Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Osztálytermek

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Osztálytermek Empty
TémanyitásTárgy: Osztálytermek   Osztálytermek Icon_minitimeSzomb. Ápr. 30, 2011 12:33 am

Az osztálytermek mindegyik jól felszerelt, tágas belsőtérrel bír, ahol kényelmesen elfér akár 20 diák is egyszerre. Rendkívűl otthonosan berendezett, kellemes légkörrel bíró helységek ezek, kicsit sem hasonlítanak az átlagos iskola szinvonalához. Hank, Ororo, Jaon, Xavier és Magnus osztályai egyaránt ugyan azon felszereltséggel bírnak, plusz az adott egyes tantárgyhoz való szükséges kiegészítők is megtalálhatóak a termekben.

Maxwell Evans magánkalandja - Egy unalmas nap


Osztálytermek 690059beast51

Henry McCoy tanárúr termében épp tanítás folyik, ahol Maxwell is ül. A tanár egy érdekfeszítőnek mondható, bár talán kissé unalmas előadást tart a mutációról, és annak formáiról egy kivetítő előtt, ahol különböző eddig ismert alanyokat mutat be. Sokak közülük nem a diákok mibenlétéhez hasonló mutánsok, hanem a csernobili események áldozatai, és fertőzöttei. Ezek összehasonlítását és közös eggyezéseit taglalja az előadó, aki próbálja a mutánsok eredetét kutatni és egy szakaszát a diákok elé tárni, hogy mivel is foglalkozik pontosan szabadidejében. Nem hivatalos tanóra ez, inkább nevezhető szakkörnek (?). Hogy Max mért döntött amellett, hogy végighallgatja a talán már kissé unalmas beszámolót, csak ő maga tudja. De itt van, és rajta kívül még kettő diák. Egyiküket látásból ismerheti, míg a másikat nem. A srácot Johnnak hívják, míg a lányt, kinek fél szeme le van takarva Callistonak szólította Hank tanárúr. Az előadás a végéhez ér, és elhangzik egy kérdés.

-Valakinek valami észrevétele, esetleg kérdése? -kérdi Hank.


A hozzászólást Cerebro összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 24, 2011 8:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Maxwell Evans
Játékos
Maxwell Evans


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 25.

Osztálytermek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek   Osztálytermek Icon_minitimeSzomb. Ápr. 30, 2011 12:52 am

Már vagy rég ülhetek egy helyben. Az ilyesmi sosem feküdt nekem annyira. De valamiért úgy gondoltam érdekes lehet a mutációról tartott előadás. Ha már egyszer iskolában vagyunk, ahol kényelmesek a padok és nyugodtan alhatok. Nem mintha most erről lenne szó. Bár a szemem alig van már nyitva hallgatom McCoy bá' szövegelését. Kicsit száraz anyag, jelzem is a hozzá állásom, azzal, hogy a fejem majdnem lecsúszik az öklömről ami bal felől támasztja alá az arcom felől a hülye fejem. De képben vagyok, ezt jelezvén az eddig elfekve heverő kezemmel elkezdek felhaladni a bal kezemen, a fejemig, hogy onnan mintha egy kis futkosó alak lenne el is rugaszkodjon, így kerülve a jelentkezés pozíciójába.
- Mr. McCoy! - Hangzik segély kiáltásként, mielőtt vissza zuhanna a kezem a padra. Megvárom míg a tanárút rám figyel.
- Van valami oka annak, hogy ki milyen deformáltságot kap a mutációja által? - Teszem fel a kérdést ami elkezdte fúrni az oldalam és épp összedolgozik a gyomromnál léket ütögető éhségnek.


A hozzászólást Maxwell Evans összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 01, 2011 1:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Osztálytermek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek   Osztálytermek Icon_minitimeSzomb. Ápr. 30, 2011 1:08 am

Max valószínűleg nem az egyetlen, aki kicsit unja az előadást, ugyan is a tőle nem messze ülő John szintén küszködik azzal, hogy nyitva tartsa a szemét, bár mind ezt nem olyan látványosan teszi, mint társa. Ellenben a félszemű lány túlzottan is figyel, és látszik rajta az érdeklődés maximális szinten. Amikor elhangzik Max szájából a kérdés, a tanárúr csak bólint, majd válaszol.

-Remek, Max! Jogos a kérdés! -ezzel kicsit járkálni kezd, és egy távirányító segítségével a kivetítőn egy újabb kép jelenik meg, ami több generáció DNS láncát ábrázolja. -Valamilyen szinten úgy feltételezem, hogy van oka. A képen látható ábrákon egy család DNS-lánca látható. Mint ahogy oka van annak, hogy mért barna a szemed, vagy a hajad, úgy oka lehet a mutáció ilyen, vagy olyan jellegű megnyilvánulásának. A szüleid felelősek azért, ahogy jelenleg kinézel. Az ő génjeit örökölted, és formáltak téged. Feltételezem, ha egy mutánsnak gyermeke születik, valószínűleg hasonló erők birtokába juthat mint szüleje. Ha ez nem is egészen pontosan történik, akkor is lehet összefüggés. Ám abban az esetben, ha a szülő, vagy a felmenők egyike sem rendelgezett a mutációt előidéző génnel, mind össze első generációról beszélünk, akkor nem megállapítható számomra az ok. Remek kérdés, Max úgy érzem most kicsit megfogott. -mondja kedélyesen Hank. -Még valami esetleg? -kérdez újra, hátha valakinek van még kérdése, ám ha nincs, akkor lassan összepakol.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Maxwell Evans
Játékos
Maxwell Evans


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 25.

Osztálytermek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek   Osztálytermek Icon_minitimeSzomb. Ápr. 30, 2011 2:41 am

McCoy bá' válaszát hallgatva kicsit elmeredek az osztály terem, akarom mondani előadó vagy minek a jobb felső sarkában. Azt hiszem egy pókot láttam ott mászni, keresem is serényen, amíg ő beszél. Bár hallgatom. Az érdekes résznél meg is rándul a fülem. Egy kis kaján kúszik az arcomra, mikor azt említi megfogtam. Közben Calliston akad meg a szemem úton a tanár felé. Elkezdek kicsit felé bambulni, véletlen sem bámulni, az üveges tekintet rettentő sokat mondó ebben az esetben. Közben szinte észre sem veszem, hogy Hank menni készül. Nem igazán vagyok képben az idővel, hogy mikor kéne vége lennie az órának hasonlók. Szinte fel sem veszem a kérdését, miközben elmerülök a gondolataimban a képességek öröklődéséről és feleszmélve ez összemosódik Callistoval. Valamiért a helyett, hogy megkérdezze, hogy hívjam valami más jut eszembe.
- Te mit tudsz, kislány? - Csúszik ki maximális őszinteséggel a kérdés, szemem sem rebben és eszembe se jut, hogy kicsinylően hathat rá a megfogalmazásom, hogy az illemről ne is beszéljünk esetünkben.


A hozzászólást Maxwell Evans összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 01, 2011 1:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Osztálytermek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek   Osztálytermek Icon_minitimeSzomb. Ápr. 30, 2011 10:58 pm

Míg a tanárúr elpakolja jegyzeteit, és mappáit, majd beteszi íróasztalába, lassan kikapcsolja a kivetítőt, és 3 diák felé intézi szavait. -Az előadásnak vége, köszönöm hogy meghallgattatok. -Majd lassan kisétál és a diákok magukra maradnak. Max kérdésére pedig John kicsit elmosolyodik. Inkább olyan kárörömnek mondható az amit tükröz az arca és úgy véli még maradnia kéne, mert az előadás még csak most fog kezdődni.

-Kislány? -kérdez vissza ingerülten Callisto. -Tudom, hogy ha még egyszer hozzám szólsz kiverem a fogaidat. - válaszol és füzetét becsukja, majd feláll, és menni készül. John ebben a pillanatban szólal meg. Úgy gondolja ez rövid műsor volt ahhoz, hogy igazán jót mulasson. -Micsoda? Honnan veszed hogy Morci a neve? -teszi fel a kérdést Maxwellnek eléggé hangosan. Callisto megáll a terem ajtaja előtt, és lassan megfordul...

Osztálytermek 585px-Callisto_(Earth-1610)

... arca semleges, de lassú léptei vészjóslóak.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Maxwell Evans
Játékos
Maxwell Evans


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 25.

Osztálytermek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek   Osztálytermek Icon_minitimeVas. Május 01, 2011 12:10 am

- További szépeket McCoy bá'! - Intek még búcsúzóul. Mikor kiér Johnra nézek. Épp feltenném a kérdést, hogy mitől ilyen vadalma, miután felkelek és egy nagyot szippantok a friss krétaporos levegőből, mikor a kérdésemre választ kapok. A vadvirág kibontakozik és jelzi a szándékát, hogy a fogsoromat bontogatná szabadidejében. A kis nyelvbotlásnak vélt valamijén csak elmosolyodok. De most csöndben maradok, nem érzem indokoltnak a további oktalan kötözködést. Felkapom a táskámat a hátamra, deszkát a kezembe. De akkor megszólal az a kis majom.
- Hát mivel nem mutatkozott be kénytelen voltam a modorából következtetni... - Jegyzem meg teljes természetességgel. Majd amíg feltehetőleg a lányra néz a bajkeverő én egy könnyed taslit küldök a tarkójára.
- Különben is morcos mackót mondtam, nem spórolj a betűkön ha engem idézel... - Kiosztom a büntetését, anélkül, hogy leleplezném. Közben megláthatjuk szemből is Callistot és egyre frappánsabbnak érzem rá a vadvirág elnevezést. Nem egy városi bombázó az már szent isten...
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Osztálytermek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek   Osztálytermek Icon_minitimeVas. Május 01, 2011 7:49 pm

John a taslit elviseli, de lerí arcáról, hogy nagyon nem volt ínyére a dolog, de nyugtatja az a tudat, hogy Callistoval egyre rózsásabb viszonyt kezd ápolni Max. A lány egészen közel megy kiszemeltjéhez, alig fél méter a vízválasztó kettejük között, és végigméri a "célpontot". Mind ezt inkább lekezelő módon teszi, majd mélyen a szemébe néz.

-Utálom a hozzád hasonló jópofa kis girnyókat, akik azt hiszik az élet csupa móka! Idegesítesz, és ha még egy rossz szót szólsz... ha bármit is mondasz, kitöretem veled az ablakot. Kerülj el engem. Messzire. -mondja, és John kissé lekókadva veszi tudomásul, hogy Callisto most toleránsabb, és megértőbb mint mondjuk tegnap, amikor véletlenül valaki megitta az üdítőjét. A lány hátat fordít és lassan távozik ha senki nem állítja meg. Előtte azonban vet még egy lekezelő pillantást Max felé, de Johnnak is kijut belőle a része.



Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Maxwell Evans
Játékos
Maxwell Evans


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 25.

Osztálytermek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek   Osztálytermek Icon_minitimeHétf. Május 02, 2011 12:59 am

Mosolyogva hallgatom végig Szemkötős C monológját. Hagyom, hogy meginduljon az ajtó felé, egy kicsit lehűljenek a kedélyek, majd mielőtt kilép az ajtón, úgy érzem a műsor nem állhat meg. Itt az idő, hogy beindítsam a következő kört.
- Nem vagyok az a vandál típus, mókuska. -Csillan meg a szemem csupa önbizalommal, eszembe se jut, hogy a második kört egy olyan suliban kértem egy ismeretlen csajtól, ahol mindenkinek valami különleges képessége van.~ Gong!~ Amint észre veszem, hogy felfigyel rám már ugrok is neki a pad egyik oldalának, hogy legyen lendületem.. miután teleportálva próbálok érkezni a terem ajtajába. Onnan meg kerekeken próbálom folytatni az utam az udvar felé. Kezemben a táskával, rajtam lobogó ing és rövid gatya kombóval.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Osztálytermek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek   Osztálytermek Icon_minitimeHétf. Május 02, 2011 1:12 am

Maxwell szavaira Callisto ugyan megáll, de nagy erőt vesz magán, hogy tovább haladjon és ne kelljen olyat tennie, amit megbánna. A fiú közben távozik, ezzel faképnél hagyva mind a két diákot. Ahogy Max kilép a teremből, csak arra lehet figyelmes, hogy Erik és Xavier egy feltűnően a mutáns jegyekkel büszkélkedő fiút visznek be az irodájukba. Talán ha szerencsés volt, még láthatta is az eddig nem túl közösségben mozgolódó Trantet. De ahogy tovább megy újabb különös dolgot pillanthat meg. Scott, akit valószínűleg többször látott, kezében cipelve épp az emeletre tart egy elég rossz állapotban lévő lánnyal, ami közben Hank tanárúr kíséri őket. Úgy tűnik egyre izgalmasabb az útja, míg kiér az udvarra,ahol a kosárpályán egy kisebb tömeget vél felfedezni ismerős és kevésbé ismerős arcokkal együtt, akiken itt-ott felfedezhető az aggódás jelei.


Folytatás: Iskola udvar, kert
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Trant Hardwin / Undor
Jegelt karakter
Trant Hardwin / Undor


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Osztálytermek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek   Osztálytermek Icon_minitimeCsüt. Május 05, 2011 10:12 pm

Előzmény: Linda Macenroy és Sarah Rushman szobája

Trant majdnem bejárja az egész iskolát, mire megtalálja a tanárát. Igaz nem rohant, de még így is eléggé kifárasztotta a dolog. Mielőtt belépne a terembe, kifújja magát. Sóhajt egy nagyot, hogy lassuljon a pulzusa, és visszaálljon a légzése is a normálisra, majd magabiztosan belép.
Ha nem venne észre a tanár, akkor illedelmesen megköszörüli a torkát, és csak utána lép oda a tanári asztalhoz.
- Jó napot tanár úr. Zzzzavarhatom egy kicsit? - Teszi fel a kérdést, ha igennel fele akkor folytatja, ha nemmel akkor elköszön és majd kerít másik időpontot a találkozóra. - Csak nézzzzni tudtam, hogy mit tett Lindával. Ön az orvossssa az isssskolának, és sssszeretnék legalább fele annyit tudni, mint maga. Ha nem lenne tanár úrnak megterhelő akkor elfogadna protezzzzsáltjának, assssszissssztensssssének, ssssegédjének? Nem is tudom mi a megfelelő sssszó rá. Tanulni akarok öntől. Tudom, hogy még el ssssem kezzzzdődött azzz év, de ha már tessssti erőm nincs, legalább a szellemivel tudjam kompenzálni. - A szemeiben remény csillan, és a hangjából még ha nem is teljesen emberi elszántság hangzik ki. Tudja mit akar, és azt hiszi ez lesz az életcélja. Másokon való segítés.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Osztálytermek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek   Osztálytermek Icon_minitimePént. Május 06, 2011 4:37 am

Hank kissé zavartan tér magához, és kellemetlenül mosolyog, hogy nem vette észre a vendéget. Trantre tud szánni időt, így bólint és csak figyelmesen hallgat. Kicsit zavarba jön mikor egy fajta mentorrá akarja avanzsálni őt a fiú. Eléggé "elpirul" a dolog hallatán, és pár pillanat kell mire feldolgozza a hallottakat.

-Nem is tudom... én? De hisz egyetlen momentum által nem ítélhetsz meg. Nem vagyok orvos és... -eléggé el-elakadva a szavakkal küszködik. -Nem szeretnék felelőtlen kijelentést tenni, de ígérem kerítünk alkalmat arra, hogy tanulj... és tudd, hogy a tudás hatalom. Nem kell erősnek lenned, mert az ész többet ér. Sose sajnáld, ha nem vagy elég izmos. -mondja mikor kicsit már maga mögött hagyta a zavarba ejtő helyzetet. Szemüvegét leveszi, és feláll a székéből, majd Trant elé lép. -Ha jársz az előadásaimra és a foglalkozásokra azzal bizonyítod elhivatottságodat. Látom az akaratot rajtad és nem csak meggondolatlan kijelentést teszel, akkor ígérem olyan világot mutatok neked, ami tele van titkokkal és rejtvényekkel. Egy olyan világot, amit a nagy Da Vinci is megirigyelne. Jól van ez így? -kérdi.


//Ezzel vége a kis magánkalandnak, és holnap kezdődik a korszak kaland.//


A hozzászólást Charles Xavier összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 06, 2011 5:40 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Trant Hardwin / Undor
Jegelt karakter
Trant Hardwin / Undor


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Osztálytermek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek   Osztálytermek Icon_minitimePént. Május 06, 2011 5:33 am

Kicsit szomorúan, de mégis rábólint a dologra. Tudja, hogy tanára csak jót akart, és nem akar már különbséget tenni vele. Talán jobb is így, nem fog kitűnni a többiektől. Tanul amennyit csak lehet, és végül, majd a nyomdokaiba lép tanárának.
- Igen tanár úr. Kösssszönöm tanár úr. Megtesssszek minden tőlem telhetőt. - Ezzel a fiú nagyot bólint, köszönetképpen az idejéért. Megfordul, és kisétál a teremből, de mielőtt még kiérne visszafordul a tanárához. - A megnyitón találkozzzzunk Dr. Mccoy. - Óvatosan becsukja maga mögött az ajtót, és az útját a szobája felé veszi. Eszébe jut még vár rá háromszáz élvezetet nyújtó oldal. Nincs az a pénz, amiért még egy napot váratná a könyvét.
A folyosón mindenkinek köszön, akivel csak szembe találkozik. Ez már az ő közössége, ő is tagja az iskolának. Talán sportolni nem tud, de meg fogja mutatni, mindenki fel fog rá nézni, ha elvégzi.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Osztálytermek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek   Osztálytermek Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Osztálytermek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: New York város - Játék idő: 2000. December :: Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye-
Ugrás: