park keleti része - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 8:05 pm

Már tök jól érezzük magunkat. Ann nagyon aranyos teremtés. Nem szeretem az olyan lányokat, akik csak kukán ülnek, de Ő pont, hogy nem ilyen. Talpra esett, fain kiscsaj, úgy érzem, jól kifogunk jönni egymással. Craig is jó arc, mintha egy húron pendülnénk, megtaláltam vele is a közös hangot. Örülök neki. Eddig nem igen voltak barátaim, dehát minden kezdet nehéz, ugye?
Egy hatalmas termetű csávó érkezése szúr szemet, talán mindhármunknak. Arcába kalap húzódik, nem láthatjuk, hogy hova figyel. Mégis, olyan érzésem van, mintha ránk figyelne. Talán tudja, hogy mutánsok vagyunk, és nem tetszünk neki? Áh, kizárt, lehet, hogy csak a bezártság tett engem ilyen paranoiássá. Tovább figyelem a többiek beszámolóját, mindenesetre azért nem veszem le a tekintetemet az új jövevényről.
Éppen Craig képességéről kérdezek, mikor a figyelmem egy kicsit lanyhul. Éppenhogy betudta fejezni a beszédét, már csak arra lettem figyelmes, hogy valaki a padokon végigugrálva odaszökken Liannához.
-Ann, ne!- üvöltöm, mikor az eddig sarokban üldögélő óriás felemeli az óvatlan Liannát, majd karmait a hasába süllyeszti. Miután játszi könnyedséggel dobja el a lány testét, az ránk vicsorog, és már támadni készül.
A tömeg megbojdul. Az emberek fejvesztve sikongatnak, és rohannak ki a sátorból, a tartópilléreket kishíján feldöntve. Egy emberként hömpölyög kifelé a tömeg, csak egy iskolánkbeli diák úszik az árral szemben. Talán Erinnek hívják. Míg az előbb futásra össztökélt, Lianna véres testének látványa szemmel láthatóan leblokkolta őt.
-Craig, futás!- Mondom Craignak, és mutatom, hogy kerülje meg jó messzire a támadónkat. Ha két külön helyen menekülünk, remélem egyikünket sem kap el. Szívem szerint kifutnék, el meszire, de nem tehetem. Ann ott fekszik vértől ázottan, felette... Gabe? Hogy került Ő ide? Nem hagyhatunk hátra senkit, én feléjük veszem az irányt, és Gabe-vel közösen felkapjuk Ann-t, és biztonságos helyre visszük.
-Craig, vidd Erint!- Szólok neki, jelezve ezzel, hogy melyik irányba fusson.
Vissza az elejére Go down
Kurt Wagner

Kurt Wagner


Hozzászólások száma : 135
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 28.
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

A park keleti része - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 19, 2011 8:22 am

Mindenki evett a kürtös kalácsból, ami jó, hiszen nem kell a bűntudattal megküzdenie, miszerint ő falta fel egyedül az egészet. Ezzel a tudattal indulnak el megnézni a tér közepén terebélyesedő karácsonyfát, miközben Kurt az utolsó falatokat majszolja szemfogakkal rendelkező fogsorával.
Mikor már csak pár lépés választaná el a triót a hatalmas, gyönyörű fától, sikításra és jajjveszékelésre lesz figyelmes a társaság, meg úgy nagyjából az egész környék.
A hirtelen támadt felindulást, és perpatvart egy édességsátor felől lehet felfedezni, ahonnan mint a sprinterek úgy futnak el az emberek, s míg Kurt próbálja kipuhatolni pipiszkedve, hogy mi történhetett ismerős arcokat is lát odabenn, történetesen Erin-t, és Andrew-t.
- Mein Got! Mi történhet odabenn? - Kérdezte a fiú alig hallhatóan, majd kérdőn Trant-re, és Lindára nézett, tőlük várva a megváltást, és választ költői kérdésére.
Hirtelen nem tudta elinduljon a lehetséges veszély irányába, vagy maradjon a helyén, ahol még viszonylag biztonságban vannak. Végül úgy dönt tekintetével a tanárokat kezdi keresni, történetesen Ms. Ororot, és Mr. Logant, talán ők többet tudnak a történtekről, vagy legalább ésszerű döntést hoznak a kialakult helyzet mibenlétével kapcsolatban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A park keleti része - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A park keleti része
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: New York város - Játék idő: 2000. December :: Manhattan :: Central Park-
Ugrás: