Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Konyha és étkező

Go down 
+2
Sunbeam
Cerebro
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Heily Anderson
Nyali királylány
Heily Anderson


Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 04.

Konyha és étkező - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha és étkező   Konyha és étkező - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 11:05 pm

Lassan ballagtam le ismét az étkezőbe. Egy kicsit féltem, hogy netán megint összefutok Haspókkal, de úgy éreztem már az se lenne nagyon nagy gond. Gyorsan elvegyültem a tömegbe, majd nézelődni kezdtem, hogy mit is ehetnék. Mikor nagy nehezen eldöntöttem, hogy ismét ,megpróbálkozom a rántottával kértem egy adagot, majd asztal után néztem. Egy lányt pillantottam meg az egyiknél és az tűnt a legbarátságosabbnak. Még láttam egy egy érdekes tekintetet, ahogy rám szegeződnek a történtek után, de hát majd csak elfelejtik.
Lassú léptekkel közelítettem meg a lányt, majd mikor odaértem rámosolyogtam.
- Szia! Leülhetek?- Néztem rá kérdő tekintettel és reméltem, hogy nem zavarom.
Első pillantásra nagyon szimpatikus lánynak tűnt. ~ Heily engedd el magad... ~ Motyogtam magamban, majd tovább vártam, a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Marmorel
Játékos
Elizabeth Marmorel


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 04.

Konyha és étkező - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha és étkező   Konyha és étkező - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2011 5:57 am

Még mindig falatozok, amikor egy lány lép oda mellém búza-szőke hajkoronával. Azt kérdezi, leülhet-e. Legszívesebben azt mondanám, hogy nem, de helyette lenyelem még az utolsó falatot, majd kinyitom a számat.
- Parancsolj! - mondom kedvesen, de nem kezdek el társalogni. Bizonyára most jópofiznom kéne, és nevetgélnem, de erre képtelen vagyok. Inkább félénken eszek tovább. Jólesik az étel, de egyvalami most még jobban esne.
- Csinálok kakaót, te is kérsz? - mosolygok rá az idegen lányra, és felállok a helyemtől. Békésen odaballagok a hűtőhöz ismét, és kiveszem a tejet, aztán kikutatom a kakaót. Ha a lány addigra már felelt, akkor két bögrét veszek le a polcról, ellenben, ha nem kér, akkor értelemszerűen csak egyet. Aztán elkészítem az italt, vagy az italokat, mindent visszateszek a helyére, aztán ismét az asztalomhoz - illetve most már az asztalunkhoz ballagok. Leülök, és elkezdem szürcsölgetni az italt, miközben a félig megrágott kenyeremet bambulom.
Nem, nem vagyok az a társalgós típus.
Vissza az elejére Go down
Heily Anderson
Nyali királylány
Heily Anderson


Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 04.

Konyha és étkező - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha és étkező   Konyha és étkező - Page 3 Icon_minitimeVas. Aug. 21, 2011 9:38 am

Bájosan a lányra néztem, majd bólintottam.
- Igen, kérek.- Mondtam barátságosan. Míg elment és megcsinálta lassan elkezdtem enni a reggelimet. Mikor ismét helyet foglalt mellettem rápillantottam, lenyeltem a falatot s megszólaltam.
- Be se mutatkoztam még A nevem Heily Anderson.- Fordultam felé.
- Benned kit tisztelhetek?- Néztem rá kérdő pillantásokkal, és vártam, hogy válaszoljon. Közben bekaptam egy-egy falatott, mert isteni volt a rántotta, amit csináltak.
Izgatottan figyeltem a lány arcát. Nagyon szimpatikus volt és a kisugárzása erős.
- Ne haragudj, nem akartalak lerohanni..- Magyarázkodtam és lehajtottam a fejemet.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Marmorel
Játékos
Elizabeth Marmorel


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 04.

Konyha és étkező - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha és étkező   Konyha és étkező - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 9:44 pm

~ Heily Anderson. Hát üdvözletem. ~
- A nevem Liz - mondom kedvesen, de inkább falatozok tovább. Aztán egy idő után észbe kapok, és gyorsan lenyelem az éppen aktuális falatot. - Semmi gond. Nem zavar, hogy itt vagy.
Bizonyára észrevehette, hogy nem vagyok valami beszédes típus. Ez persze nem azt jelenti, hogy teljesen hideg vagyok vele szemben. Küldök egy-kettő meleg mosolyt felé, miközben továbbra is eszek. Aztán az étel végül elfogy.
Szürke szemeim a tányérról Heily-re emelem. Aztán pironkodva belekezdek a mondókámba:
- Ne haragudj, nem vagyok valami beszédes. Ezenkívül Te vagy itt az első olyan ember, aki rám is nézett a professzorokon kívül. Szóval ez eléggé kellemetlen nekem most így... Nem tudom, mit mondhatnék...
Mondandóm között egy-két helyen szünetet tartok, de végül sikerül összeraknom egy épkézláb monológot. Nem mintha alapvetően nem tudnék beszélni, hiszen a volt sulimban sokszor irányítottam eléggé határozottan a Boszorkány a függöny mögött nevezetű csoportot. Egyszerűen csak igaz, amit mondtam: ő volt az első, akivel az intézeten belül közvetlenül beszélnem kellett.
Végül kifújom a levegőt, hogy kissé megnyugtassam magam, és egy szégyenlős mosoly keretében várom, hogy átvegye tőlem a stafétabotot.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konyha és étkező - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha és étkező   Konyha és étkező - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Konyha és étkező
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: New York város - Játék idő: 2000. December :: Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye-
Ugrás: