Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A park keleti része

Go down 
+9
Andrew Pitt
Craig McAllister
Trant Hardwin / Undor
Gabriel Taylor
Dean Newman
Kurt Wagner
Erin Newton
Lianna Forbes
Cerebro
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Craig McAllister
Játékos
Craig McAllister


Hozzászólások száma : 46
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 05.
Age : 35
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

A park keleti része - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 19, 2011 8:40 am

Mire végeztem a képességem előadásával, természetesen kiváló módon tálalva, egy eléggé fura fickó lép be a sátorba. Már a látványától kiráz a hideg, biztos vagyok benne, hogy nem a vásár gyönyörűsége csalta ide ezt az alakot, hanem valami egészen más.
Éppen hogy megszólítottam volna a többieket, hogy menjünk innen, be is következett az amitől tartottam.
Szinte fénysebességgel robog végig a padokon, és mire bárki is eszmélhetett volna, már markában tartotta Lianna-t. Tehetetlennek éreztem magam, és csak figyeltem, ahogy belemélyeszti karmait az újdonsült osztálytársunkba.
- Lianna ne!!! - Kiáltottam szinte torkom szakadtából, mikor rá kellett döbbenjek, hogy mi leszünk a következő áldozatai. Egy ismerős arc jelent meg a sátorban, név szerint Erin, aki távozásra szólított fel minket, de ekkor már egy másik srác is megjelent, és próbálta Annie vérzését elállítani. A pillanatnyi blokkot, ami agyamban keletkezett Andrew bontotta fel, mikor rám szólt, hogy vigyem ki Erint. Mivel nem tudtam hogy kit nevez így, hiszen a berobogó lányt nem ismertem, ő rá esett a választásom, hiszen azért látásból berémlett az arca. A sok évnyi kondizás talán elég erőt adott ahhoz, hogy odafussak hozzá, és ölbekapjam őt, kérés és engedély nélkül, majd ahogy a lábam bírta kezdtem el vele futni a kijárat felé.
Ha a gyilkos úgy dönt, hogy utánam ered, Erint messzire hajítom kockáztatva az esés következtében keletkező sebesülést, míg én odatartom valamennyire ellenálló bőrömet elé, hogy ne a lányt, hanem engem támadjon meg. Kiszolgáltatott pozíciót eredményeztem, de ha kell harcba szállok vele...nem félek...annyira.
Vissza az elejére Go down
Repro
Játékos
Repro


Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.

A park keleti része - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 20, 2011 5:16 am

Vége a hógolyó csatának, így elindulunk... elindulunk... nem is tudom hova, csak megyünk előre, mint a mókus fenn a fán. Ám egyszer csak sikolyokra leszek figyelmes, gondolom társaimmal együtt. Aztán jön a hőn utált és egyszerre imádott káosz. Az emberek, mint az őrültek kezdenek el rohanni a sikolyok irányából, gondolom valami elszabadulhatott. Talán az egyikünk felfedte magát véletlenül? Vagy szándékosan? Netán valami más történt, vagy egy újabb mutáns kezdett el parádézni. Vagy csak szimplán nem kéne egyből fajtámbelire gondolni, hanem, mondjuk gázszivárgás van. Jézusom... én is nagy hülye vagyok... Gázszivárgás a parkban?

- Srácok lehet, hogy megkéne néznünk, hogy mi történt. - dobom fel a rendkívül hősiesnek hangzó mondatocskát és, hogy nyomatékot adjak szavaimnak elindulok a tömeggel szemben.

Remélhetőleg közelharci tudásom latba vetve kitudom kerülgetni, vagy arrébb lökni az embereket, és nem fognak felborítani engem. Miközben megyek figyelem nehogy egy eltulajdonított képességet véletlenül használjak.
Vissza az elejére Go down
Anthony Carter
Játékos
Anthony Carter


Hozzászólások száma : 61
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 21.

A park keleti része - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 20, 2011 7:25 am

A csata végeztével épp indulnánk, de sikolyokra leszek figyelmes. Nem csak én, de mindenki más is. Pillanatra megrémülök, és nem is tudok mit mondani. Fel sem fogom a dolgot főleg mikor látom a tömeget, ami menekül valami, vagy valaki elől. Megannyi minden megfordul a fejemben, hogy mi is történhetett, de egy sem szimpatikus, és egyik sem biztat arra, hogy megnézzem, de Arthur szavai még is hatással vannak rám,. Igaz, nem kell győzködnie sem, hisz az én érdeklődésemet is felkeltette a dolog, főként úgy, hogy tudom nem kellene érdekeljen mi is történt, és jobb lenne felhúzni a nyúl cipőt. Elkerekedett szemeim hamar másra váltanak és eltökéltebb formát öltenek, majd csak Arthurra nézve bólintok egyet határozottan, majd követem is. Nem tudom miért ütöm bele az orrom, és mért keresem a bajt, egyszer már megjártam vele néhány hónapja a suliban a Földalatti részlegen,m hogy annyira kíváncsi voltam, remélem most nem fogom. Valami miatt viszont nem aggódom. Tényleg! Miért is? Mert mutáns vagyok és nem tudnak ártani nekem, hiszen elméletileg a bőröm olyan kemény lehet mint a kő, szóval ha valami vandál tör-zúz, akkor én is azt fogom tenni vele. Nem tudom mire ez a nagy hősiesség, de valamiért felütötte a fejét bennem. Talán nem jó ötlet, de még is... A tömeggel szemben haladva nem egyszer vállalnak belém, vagy löknek meg. Persze csak a pánik miatt. Remélem Jubilee vagy Max nem ennyire vállalkozó szellemű, bár ahogy ismerem őket utánunk jönnek.
Vissza az elejére Go down
Kolosszus

Kolosszus


Hozzászólások száma : 152
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

A park keleti része - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 3 Icon_minitimeVas. Aug. 21, 2011 4:23 am

Logan nem vett észre, ennek örülök. Bár a szimata csalhatatlan, bízom benne, hogy a hideg valamennyire tompítja szaglását. Visszatérek az árus portékáihoz, és látszólag nagy érdeklődést keltek iránta. Majd leteszem, és egy másikat veszek szemügyre.
Hirtelen kiáltások hada töri meg a szent vásár halkságát, és rohanó emberek jönnek ki az egyik sátorból. Valami elől fejvesztve menekülnek, egyesek megpróbálják az útjukban felállított standokat átugrani, de nem igazán sikerül nekik. Az asztalok, és székek dominó módjára dőlnek fel a menekülőkkel együtt.
Ez Ő lesz. Elkezdek árral szemben futni, nem törődve a testemnek ütődő, majd arról lepattanó emberekkel. Mikor beérek, gyorsan felmérem a terepet, és tudatosul bennem a legszörnyűbb: elkéstem. Egy lány fekszik a földön, feltehetőleg Ő volt az, akit Victor kezelésbe vett. Mellette egy fiú, aki a sebeit próbálja ellátni, és éppen érkezik egy másik is. Talán ők lennének a következő áldozatok? Nem, amíg én itt vagyok.
- Victor!- Üvöltök rá egy óriásit, túlharsogva ezzel a kétségbe esett emberek hangzavarát.- Végre megtaláltalak!- Testem egy pillanat alatt felölti páncélozott formáját, és nekiszáguldok Victornak. Megpróbálom fellökni, és leszorítani a földre, hogy legalább az ártatlanok jó messzire kerüljenek ettől a két lábon járó gyilkostól.
Vissza az elejére Go down
Dean Newman
Játékos
Dean Newman


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.
Age : 34

A park keleti része - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 3 Icon_minitimeVas. Aug. 21, 2011 7:28 pm

A boltban rögtön a plüss részleghez megyünk, aminek nagyon örülök. Úgy tűnik, Erin is azt akar venni. Némán nézelődök és megakad a szemem egy nagyon aranyos mackón. Széles mosoly jelenik meg az arcomon, igen, ez kell, biztos siker. Erin is talált valamit, egy sárkányt. Sosem hallottam róla. Lehet, valami új mese, nem igazán követem figyelemmel a matinékat.
A békés vásárlásunkat sikolyok szakítják félbe. Megdermedek, mert nem tudom, mi lehet. Először az jut eszembe, hogy valaki lövöldözött, de azt biztosan meghallottuk volna, így valami másnak kell lennie. Eszembe jutnak a furcsa kinézetű társaim... ajaj, ez valószínűbb. Próbálok kinézni az ablakon, de semmit nem látok, csak a tömeget.
Erin és Gabriel is kiszáguld az embersokaságba. Elég ijesztő ez a fejetlenség, és szívesebben maradnék a boltban, de követem őket, jobban mondva Erint. Gabe-et esélyem sincs, nem vagyok olyan légtornász, mint ő.
Próbálom a lépést tartani Erinnel, de kissé leszakadok tőle, így ő előbb ér be a sátorba. Már csak pár lépés választ el onnan, mikor Erin kijön az egyik bebugyolált iskolatársunkkal. Az egyik osztálytársam az, azt hiszem, Craig-nek hívják, de a vezetékneve nem jut eszembe. Megpillantok egy szőke, nagy darab pasast és az egyik új lányt a földön véresen, akit Gabe próbál meg ellátni. Közben jön egy másik pasas is valami páncéllal. Mi a fene folyik itt? Teljesen elönt a pánik.
Erinék felé futok, majd kézen ragadom a lányt, úgy húzom mindkettőjüket magammal.
- Mi a fene történt? - kérdezem kétségbe esetten Craig-től.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

A park keleti része - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 3 Icon_minitimeHétf. Aug. 22, 2011 11:47 pm

2000. december 16.
17:06



Az ismeretlen mutáns egyre több érdeklődőt vonz magához, de még többet taszít. Ahogy a diákok lassan megérkeznek, szembesülnek a látottakkal, és azzal, hogy a pánikló tömeg egyre messzebbre és messzebbre kerül, ezzel magukra hagyva a fiatalokat és a támadót. Gabriel meglehetősen veszélyes lépésre szánja el magát és Liannahoz siet, rászorítva vérző sebére a textilt, de valóban nem sok sikerrel, hisz túl mély a seb, és túl erős a vérzés. Ide orvosi segítség kell... Erin a sokkos állapot határán szól oda a mutáns hatásköre alatt lévő két srácnak, akik szembesülhetnek a veszély egyre inkább fokozódó hangulatával. Andrew Gabriel és Lianna társaságába siet, majd felkapják a lányt, és menekíteni próbálják. Közben Craig is a menekülést pártolva Erinnel karöltve próbálják elhagyni a helyszínt. Abban a pillanatban ütközik bele a fiú karjában a lánnyal Deanbe aki szintén szembesülhet a szörnyű körülményekkel. De a rémült csoport talán reménytől ittasan láthat meg valakit. Egy újabb hatalmas, széles vállú férfi jelenik meg, aki lehet, hogy van olyan magas mint a támadó aki majd hogy nem egy csapással végzett az egyik társukkal. Kolosszus felölti fém páncélját amit mindenki láthat, és tudatosulhat a jelenlévőkben, hogy bizony egy újabb mutáns tűnt fel a színen, de úgy fest ő a jó fiú. Eközben már a vadállat neve is napvilágot lát. Victor...
Ezekben a percekben jelenik, meg a csoport másik fele, Kurt, Trant, Linda, Arthur, Max, Anthony és Jubilee képében, akik már láthatják amint Kolosszus hatalmas monstrumként rohanja le Victort. Kurt tekintete nem fedez fel a környéken sehol tanári jelenlétet, bár a még hömpölygő menekülő tömeg miatt nehéz is lenne. Egyenlőre csak a diáksereg és a két harcoló ismeretlen mutáns van jelen akiknek párviadalát láthatja mindenki.

A park keleti része - Page 3 Sabretoothintheredzone1

-Hát az acél óriás is megérkezett?

Kérdi vészjósló hangon Kardfogú Kolosszusra nézve, és őrültség csillan a szemében. Mikor rá támad a férfi, a nagymacska nem riad meg. Sőt, mi több, ő is rohanni kezd támadója irányába, figyelmen kívül hagyva a csapatnyi gyereket. Kettőjük teste egymásnak feszül, de Kolosszus testi ereje győzedelmeskedik, és fellöki Victort, aki az esését tompítva hátra bukfencezik, majd kilöki magát és újra talpra áll. Meglehetősen könnyedén, és atletikus mozgással. Karmait megcsillantja, és a Liannat cipelő Andrew, illetve Gabriel párosra támad a magasba ugorva, akár egy tigris, lecsapásra készülve. Látva a dolgot Jubilee lép akcióba, remélve a sikert. Előre ugrik...

A park keleti része - Page 3 84914108130jubileesuper

...és kezeit előre tartva színes szikrákat bocsát ki, amik egyenesen a nagytestű ragadozót veszik célba. Olyan az egész, mintha a tűzijáték fényei támadnák meg a mutánst.

-Neeeem!
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Maxwell Evans
Játékos
Maxwell Evans


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 25.

A park keleti része - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 1:53 am

Az árram szemben sodrodok egy darabig, noha azzal szokás, de nekünk itt van Jubilee aki nagyobb erővel bír mint az a bizonyos. Így mire végig gondolom mi történik már nincs időm elgondolkozni, hogy merre. Mert már ott állok a harc mezőn, ahol az iskolatársaim akarják lemészárolni. Történetesen egy farkasember jellegű fazon. ~ Vajon a farkasember is mutáns vagy a vámpírok és a hegyekben élő nagylábúak azok? ~ Rövid gondolatként suhan át az agyamon, de gyorsan vissza zökkenek, mikor a szükség hív. Mindenki fél és megjelenik egy robot alak is a farkassal birkozni. Én csak leblokkolok, a feleket nézem amíg egymást nyúzzák. Csak bámulok, amíg a farkas forma célpontot nem vált. Akkor megremeg a kezem, bele remegek a történések mivoltába. Tudatosul bennem, hogy itt minket le akarnak mészárolni, de egy pillanattal később az is, hogy van egy megmentőnk, akinek csak kell egy terep, hogy gond nélkül a földbe döngölje ezt a szőrmókot. Ahogy ez tudatosul bennem Jubileeért ugrok, mielőtt a támadónk tenné ezt és abban a pillanatban teleportálok is vele a menekülő társaim elé, de figyelek a járat bezárására magam mögött, hogy utána a csapat elé ma forma ne tudjon követni.
- Most távozunk, kövessetek! - Jelentem be ellenvetést nem tűrően és a csapat előtt ismét elportálok a lehető legmesszebbre innen és remélem, hogy a kapuba követnek a többiek, és így kollektíven eltakarodhatunk a benga állat előtt aki ki akarja ereszteni a belünket. Jubileet viszont ha nem szabadult el magammal vittem reflex szerűen.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Taylor
Hónap játékosa - augusztus
Gabriel Taylor


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 20.
Age : 38

A park keleti része - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 12:55 pm

*Bár az ország törvényei megtagadták tőle az alkoholt, Gabriel-nek mégiscsak sikerült átélnie egy filmszakadást, ugyanis a között, hogy bekúszott a sátorba, és Andrew megjelent mellette, igencsak hiányosak az emlékei. Iskolatársa felkapja a lányt, és a testbeszédéből arra következtet, hogy szeretné, ha ő is besegítene abban, hogy kimenekítsék innen Liana-t.*
~Nem hülyeség...~
*Lábainál fogva ragadja meg a sebesültet, és csak miután elindulnak vet egy pillantást a csatatérre, részben azért, mert a közelben mintha valaki egy keresztnevet ordított volna.*
~Mi a...~
*Az események nagyon gyorsan zajlanak, de azt még sikerül felfognia, hogy a gyáva oroszlánnak elgurult a gyógyszere, és most a bádogember próbál jó modort nevelni belé, mielőtt az még több embert sebesítene meg. Nagyon nem szeretné megvárni, amíg egy forgószél is felbukkan, ezért szaporábbra veszi lépteit.*
-Nem tudsz véletlenül repülni? Az most jól jönne...vagy egy teleport...
*Hirtelen Jubilee hangjára lesz figyelmes. Látja, amint a szörnyeteg feléjük száll, és hallja Max utasítását. Félve, hogy kardfog akkor is megölné őket, ha történetesen már csak a holtteste zuhanna rájuk, Erősen meglöki Andrew-t, és vele együtt Ann-t is, remélhetőleg eltalálva velük a portált, majd ha még van rá ideje, hatalmasat ugrik a levegőbe, hogy ő maga is eltűnjön a szörnyeteg útjából. Amennyiben még ezek után is eszméleténél(netán életben) van, hangosan odaszól kardfognak:*
-Hé, ide cicc cicc!
~Nekem annyi....és ez a maszk is kényelmetlen...~
Vissza az elejére Go down
http://eladokkonyve.freeblog.hu/
Andrew Pitt
Játékos
Andrew Pitt


Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

A park keleti része - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 3 Icon_minitimeSzer. Aug. 24, 2011 3:07 am

Gaberiellel közösen fogjuk Annt, és cipelük kifelé. Gabe a lábainál, én a hóna alá nyúlva fogom meg, és úgy totyogunk kifelé a hasadékon. Lianna elég nehéz, így nem olyan könnyű őt cipelni kifelé, főleg nem, hogy mind a ketten imbolygunk.
Nem látom a hátam mögött történő eseményeket. Csak azt látom, hogy egy hatalmas tag elindul a támadó elé, miközben teste páncélakakot ölt. Majd eltűnik a látómezőmből, és egy hatalmas nagy csattanást hallok. Ezek így akarják kicsinálni egymást? Majd azt hallom, hogy tüzijáték pattogására emlékeztető hangok törik meg az amúgyis terrorizáló hangokat. Nem tudok hátranézni eléggé, mert akkor elveszítem az egyensúlyomat, és elesünk. Ann-nak ez most nem tenne jót.
Max elénk áll, és nyit nekünk egy portált. Örülök neki, így Gabe eltudja vinni Ann-t, és segítséget tud neki hozni. A vérzése erős, úgyhogy nincs sok időnk. Már nyitnám a számat, hogy a fülsüketítő csatazajt átüvöltsem, amikor hirtelen Gabe elengedi Liannát, és engem megkerülve lök rajtam egy nagyot, egyenesen bele a teleportba.
Vissza az elejére Go down
Kolosszus

Kolosszus


Hozzászólások száma : 152
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

A park keleti része - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 3 Icon_minitimeSzer. Aug. 24, 2011 3:14 am

Kardfogban nem csalódtam. A nyers erőt használja gondolkozás helyett. Ő is nekem ront, de elfelejti, hogy milyen egy két lábon járó acélgolyónak csapódni. Nagy puffanással hátrabukfencezik, majd újra támadásba lendül. De ezúttal a társukon segíteni akaró fiatalokat támadja meg.
Már éppen ugranék megint, hogy megfékezzem ezt az állatot, amikor egy lány a társai elé ugrik, és fényeket lő ki rá. Ez szerintem édeskevés, de látom, hogy egy másik fiú is a magasba szökken, és megpróbálja heccelni, elvonni a figyelmét a többiekről. Talán bejön. Az összefogásban van a legnagyobb erő, talán ezt a fiatalok is tudják. Victor nem ismeri a csapatmunkát, ezért fogjuk legyőzni. Amíg a fiatal lány az arcába fújja a tüzijátékot, és megpróbálom oldalba kapni őt, és kilökni a ponyván, úgy, hogy kiszakadjon az.
Vissza az elejére Go down
Erin Newton
Hónap játékosa - július
Erin Newton


Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 22.

A park keleti része - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 3 Icon_minitimeSzer. Aug. 24, 2011 7:15 am

Még mindig csak bámulom Lianna testét, aki egyre jobban vérzik, és már kész pocsolyát termelt maga alá, hála annak az állatnak. De hirtelen azon kapom magamat, hogy az egyik fiú egyszerűen elcipel a helyszínről. Nem rossz ötlet, nekem úgysem lett volna rá lelki erőm, pedig néhány pillanattal ezelőtt még én szólítottam fel távozásra Craig-et.
Hátra sem merek nézni, így már nem látom a további fejleményeket, csak azt hallom, hogy valaki üvöltözik, akinek nem ismerem fel a hangját, és további rombolás zajait. Majd Max jelenik meg előttük, és ha minden igaz, akkor sikerül el teleportálnia minket amilyen messze csak lehet.
Ahogy átérünk a kapun, kibontakozok Craig karjaiból.
- Köszönöm! – mondom a megmentőimnek.
Alighanem örökké hálás leszek ezért a húzásukért. De ott maradtak még páran, vagy legalábbis oda fognak menni a többiek is, ha még nem tették volna.
- És a társaink? Hol van Gabriel?
Ő a legjobb haverom a suliból, nem akarom elsiratni.
Vissza az elejére Go down
Dean Newman
Játékos
Dean Newman


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.
Age : 34

A park keleti része - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 3 Icon_minitimeSzer. Aug. 24, 2011 11:34 pm

A két hústorony egymásnak feszül. Nem tudom, ki az a fémpali, de úgy tűnik, velünk van. Vagy persze csak simán ki akarja csinálni ezt a "Victort", utána jövünk csak mi a listáján. Akárhogy is, egész jól csinálja. A tanulók is becsatlakoznak a bunyóba, a leglátványosabb Jubillee. Legalábbis amennyit látok, mert csak néha-néha tekintek hátra, hogy lássam, hogy állnak az ellen az őrült ellen, vagy követ-e minket.
Az egyik osztálytársam - sajnos nem emlékszem a nevére - megáll előttünk és egy kapura hasonlító valamire mutat, hogy azon keresztül meneküljünk. Akármi is ez, úgy tűnik, menedéket nyújt, így átlendülünk rajta.
Abból kiérve egy kicsit megbotlok, de sikerül nem pofára esnem. Mikor már magabiztosan állok, körülnézek hogy mégis hol lyukadtunk ki, valamint ki van még itt rajtunk kívül. Eközben a képességemmel megpróbálom átpásztázni a környéket valamilyen állatot keresve, hátha akad olyan, amivel meg tudnánk védeni magunkat arra az esetre, ha az a szőke állat is átjönne ezen az ablakon, kapun, akárhogy is nevezik.
- Néhányan ott maradtak harcolni. Gabe-et utoljára úgy láttam, hogy egy lányon próbált segíteni.
Összeszorul a gyomrom, mert rossz érzésem támad, mintha mégis láttam volna. Próbálom felidézni, hogy hogy is láttam utoljára, de nem megy... Remélem nem lesz Gabe-nek semmi baja.
Vissza az elejére Go down
Anthony Carter
Játékos
Anthony Carter


Hozzászólások száma : 61
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 21.

A park keleti része - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 5:51 am

Uram Isten! El sem hiszem amit látok! Jubilee támadása sikerül, és ez a fém óriás lerohanja a vadállatot! Szerencsére senki nem sérült meg eddig, vagy... az a lány. A fenébe. Még is mi történik? Csak kapkodom a fejemet, és próbálok észhez térni, de cseppet sem megy könnyen. Nehéz felfogni ami körülöttem történik. Ki ez a fém szörnyeteg? És ami még inkább érdekel, ki az ellenségünk? Mért támadott ránk? A pillanatnyi stresszen próbálok urrá lenni, és azonnal a kő bőrömet aktiválni, majd miután a mutáns Jubileet kezdi fenyegetni, elé állok, és támadni készülnék. Csak nem képes átvágni a bőrömet... Vagy még is? Nem hiszem. Mielőtt még neki rohannék, megelőz a hasonló képességgel rendelkező alak, mint ami az én birtokomban is van, majd leteríti a vadállatot. Nem tudom miért gondolom, hogy ott a helyem, de azt hiszem segítenem kell!
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

A park keleti része - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 5:52 am

2000. december 16.
17:10



A támadó Victort áldozataitól csak néhány méter választja el, mikor Maxwell teleport kaput nyitva jelenik meg, és ezzel a menekülő utat játssza ki társai előtt. Andrew és Lianna azonnal átlépik, Gabriel segítségével, így ők biztonságba kerülnek, a sátortól távol, úgy 10 méterre, egy szomszédos bódénál. Így Max is megnyugodhat, hisz távol van az fenyegetéstől, és teleportációja is meglehetősen jól sikerül, hisz a kapu nem hozott magával váratlan, nem kívánatos személyt. Gabriel a magasba emelkedve szintén még idejében cselekszik, ezzel sérülés nélkül kerül ki Victor karmai közül. Az ügyes figyelemelterelés miatt Jubilee szikrái el is találják a nagymacskát, aki kissé meginog, de a felületi égési sebei szinte pár pillanat alatt mindenki szeme láttára gyógyul be. Feltüzelve, és ingerülten fordul a lány felé.

A park keleti része - Page 3 91566982

-Kibelezlek te fruska!

Még mielőtt a mutáns támadhatna, Kolosszus lép be a képbe, aki a ponyvát átszakítva ellenfelével a szabad térre érkezik egyenlőre a helyzet magaslatán, hiszen maga alá gyűrte a fenyegetést.
E közben Craig és Erin biztonságos terepre tévednek, Max, Andrew és a sérült Lianna társaságába. Tőlük kicsit távolabb Dean próbálja mutáns képességét használatba venni, és hála erőfeszítéseinek két pár galambbal tud kapcsolatba lépni, akik azonnal körözni kezdenek feje fölött. Tőle nem messze Anthony, és Repro páros, akik közül a szikla bőrt öltő fiú úgy dönt, hogy Kardfogú felé veszi az irányt, és Kolosszus segítségére siet. Jubilee eközben követi társát, és már látszik, hogy ismételten izzítja kezeit, amik ragyogni kezdenek különböző színekben pompázva. Úgy néz ki ismét támadni készül...
Majd a úgy néhány méterre a kis csapat tagja kiszúrhatják a tömeggel szemben hadakozó Logant és Ororo tanárnőt, akik poróbálnak eljutni a cseppet sem biztonságos helyszínre, hogy megvédjék a tanulókat. A tanárnő aggódva, és erőteljes hangon ordít.

-Meneküljetek! Bújjatok el!

Trant, Linda és Kurt a tanácsot megfogadva egy kisebb sátor mögé húzódnak.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Erin Newton
Hónap játékosa - július
Erin Newton


Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 22.

A park keleti része - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 7:37 am

- Én ajánlom Gabrielnek, hogy ne legyen baja.
Ironikus, milyen üres lett az egész vásár, mintha valaki szezonon kívül szeretne Karácsonyozni.
~ Hogy ilyenkor hol késlekednek a zsaruk, az rejtély, bezzeg ha fánkot osztogatnak, akkor elsőnek törnek utat. Na jó, ez csúnyán övön aluli volt tőlem, de ez van. ~
Lianna sebei elég vészesek, így közelről nézve még rémesebbek, mint távolról. Fikarcnyit sem értek a segítségnyújtáshoz, egyértelműen orvoshoz kell vinni. Meg jelen a színen a két tanárunk is, hál’ Istennek, végre. És csak halkan jegyzem meg, én tökéletesen pártolom az ötletet, hogy el kéne tűnni innen. A sebet bámulom mereven, kidülledt szemekkel és hebegve megkérdezem:
- É-ért valaki a sebekhez? Mert ha nem, akkor marhára igyekezünk kéne egy telefont keríteni vagy kórházba vinni. Van mo-mobilja valakinek?
Mikor legutóbb hasonló helyzetbe kerültem, magyarán irtó nagy balmába a hajótúrán, nem nagyon fogott az agyam, hogy mit is kéne csinálni, de talán most azért működik jobban, mert nem én vagyok közvetlen veszélyben.
- Teleportáljunk! Nem, rossz ötlet, még meglátnak! El kéne kötni egy kocsit. Ki tud vezetni?
Na, erre is sor került. Ilyen hagyta el a számat? El sem hiszem, de jobb nem jut eszembe a telefonon kívül, viszont mire ideérnek a mentősök, ez a lány elvérzik. Persze lehet, hogy most izgalmamban irtó nagy marhaságokat mondok, de nem lenne jó, ha még több szemtanúja lenne egy mutáns harcnak. A kórházhoz teleportálni persze gyorsabb lenne, de mi a garancia, hogy el tudunk addig menni és nem lát meg minket senki?
Vissza az elejére Go down
Gabriel Taylor
Hónap játékosa - augusztus
Gabriel Taylor


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 20.
Age : 38

A park keleti része - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 12:06 pm

~ÉLEK!!!~
*A megdöbbenés, és a hozzá társuló félelem az arcára van írva, ám ezt senki sem láthatja, hisz odalenn mindenki el van foglalva a második átkozott macskával, mellyel kénytelen volt összefutni iskolaéve alatt. Ezúttal azonban senki sem hiszi drogosnak, amiért látja a bestiát, legfeljebb mert nem lépett le, amíg még tehette volna.*
~Na jó, úgy tűnik elteleportáltak innen, szóval legalább ez sikerült. De vajon...~
*Megenged magának néhány másodpercet, hogy körbenézzen a bódé tetejéről, amin sikeresen landolt. A távolban meglátja társait, köztük Erin-t is, látszólag éppen, és egészségesen. Ez kimondhatatlan megnyugvással tölti őt.*
~Hála az égnek. Na persze, fölösleges aggódnom, ő tud vigyázni magára, nem keveri magát bajba mint....~
*Ezen gondolat hatására felméri helyzetét, és csalódottan tapasztalja, hogy még mindig zavaróan közel tartózkodik a csatatérhez.*
~...nem érdekes. ~
*Bár hetente hatszor jár önvédelem órára, most valahogy mégis kicsit tanácstalanul kémleli az eseményeket, mialatt azon morfondírozik, mit kéne tennie.*
~A bádogember jól nyomja, és itt jön Anthony, aki kék lett és ezért lefagyasztja...nem, az Bobby....Tony ilyenkor....sebezhetetlen! Ez az! A másik srác mellette pedig....gyakrabban kéne kimozdulnom a szobámból...fenébe....~
*Egy pillanatra megfordul a fejében, hogy oda kéne ugrania, hogy jól fejbe rúghassa ellenségüket, ám ekkor feldereng neki az a rajzfilmszerű jelenet, amikor hárman próbálnak megütni egy embert, ám az kiugrik közülük, és végül a barátok egymást ütik ki véletlenül.Eben a helyzetben ez nem volna vicces, így inkább a seggén marad, egyenlőre.*
~Ez egy vadállat, tűz kéne ellene....~
*Körbetekint, hátha árulnak valahol tömény piát a környéken, lehetőleg ingyen, és nagy palackokban.*
Vissza az elejére Go down
http://eladokkonyve.freeblog.hu/
Anthony Carter
Játékos
Anthony Carter


Hozzászólások száma : 61
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 21.

A park keleti része - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 8:00 pm

A szörnyeteget leterítik, de nem úgy fest a dolog, hogy könnyű dolga lenne az acél férfinek. Menetelésem közbe meghallom Ororo tanárnő figyelmeztetését, de eleresztem a fülem mellett. Nem fogok megfutamodni, de lehet hogy okos döntés lenne. Ennek ellenére úgy hiszem, hogy szükség lehet a segítségemre, majd mikor magam mögé sandítok kiszúrom Jubileet aki ismét szikrázni kezd. Hiába mondanám neki, hogy vonuljon el innen, lehet még én kapnám a támadást, amit a nagydarab mutánsnak tartogat. Szóval megpróbálok a két harcoló közelébe kerülni, majd Jubileere tekintek. Szemeim elárulják szavak nélkül is, hogy mit akarok. Csapat munkát. Igaz, a támadónk most a földön, de van egy olyan érzésem, hogy nem marad így sokáig. Épp ezért oda sietek, és a két fél közé harmadikként befurakodva ökölbe szorított kézzel a férfi arcát próbálom meg többször is eltalálni. Eléggé nagy erőt vagyok képes kifejteni, legalábbis magamhoz képest, hisz szikla kemény kezeim most nagy hasznot tesznek.
Vissza az elejére Go down
Dean Newman
Játékos
Dean Newman


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.
Age : 34

A park keleti része - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 3 Icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 7:20 pm

Ahogy érszrevettem, csak pár méterre teleportálódtunk el. Még mindig a vásárban vagyunk és halljuk a harcot. Sőt, még látjuk is, ha arra nézünk. Nagyon ijesztő... Azt hittem, ilyen szörnyek csak a filmekben vannak. Oké, láttam pár elég fura mutánst a suliban, de egyik sem volt ilyen erőszakos kinézetű, legalábbis nem emlékszem rá.
A képességemmel letapogatva a környéket találok négy galambot. Hát... valami húzósabban reménykedtem, de talán megteszi, ha esetleg ránk próbálna támadni. Ha másnak nem, figyelemelterelésnek. Egyelőre csak annyit utasítok nekik, hogy maradjanak a közelben és ne pottyintsanak le. Hülyén néznék úgy ki.
Meghallom Erint, amire összeszorul a gyomrom, de rögtön odafordulok. Meg kellene néznem a lány sebét... Nem vagyok annyira profi, hiszen leginkább elméletet tanultam eddig, még nagyon messze vagyok attól, hogy igazi orvos legyek, de talán tudok tenni valamit érte. Bár nem ez a legalkalmasabb hely, az tény... Sőt, valahogy hülyén jönne ki az egész, ha itt kezdenénk el vizsgálgatni.
- Próbáljuk meg biztonságos helyre vinni, ott megnézhetném a sebét. Persze csak óvatosan mozdítsuk. Viszont ha van valakinek mobilja, feltétlenül hívja a mentőket, hiszen nem vagyok orvos!
Fene gondolta, hogy kellene mobil... azt hiszem, venni kellene egyet. Talán azt kapok karácsonyra... már persze ha megérem. Monduk csak ideérnek hamarosan hívás nélkül is! Elvégre hatalmas a pánik, jönnie kell a zsaruknak is...! Bár ki tudja, mikor érnek ide... jaj... Remélem a két tanár le tudja rendezni ezt a fickót.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

A park keleti része - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 5:52 pm

2000. december 16.
17:15



Erin zaklatott kérdésére egyedül Dean részéről érkezik felelet, bár nehéz lenne megmondani, hogy azért, mert senki más nem járatos az elsősegély nyújtásban, vagy azért, mert a körülmények elvonják a figyelmet. Minden esetre Lianna egyre rosszabbul van, kezd halandzsázni, és érthetetlenül beszélni. Bizonyára szeretne valamit mondani, de a vérvesztesége eléggé súlyos, és ezt az is bizonyítja, hogy olyannyira sápadt már, akár a hó, amiben a vérnyomokat hagyta maga után. Kábán fekszik Craig karjaiban, és egyre inkább tudatosulhat mindenkiben nem csak Erinben, és Deanben hogy ellátás kell a lánynak, különben meghal. A mobil kérésére máris kezébe kerül egy Arthur zsebéből, amit a fiú készségesen átnyújt, ezzel Erin már is tárcsázhat is ha akar. Craig a kérésre egy árus stand mögé cipeli a lányt, ahol kissé védve vannak a harctól, ami tőlük nem messze zajlik, és valamelyest "nyugodtabb" környezetben vizsgálódhat az önkéntes orvos szerepét játszó Dean. Az kétségtelen, hogy Lianna hasfala átszakadt, belső szervei is sérültek, és a seb túl mély ahhoz, hogy akár egy gyors ellátástól bárki sikereket reméljen. A vér szinte ömlik a lányból, talán a legelső lépés az lenne, hogy elállítsák azt, mivel a korábban rá tett textil darab már teljesen átázott, és ezzel rátapadt a sérült testére ami cseppet sem jó.
Ez idő alatt Gabriel aki már szabadon mozoghat, hisz nincs a közelében Victor, nekiáll szeszes italt keresni. Úgy 10-15 métert kell csak megtennie, és egy a pálinkákat és különféle wihskeyket felsorakoztató bódéhoz ér, ami üresen áll, hisz a gyilkos mutáns feltűnése elkergetett mindenkit a környékről. Ennél fogva ingyen és gond nélkül hozzáférést kap a fiú a szeszes italokhoz, amikből több 10 liter pihen. Rajta áll mit tesz vele.

A diákcsapattól nem annyira messze még mindig tart a harc. Anthony közbe próbál lépni, és többszöri ütéssel reméli a sikert, de nem úgy történik minden, ahogy szeretné. Bár a mutáns elszenved két egymást követő sziklakemény csapást, de ez után valami olyan történik, ami még talán Kolosszust is meglepi. Victor ordítva és vérszemet kapva löki le magáról a férfit, majd elhajítja Tonyt egy pofonnal, ami karmaiban végződik, így a fiú jö néhány métert repül, és megfoganhat benne a gondolat, hogy vajon mire ment volna ha nincs a mutációja, és a védelme ilyen formája, ami tompította a támadást. Még kőkemény bőrén át is érezhette Kardfogú hatalmas erejét, bár csak némi zsibbadást érezhet szerencsére a fiú na meg a hóban fetrengés örömét (?) az esés következtében. A jelenetet látva Jubilee azonnal szikrákat kezd szórni a fenevad felé, ami ismét csak megtántorodik, de komolyabb hátráltató erőbe nem ütközik. Megnyalja fogait, majd vadállatként ront rá Kolosszusra, akit a földre terít, onnan Jubileere vetődik, akit szintén a talajra taszít testi erejével, ezzel komoly zúzódásokat szerezvén a lány, végül pedig lendületet véve tovább ugrik a férfi, és annak a standnak a tetejére érkezik ami mögött Arthur, Andrew, Craig, Maxwell, Erin, Dean és a sérült Lianna található.

-Megjött apuci, kis csibéim!

Mondja vérben forgó szemekkel, és a fiatalokban tudatosulhat hogy ismét nincsenek biztonságban és valószínűleg nem is lesznek, míg ez a vadmacska szerű mutáns talpon van. De még mielőtt bármi történhetne Logan és Ororo megérkezik, ám utóbbi belépője sokkalta hatásosabbnak bizonyulhat a vártnál. A környéken már csak a távolban láthatni embereket, talán ezért lépi meg a tanárnő azt a lépést, hogy teljes valójában felfedje mutáns kilétét, bár kétséget kizáróan a diákok testi épségének a védelme is közre játszik. A helyszínen tartózkodók mindegyike szembesülhet Ororo Munroe adottságával.

-Nem tudom ki vagy, de hatalmas hibát követtél el!

Mondja a nő, majd szikrázni kezd körülötte a levegő, az égen fekete felhők gyűlnek, és a magasba emelkedve hófehéren ragyogó szemekkel Ororo széttárja kezeit, és lehull róla a kabát, mi eddig testét rejtette és egy szokatlan ruhát láthat rajta mindenki, ami egyértelműen nem téli viselet és amit az iskolában is viselni szokott.

A park keleti része - Page 3 Ororomunroeearth616054


Ez idő alatt Kolosszus és Logan között kialakulhat egy rövid szemkontaktus, de az acélóriás láthatja a reakcióból, hogy régi ismerőse nem igen törődik vele. A kérdés az hogy miért? Tulajdonképpen még a felismerés szikráját sem láthatta Logan tekintetében, aki mind ezek után eléggé nyugodt cseppet sem zaklatott stílusban lép előre, miközben kollégája a természeti erőkkel demonstrálja erejét, majd csak szippant egy rövidet a levegőben, és kicsit morogva, de jól érthetően szólal meg mindenki számára.

-Jobb ha eltűntök innen kölykök. Ez nem gyerek műsor lesz.


A hozzászólást Cerebro összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 31, 2011 12:33 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Erin Newton
Hónap játékosa - július
Erin Newton


Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 22.

A park keleti része - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 8:57 pm

Lianna motyogó szájáról semmit nem tudok leolvasni, talán félrebeszél szegény lány. Milyen jó, csak most jött és máris ráfaragott. Remélem túléli. Kezembe nyom egy fiú egy telefont, amibe azonnal bepötyögöm a 911-es hívószámot. Kész szerencse, hogy ezt a számot mindenki ismeri a filmekből, így nekem sem kell kérdezősködnöm. Kicseng, és csakhamar felveszi a diszpécser.
- Halló! Azonnal kérek egy mentőt, vagy inkább kettőt a Central Park keleti részébe, a standokhoz. Oda jöjjenek, ahol csetepaté megy. Egy lány súlyosan megsérült a hasán, erősen vérzik. Azt hiszem belső sérülése is van.
Még tartom a telefont, a diszpécser valamit magyaráz, amiből én nem fogok fel sok mindent. Valami olyat mond, hogy azonnal mennek, várjuk meg őket. Bólogatok, eszembe sem jut, hogy ezt a vonal túl felén nem is látják.
- Oké. – nyögöm bele és leteszem.
Dean vállalja a seborvos szerepét, micsoda mák! De hogy senki ne érezze magát egy pillanatra se jobban, betoppan a hátsó színre Kardfog és állatias vigyorral (vagy az vicsor volt?) ránk morog és hozzánk szól. Én majdnem olyan sápadt leszek egy szemvillanás alatt, mint Lianna. Nem tudnám magam megvédeni, még jó, hogy a tanárok azért vannak itt. Az ofőm most kiélheti magát, meg is teszi, alighanem minden villámot kiad majd magából. Logant nem ismerem, de a külleme elég negatív, így bízom benne, hogy lesz olyan hatékony, mint Ororo tanárnő.
- Tűnjünk innen! – kiáltom és segítek megfogni Lianna-t a lábánál, hogy elcipeljük egy kevésbé zűrös helyre.
Vissza az elejére Go down
Kurt Wagner

Kurt Wagner


Hozzászólások száma : 135
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 28.
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

A park keleti része - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 10:19 pm

Kurt sokáig csak bámulta a műsort Trant és Linda társaságban, nem tudta mire vélni a háborgást a sátor felől. Miután viszont Viktor kiszabadult, és összecsaptak Kolosszussal egyből tudatosult benne, hogy baj van. A tanárnő érkezése valamelyest megnyugtatja a fiút, és utasítását mintha kötelező volna, úgy végzi el társaival karöltve.
Onnan figyeli az eseményeket, amik nem igazán alakulnak jól, úgy érzi cselekednie kell, mikor tőlük nem messze meglátja a sebesült Lianna-t amint iskolatársai próbálják őt életben tartani.
Tudja, hogy ő semmit nem tehet, nem orvos, vagy sebész ő, nem ért az elsősegély adáshoz sem, de mikor Viktor megjelenik az előttük lévő sátor tetején, támadásra készen, úgy érzi eljött az ő ideje.
- Maradjatok itt. Segítenem kell. - Közölte Lindával és Tranttel szívéből jövő szavakat, és bár nagyon félt, nem ülhetett ölbe tett kézzel, mikor a többiek Viktor félelmetes erejének, és a tanárnő haragjából adódó viharának, és villámainak voltak kitéve.
Ruházatát magán tartva próbál odateleportálni a sátor mögé, majd Lianna-át és Erin karját megragadva, odaszól a fiúknak.
- Verzeihung mein Freund (Bocsánat barátaim), a lányok az elsők. - Mondta, majd amilyen gyorsan csak tud elteleportál, egy jó messzire lévő helyre, ahol sem Viktor, sem Ororo képessége nem érheti el őket. Ha megbizonyosodott arról, hogy biztonságban vannak, visszamegy a többiekért, és őket is még idő előtt próbálja meg elhozni a veszélyes zónából.
Vissza az elejére Go down
Craig McAllister
Játékos
Craig McAllister


Hozzászólások száma : 46
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 05.
Age : 35
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

A park keleti része - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 10:37 pm

Pörögnek az események, így nekem is fel kell pörögnöm, vállamon rohanok Erinnel, mikor Max jelenik meg előttünk segítő kezet nyújtva. Nem tudom mire vélni a gondolatát, de mikor észreveszem, hogy más helyen kötöttünk ki, megnyugodom kissé, és leteszem Erint, gondolom nem volt valami kényelmes az utazás.
- Nagyon szívesen, jól vagy? - Kérdem tőle, amolyan formalitásképpen, hiszen biztos vagyok benne, hogy nincs jól. Ki lenne jól ebben a helyzetben, bár ahogy elnéztem a lányt, fizikálisan nem látok rajta sebeket.
Ekkor már a többiek is befutnak Liannaval, és mindenki próbál egy ötletet felvetni, főleg Erin a legnagyobb ész most a társaságban.
Óvatosan ölbe veszem a lányt, és Dean kérésére a bódé mögé sietek vele, azért vigyázva arra, hogy ne nagyon mozgassam szegényt, hiszen nincs mit szépíteni ezen, a halálán van.
A ruha amit rátekertek már teljesen átázott, így valami pótlást nézni kellene hozzá, ha szükséges levetem magamról védőöltözetem, mi a nap ellen véd, ami most elkerülhető tényező, hiszen este fele járhat az idő, és a téli időjárásnak köszönhetően ritkán süt a nap.
Ezen gondolatok járnak a fejemben, mikor lefejtem magamról a ruhát, a maszkot, és az alsó ruházatot magamon hagyva nyújtom át Deannek a ruhaanyagot.
- Erős anyag, a professzor és Dr. Hank készítették nekem, talán tudsz vele valamit kezdeni. - Mondom a fiúnak, de nem kell megijedni, hiszen egy atléta trikó azért még van rajtam.
Az is igaz viszont, hogy láthatóvá teszem vörös, néhol szarusodott, pikkelyesedett, de mégis izmos testem, igeeen, ezen legyen a hangsúly, izmos. Hátha nem a vörös, szarus bőrt veszik észre a lányok, hanem milyen izmos vagyok. Áááá, ne áltasd magad, a lényeg, hogy ne tűnjek fel a járókelőknek, de ha nincs szükség a fehér, erős anyaggal készített ruhára vissza is tekerem magamra.
Amint ezen gondolatok járnak a fejemben, megérkezik a vadállat, úgy néz ki valamiért a fiatalokra van rákattanva. Éppen már felállnék, és egy az egyben rontanék neki, ezzel védve társaimat, mikor megjelenik Ms. Ororo, persze nagy szerencsémre. Nem sokat tehettem volna a szörny ellen, de talán nekem lett volna a legnagyobb esélyem ellenálló bőrömmel. Mondjuk, hogy Dean-nek milyen képessége van, azt nem tudom. Lehet, hogy túlságosan hősködni akarok?
Ekkor jelenik meg a bódé mögött még egy furcsa, csuklyás fiú is, és úgy tűnik el akarja vinni a lányokat. Talán még egy teleportáló?
Vissza az elejére Go down
Gabriel Taylor
Hónap játékosa - augusztus
Gabriel Taylor


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 20.
Age : 38

A park keleti része - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 11:15 pm

-Vajon akkor is elkérik a személyim, ha verekedéshez lesz a cucc?-Teszi fel a kérdést, leginkább csak magának, hisz közel s távol nem lát senkit, még így a bódék tetején ugrálva sem. A távolban megpillantja azt az árust...pontosabban azt a portékát akit keres, és egy finom huppanással földet ér előtte.
~Pálinka! Ez kell nekem!
*Emlékeiben feldereng a lötty, melyet még valami bolond falusi rokona főzött otthon, és ami annyira "erős" volt, hogy meg lehetett gyújtani. Abban reménykedve, hogy ez is valami hasonló, lekap 6 üveget a polcról, majd azokkal a hóna alatt visszaugrál a csatatér felé. Ott azonban ellenségének csak hűlt helyét találja, meg néhány földön fekvő bajtársat.*
-Hova tűnt?!
*Kiáltja, a következő másodpercben azonban meghallja a többiek kiáltását, és Vihar szónoklatát a közeli bódéból.*
-Nem érdekes....
*A helyszín felé kezd ugrálni. Nem tudja, mi hasznát venné neki a két tanár, de igazán nem is gondolkodik a dolgon.*
~Talán még jól jön ez a cucc, ha Jubilee magéhoz tér....~
Vissza az elejére Go down
http://eladokkonyve.freeblog.hu/
Andrew Pitt
Játékos
Andrew Pitt


Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

A park keleti része - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 3 Icon_minitimeSzer. Aug. 31, 2011 7:26 pm

Teljes képszakadás. Úgy érzem magam, mint aki berúgott, csak forog körülöttem a világ. Talán most jött ki a sokkhatás, ami ebben a helyzetben nem megengedett. Győzzük le, Andrew, próbáld meg megerőltetni azt a csöpp eszed!
Egy teleportkapu nyílt előttünk, ahová Gabriel belökött. Ő ott maradt, én többedmagammal átjöttem. Most mi van? Egy stand mögött állunk, a vérző Ann-al, és az intézkedő többiekkel. Fantasztikus, mindenki próbálja megőrizni a hidegvérét. Erin telefonál, Craig levetkőzik, mondván, hogy az ő ruhájának anyaga nem ázik át. Förtelmes a bőre, de hát mi sem vagyunk különbek őnála.
A gyilkos Victor ránk talált. A fenébe, ezekszerint ránk pályázik valamiért. Affenébe, itt vagyunk egy sebesülttel, felügyelet nélkül, egy zsákutcában. Nem lesz ennek jó vége.
Hirtelen megjelenik egy sulibeli manó-féleség, és elteleportálja a lányokat. Egy szempillantás alatt köddé válnak. Ez jó, ennek örülök, legalább nekik nem esik bántódása. Jöhet a taktikázás. Mivel kezd sötétedni, a bőröm is kezd beleolvadni a sötétségbe. Ha ledobálnám a felsőmet, eltudnék bújni, de tuti, hogy megfagynék. Craignek viszont a bőre ellenálló a külső behatások ellen. Ha menekülnünk kell, Ő fusson hátul, ha őt kapja el, neki még nem lesz semmi bántódása. Addigra én is eltűnök a sötétségben, ha kell.
Hirtelen lehül a levegő, felhős lesz az ég, és a tél ellenére villámok cikáznak át az égen. Ororo megérkezett.
Vissza az elejére Go down
Kolosszus

Kolosszus


Hozzászólások száma : 152
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

A park keleti része - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 3 Icon_minitimeSzer. Aug. 31, 2011 7:49 pm

Victor, a gyáva, leteper a földre, és ahelyett, hogy velem törődne, védtelen gyerekeket támad. De miért? Talán az X-program keze van a dologban? Ilyen mélyre süllyedni csak egy valakik tudnak. Igen, ezt eludom képzelni. Miközben fekszem a földön, és a csata zajait hallom, egy másodpercre ezen gondolkodom. De nem tehetem sokáig. Gyorsan visszaváltozok emberré, hogy könnyebb legyen feltápászkodni.
Addigra már sehol nincs Victor. Hol lehet? A gyerekek! Követi őket, az orrán keresztül, és lemészárolja őket. Ezt nem engedhetem! Elindulok irányába. Nem nehéz, hiszen a talajon összetévszthetetlen nyomokat hagy maga után.
Logan észrevett, de a rá jellemző hűvösséget még most is megőrizte. Csepet sem érdekli a kialakult helyzet. A srácokat már felszólította távozásra. Talán a felette cikázó nőnek akar megfelelni?
- Logan, elkéne a segítség!- mondom, miközben újra magamra öltöm a páncélzatom. Így már biztonságosan ráronthatok Kardfogúra, ha megpillantom.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A park keleti része - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A park keleti része
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: New York város - Játék idő: 2000. December :: Manhattan :: Central Park-
Ugrás: