Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Gabriel Taylor

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Gabriel Taylor
Hónap játékosa - augusztus
Gabriel Taylor


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 20.
Age : 38

Gabriel Taylor Empty
TémanyitásTárgy: Gabriel Taylor   Gabriel Taylor Icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 2:57 pm

Születési név: Gabriel Taylor
Becenév/ álnév: szöcsKe
Faj: Mutáns
Nem: férfi
Születési hely, idő: 1985; New York/ Queens
Kor: 15
Családfa:
Gabriel Taylor (apa)
Marion Gabrielle Straczynski (anya)
Colin Taylor (öccs)
Vivien Taylor (húg)
Betegségei: Tériszony
Foglalkozás: Diák
Testmagasság: 162 cm
Testsúly: 52 Kg
Hajszín: szőke
Szemszín: zöld
Bőrszín: Programozó fehér


Előtörténet:

Hogy milyen érzés mutánsnak lenni? Volt már olyan álmod, melyből a saját izzadságodban fürödve riadtál fel, és a valóság csak hosszú percek után tudott megnyugtatni? Költői kérdés, még szép, hogy volt részed az emberi elme eme csodás ajándékának, csak mint mindannyiunknak, és abban is biztos vagyok, hogy az én külön bejáratú lidércnyomásom sem annyira egyedi, mint amennyire abban a kritikus néhány percben tűnik. Azért remélem nem haragszol, ha mégis elmesélem, csak a miheztartás végett. A dolog mesébe illően indul, sétálgatok egy virágos réten a családommal, süt a nap, repkednek a méhek egyik virágról a másikra, és úgy egyáltalán mindenki remekül elvan, ám ekkor a semmiből sötét felhők tűnnek fel az égen, teljesen eltakarva a napot, miközben sűrű esőcseppek hullanak alá az égből. Ekkortájt tűnik fel, hogy feltámadt a szél is, a közelben lévő zászlórudakhoz erősített lobogókat kishíján kettétépi olyan erős. hogy mit keresnek zászlórudak a rét közepén? Sajnos nincs időm kideríteni, ugyanis a szél ekkor felkap engem, és messze röpít talajtól. Miközben anyám rémülten ordít utánam, én kétségbeesetten próbálom elkapni a zászlórudat, de az sajnos olyan messze van tőlem, hogy annyi erővel akár a föld felé is nyújthatnám karom, akkor sem tudnám megakadályozni, hogy egyre messzebb sodródjak a magasba, távol a biztonságot jelentő földtől, egyenesen oda, ahonnan a mennydörgés születik. Hétköznapi nem igaz? Biztos vagyok benne, hogy csak ebben a városban ezrek álmodtak valami hasonlót, főleg azok, akiket hozzám hasonlóan tériszonnyal áldott meg a sors. Ugyanakkor erősen kétlem, hogy sokakkal fordult volna elő, hogy az egyik ilyen álma után a plafonon ébredt, mint én a múlt éjjel. Az evolúció szó szerint valóra váltotta a legrosszabb rémálmom, így érthető, hogy eleinte nem rajongtam a dologért, és ha nagyon őszinte akarok lenni, a mai napig csak egyetlen jó dolgot találtam abban, hogy eme különc bandához tartozhatom, ám erről majd később.

Egy nálam bölcsebb ember egyszer azt mondta nekem, hogy bár nem kis dolog az erő, mellyel a természet felvértezett minket mutánsokat, mégsem szabad engednünk, hogy ez legyen az, ami meghatározza az életünket, máskülönben az erőnk fog uralni minket, és nem fordítva. Szép gondolat, és becsszó, próbálom ehhez tartani magam, ám ha egészen őszinte akarok lenni, az életem az előtt, hogy felfedeztem magamban ezt a valamit csupán egy szóval lehet leírni pontosan: unalmas. Biztos mind ismertek olyan gyereket még általánosból, aki ahelyett hogy kint labdázna a többiekkel inkább a szobájában gubbaszt a számítógépe előtt, de még a testnevelés órán is inkább elrejtőzik egy sötét zugba, és az "Amerika Kapitány kalandjai" című képregényt olvassa. Ez a srác voltam én...illetve kár szépíteni, javarészt most is ez vagyok én, azzal a lényeges különbséggel, hogy többé már nem kell kell osztoznom a gépen az öcsémmel. Ó igen, az én drága jó masinám, és a még drágább internet számlám, melyet szerencsére Apám magához képest egészen könnyedén vett, bár némileg azért csalódnom kellett, ugyanis abban reménykedtem, hogy miután a fél nyarat egy kőműves mellett dolgozva töltöm, legalább lebarnulok egy kicsit...Hogy mesélek ezekről a dolgokról? A tesztlap szerint írnom kéne a családomról, de esküszöm, hogy életem első 14 évében az égvilágon semmi nem történt, ami ne volna jellemző egy 5 tagú családra. Gondolom sokan vannak itt, akik jobbnak látták nem beavatni az ősöket, legalább addig amíg nagyjából ki nem derítik, hogy pontosan mit is művel a testük újabban. Hála az égnek én sem tettem másként, és így megúsztam azt, hogy a "csodabogárságom"; és ezzel együtt önmagam okoljam a válásukért, amire mellesleg a legjobb időpontot választották...Utólag azért kicsit bűntudatom van, amiért nem tájékoztattam őket, ugyanis Magnustól kellett értesülniük a dologról. Ismét egészen jól fogadták a dolgot magukhoz képest, bár kicsit túlságosan gyorsan egyeztek bele abba, hogy az iskolába költözzek, annak ellenére, hogy busszal fél órányira lakom innen.

Hát ennyi volna az én életem. A végére pedig a válasz arra a kérdésre, hogy szerintem miért jó mutánsnak lenni. Talán az izgalomért? ugyan, ki vágyna arra. A lehetőségek, melyek csak és kizárólag nekünk adatnak meg? Nem hangzik rosszul, de lássuk be, az élet legalább annyi buktatót tartogat a számunkra, mint bárki másnak ezen a planétán. Mi hát az ok, amiért érdemes kívülállónak születni? Személyes megfigyelésem, hogy valamilyen oknál fogva minden mutáns hölgyemény kimondottan...khmm...vonzó.Hogy ennek mi az oka, azt nem tudhatom, de nem is ez a fontos, hanem, hogy így össze vagyunk zárva az ország legdögösebb lányaival, és mindannyiukkal van legalább egy közös témánk. És ez lett volna a "Mit jelent számomra mutánsnak lenni" című házidolgozatom, köszönöm a figyelmet.



Jellem: Ábrándozó típus, ki látszólag immúnis a való világ ártalmaira. Ugyanakkor szülei válása óta visszahúzódó félénk természetű ember, aki megpróbál mindenből viccet csinálni, és csak a legritkább esetben vesz bármit komolyan.

Szakképzettség: Minimális számítástechnikai ismeret, illetve sárga öv origamiban.

Képesség: A rá ható gravitációs erő manipulálása. Képes nehezebbé válni, ám mivel eddig nem találkozott olyan szituációval, ahol ez hasznos lehetne, ezért nem sűrűn él vele. Elméletben korlátlan mértékig képes feltornászni a bolygó hozzá való ragaszkodását, ám az egyértelmű egészségügyi kockázatoktól való félelmében még sosem próbált 2-3szor nehezebbé válni, mint természetes súlya. Ugyanakkor képes teljesen súlytalanná válni, és ilyenkor szó szerint csak a ruházata tartja a földön, melyre minden próbálkozása ellenére képtelen hatással lenni. Pehelysúlyú állapotában hatalmas ugrásokra képes, illetve szinte teljesen sima falakat is gond nélkül meg tud mászni, ám ezen képességeit a széltől való félelmében leginkább csak fedett térben kamatoztatja.

Felszerelés/ fegyverzet:

Példa hozzászólás:

*Az angol nyelv óra a szokott sebességével áll egy helyben, mialatt Gabriel, és majd minden osztálytársa azon gondolkodnak, hogy vajon mi a fenéért kell már majd egy évtizede iskolában tanulniuk az anyanyelvüket. Hogy valamivel elüsse az időt padtársával azon versenyeznek, hogy melyikük origami békája ugrik messzebb.*
-Ezt figyeld.
*Súgja oda Zeke-nek, majd egy jól begyakorolt mozdulattal átpattintja a békát a tolltartója fölött.*
-Nem rossz, de ezt úgysem tudod űberelni.
*És valóban, a fiú papírállatkája egy látványos ugrást követően maga mögött hagyja a hosszú padot, és a földön landol. Sajnos ez már nem kerülheti el a tanárnő figyelmét sem.*
-Gabriel!Ezekiel! Ide vele de azonnal!
*Ellentmondást nem tűrve kobozza el az origami békákat, majd egy megadó sóhaj keretében hajítja be azokat a többi 40 mellé, ami a tanári asztal fiókjában lapul.*
-Francba, most hajthatunk másikat..megint.
-Szerintem inkább hagyjuk, ezt a 10 percet már kibírjuk óra végéig.*Feleli suttogva Gabriel.*-Arról nem is beszélve, hogy a töri füzetem javarészt már csak a borítóból áll, inkább játszunk ötödölőt a matekfüzetben!


A hozzászólást szöcsKe összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 20, 2011 11:26 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://eladokkonyve.freeblog.hu/
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Gabriel Taylor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel Taylor   Gabriel Taylor Icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 6:36 pm

Üdvözöllek a fórumon! Az előtörténeted nem a megszokott módszer szerint íródott és annak ellenére, hogy lényegében kizárólag a mutációdról esik szó nem hiányolom a gyerekkor részletezését. Nekem tetszik, ahogy a képességed is. Kénytelen vagyok elfogadni téged és mellékelhetsz +1 pontot az irományod miatt. Még kérnék egy adatlapot majd!

(Talán a helyesírási hibák -kis és nagybetűk- illetve a szóközök hiánya néhol ami zavaró. Meg még annyi, hogy nincs Magneto, csak Magnus!)
Még annyit megjegyeznék, hogy az avatar képed felett engem zavar a "szöcsKe" megnevezés. Nem szeretnéd ha átírnám "Szöcske"-re, vagy valami másra? (ha ez megtörténik ezen a néven tudsz bejelentkezni a fórumra)

Mint iskola tanulója, kérlek vess egy pillantást erre. Továbbá az adatlapodon kérlek jegyezd fel osztályodat (1. osztály), mentorodat (Ororo Munroe) és a választott szakkört, ha a karaktered úgy véli kicsit okosodni akar Wink .
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Gabriel Taylor
Hónap játékosa - augusztus
Gabriel Taylor


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 20.
Age : 38

Gabriel Taylor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel Taylor   Gabriel Taylor Icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 11:28 pm

Örülök, hogy tettszett. Smile
Azok után, hogy megnéztem a többi karit, kicsit engem is zavar a megjelenítendő nevem. Át tudnád akkor írni karakterem teljes nevére(Gabriel Taylor)?

Köszi Smile
Vissza az elejére Go down
http://eladokkonyve.freeblog.hu/
Ajánlott tartalom





Gabriel Taylor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel Taylor   Gabriel Taylor Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gabriel Taylor
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gabriel Taylor
» Gabriel Taylor szobája
» Gabriel Taylor - Furcsa
» Gabriel Taylor & Erin Newton - Kellemetlen ismerettség
» Gabriel Morison

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Cerebro (adattár) :: Játékosok előtörténetei-
Ugrás: