Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A park keleti része

Go down 
+9
Andrew Pitt
Craig McAllister
Trant Hardwin / Undor
Gabriel Taylor
Dean Newman
Kurt Wagner
Erin Newton
Lianna Forbes
Cerebro
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Repro
Játékos
Repro


Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.

A park keleti része - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 4 Icon_minitimeSzer. Aug. 31, 2011 8:03 pm

Felturbózott erő vadállatias megjelenés, nem semmi ez a krapek és biztos, hogy a fajtánk-beli. Láthatóan nem épelméjű és van benne egy nagy adag feltűnési viszketegség. Én meg összeszarom magamat, mert most szembesülök vele, hogy ez nem a veszélyterem, itt igazán meglehet sérülni és nincs a közelben egy orvosi csapat.

Megpróbáltam lemásolni Kolosszus képességét, de sajnos nem jártam sikerrel így inkább a fenekemen maradtam. Nem mondom, hogy sokkot kaptam, csak itt maradtam, hátha tudok segíteni. Az ofő közbelépése igencsak szikrázó. Most már jobbnak látom fedezékbe húzódni, nem akarok egy villámot a fenekembe. Szerencse, hogy nem sikerült Iván barátunk képességét felvennem, mert most nagy gázban lennék.

Körbenézek és, ha látom a társaimat, akkor hozzájuk verődök inkább. Csak nagyobb az esélyünk a túlélésre, ha együtt vagyunk.
Vissza az elejére Go down
Anthony Carter
Játékos
Anthony Carter


Hozzászólások száma : 61
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 21.

A park keleti része - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Szept. 01, 2011 8:19 pm

Kezdem magamat a helyzet magaslatán érezni, mikor beverem a nagymacska képét kétszer is, ha rájövök milyen az mikor a fagyi vissza nyal. Ennek az állatnak eléggé erős ütése lehet, ha még a kőbőrömön át is érzem a sajgó állkapcsomat. Bele sem merek gondolni milyen lett volna ez az ütés, ha nincs a képességem Abban a pillanatban, mikor a földre kerülök, már tápászkodnék is fel és látom ahogy a nagy acél óriást is lerázva magáról, a fenevad egyenesen oh ne... Jubilee felé tart. maga alá gyűri, és tovább szökken. Minél gyorsabban két lábra állok és a lányhoz sietek. Kissé elbizonytalanodok, és próbálom észre téríteni.

-Jubilee jól vagy? Kelj fel!

Mondom neki, miközben újabb döbbenet fészkeli magát arcomra, amikor meglátom hogy a mutáns egy bódén tespedve a többi társam életére tőr. Mit akar ez tőlünk? Nem ártottunk neki. Épp indulnék, mikor meglátom mr. Logant és Ororo tanárnőt. A tanárnő nincs valami kedélyes állapotában, és nyiltan használja az erejét. Rendben, nincsenek itt már emberek, mind menekülőre fogta és nem csak ő de Jubilee, Gabriel, és én is használtuk a mutációnkat, meg még egy páran, de azok nem voltak ennyire látványosak. Néhány másodpercig csak ámulok azon, amit a tanárnő csinál. Nem gondoltam volna, hogy ilyen nagy az ereje. Eljut fülembe mr. Logan kérése is, de nem lesz egyszerű eltűnni innen. Remélem Jubiee észhez tud térni, mert ha nem karomban kell kivinni innen.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

A park keleti része - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Szept. 01, 2011 9:04 pm

2000. december 16.
17:22



Erin a 911 értesítésével, talán gyarapította a túlélés esélyét Lianna számára, aki Craignek hála valamivel erősebb textilt kaphat Dean jóvoltából a sérülésére. A lány még mindig motyog valamit, és ebben a pillanatban érkezik meg Kardfogú, akinek debütálását Kurt követi, ki megragadja Erint és Liannat, majd nagyjából úgy 30 méterrel arrébb egy gesztenye sütödében érnek biztos talajt. A bódé, mint az összes többi kihalt, így nincs mitől tartaniuk, illetve az őket fenyegető mutánstól is eléggé messze kerültek, talán ráfogható hogy biztonságos, így a teleportáló Kurt vissza mehet a társaiért, akik közül Arthurt, Craiget és Andrewt még sikerül kihúznia a csávából, de Dean és Maxwell hátra marad.
Kardfogú Ororo természet uralta képességére csak vicsorog egyet, majd rátámad a két védtelenre, elsőként Maxre, aki egy hatalmas karom által okozott vágásnyomot szerez mellkasán, ettől hátra esve a hóba, majd épp Dean lenne a soron következő, mikor a tanárnő villámai belecsapnak az elszabadult nagymacskába. Ordítva tűri a fájdalmat, ezzel félbeszakítva a kiszemelt felé tett lépéseket. A mutáns bírja egy darabig a megpróbáltatást, de utána térdre rogy, és enyhén füstölgő ruháival vicsorog a nőre, aki a fájdalmak elviseléséért felelős. Kardfogú lassú, de biztos léptekkel áll talpra, ez idő alatt Dean számára nyitott a menekülés...
Kolosszus szavai nem hagyják meg Logant, aki csak értetlenül tekint az óriásra.

-Ki vagy te?

Kérdi morogva, és zavartan. Szemei mindent elárulhatnak, és Kolosszus talán szintén értetlenül állhat az eset előtt, hogy Logannek fogalma sincs ki szólította meg. Ebben a pillanatban a férfi nem csak a fém harcos felismeretlenségét könyvelheti el, de még a nagy macskáét is, aki széles mosollyal arcán és vészjósló tekintettel szólítja meg őt.

-Logan... nocsak! Véletlen lenne? Mi van itt, osztálytalálkozó?

Utal ezzel a régi két ismerősére Kolosszura és a mogorva szőrmókra ahogy az iskolában azonosították be a diákok, ki még mindig nem ért semmit. Ebben a pillanatban rántja elő karmait, amik megcsillanva a lámpák fényén enyhe felszisszenésre adbnak jogosultságot tulajdonosának, ugyan is kellemetlen tapasztalnia ahogy a fém karmok átvágják a húsát és bőrét a mutánsnak mikor elő bukkannak. Ezekben a pillanatokban jelenik meg Gabriel a lopott szeszes itallal és láthatja a jelenetet. Talán a tanárok és a támadó képe a leg figyelemre méltóbb de Anthony és Jubilee is tőlük nem messze vannak, és a fiú próbálja észhez téríteni a lányt, ami talán nem csak Tony, de Gabe megkönnyebbülésére is sikerül. Feltápászkodik, majd eléggé bosszúszomjasan rázza le magát, és kicsit fájlalóan kap mellkasához, ahol Kardfogú a talajra taszította.

-Játszhatunk így is...

Makogja a lány halkan, alig érthetően és megtagadja hogy távozzon a helyszínről. Nem úgy mint Linda és Trant akik sietve menekülnek eddigi rejtekhelyük biztonságából a többi társukhoz a gesztenye sütödébe, ahol Erin, Lianna, Craig, Andrew, Kurt és Arthur tartózkodik. Linda amint kiszúrja a sérültet elkerekednek szemei, és oda siet hozzá, majd a többieket arra kéri, hogy kicsit engedjenek neki helyet. Kezeit a lány felé helyezi, és aranysárga fénybe borul a seb és Linda kézfeje. Pár másodperc múlva azt tapasztalhatja minden jelenlévő, hogy Linda és Lianna hasfala is át van szakadva, de már sokkal enyhébbek a sérülések Liannan mint korábban. Úgy fest Linda mutációjának hála kicsit visszatartotta a halált, de ennek meg volt az ára és ő maga vette át a fájdalmak egy részét társáról. Így már a kis csapat két sérülttel van össze zárva, de lényegesen nagyobb túlélési esélyei vannak mind kettőjüknek ezzel a kis akcióval. Idő közben mintha a mentők sziréna hangját hallaná a diák sereg.

Közben Logan, Ororo, Kolosszus, Dean, a sérült Maxwell, Jubilee, Gabriel és Anthony Kardfogúval nézhetnek farkas szemet. Akit bár megviselt a villámcsapás okozta sérülés, még is megiramodik és Logannek esik és közben a füléből mintha a földre dobna valami szerkezetet. A két mutáns cseppet sem gyermeteg játéka hamar átcsap veszélyes harcba, ahol a látottak alapján mindkettőjüknek egy célja van. Megölni a másikat. Ororo csa óvva intve diákjait szólítja fel ismét a menekülésre azokat.

-Mennyetek innen! Meneküljetek!

Mondja és ismét szikrázni kezd körülötte a levegő majd támadásra készül.

A park keleti része - Page 4 278386167399wolverine

Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Dean Newman
Játékos
Dean Newman


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.
Age : 34

A park keleti része - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 4 Icon_minitimePént. Szept. 02, 2011 7:55 am

Erin kap egy telefont és már tárcsáz is, én pedig, miután egy biztonságosabb helyre húzódtunk, megnézem a sebet. Nagyon csúnya… basszus, ez nagyon durva. Nem vagyok még orvos, csak tanulok. Még felszerelésem sincs, amivel tehetnék valamit, de amúgy is valószínűleg többet ártanék, mint használnék. Így csak annyit tudok tenni, hogy a vérzést próbálom meg elállítani. A rajta lévő anyagot már le kéne cserélni az átázás miatt. Épp venném le a kabátomat, mikor Craig kapja le a saját ruháját, miszerint ez a cucc nem ázik át.
- Ez remek lesz, köszi – nyúlok oda gyorsan az öltözékért, amit rögtön rászorítok a sebre, míg folyamatosan azt mondom a lánynak: - Nyugi, nem lesz semmi baj.
Hinni sajnos nem hiszek benne, de úgy érzem, muszáj mondanom, hogy megnyugtassam. Míg a sebbel foglalatoskodom, egy huppanást hallok a fejem fölül. Felpillantok, amitől kikerekednek a szemeim és megáll az ütő bennem. Itt van ez a szörnyeteg, alig pár centire tőlünk… Úristen, mi lesz velünk?! Míg próbálom magam visszatartani attól, hogy belerondítsak a gatyámba, meghallok egy gyönyörű hangot, ami a tanárnőnké. Végre itt a felmentő sereg!!! Megmenekültünk!!! Reménykedve nézek fel rá és látom, hogy azt a ruhát viseli, amit annyira szeretek rajta… A mélázásból Mr. Logan szavai rángatnak ki, újra visszacsöppenek a valóságba és újra tudatosul bennem, mekkora veszélyben vagyunk.
Bólintok Erin felkiáltására, de újra majdnem berondítok az alsóneműmbe, mikor megjelenik az egyik fura srác. Úgy néz ki, teleportáló ő is, csak máshogy csinálja, mint az előző srác. El is viszi a két lányt valahová, majd visszatér még pár társunkért, azonban ketten ott maradtunk: a másik teleporter és én. Miért nem jön vissza értünk!? Meg fogunk…
Az osztálytársam - Max! Végre eszembe jutott a neve! – kap egy jókora ütést a mellkasára. Már én következnék, hátrálok is és megbotlom, le Max mellé és hátsóra esem, mikor imádott tanárnőm egy villámot ereszt a szörnybe. Egy pár pillanatig mozdulatlanul ülök, annyira megrázott ez a néhány másodperc. Egyszerűen nem tudok parancsolni magamnak. Végül, mikor már nem ránk figyel, hanem az új tanárra ugrik – hogy néz ez ki? Mik lógnak ki a kézfejeiből??? – sikerül visszanyernem az uralmamat önmagam felett és gyorsan talpra ugrom. Odahajolok a sérült Maxhez, kinyújtom felé kezemet, hogy felhúzhassam a földről és odaszólok:
- Pucoljunk innen! – majd eliramodok a fiúval együtt az orrunk irányába, hátha találunk valami olyan helyet, ahonnan elég messze, biztonságban figyelhetjük az eseményeket.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Taylor
Hónap játékosa - augusztus
Gabriel Taylor


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 20.
Age : 38

A park keleti része - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 4 Icon_minitimePént. Szept. 02, 2011 10:47 am

*Lepakolja a lábaihoz a zsákmányolt üvegeket, kettő kivételével, melyet kezeiben tartogat.*
~Tehát akkor összegezzük. Elloptam 6 üveg pálinkát, aminek a címkéje szerint a fele elég lenne ahhoz, hogy az egész iskola alkoholmérgezést kapjon. Aztán felvettem egy idióta sárga maszkot, és úgy ugráltam a bódék közt mindenki szeme láttára, mint egy 5 éves kisgyerek....~
*Rásandít a tőle 10 méterre lévő bódéra, amiről átugrott arra, amin most áll.*
~Egy ijesztő 5 éves kisgyerek, de akkor is. Elég ebből...~
*Odalent persze zajlanak az események. Ebből a szögből nem láthatja Árnyék mentőakcióját, és bár Vihar felbukkanása reménnyel tölti el, összeszorul a szíve, amikor a sátorból csak Max és Dean szalad ki. Maradék lelki erejét latba vetve odakiált új barátjának.*
-Hé Dean, a sebre!
*Finomat felé dobja az egyik palackot. Erősen kétli, hogy ez ugyanolyan hatásos, mint a tiszta alkohol, de Kardfogat elnézve, nem árt valamivel fertőtleníteni a sebeket. Közben felszabadult kezével lenyúl, és megragad egy másik üveget.*
-Hé szőrmók, bolhairtás!
*Ordítja Creed irányába, mikor az legalább egy méter távolságra van Logan-től, közben pedig felé hajít egymás után két üveget, azzal a szándékkal, hogy a testén törjenek szét. Amikor ezt kieszelte, úgy képzelte el, hogy az üveg feneke a szörnyeteg arcának csapódik majd, de ilyen messziről jobbnak látta ellensége hasára célozni, a végeredmény úgyis ugyanaz lesz. Amennyiben sikerült beterítenie őt finom lobbanékony pálinkával, ismét elkiáltja magát.*
-Most Jubilee!!!
*Dolga végeztével másik bódéra szökken, tartva a várható, és minden bizonnyal elkerülhetetlen megtorlástól.*
Vissza az elejére Go down
http://eladokkonyve.freeblog.hu/
Erin Newton
Hónap játékosa - július
Erin Newton


Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 22.

A park keleti része - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 4 Icon_minitimeVas. Szept. 04, 2011 5:50 am

Gyors kötéscsere történik, hála Craignek. Őt sem láttam még a pólyája nélkül, igazán meglep az eredeti külleme. Nemcsak az, hogy izmos, a sok tesi és harcművészet óra mellett ez meg sem lep, hanem a bőre színe.
~ Szóval ezért. ~
Rámarkolok Lianna lábára, hogy mielőbb eltűnhessünk innen, amikor a semmiből feltűnik Kurt és elvisz engem meg a sérültet egy gesztenyésbódéba. Pillanatra nem tudom hol lennék, asszem’ rühellni fogom a teleportot.
- Kurt, ne hagyj… - a fiú szempillantás alatt eltűnt, aztán visszajött – itt. Tárgytalan. Hol van Dean?
~ Jó szagú fekete Jézus Krisztus! Mi lesz nélküle? ~
Felvijjognak a mentő szirénái a távolból és csatlakozik hozzánk Linda, rajtam kívül az egyetlen épen maradt lány, de ahogy elnézem, már nem sokáig marad így, mert valamit csinál a sérülttel és kettőre szaporodik sebesültek száma. És jé, pont ugyan ott van a sebük! Kicsit lassan esik le, hogy valószínűleg használta a képességét. Na ez jó, de mi legyen Dean nélkül?
- Én a mentősök elé megyek, maradjatok.
Úgysem tudnám érdemileg szaporítani a helyzetet, jobb, ha idenavigálom a segítséget. Kikukucskálok a bódéból és amint tiszta a terep, elsunnyogok a szirénahang irányába. Innen jobban látni, mi történik ott. Mr. Logan kézfejéből valami kiáll. Penge? Az most hozzá tartozik, vagy beleállt? Megrázom a fejem, és remélem, hogy komolyan vették a kérésemet, és több mentős is jön. Tovább kommandózik a bódék közt.
Vissza az elejére Go down
Kolosszus

Kolosszus


Hozzászólások száma : 152
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

A park keleti része - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 4 Icon_minitimeHétf. Szept. 12, 2011 12:29 am

Logan nem emlékszik rám. Ez érdekes. Ezekszerint az X-fegyver programra sem emlékszik, ahol együtt voltunk? Biztosan valami nagy bajt galibát okoztak neki, amitől nem emlékszik dolgokra. Ha enek vége, talán felvilágosítom. Az ott eltöltött időről mindenkinek joga van tudnia, főleg ha az illető érintett is a dologban.
Victor ráveti magát Loganra, miközben a villámokat szóró nő menekülésre sarkalja a diákokat. Az egyik fiú megsérült, hogy csúnyán-e, vagy sem, azt még nem tudom. Talán nekik kéne segítenem menekülni, vagy Logannak segítsek be? Victor egy pusztító fegyver, csak akkor van esélyünk ellene, ha összefogunk.
Odamegyek Kardfogúhoz, és megragadom a hátánál fogva. Olyan erőt bocsátok ki, hogy jó messzire eltudjam dobni, hogy utánna nyerjünk egy kis időt, míg Logan összeszedi magát.
A fém vezeti az áramot. Én fémből vagyok. Talán belehalnék abba, hogyha megkérném a villámló nőt, hogy vezesse belém az áramot, miközben megfogom Victort? Egy próbát megér.
Vissza az elejére Go down
Andrew Pitt
Játékos
Andrew Pitt


Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

A park keleti része - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 4 Icon_minitimeHétf. Szept. 12, 2011 12:41 am

Az egyik srác a suliból hirtelen megjelenik előttünk, és a lányokat elteleportálja. Hirtelen nem tudom, hogy ki Ő, de az utánna hagyott lilás füstről bevillan. Kis idő múlva ismét megjelenik, és akkor már többünket visz magával, majdnem mindenkit. Egy szemvillanás, és már távolabb vagyunk, egy üres gesztenyésbódéba csöppenünk. Gyors népszámlálást tartok, és ilyedten konstatálom, hogy ketten ott maradtak.
- A másik két srác! Vissza kell mennünk értük!- mondom az ördög kinézetű diáknak. Kikukucskálok oda, ahonnan eljöttünk. Ott már történt is valami, villámok cikáznak, miközben dulakodás zajai hallatszanak. Öngyilkosság lenne visszamenni, mégis.... nem hagyhatjuk őket magukra. A teleportálást felejtsük el, túl szembetűnő lenne. Én viszont tudok még lopakodni.
Ledobom a felsőmet, és bár rohadt hideg van, megpróbálok gyorsan mozogni. Pólómat belegyömöszölöm a nadrágom zsebébe, és elindulok ki a hidegbe. Remélem már van kint olyan sötét, hogy ne lehessen észrevenni engem.
Odakint utam a csetepaté felé veszem. Megpróbálom kiszűrni Max-ot, és a másikat, és segíteni nekik, ha tudok. Közben végig a bódék, és a sátrak falaihoz simulok, hogy nehezebb lehessen kiszúrni.
Vissza az elejére Go down
Anthony Carter
Játékos
Anthony Carter


Hozzászólások száma : 61
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 21.

A park keleti része - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 4 Icon_minitimeHétf. Szept. 12, 2011 1:48 am

Csak figyelem a harcot, amiben jó lenne segíteni, de most Jubilee állapota jobban izgat. Úgy látszik jól van, de esze ágában sincs távozni. Csak a pillanatra vár, mikor megtorolhatja Kardfogú támadását. Nagyszerű. Ez az, amire nem igazán volt szükségem. Ráadásul tudom, hogy bármennyire szeretném, nem fogom tudni elhurcolni innen. Így kénytelen vagyok vele maradni, és ha kell megvédeni, még akkor is, ha se Ororo tanárnő, se mr. Logan nem támogatja az ötletet, mivel mindketten azt akarják, hogy mennyünk innen. Sajnos nem úgy fest, hogy távozni fogok, de a pihenés kedvéért, és hogy ne fáradjak ki túl hamar kő bőrömet vissza húzom, már így is túl sokáig viseltem magamon, és nem biztos, hogy legközelebb ismét ilyen könnyen fel fogom tudni ölteni. Mikor meglátom mr. Logan mire is képes elkerekednek szemeim. Na ne má'! Pengék állnak ki a kezéből? EZ sokkal vagányabb mint az én képességem. Egymásnak esik a két szőrös muksó, és megkezdődik az igazi csete-paté.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

A park keleti része - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 4 Icon_minitimeHétf. Szept. 12, 2011 1:49 am

2000. december 16.
17:26


Dean és Max menekülőre próbálják fogni, amit kétségtelenül jó döntésnek ígérkezik, és az idő alatt Logan és Victor is egymásnak esnek. Egy-egy ütés mind két oldalról, majd elhajlás, és azt követi az újabb és újabb karom csapások sorozata mind a két féltől. Kezd elvadulni a harc, de úgy fest Ororo tanárnő véget készül vetni neki, mikor egy kisebb fekete felhő gyűlik a civakodó felek fölé, majd villámlani kezd. Ám a folyamat nem megy végbe, mivel mindenki szeme láttára a tanárnő ájultan omlik a földre. Ezzel félbe szakad a villámló időjárás és a fekete viharfelhők szerte foszlanak. Dean, Max, Gabriel, Anthony, Kolosszus és Jubilee mindannyian láthatják ahogy két fura öltözetet viselő katonára emlékeztető egyén megragadja a tanárnőt, majd elhurcolják...
Logan mind ezt csak fél szemmel látja, de egyből a helyszínen maradtakra sandít, és a harci hév közepette próbál szólni a diákoknak és a fém óriásnak.

-Mennyetek innen! Ororot mentsétek! Ez a cica az enyém.

Mondja utolsó mondatát kihívóan Victor irányába, akinek nem kell sok, és egyből folytatja a harcot. Láthatóan eléggé elmerül a két mutáns a kialakult helyzetben, de az is észre vehető, hogy Logan bármennyire is magabiztosnak tűnt, el kell neki a segítség. Így a fiatalokon múlik mit tesznek. Gabriel egyből akcióba is lép, majd elhajítja az alkoholos üvegeket, amik közül néhány eltalálja Kardfogút, és Logant is. Ez után hallja meg Jubilee a felszólítást, amire nem is tétlenkedik sokáig.

-Rendben haver!


Mondja, majd ismét a már korábban látott fényes szikrák csapnak ki kezéből, mire hatalmas lángra lobban a két mutáns hála az alkoholnak és a szikrának. Victor kabátja lángokba borul, amit azonnal ledob magáról, és így tesz ellenfele is. Ám ezuttal talán nagy hiba volt Gabriel számára felhívni a figyelmet, ahogy Jubileenek is. Kardfogú félbe hagyja Logannel folytatott harcát, majd a két tinire tekint és megvadulva iramodik meg irányukba, közben mindenkit félre söpörve aki útját állja.

A park keleti része - Page 4 Sabretoothintheredzone1

Első célpontja Maxwell, aki elé kerül, és elkapja a fiú nyakát, majd a távolba hajítja, ezzel kómába kerül, majd Jubilee a soron következő, akinek felhasítja arcát, amiből azonnal kiserken a vér, hála az igen mély sérülésnek amit elszenved a karmok által, végül pedig Gabriel az utolsó pont akire rávetni készül magát, de Kolosszus idejében lép közbe, majd megragadja a mutánst és a hóba taszítja...

Mind ez idő alatt a gesztenye sütöde sátra előtt, Kurt, Trant, Craig, Arthur, Andrew és Erin a sérült Linda és Lianna társaságában található, akik meghallva a szirénázó mentő autókat, újabb dologgal szembesülnek. Andrew tettrekészsége miatt láthatatlanná válik, de még mielőtt elérhetné a veszély zónát, két katonába botlik, akik Ororo tanárnőt cipelik kómában. Semmikép nem biztató a jelenet...
Erin ez idő alatt szintén leválik a csapattól, majd a mentőkhöz siet, remélve, ha követi a sziréna hangját rájuk talál. De helyettük valami egészen másba botlik. Két katonába, akik Ororo tanárnőt cipelik kábán valahová. Egészen biztos, hogy nem segíteni akarnak rajta, itt valami más húzódik a háttérben. A kérdés az, hogy mi?
Erin bár nem talál rá a mentősökre, azok eljutnak a sátorig, nem tudva arról, hogy alig pár méterre tőlük mutánsok harca zajlik. A 3 férfi, akik hordágyakkal érkeztek, felpakolják Liannat és Lindat, majd elszállítják, őket pedig Trant követi aggódóan, hisz nem akarja magára hagyni Lindat.
Pár pillanattal később Craig is láthatja, ahogy két katona a tanárnőt cipeli el a sátor előtt...
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Craig McAllister
Játékos
Craig McAllister


Hozzászólások száma : 46
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 05.
Age : 35
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

A park keleti része - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 4 Icon_minitimeHétf. Szept. 12, 2011 5:22 am

Elfogadták a ruhámat, és vele együtt a segítségemet, mostmár csak azon kell imádkozzak, hogy valaki ne akarjon nap avagy UV sugárral ellátott fegyvert használni, vagy persze képességet. Meg az sem utolsó dolog, ha a kíváncsi szemek meglátják a testem, abból is nagy botrány lenne.
Nem baj, most Lianna épsége a fontosabb, azzal ráérek törődni, mi lesz ha meglátnak.
Mialatt azon elmélkedek mit tudok még segíteni, megjelenik Kurt, a kék szőrgolyó, és elteleportálja a két lányt, majd még valamennyiünket, de Dean és Max ott maradtak a sátor mögött.
Nem sok mindent látok innen a bódéból, még mindig megy a harc, Erin pedig túlbuzgó módon próbálja menteni a menthetőt, meg persze igyekszik a mentősökkel konzultálni.
Linda is megpróbál segíteni Lianna-n, még pedig nem mindennapi képességgel, csak ugye mint minden jó dolognak, ennek is van hátránya, szegény összecsuklik az át vett sebesüléstől, és fájdalomtól.
Mikor megérkeznek a mentősök, lebújok, talán még nem vettek észre, de mikor kikukucskálok meglesve, hogy elmentek-e már, Ororo tanárnőt pillantom meg két katona társaságában.
- Hé! Mi folyik itt! - Kiálltok rájuk kitérve a hitemből, és felhagyva rejtőzködéssel töltött elveimmel. Remélem nem csak én láttam meg ezt a cselekménysort, mert egyedül kevés leszek ezek ellen a katonák ellen.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Taylor
Hónap játékosa - augusztus
Gabriel Taylor


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 20.
Age : 38

A park keleti része - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 4 Icon_minitimeHétf. Szept. 12, 2011 6:19 am

~Ó, a francba!~
*Nagyjából így tudja összefoglalni balul sikerült tervét, és lássuk be, nem jár messze az igazságtól. Jó pár társa lesérült, és ő maga is csak Kolosszusnak köszönheti, hogy a karácsonyt nem a gyengélkedőn, vagy a hullaházban tölti majd...bár hosszú még ez a nap. Ha a megállíthatatlan szőrmók nem volna elég baj, hirtelen még néhány katona is megjelenik, akiknek látszólag egyetlen célja elrabolni az egyik kísérő tanárt. Valahol meg tudja érteni őket, a helyükben ő is inkább Viharra hajtana, ám ezt most a lehető legrosszabbkor tették. Legszívesebben földbe gyökerezett lábbal nézné végig az eseményeket, ám Logan parancsa visszarángatja a valóságba, és úgy dönt, ezúttal ideje engedelmeskedni neki.*
-Igenis!
*Mialatt a háztetőkön abba az irányba ugrál, merre az elrablók mentek, elönti a bűntudat. Bár teljesen logikus amit most tesz, mégis olyan érzés, mintha megfutamodna az igazi ütközet elől, ami egyébként valljuk be nem volna hülyeség, ám neki akkor sincs sok kedve hozzá.*
~Ott vannak!~
*Elrugaszkodik a bódétól, melyen nemrég landolt, egyenesen a tanárnő bal oldalán lévő fekete ruhás alak felé, lábait előre szegezve. Testsúlyát csak a becsapódás pillanatában nyeri vissza a teljes hatás érdekében.*
~Remélem ez a manus nem kőből van, vagy ilyesmi, még épp az hiányozna...~
Vissza az elejére Go down
http://eladokkonyve.freeblog.hu/
Erin Newton
Hónap játékosa - július
Erin Newton


Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 22.

A park keleti része - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 4 Icon_minitimeKedd Szept. 13, 2011 7:05 am

Ahogy a bódék közt osonok, még mindig fél kábán a történtek miatt, a mentősök jellegzetes doboz kocsija helyett katonákat látok.
~ Mi ez? Kivezényelték a hadsereget? ~
De nem stimmel a dolog. Miért az oszit cipelik? Baja esett vagy mi? Az nem lehet! Akkor is, miért a katonák cipelik a mentősök helyett? Bűzlik a dolog, mint a száz napos tojás negyven fokos hőségben az aszfalton. Nem Ororo tanárnő a rossz, hanem az a másik, aki leginkább vadállatra hajaz.
~ Nem gondolhatják komolyan, hogy elviszik a tanárnőt? Ezt nem engedem, még ha néha unom is az óráit! ~
Határozatra jutok. Ezek tilosban járnak, és most én is abban fogok félig meddig. Megtiltották, hogy használjuk az erőnket, de ez alighanem most kivétel lesz, és nem rúgnak ki érte. Olyan közel osonok hozzájuk, amennyire csak tudok és a fegyvernek látszó tárgyakat keresem menet közben a katonákon. Eléggé sietős nekik, így menet közben az életben nem tudom őket meglepni, de megteszi helyettem más. Ha Gabriel számításai összejönnek, akkor az egyik katona ki lesz iktatva.
Én a jobbost veszem célba. Letépem magamról a kesztyűmet, és ha van fegyvere, akkor elsőnek azt ragadom meg, lehetőségeim szerint. Elég, ha csak a közepét machinálom meg, már attól is használhatatlan lesz. Ha nincs nála fegyvernek látszó tárgy, akkor a nadrágjába csimpaszkodom.
Tehát, ha lehet, akkor egy kamikaze ugrással rávetem magam a fegyverére, és üveggé alakítom a mechanika részét, ha nincs nála ilyesmi, akkor a nadrág kerül merev és hideg üveg állapotba.
Vissza az elejére Go down
Dean Newman
Játékos
Dean Newman


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.
Age : 34

A park keleti része - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 4 Icon_minitimeSzer. Szept. 14, 2011 6:55 pm

Max és én futunk, mint az őrült, igyekszünk minél távolabb kerülni a csatatértől. Annyira nem is a vadállat, hanem legfőképpen a körülöttünk cikázó villámok miatt. Az nem tudom, miért, de jobban megrémiszt, mint ez a szörnyeteg. Bár talán azért, mert ha a villám eltalál, tuti meghalok, de ha "Victor", akkor ha mázlim van, "csak" megsérülök.
Épp kibökök egy jó kis menedéket magunknak, mikor elhalkulnak a villámlások a hátam mögött. Lelassítom a lépteimet és hátrasandítok. Ekkor látom meg, mi történt kedvenc tanárommal. Mit keresnek itt a katonák és miért pont őt akarják elvinni? Ne már...!
Mr. Logan utasítása szerint cselekszem. Mutatom Maxnek, hogy milyen fedezékre gondoltam és szólok, hogy megyek segíteni a tanárnőn. Ezután elkanyarodom és a katonák felé veszem az utamat. Tisztes távolságban megállok, s a korábban idehívott galambokra összpontosítok újra, remélve, hogy azóta nem húztak el, bár azt csak érzékeltem volna, akármekkora stressz alatt is voltam. Arra utasítom őket, hogy támadják meg a katonákat, zavarják meg őket, hogy Erin és Gabe biztosan hatástalaníthassa a bakákat. Annyira nem látványos az én képességem, nem használok semmilyen mozdulatot, így nem is valószínű, hogy bárki gyanakodna rám, kivéve az, aki ismeri a képességemet. Ilyen emberből, akarom mondani mutánsból pedig nem sok van a suliban, leginkább a tanárok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A park keleti része - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A park keleti része
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: New York város - Játék idő: 2000. December :: Manhattan :: Central Park-
Ugrás: