Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A park keleti része

Go down 
+9
Andrew Pitt
Craig McAllister
Trant Hardwin / Undor
Gabriel Taylor
Dean Newman
Kurt Wagner
Erin Newton
Lianna Forbes
Cerebro
13 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

A park keleti része Empty
TémanyitásTárgy: A park keleti része   A park keleti része Icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 3:18 am

A park keleti része, ami magába öleli a legnagyobb területet, és a nagy szabadtér miatt többször tartanak itt különféle koncerteket, szórakoztató programokat, és más egyebeket. Többnyire mindig vannak itt emberek, akik kikapcsolódásra vágynak.

A park keleti része 47085516
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

A park keleti része Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része Icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 3:33 am

2000. december 16.
16:40


//Előzmény:Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye :: Közösségi szoba//


A hosszú út, végül meghozta gyümölcsét és a diáksereg a két felvigyázóval meg is érkezik a parkba. Egyből átérezhetik a Karácsony szépségét, hisz most a parkban rengeteg bódé lett felállítva, akár egy búcsú, ahol szinte minden megtalálható. Ajándéktárgyak, péksütemények, forralt bor, gesztenye illat terjeng a levegőben, és fénysorok világítják be a környéket. Az év ezen szakaszában igen korán sötétedik, így már a hold is fent van ezekben az órákban, ami még szebbé és varázslatosabbá teszi a helyet. Mindenfelé nyüzsögnek az emberek, rengeteg párt látni kézen fogva, és a legtöbben egy bizonyos pont köré összpontosulnak, még pedig a központi helyet képező Szent Fenyő köré, ami hatalmas, mint egy 20 méter magas óriási Német fenyő csodálatosan feldíszítve. Messziről is jól látni azt. Sok kisgyerek mutogat a fa irányába, és kérleli szülőjét, hogy menyjenek oda. Valóban, azt óriási karácsonyi úgynevezett szimbólumot, már a park végéből is látni. Ide érkezik meg a mutáns iskola kicsiny csapata is.

A park keleti része 012zh


-Hát itt lennénk!

Kezd bele Ororo tanárnő, miután maga köré gyűjti a csapatot.

-Nem vagyok az anyátok, nem szeretném a kezeteket fogni. Bízom bennetek, szóval pontosan 2 óra múlva itt találkozunk. Nem szeretném ha bárki is elkésne, mert ha nekem kell megkeresni, annak nem fog örülni.

Kicsit szigorral mondja, de ez talán csak természetes, majd pedig végre elenged egy mosolyt és útjára engedi a fiatalokat, akik arra indulhatnak meg, amerre csak akarnak. A temérdek bódé biztos hogy kecsegtet némi izgalommal számukra és valószínűleg mindenki megfogja találni a számára legkedvesebb dolgot. Hisz nem csak a vásárlókra gondoltak, de itt-ott még gyermek színház, Télapó ölébe ülés, és más egyebek is helyet kaptak. Tény, kicsit nagy a tömeg, de ez megszokott ilyenkor. Amint elindulnak a gyerekek szórakozni, Logan és Ororo is megindul körbe nézni, miközben beszélgetésbe elegyednek. Persze ha valaki akar velük tarthat, nem zárkóznak el ettől. Pontosabban Ororo nem, hisz Logan minden bizonnyal nem szimpatizálna plusz egy fővel. Jubilee azonnal a csapat közepébe veti magát, és nagy mosollyal, és kalandvággyal a szemébe össze dörzsöli kezeit.

-Na akkor vágjunk bele srácok!

Kiált fel, megragadva Anthony kezét, és találomra Gabrielt is kiszúrja magának, akiket kicsit megrántva akar rávenni arra, hogy vele tartsanak. Eközben Linda Trant és hörcsöge mellé csapódik a tőle megszokhatott szerénységben, majd végig néz a bebugyolált fiún és elmosolyodik.

-Egy kürtös kalács felmelegítene még jobban?

Kérdi kedvesen, amit meghívásnak szán a finomságra, majd Tim csak magányos farkasként indul el valamelyik irányba kissé talán rejtélyesen. Úgy fest nem vonzza a társaság, és ezt az ide úton is lehetett érezni rajta, mivel nem megszokott módon eléggé visszafogott volt, és keveset szólt.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Lianna Forbes
Jegelt karakter
Lianna Forbes


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 26.

A park keleti része Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része Icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 6:47 am

.: Az iskolában még :.

Megjönnek a többiek is, szép lassan mindenki odaér. Majd a semmiből elém lép egy srác, szőke hajjal és kék szemmel. Nem sokat teketóriázik, megszólít és felajánlja a segítségét.

- Szia, az én nevem Lianna Forbes, de szólíts csak Ann-nek. Téged, hogy szólíthatlak? Egyébként köszönöm a felajánlást, több, mint valószínű, hogy élni fogok vele. Főleg azért mert... -
fejezném be, mikor meglepetésemre pont az a barna hajú, barna szemű srác lép oda hozzám, akit a teremben is kiszúrtam már magamnak.

- Ó helló Tony, lehet, hogy megvárom, míg mindenki meg akar ismerni. Engem Liannának hívnak, de hívj Ann-nek. Ne haragudjatok, ha kicsit félénk lennék, vagy ilyesmi, de még csak egy hete érkeztem és nagyon fura ez nekem. Mint például a te kék bőröd. Megérinthetem majd egyszer? -
és már nyúlnék is félénken oda, mikor a két fiú között megjelenik egy harmadik. Ekkor a számhoz kapom a kezemet, hogy ne sikítsak fel nagyon. Ez félig meddig sikerül is, közben pedig próbálom összeszedni magam.

- Úristen, ilyet ha lehet ritkán csinálj Max, Ann vagyok... - már nem is törődöm a rendes nevemmel, majd később megtudja. Közben megpróbálok megnyugodni, mivel a falfehértől az izzó vörösig játszik az arcszínem... jó lenne egy normálisabba hozni. Aztán megnyugszom, és rájövök, hogy ennél itt még biztosan vannak furább dolgok is.

- Egyébként köszi a bókot, bár úgy gondolom a fiúk nem élvezték annyira. - mondom Maxnek és vigyorogva vállat vonok. Igazat adok neki magamban, de egyáltalán nem bánom.
~Remek kis társaság lesz ez remélem. Kedvesek, még sosem kedveskedtek nekem ennyien, mindig csak Jess volt a favorit! Háhá, ha elmesélem majd neki, megpukkad az irigységtől.~ nevetgélek magamban, és ez a mosoly megjelenik a dércsípte pofimon is.

- Tudjátok, a sok meglepetés után úgy érzem, hogy tetszeni fog a hely. Induljunk, hiszen a tanár úr és a tanárnő már szólt is. -
kacsintok a fiúkra és elindulok Ororo tanárnő nyomában. Az utazást tömegközlekedéssel ejtjük meg.



.: A Central Parkban :.

- Ez valami csodaszép! -
ámulok el, és nézem az embertömeget, ahogy a nagy fenyő körül hömpölyög, mintha valami óriási élő folyó lenne. Mindenféle szag és színkavalkád egyesül a fehér "liszttel" takart tájon, amit megannyi színes konfetti színez be. Odafigyelek, ahogy Ororo tanárnő két órányi időt engedélyez nekünk, majd szétnézek, hogy kik vannak körülöttem.

- Nos, ki csavarogna az új lánnyal?
- kérdezem vidáman. Elkápráztat az egész és vennem kell valami szépet Jessnek is! Kihagyhatatlan... bár sok pénzem nincs, de talán elég lesz. Körbenézek, van-e jelentkező a felhívásomra. Lázba jövök, nagyon bejön eddig az egész iskola és a felfogásuk. A sajátomban, most biztos nem lehetne elkóricálni. Pláne nem fiúkkal...

~Szuper! Jess, ha látnád? Örülök, hogy mutáns vagyok, vagy mi! Juhéj!~ gondolom, majd ki is mondom.

- Juhéj, előre pajtikáim! - madarat lehetne velem fogatni.


A hozzászólást Lianna Forbes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 03, 2011 7:08 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Erin Newton
Hónap játékosa - július
Erin Newton


Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 22.

A park keleti része Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része Icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 9:08 am

- Hehe! Köszi. Hallottad volna Gabrielét, az övé nagyobbat ütött, csak halk volt. – bököm oldalba barátian az említett fiút. – Az én nevem meg Erin Newton. Te biztos Mr. Lensherr osztályába jársz. – itt egy kicsit halkabbra veszem a hangom – Piszok mázlista. Tudod engem ő látogatott meg, mielőtt ide jöttem volna.
Bizony, sose titkoltam egy gyerek elől sem, hogy Mr. Lensherr iránt szorosabb kötődést érzek, mint az osztályfőnökömhöz, talán azért, mert benne amolyan megmenőt látok, aki kiszabadított a bizonytalanságból.
- Egy hete? Ejha, már annyian vagyunk, hogy észre sem veszek valakit, aki egy hete itt van? Mondjuk, én nem járok semmilyen szakkörre, szóval lehet azért nem tűntél fel.
~ Pedig mindig jó megfigyelőnek tartottam magam. Lehet a srác láthatatlan. Ki tudja. ~
Az egy órás utazást kicsit soknak érzem, de legalább van idő beszélgetni. Viccelődök a fiúkkal, ugratom Gabrielt, kérdezősködök Deantől. Én elmesélem, hogy Angliából jöttem, tetszik a suli, és mennyire szokatlan számomra ez a sok hó, és ez lesz az első karácsonyom itt, valamint, hogy nem fogok haza menni az ünnepek során, de azért már nem bánkódok miatta, mert ez a kiruccanás felvidít. Hozzá teszem, hogy a kori pályát biztosan meglátogatom szabad foglalkozás alatt, mert ez a kedvenc sportom téli verziója. Képességemről egy szót sem szólok, mert túlságosan zsúfoltnak érzem a járműveket és utcákat ahhoz, hogy ilyen dolgokról csevegjek.
Mire befutunk a parkba, szinte minden lényeges dolgot elárultam magamról, szegény srác biztosan lezsibbadt tőlem. Kicsit félszegnek érzem, ezért vissza fogok a lelkesedésemből. Egészen addig, amíg meg nem látom a karácsonyfát. Örömömben belemarkolok Gabriel karjába és felkiáltok:
- Hű, de szép fa! Szerintetek is?
Mielőtt túlságosan belelovalnám magam a dologba, magamra erőltetem a figyelmes diák szerepét és Ororo tanárnő intéseit magamévá teszem. Két órát nem tartok soknak, most pénzfeldobással kell döntenem arról, hogy krizok, vagy vásárlok. Valószínűleg inkább vásárolnom kell, mert valamit illene vennem az itteni barátaimnak és a tanároknak is. Még jó, hogy nincsenek sokan, mert fogalmam sincs, mi lenne megfelelő.
Jubelee nem hazudtolja meg magát és elhappolja mellőlem Gabrielt, belőlem meg kiütközik az angol vér, és bedobom az ötletet:
- Ki kér forralt bort? Én állom.
Vissza az elejére Go down
Kurt Wagner

Kurt Wagner


Hozzászólások száma : 135
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 28.
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

A park keleti része Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része Icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 10:34 pm


Iskola területe

A menet lassan indul, hiszen még meg kell várni mindenkit, kik visszarohantak melegebb öltözékért, vagy éppen pénzért, mit a vásárban elkölthetnek. Kurt-nek ebben a tekintetben könnyű dolga van, hiszen nem rendelkezik egy vassal sem, mikor Xavier professzor elhozta őt, nem volt ideje pénzét eltenni, nevelőanyja pedig már eltűnt, mielőtt tisztázhatta volna magát. Viszont nem szomorkodik pénztelensége miatt, hiszen a látványosságért nem kell fizetnie...a legszebb dolgot ingyen vannak.
Reméli, hogy a diákok kíváncsiskodó, és megvető tekintetei kerülik ők, szeretne barátkozni, ő lenne a legboldogabb srác, ha mindenkivel jóban lenne, de nem tudja mit reagálnának külsejére. Magabiztosan, és bizakodva érkezett az Iskolába, de első napján a diáksereg furán bámult rá, kivéve Jesse-t, ki szinte egyből barátjaként tekintett rá.
Mióta itt van alig mer kimozdulni lakhelyéről, néha szobatársa unszolására látogatta meg az udvart, és a kötelező órákra járt be csupán. A közösségi szobát most látta először, hiszen tudta, hogy a legtöbb diák itt tölti szabadidejét, Tyronnal és bandájával az élen, kik nem egyszer gúnyolták ki őt kinézete miatt.

Magányos sétálgatásából a zöld fiú zökkentette ki, kinek a vállán a beszélő hörcsög tartózkodott. Furcsa párosnak tartja őket, bár nem küllemük miatt, hanem alapjáratban érdekes a megjelenésük így együtt.

- Öhm...Hallo! - Köszönt németül, mi az egyszerű "Jó Napot-ot" takarta nála. Kesztyűjét levette, és remélte, hogy kezének külleme nem riasztja vissza Trant-et a kéz fogástól, megrázásától.

A park keleti része 4942769289_5b20c28281

- A nevem Kurt Wagner, de a Cirkuszban csak a hihetetlen Árnyékként ismernek. - Mesélte mosolyogva, mikor hirtelen zavarba jött. Elégedett, büszke vigyora lehervadt, és megadóan ennyit mondott.
- Hívj csak Kurt-nek. - Mondta végül, mikor egy új diák csatlakozott hozzájuk, elég rendhagyó módon üdvözölve őket. A fiú ijedtében már majdnem elteleportált, de erőt vett magán, és úgy döntött mosolyt erőltet arcára, és Trant-hez hasonlóan Andrew-t is üdvözli.
- Üdvözletem. A nevem Kurt. - Mosolygott rá a fiúra, ki ekkor megláthatta szemfogait, és sárga színben derengő földöntúli szemeit. Nem tőrödött sokat a két furcsa küllemű fiúval, hiszen tovább is állt, és egy hozzájuk képest szemmel láthatóan csinosabb lánnyal foglalkozott inkább. Hatalmas sóhajjal nyugtázta a történteket, s az út további részében szótlanul nézett maga elé, csak ha Trant kérdezte, akkor szólt csupán.


Vásáron

Mikor odaértek a várva várt Parkba, elképedve tekintett körbe a nyüzsgő területen. Igazából a hely varázsa ragadta magával, a díszek, a kivilágított Vásár, és maga a karácsonyfa mi úgy vonzotta őt, mint mágnes a fémet. Elégedett mosollyal jelezte, ez egy kellemes este lesz, és Ms. Monroe teljes két órahosszán keresztül engedi neki, hogy "randalírozzon" a Parkban, persze feltűnés nélkül, csupán a jól érzés határáig.
- Bildschön! (Gyönyörű!) Van egy olyan érzésem, hogy ez az este jól fog telni. - Mondta a fiú Tranthez fordulva.
Vissza az elejére Go down
Dean Newman
Játékos
Dean Newman


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.
Age : 34

A park keleti része Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része Icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 3:03 am

Odacsapódik hozzánk még egy srác is, Gabrielnek hívják. Míg kezet rázunk, a lány is bemutatkozik. Figyelmesen hallgatom Erin minden szavát. Úgy tűnik, nincs annyira oda Ororo-ért, mint én, de ez csak természetes. Az lenne a fura, ha nem így lenne!
- Igen, ő az ofőm. De engem Mr. Xavier látogatott meg annó. Én Miss Munroe-t is nagyon kedvelem – mondom mosolyogva. – Szakkörre is járok, az Alkalmazott élettudományokra. Tetszik is…
Ekkor jövök rá, hogy kissé úgy beszélek, mint egy stréber, vagy nyalizó. Sajnos ez van, ha új környezetbe kerülök, nem igazán tudok rögtön feloldódni. Megijedek, hogy a végén ott hagynak, de szerencsére ez nem következik be. Az utat beszélgetéssel töltjük, csomó dolgot megtudok Erinről. Nagyon aranyos lány. Én is mesélek magamról, L.A.-ről, a barátaimról, valamint a macskámról, Bobról is, akit az iskolába is elhoztam. Kíváncsi vagyok, mit szólnak majd hozzá a beszélgetőtársaim, remélem, nem idegenkednek majd ettől. A képességeinkről nem beszélünk: én nem azért, mert nem érdekel az övé, vagy titkolnám az enyémet, csak nem hiszem, hogy a tömegközlekedésen kellene megvitatni a dolgot.
Végül megérkezünk a vásárra is. Erin kérdésére egy mosollyal és egy „igen”-nel felelek. Azt hiszem, még mindig nem oldódtam fel kellőképpen. Kell még pár óra, de inkább még pár ilyen alkalom a társaságukban. Mindenki ujjong, hogy kapunk 2 óra felügyelet mentességet. Van idő kitombolni magunkat meg beszerezni a szajrét is. Jubillee (őt már az első két napban megjegyeztem, elég feltűnő jelenség) elkapja Gabrielt, amire úgy látom, Erin kissé nehezményez. Vajon van kettőjük közt valami…? Bár lehet, hogy csak beleképzelem.
A meghívás tárgya annyira nem vonz. Forralt bort sosem ittam, de a borból kiindulva… Mindegy, nem akarom, hogy emiatt maradjak egyedül.
- Én benne vagyok, de én fizetem az enyémet, ha nem baj – mondom mosolyogva.
Nem megbántani akarom azzal, hogy nem fogadom el a gesztusát, de alig egy órája ismerem csak. Ilyen rövid ismeretség után meg nem akarom meghívatni magamat, kissé kellemetlen lenne.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Taylor
Hónap játékosa - augusztus
Gabriel Taylor


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 20.
Age : 38

A park keleti része Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része Icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 2:41 pm

*Miközben a park felé buszoznak, van idejük kicsit elbeszélgetni az új sráccal. Gabriel szimpatikusnak találja, igaz ebben sokat segít az, hogy sokakkal ellentétben Dean nem támad rá ismeretségük első percében. A buszozás alatt ő sem hozza szóba képességét, bár ő leginkább azért, mert akit érdekelt, az láthatta az iskolában.*
~Vajon mire lehet képes? Lehet ő is telepata? Hé Dean, ha hallod amit gondolok, csak bólints!~
*És ezt leszámítva nem is gondolt a témára. A parkba érve, sokakhoz hasonlóan az ő szeme is a karácsonyfára szegeződik. Helybéliként ő természetesen nem most jár itt először, de egy ekkora karácsonyfa akkor sem semmi látvány, ha az ember minden évben látja.*
~Vajon kijöttek idén is?
*Ekkor Erin karol belé, amit a legkevésbé sem bánna, sőt...a következő pillanatban viszont Jubilee is lecsap rá, ami az első pillanatban valósággal sokkolja őt, ám amint ebből magához tér, szelíden hárítja a "meghívást".*
~De népszerű lettem hirtelen. Csak tudnám miért.~
*Egy sejtelmes vigyort azért még útnak indít Anthony felé.*
~Sok szerencsét haver...én itt csak útban lennék, és egyébként is...~
-..forralt bor? Benne vagyok!
~Vásárolnom úgysem kell, az internetnek hála, már mindenki cuccát megvettem.~
-Bedobunk mellé egy hot dog-ot is? Azt én állom...vagy ha azt nem találunk jó lesz a gesztenye is.
~Nem találni Hot dog-os bódét New York-ban? Na az szép mutatvány lenne.~
*Dean reakciójához nem szól semmit. Valahol érthetőnek tartja a dolgot, főleg mert még emlékszik rá, milyen....nos ijesztő volt az első hét ebben a különleges gimiben.*
Vissza az elejére Go down
http://eladokkonyve.freeblog.hu/
Trant Hardwin / Undor
Jegelt karakter
Trant Hardwin / Undor


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

A park keleti része Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része Icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 9:39 pm

Szerencsére Kurt, nem annyira elzárkózó, mint ahogy a ruházatából látszana. Igaz Trant is ugyanúgy öltözködik, de hát van is miért mindkettejüknek. A testi "fogyatékosságukkal" nem is törődik a két fiú. Az úton Trant megpróbál Árnyák mellett menni, és csevegni. Nem egy nagy társalgó, de a barátkozás alapkövét, azért leteszik. A téma nem is fontos, csak hogy ne csendben menjenek. Azt az ilyen alakkal megáldott emberek túl sokat is hallanak. Főleg, mikor a legnagyobb csendben meghallják mögöttük lévő sugdolózást.
Szóval a nem túl rövidke gyalogúton Trant és Kurt szépen csendbe beszélgetnek, de azért a legférfiasabb dolgokról, amiről csak férfi ember tudhat. Közben Szotyi megunva a vállon való halálra fagyást a fiú kapucnija alá bújik, és úgy hallgatja az értelmetlen locsogást. Végül, mikor megérkeznek, úgy érzi magát a New Orleans-i fiú, mint egy álomban. A fa a hó, és a nyüzsgés. A déli államban, ilyen nincs.

Az egyik ámulatból a másikba esik, a környezettel nem tud betelni. Az illatok akár a faltörőkos, úgy törnek utat a szaglószervében. Mélyet lélegzik, és nem a város szokványos bűzét érzi, hanem a karácsony illatát. A sült, főtt finomságok tömkelegét, és a boldog embereket. Legalábbis annak mutatják magukat. Nem csak néhányan, hanem mindenki mosolyog, ez az igazi karácsonyi szellem. Végül már éppen mondani akarna valamit Kurt-nak, mikor Linda jön oda hozzá. A kérdésén kicsit meglepődik, nem is kicsit, még az álla is leesik, sőt a nyelve sem marad meg a szájában. Csak int egyet Kurt-nak, és tudja, hogy akár a pokolba is követné a lányt.
- Persze természetesen. Csak tudod én nem vagyok oda az ilyen magyar édes dolgokért. Mi lenne ha egy kis sült gesztenyét ennénk. Az elterjedtebb országunkban, és úgyis tradicionális téli étel. - Trant végre kettesben lehet a lánnyal, aki szinte megmentette az életét. Igaz a légszomjba nem halt volna bele, de ezt a lány nem tudhatta. Önmagát feláldozva is segített volna neki. Arcán széles mosoly, és nem törődik azzal, hogy Szotyi a nyakában kezd éppen megőrülni.

A kis emlős, majd megőrül gazdája értelmetlen cselekedeteitől. Tudja hogy tennie kell valamit, mielőtt még szétszéledne a banda, és elmulasztana egy jó esélyt arra. Arra hogy a tervei első lépését megtegye, ezeknek a kis mutkóknak a segítségével. Végre sikerül kikászálódnia a kapucni alól, és mielőtt még távol mennének a mutáns iskola tanulói elkezd ordítani.
- Hé Xaiver-esek mit szólnátok a közös bandázáshoz?! Ne széledjünk itt széjjel, mint az ismeretlenek, együtt nagyobb bulit tudunk csapni, higyjetek Szotyinak, én már csak tudja! - Ordítja Szotyi, ahogy kicsi torkán csak kifér. Bárki nézné, és nem ismerné az emlős képességeit, azt hihetné, hogy Undor kiabált társainak, és nem a hörcsög. Így csak mutánsiskola lakói azok, akik beazonosíthatják a név alapján. Reméli, hogy a diákoknak megjön az eszük, és együtt maradnak. Nem törődik Trant rosszalló mormogásával, hogy már megint keresztbe tett a házi kedvence neki. Meg hogy bárcsak ne találta volna meg a medence mellet, más szenvedhetne vele. Ezzel nem törődik a hörcsög, tudja, hogy soha nem fogja félretenni a kettők közötti kapcsot, még ha azt maga Szotyi plántálta a diák agyába. A jövőben történő bajuszakasztások ellenére, jó hasznát fogja venni a fiúnak.
Vissza az elejére Go down
Craig McAllister
Játékos
Craig McAllister


Hozzászólások száma : 46
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 05.
Age : 35
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

A park keleti része Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része Icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 10:25 pm

A többiek öröme és jó kedve engem undorral fog el, már nem azért mert rosszindulatú vagyok, csak egyszerűen irigylem őket, hogy társaságban tölthetik a parkba való utazást. Én magányosan bandukolok a hátul lévők között, kapucnimat azért már a metrón jobban a fejemre húzom, bár minden bizonnyal így is sokan megbámulnak öltözékem miatt. De hát nincs mit tenni, nem én választottam magamnak ezt a külsőt, elhihetik, hogy én jobban szenvedek tőle, mint az engem bámulók. Az viszont igaz, hogy a telet jobban szeretem, mint a nyarat, főleg ilyenkor késő délután, de feleslegesen venném le védőöltözetem, ha a csuklyával ugyanígy takargatnom kellene magam a civilek előtt. Áh...fránya megoldás ez.
A hó ropogása talpam alatt elszórakoztat, s az előttem ballagó diák lábnyomát nézem közben, persze próbálom kikerülni, mert ha belelépek, elmarad a szórakoztató ropogás.
Ember ez így unalmas lesz, kellene találnom magamnak valakit, akivel elszórakozhatok, valami humoros fazon, vagy egy helyes és aranyos lány, akinek be nem áll a kis beszélőkéje. Hát igen szeretem ,ha egy csaj megállás nélkül tud beszélni, így ezzel nem hagyva nekem teret arra, hogy locsognom kelljen. Vagy hülyeséget mondanék, vagy elhülyéskedném a dolgokat, de hát ez vagyok én...Na majd a parkban barátkozok.


A Parkban

A Parkba érve, hiába vagyok már sokat látott fiú, azért én is elcsodálkozom, habár a maszkom alatt nem látszódik. Maximum a szemem csillogása sugallhatja csodálatomat a díszítések és a Karácsonyfa irányába, a kellemes illatokat még a ruhaanyag alatt is megérzem. Mámorító.
Ms. Monroe kiadja a diákok útját, és természetesen már mindenki bandázni kezd, megkeresi magának az ideális társat a túrához. Nehogy lemaradjak már...még azt hinnék, hogy olyan depressziós alak vagyok, mint Tim...az gáz lenne.
Társkereső túrám közepette hallom meg Lianna felszólítását, na pontosan ő kell nekem. Na már csak erőt kell vegyek magamon hogy megszólítsam. A hozzá vezető úton, próbálkozom a szövegem kitalálásával, nem lehet egy lányt csak úgy lerohanni.
- Szia, a nevem Craig, más néven fényűző...már nem azért...Á ez nem jó... Öhm, Helló Babie, mit szólnál egy kis forralt borhoz? Fúj...nem jó... - Miközben alig hallhatóan gondolkozok a legjobb szövegemen, éppen oda is érek hozzá, s mikor felnézek már előttem áll, ha egy kicsit tovább lépdeltem volna lehet neki is megyek.
- Óh...szia, a neved Craig, vagyis nem a tiéd, hanem enyém, mint Fényűző...izéé...áá, én marha. - Kapok a fejemhez, mikor rájövök alaposan leégettem magam a lány előtt, s még jó, hogy maszk van rajtam, mert nem látja milyen zavart arckifejezéssel adom a saját tudtomra milyen sületlenségeket hordtam össze. Hogy zavarban vagyok, azt alapból sem láthatná, hiszen bőröm színe piros, így ezzel előnyben vagyok.
- Ne haragudj, biztos a hideg, vagy a környezet. Craig vagyok. - Mondtam ki végül értelmesen akkorát sóhajtva, hogy ha ez lenne a mutánserőm az egész Mulatságot az Atlantiszig fújtam volna.
Vissza az elejére Go down
Andrew Pitt
Játékos
Andrew Pitt


Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

A park keleti része Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része Icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 10:56 pm

Lianna aranyos csajnak tűnik. Nem ez az egyből elutasító kis cafka, hanem a barátságos, külvilágra szívesen nyitó fajta. Ezt szeretem, úgy érzem ma nem fogok unatkozni.
- Ohh, ne haragudj! Andrew vagyok! Örülök, hogy te is jössz...- teszem hozzá, de nem tudom én sem befejezni a mondatot, mert finoman hárít, és megy oda máshoz ismerkedni. Egyedül maradok a gondolataimmal, és halkan mondom magamnak: - ... mert úgy érzem, elleszünk.
Végre megérkeztünk a Central Parka. Én az ideutat is élveztem, mert sokat beszélgettünk egy viszonylag új környezetben. Ha az ember élete egysíkuvá válik ( gondolok itt az ugyanarra a környezetre), akkor az ilyen kis környezetváltozásoknak is tud örülni. Főleg én. Ha útközben volt valami közös téma, én bele- beleszóltam, heccelődtünk a többiekkel, de úgy nagyon nem mentem mélyebbre.
A Central Park ilyenkor nagyon él, és mozog. Emberek vágnak át a hófödte természeti csodán, hogy egyik plázából a másikba menjenek. Sokan a fát akarták megnézni, holott a felhalmozott szatyorhalmok mögül is alig látnak ki. Van, aki a gesztenyéért, és a forralt borért jött ide ki. Én is ide tartozom.
Lianna elég közkedvelt lány lett a srácok körében. Ez engem cseppet sem zavar, mert ha zzel a lánnyal lógok, más srácokkal is lógok. Az ismerkedés pedig egyik kedvelt hobbim. Kapva kapok is az alkalmon, és próbálok Lianna kedvére tenni.
- Én veled tartok Ann! Nincs kedvetek meginni valamit skacok? Az első kört én állom, persze csak ha nem sértek meg vele senkit!
Vissza az elejére Go down
Anthony Carter
Játékos
Anthony Carter


Hozzászólások száma : 61
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 21.

A park keleti része Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része Icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 8:18 pm

Itt is vagyunk, és csak kapkodom fejem ide-oda. Teljesen elragad magával a karácsonyi láz, és erre rá tesznek még az illatok is. Miközben Ororo tanárnő elmondja a menetrendet, kicsit elkalandozik a figyelmem a sok látványosságon, aztán meghallom az oszolj témát, mire azonnal megragad Jubilee. Szóval nincs más választásom, vele kell tartanom. Hát jó, mondjuk nincs ellenemre. Még akkor sem, ha Gabriel is csatlakozik... vagy nem. Helyette Max jön velünk, amivel szintén nincs problémám, bár talán ez a felállás kicsit jobb is, mint az előző, hisz a srác a szobatársam, így valamennyire csak jobban ismerem őt. Azok után, hogy az osztály szétbomlik, mi egy játékterem felé megyünk. Na jó, mondjuk nem vártam mást azok után, hogy ismerem és tudom milyen ez a lány. Csak mosolygok, és belegyezek. Okés, lehet hogy nem túl karácsonyos a dolog, de miután levertem Jubileet és Maxet flipperben, degeszre tömöm magam valami finomsággal, és nézek ajándékot anyunak, meg apunak. Lehet nem vagyok velük olyan jóba, de egy apróság, egy kis gesztus így a szeretet ünnepe közeledtével illendő. Csak nehogy elköltsem a pénzemet még az előtt, hogy előveszem...
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

A park keleti része Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része Icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 8:18 pm

2000. december 16.
16:45


//Pár körig ismerkedhettek, és csak a vásárban látottakat írom le nektek//


.: Erin Newton, Dean Newman, Gabriel Taylor :.
Erin szinte azonnal elhappolja Gabrielt Jubilee elől, aki csak von a vállán kicsit talán érdektelenül, és úgy dönt tovább halad és hagyja a fiút menni ha úgy akarja. A páros mellé csatlakozik Dean is, és a trió felálltával már meg is indulhatnak élvezni a kis szabadság ízét, amit talán már jó néhány hónapja nem érezhettek. Lassan leszakadnak társaiktól, nem is látva már őket, és elvegyülnek a bódék sorai között. Nem telik bele sok idő, mondhatni alig kell megtenniük 20-30 métert, mire bele botlanak az első forralt bort árusító egyénbe, aki egy a Mikulás sapkájára emlékeztető fejfedőt visel és széles nagy mosollyal csábítja a vásárlókat magához.

-Forralt bor, csak 50 cent! Egyenek mellé friss kalácsot, vagy illatos péksüteményeket! Tessék, csak tessék!

Mikor kiszúrja a hármast, azonnal felcsillan a szeme, és már kínálja is a portékáját. Talán kecsegtető lehet az, hogy a bódé előtt néhány bárasztal is áll, ahol kicsit talán kényelmesen fogyasztható a vásárolt finomság, vagy ital.


.: Lianna Forbes, Craig McAllister, Andrew Pitt :.
Egy újabb trió kialakulása után megtörténik a tiszteletkör, és a bemutatkozás, kinek hogy sikerül, de mire észbe kap a hármas, már láthatja, hogy Erin csapata aki egy forral bor lehetőségével csábított el két fiút, már távol van. Lianna, Craig és Andrew pedig szintén megindulhat a nekik tetsző irányba. Számtalan illat kezdi el őket hívogatni, és amint megindulnak több péksütemény árussal találják szembe magukat, kisebb dísztárgy bódékkal, és megannyi más érdekességgel. Talán a leginkább feltűnő egy különös gépezet, ami a jó öreg Mikulás alakját kapta (ki másét?) és 1 dollárért megmondja, hogy jó voltál-e az idén, vagy sem. Néhány gyermek szüleivel sorba áll hogy kiderítsék a kis lurkók, mire számíthatnak idén, de persze lehet hogy a hármas fogat kinőtt ebből. Minden esetre alig pár méterre a "jósoló Télapótól" egy kisebb fedett étteremre emlékeztető sátor is áll ahol incsiklandó illatok áradnak ki, és a bejárata előtt egy hirdetőtáblán igen olcsón kínál mindenféle jót.


.: Trant Hardwin / Undor, Kurt Wagner, Linda :.
Trant és Kurt talán mondhatni az iskola két legkülöncebb külsejű diákja egymásra talál, ám hirtelen Linda töri meg a köztük kialakulni látszott beszélgetés fonalát, ezzel pedig teljesen leköti Tran figyelmét. A felajánlás módosítása után Linda csak mosolyog és bólint egyet, mi szerint benne van a gesztenyézésben is. Ezután Kurtre tekint és kicsit szégyenlősen, de még is látható magabiztossággal amiket nyomokba felfedezhet aki kicsit jobban odafigyel felajánlja a társaságot.

-Gyere te is velünk!

Mondja, és reméli hogy csatlakozik hozzájuk. Amint megindulnak, Szotyi kénytelen tapasztalni, hogy vékonyka hangja nem ért el ahhoz, akikhez el kellett volna. Szerencséjére a kapucni kellő biztonságot nyújt neki annak okán, hogy ne lássa meg olyan akinek nem kellene. Rövidke séta után már szembe is néz a hármassal a legelső gesztenyét árusító idős hölgy, aki azonnal kiszolgálja a fiatalokat, és Linda fizet Trant és Kurt számára is egy-egy zacskónyi finomságot. Ezután megpróbál kicsit beszélgetésbe elegyedni a két fiúval.

-Kurt, ugye te német vagy? Még sosem jártam Németországban, de azt mondják van ott egy nagy üzlet, ami egész évben nyitva van és karácsonyi kellékeket árul. Igaz ez?

Kérdi lány érdeklődve, majd Trantre néz mosolyogva, miközben lenyeli első gesztenyéjét.

-A kürtös kalács nem égetné ennyire a számat.


.: Anthony Carter, Maxwell Evans, Jubilee :.
Jubilee elveszít egy tagot, de helyette szerez egy másikat, és megragadja Maxet. Nem tűrve az elutasítást rángatja magával, persze csak barátilag, és jókedvűen. Két fiúval karöltve indul meg a nagy Karácsonyi Fenyővel ellentétes irányba, eléggé határozott léptekkel. Mintha tudná hová is tart. Majd amint megszólal, már nem is kétség.

-Tavaly is voltam itt, és láttam egy tök jó játéktermet. Oda vesszük az irányt!
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Erin Newton
Hónap játékosa - július
Erin Newton


Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 22.

A park keleti része Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része Icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2011 1:10 am

Gabriel úgy tűnik, nem szeretne Jubelee-vel bandázni, aminek azért titkon örülök, mert mégiscsak a haverom.
- Hot dog! Nagyszerű! Úgyis éhes vagyok.
Az új fiú szerény hárítását a magam módján próbálom megakadályozni.
- Ne már Dean! Angliában senki nem utasít vissza egy meghívást, főleg akkor nem, ha alkoholról van szó.
Bár pontosan tudom, hogy az USA-ban vagyunk és a forralt borban már elvileg nem lehet alkohol, csak minimális. Részletkérdés…
Viszont sajnos nem hallom Szotyi kiabálását, ez a zaj elnyom mindent, és leköti a figyelmemet, meg az ofő is kiadta az utunkat. Végre mehetünk, amerre akarunk. Mintha már mindenki tűkön ült volna, úgy rohanunk az égtáj minden irányába csapatokra bomolva. Már nagyon hiányzott egy kis kiruccanás, úgy éreztem megfásulok abban az intézetben. Észre is veszem a forralt boros bódét, karon ragadom a két fiút és finoman odavonszolom őket.
- Három pohárral kérünk. Kértek még valamit mellé? – nézek a srácokra.
Én magam maradok a hot dog mellett, így nem pályázok semmiféle édességre. Különben is, szerintem egy jó kis édeskés-csípős forralt bor mellé valami sós dukál, hogy kompenzálják egymást.
Vissza az elejére Go down
Kurt Wagner

Kurt Wagner


Hozzászólások száma : 135
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 28.
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

A park keleti része Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része Icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2011 2:33 am

Úgy tűnik, Linda és Trant egymásra találtak, ami első pillantásra szomorúvá tette Kurt-ot, de végül a bánat teljes átformálódott haraggá. Magára haragudott, mert nem örült diáktársai boldogságának, csak az önsajnálat foglalta le a fiút, és nem vette észre a pozitív oldalait az ittlétnek.
Már éppen azzal volt elfoglalva mivel üsse fejbe magát bűnös gondolataiért, mikor egy lány hangja zökkentette ki a sanyarú önvád alól. Hirtelen zavarában arca kék színről vörössé vált, és arcát takarva gondolkozott mi lenne most számára a leghelyesebb válasz. Végül az előző gondolatmenetet figyelembe véve szemkontaktusba lépett Lindával, majd segítségkérően Trant-re nézett.
Sóhajtott egy mélyet, majd szerényen bólintott, és végül kiegyenesedett. Kicsit szégyellte visszahúzódó természetét, de a Cirkusz "falain" kívül nem igen járt másfele, nem lehetett. A Cirkuszban az előadás alatt ő egy álruhába, maszkba öltözött Artista volt, míg az utcán egy ördögfajzat. Ezért nem is akarta egy ilyen csinos lánynak kedvét venni a szórakozástól kinézete miatt.
A meghívásra nem tudott ellent mondani, pedig úgy tanulta, hogy a fiúnak illik meghívnia a lányt, de mivel nála egy lyukas garas sincs, és tényleg igen csábítónak találta a gesztenye illatát, elfogadta azt.
- Danke. - Köszönte meg kerülve a világítást, és a lámpákat, nem akarta, hogy egy szemfüles gyermek, vagy ittas tinédzser felfedje küllemét, így onnan válaszolgatott a kedves Lindának.
- Ya! Németországban születtem, és nevelkedtem, de a Cirkusz falait nem igen hagyhattam el. Hiszen csak ott tekintettek rám normális emberként. Így sajnos nem tudom, milyen üzletről beszélsz, sajnálom. - Biggyesztette le szomorúan a fejét, hiszen a lány meghívta erre a finom harapnivalóra, és cserébe csak egy választ kért, amit nem bírt megadni neki, arcáról le lehetett olvasni a csalódottságot emiatt. Ekkor természetesen Kurt észreveszi, hogy Linda Tranttel is foglalkozik, ami megnyugtató számára, hiszen nem szeret a figyelem középpontjában lenni, a lány mondandójára viszont felhúzta szemöldökeit, de hiába próbált gondolkodni nem jutott eszébe mi is lehet az általa említett dolog.
- Ich Entschuldigung! (Elnézést) Mi az a kürtös kalács, amiről beszélsz? - Kérdezte vonakodva szakítva meg kettejük beszélgetését.
Vissza az elejére Go down
Lianna Forbes
Jegelt karakter
Lianna Forbes


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 26.

A park keleti része Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része Icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2011 3:28 am

Miközben nézelődöm boldogan, rájövök, hogy kissé felhívtam magamra a figyelmet. Így most kissé elpirulok - na de nem baj, majd azt hiszik, hogy fázom és kicsípte a hideg az arcom - de szerencsémre megment egy felénk lépkedő eléggé bebugyolált srác. ~Biztos ő sem a tipikus ember kinézetű és így rejti magát. nagyon szokatlan és fura érzés, de nem visszataszító, mivel én is más vagyok. Lehet, hogy régebben ezt nem tudtam volna elfogadni, de most igen~ gondolkodom, miközben a srác bemutatkozik egy kissé zavartan, Craig néven.

- Szia Craig, Ann vagyok. Semmi gond - rámosolyogok kedvesen -, úgy látszik hármasban megyünk. - mondom már Andrewnak is.

- Egy forró tea mindenképpen jól esne, meg ha nem bánjátok az ikertestvéremnek is vennék valamit... De persze közben szeretném, ha egy picit mesélnétek az iskoláról és Ororo tanárnőről is. Elsőre kedvelem, de még csak egy hete vagyok itt. Ti hova szeretnétek még menni? Szívesen veletek tartok szinte akárhova, nagyon élvezem ezt a látványt, és két ilyen sráccal még csak nem is félek. - mondom nekik mosolyogva és körülnézek, hogy árulnak-e valahol forró italokat. Amint a srácok válaszolnak elindulok a kiszemelt italos felé.
Vissza az elejére Go down
Maxwell Evans
Játékos
Maxwell Evans


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 25.

A park keleti része Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része Icon_minitimeVas. Aug. 07, 2011 3:41 am

Egy pillanatra nem figyelek rendesen. Hiszen érkeztünk után a vásár kémlelése köt le. Megnézem magamnak mi merre lenne és, hogy tőlünk, hogy alakulnak a klikkek. De a következő pillanatban elragad egy lendület, egy érintés, egy rántás. Megindulok a el, el a kaácsonyfától. De reflexszerű mozdulatként még egyszer megnézem magamnak. Csak azután csekkolom azt aki az utam egyengeti. Jubilee, nem is tudom az igazi nevét. Nem rémlik. Az ilyen zavaró tud lenni. Mégis csak egy kicsit elmosolyodok, ahogy felveszem a lány tempóját és így kezdünk közös utunkba. Bár a bal kezem még a zsebemben van igazából végig gondolva jó helyen is van ott. Nem hosztam kesztyűket. Nem szeretem őket, nehéz abban hó golyókat gyúrni...
A gondolat mentem kaján mosolyt csal az arcomra. Egy pillanatig úgy volt, hogy a már megszokott teleportálással kezdem a mozdulat sorom. Nem sokon múlt, hogy ne. Ki is zökkenek és megbotlok kicsit a lány mellett, de utána szótlanul előre vetem magam elengedve a lányt és bukfencben próbálok lanolni. Elhatároztam: mutatok neki igazi játékot.
A kezeimbe gyorsan havat merek és a lány vállát célzom meg mielőtt beérne, majd dobok, rögtön után az ügyetlenebbik bal kézzel egy Tony mellkasára indul a jóvoltomból.
Ha még mindig megy a dobálás ezek célba is találhatnak és utána elmosolyodhatok kedvesen két társamra.
- Szerintem meg is érkeztünk... - Eresztem ki egy nagy levegővel dúsított megjegyzésemet, majd készülök is az esetleges kitérésre, ha a szükség kívánja arrébb gurulok a friss hóban, hogy szemügyre vegyem társaim játék kedvét és stílusát. Bár csak remélni tudom, hogy belemennek egy csatába amit nem nyeretnek meg. Bár a töbiekkel lenne az igazi.

Vissza az elejére Go down
Dean Newman
Játékos
Dean Newman


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.
Age : 34

A park keleti része Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része Icon_minitimeVas. Aug. 07, 2011 5:12 am

A hotdog említésére összefut a nyál a számban. Szeretem az ilyen gyors kajákat, ezt meg már elég régen ettem.
- A hotdogban én is benne vagyok - mosolygok. Erin tiltakozására a tiltakozásom ellen zavarba jövök. Sóhajtok egy kisebbet, majd szeliden mosolygok: - Rendben, ha ennyire ragaszkodsz hozzá.
Alighogy kimondom, már fog is és magával ránt minket. Zavarba jövök, de ez jó érzéssel tölt el. Alig egy órája ismerem, és mégis... szóval jól esik.
Egy mikulás ruhás emberkéhez érünk, aki pont forralt bort osztogat. Váó... ha tudtam volna, hogy csak 50 cent, akkor nem akadékoskodtam volna. Azt hittem, sokkal drágább lesz.
- Köszi, én nem kérek mást - válaszolom. Nem tudom, hogy milyen áron vesztegeti a többi portékáját Miki, de csak forralt borról szólt a meghívás. - Le akarunk ülni?
Vissza az elejére Go down
Gabriel Taylor
Hónap játékosa - augusztus
Gabriel Taylor


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 20.
Age : 38

A park keleti része Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része Icon_minitimeVas. Aug. 07, 2011 9:34 am

~Hmm, lehet igaza van a rágcsálónak...~
*Erin hirtelen karon ragadja, és magával vonszolja a bor árus télapó felé. Ezúttal meg sem fordul a fejében, hogy ellenkezzen.*
~Talán majd később. Úgyis tervezte, hogy korizik egy kicsit, engem pedig továbbra is meggátol ebben a halálfélelmem.~
*Az újabb kérdésre csak a fejét rázza, forralt Whisky tuti nincs, úgyhogy egyenlőre elég lesz a bor is.*
-És mire igyunk? Vagy szoktak ezzel koccintani egyáltalán?
*Dean felvetését eleinte jogosnak találja, de végül eszébe jutnak anyja intő szavai, és végül inkább elveti azt.*
-Ha nem akarod itt hagyni a segged, inkább ne. Nagyon hideg ilyenkor az összes pad. Amúgy ti akartok vásárolni? Csak mert én már megvettem mindent, szóval felőlem csinálhatunk bármit.
Vissza az elejére Go down
http://eladokkonyve.freeblog.hu/
Trant Hardwin / Undor
Jegelt karakter
Trant Hardwin / Undor


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

A park keleti része Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része Icon_minitimeVas. Aug. 07, 2011 8:17 pm

Szotyi elhallgatása után, Trant csak halad a többiek mellett, és elmélkedik, hogy talán még is jó dolog a kis hörcsög. Azelőtt sohasem hívta meg őt Linda sehova, talán jól lesz ez így, és ha nem rá figyel teljesen az alakja sem undorítja el a lányt.
- Hát ebben ez a lényeg. Ha nem sütne, nem is enné senki. - Próbál egy kicsit vicces lenni, de nem sok sikerrel. A sütő finomságot egyik kezemből a másikba veszem, végül a kapucnim alá is benyomok egyet, hogy a potyautasom is élvezze a dolgot. - A kürtöskalács, olyan európai dolog. Tudod nem olyan mint a túró, mert azt szinte csak Magyarországon ismerik. A kürtöskalács elterjedt szinte egész Európában, és Ázsiában is. - Mondja kicsit túlságosan is tudálékosan, utána azonnal a szájához kap. Rájön nem kellett volna kioktatnia, főleg nem Európáról, amiről csak a könyvekből tud, nem úgy mint kék barátja, akinek színváltozása nem kerül el a figyelmét, de nem tudja, hogy talán mutáns képesség a lila szín, amit magára ölt, vagy csak zavarban van.
Vissza az elejére Go down
Craig McAllister
Játékos
Craig McAllister


Hozzászólások száma : 46
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 05.
Age : 35
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

A park keleti része Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része Icon_minitimeVas. Aug. 07, 2011 10:04 pm

Jólvan, Lianna elnéző ügyetlenkedésemmel szemben, ez jó hír. Mély sóhajtással, és kobakütögetéssel nyugtatom magam, persze miután Lianna Andrew felé fordul. Úgy tűnik hármasban megyünk, ami engem nem zavar, hiszen minél nagyobb a buli annál jobb, de mielőtt elindulnánk az illem úgy diktálja, hogy a másik kísérőnek is bemutatkozzak.
- Helló, mi még szerintem nem találkoztunk. A nevem Craig. - Mutattam felé bebugyolált kezemet, amit legszívesebben levennék, mert úgy szokás, de nem lehet, mert akkor mindenki meglátná szamóca színű karomat.
Ha elfogadja a jobbot, akkor elindulok a lány egyik oldalán, meghagyva Andrewnak a másik oldalt, hiszen azért legyen ő a figyelem középpontjában, a lányok úgyis szeretnek sokat beszélni.
A kérdésre felhúzom a szemöldököm, főleg, hogy én nem Ororo osztályába tartozom, de az itt létem alatt valamennyire kiismertem a hirtelen haragú, mégis kedves, és igen szemrevaló tanárnőt.
- Nekem végül is Mr. Lensherr az osztályfőnököm, de amit eltudok mondani Ms. Monroe-ról az az, hogy kedves, és segítőkész, ha pedig elszemtelenedik mellette az ember, akkor szigorú, mint láthattad odahaza, mikor kinevettük szőrmókot. - Céloztam ezzel Loganre, majd hagytam, hogy Andrew is elmondja a maga észrevételeit a tanárnővel kapcsolatban, hiszen biztosan van neki hozzáfűznivalója a dolgokhoz.
- Az Iskolával meg szerintem arra figyelj oda, hogy kerüld a rossz arcokat. Van egy arrogáns angol fiú, Tyron, ha jól rémlik. Ő és a bandája aztán tudnak bajt keverni. Na meg Haspókot sem árt, ha messzire kerülöd. - Magyaráztam következő kérdésének válaszát, ismét elhallgatva, hátha Andrew pajti is óva intené pár dologtól.
- Egy forralt bor lecsusszanna a torkomon. Akkor, ha tanyát verünk a standnál, fizetem én a második kört, de előtte akkor igyunk Andrew kontójára, hiszen "Stefi" nap van. - Mondtam nevetve megütögetve Andrew vállát, remélve, hogy fogja a poént, és nem amolyan begyöpösödött sráccal hülyéskedek. Elrontaná a kellemetlen helyzet a hangulatot.
Vissza az elejére Go down
Andrew Pitt
Játékos
Andrew Pitt


Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

A park keleti része Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része Icon_minitimeHétf. Aug. 08, 2011 3:18 am

A szemem előtt kötődik egy újabb ismeretség. Majd még egy. A bebugyolált srác bebugyolált kezét nyújtja felém. Elfogadom, bár első pillanatra feltűnik: a srác nem vette le a kesztűjét. Ez egy kicsit bunkóság. De mikor látom, hogy teste minden egyes zuga be van bugyolálva, egyből átlátom a helyzetet: a srác bőrével valami nem kóser. Kezdeti neheztelésemet felváltja a barátságosság, és elfogadom a jobbját.
- Igazad van, még csak látásból ismerjük egymást. Andrew Pitt vagyok, örülök, hogy megismertelek.
Elindulunk valamerre, igazából nem is tudom, hogy merre. Csak dumálgatunk, hallgatom, ahogy Ann után Craig veszi át a stafétát. Szépen kivárom a soromat, megemésztve a hallottakat.
- Én bírom a tanárnőt, szerintem jófej. Jó, szerintem Ő is kinevette volna a tanárt, ha nem lenne megkövetelve a felnőtt viselkedés.- itt eleresztek egy mosolyt.- Szóval ne tarts tőle, nem mindig ilyen szigorú!
-Jaja, Haspókkal nagyon vigyázz. Egy igazi idióta. Hallottátok, hogy az egyik kiscsajba belekötött? Majd a lány elintézte őt az udvaron, a szemünk láttára. És tudjátok hogy? Verbálisan. A csaj egy telepata.- Ez a válaszom a rossz diákokhoz kapcsolatosan. Én nem tartozok közéjük. Jó hogy Craig megemlítette Tyront. Majd odafigyelek rá.
- Stefi nap van? Háhá, ez jó!- Hangosan felnevetek Craig javaslatára. Tetszik a forma, jófejnek tűnik.- Mutassátok az irányt, mert mindjárt megfagyok!- Itt főként Liannára nézek. Ő a lány, Ő mondja meg, hogy hova menjünk.
- Csak ne olyan helyre menjünk, ami sötét. Azaz, valami világos helyen álljunk meg, nem szeretem a félhomályt. Apropó, nektek mi a képességetek?- veszem kicsit hallkabbra a hangerőt. Ha kérdezik, elmondom nekik, hogy mi a képességem: hogy a bőröm színe a homályhoz igazodik. Tudom, hogy ez egy kényes téma, így nem erőltetem a dolgot, ha a többieknek ez gondot jelent.
Vissza az elejére Go down
Anthony Carter
Játékos
Anthony Carter


Hozzászólások száma : 61
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 21.

A park keleti része Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része Icon_minitimeHétf. Aug. 08, 2011 7:27 am

Leválva a csapattól, megtudom, hogy játékterembe megyünk. Hát mondjak most nemet? Az nyugtat valamennyire, hogy Jubilee járt már itt, így talán tudja mi, merre, hány méter. Szóval gondolom eltévedni akkor már nem fogunk. Legalábbis bízom benne, meg hát azt a fenyőt ki lehet szúrni még a Times Squerről is. Épp szándékomban állna valami beszélgetést kialakítani, mikor Max rám... ránk támad. Kapok egy kis fehéret... na nem olyat, hanem egy kis hógolyót, ami eltalál a vállamnál.

-Szóval így játszunk...

Mondom vészjósló hangon halkan, és kaján vigyorra húzom a számat. Nyomok egy katona stílust, és felkapok egy maréknyi havat, amit villámgyors sebességgel gyúrok meg, és alakítom muníció alakra. Na lássuk azt a dobást. Célra tarts, és tűz! A célkeresztben Max felsőteste áll. Milyen régen hógolyóztam? Már nem is emlékszem. Úgy elragad a lendület, hogy nem is figyelek a sok bódéra és emberre, egyszerűen kizárom őket, és ügyet sem vetek rájuk. Egyedül Max és Jubilee az akik most léteznek számomra. Kap egy golyót Max és most Jubileen a sor. Kétlem, hogy nem menne bele a játékba, szóval újabb hógolyó gyúrás és Jubi teste a céltábla.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

A park keleti része Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része Icon_minitimeHétf. Aug. 08, 2011 8:32 am

2000. december 16.
16:50



.: Erin Newton, Dean Newman, Gabriel Taylor :.
Erin kikéri a három forralt bort, amire az árus kissé elbizonytalanodva szemléli meg a lányt. Elgondolkodik, majd a két másik fiatalra, Deanre és Gabrielre tekint. Megvakarja fejét majd felsóhajt és kötelességének tesz eleget.

-Kérhetnék egy igazolványt? Elég fiatalnak látszol, és nem adhatok ki alkoholt, csak nagykorúaknak.

Mondja talán a lelombozó szavakat. De a hír közlése után próbál Erinre beszélni mást. A portékáján rengeteg forró péksütemény pihen, több ital, amihez nem szükséges igazolvány, mint forró tea, vagy kakaó, esetleg forró csoki az amit nyújthat még.


.: Lianna Forbes, Craig McAllister, Andrew Pitt :.
A trió beszélgetésbe elegyedik, és mire észbe kapnak, már egy kis sátor előtt pihenhetnek meg, ahonnan az illatok igazán gyönyörű összhatást alkotnak és csalogatják a diákokat. Forró tea, csokoládé, kakaó, és tej minden mennyiségben megtalálható oda bent, csak úgy mint a hagyományt őrző forralt bor, illetve más finomságokat is lehet venni, többek között a Télapót reklámozó csomagolású édességeket, vagy perecet és más sós nassolni valót. Ahogy oda keveredik a trió egy pincérnek nevezhető egyén lép eléjük.

-Gyertek, nézzetek be hozzánk! Minden vendégünk aki 10 dollár felett fogyaszt, ajándékba kap egy hógömböt!

Mondja, remélhetőleg megnyerve a potenciális vendég hármast. Oda bent Andrewnak nem kell mitől tartania, hisz a fél homály, vagy az olyan erejű sötétség, ahol képessége mutatkozna nem övezi a helyet.


.: Trant Hardwin / Undor, Kurt Wagner, Linda :.
Kurt kérdésére Trant ad választ, amin Linda kicsit elcsodálkozik. Nem gondolta, hogy a fiú ennyire tájékozott lenne, és hát Linda maga sem tudta volna jobban megválaszolni a dolgot, így csak mosollyal száján nagyokat bólogat sáljából kinézve, miközben a gesztenyét majszolja.

-Cirkusz?

kérdi a lány Kurtöt fura hangnemben, amit nehéz eldönteni, hogy miként is hangzik. Talán döbbenet az ami a leginkább jellemezné. Bár kicsit elförmed azon, hogy cirkuszban mutogathatták a fiút, de a tapintatossága miatt próbál témát váltani minél hamarabb.

-Tán nem a Nagy Kürtös Kalács könyvet olvastad ki, Trant?

Kérdi kedélyesen a srácot Linda kicsit talán csipkelődve, de elismerően is egyben.


.: Anthony Carter, Maxwell Evans, Repro, Jubilee :.
Jubilee csak úgy mint Anthony bele megy a játékba. és a két találat után akár valami gép úgy kezdi el dobálni a hógolyókat. Max és Tony is kap belőle bőven, még egy-két járókelő is elszenvedi a találatok egy részét, és van ki nevetve lép ezen tovább, van ki kicsit zsörtölődve. De kétségtelen, hogy a hármas jól érzi magát, látszólag nem érdekelve őket ki mit gondol. A csata közepette arra figyelhetnek fel talán, hogy egy ismerős negyedik fél, Artur is megjelent, aki egy havas fogadtatásra talál Jubilee keze által.


A hozzászólást Cerebro összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 08, 2011 7:49 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Gabriel Taylor
Hónap játékosa - augusztus
Gabriel Taylor


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 20.
Age : 38

A park keleti része Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része Icon_minitimeHétf. Aug. 08, 2011 10:39 am

*Úgy tűnik a koccintás elmarad, mert nincs mivel. Sajnos ez nem valami Közép-Európai ország, ahol csak úgy simán alkoholt adnak a fiatalok kezébe.*
~Most hogy így belegondolok, piát venni a Mik...izé a Télapótól tényleg nem túl jó húzás, félek idén már csak virgácsra számíthatunk, vagy szénre, vagy a fene tudja mit kapnak a rossz gyerekek a csizmájukba....vagyis a zoknijukba...hülye karácsonyi hagyományok, francért van belőlük ennyi.~
-Na jó, a bort te álltad, most viszont rajtam a sor, hogy meghívjam magunkat egy forró csokira... úr értem háromra. A borra majd visszatérünk...
~Hat év múlva....Jézusom.~
-Ehhez viszont annyira nem poén a Hot-dog. Mézeskalács?
*Kérdi, miközben felváltva nézi társait.*
Vissza az elejére Go down
http://eladokkonyve.freeblog.hu/
Kurt Wagner

Kurt Wagner


Hozzászólások száma : 135
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 28.
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

A park keleti része Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része Icon_minitimeHétf. Aug. 08, 2011 11:09 pm

Kurt ámulva hallgatja Trant igen részletes beszámolóját a világszerte igen kedvelt Kürtös kalácsról, amiről mint oly sok fantasztikus dologról, ő lemaradt. Igaz, kapható itt a vásáron, de semmiképpen nem fog tolakodni, és kérni, ígyis örömmel, mégis egy kis bűntudattal majszolja a lány által fizetett gesztenyét.
- Mein got, ennyire finom lehet az a kalács? - Kérdezte alig hallhatóan a fiú, bár inkább magában akart gondolkodni, de reméli, hogy nem hallották meg a többiek, főleg, hogy Linda ismét Trant felé fordul, és elegyednek beszélgetésbe.
Míg társai duruzsolnak, és egymással vannak elfoglalva Kurt a vásárt csodálja, az embereket, a csodálatos hangulatot, és a díszítéseket, melyeknél szebb dolgot még életében nem látott. Ezen dolgok fúziója számára elérhetetlennek tűnő dolog volt, nem hasonlítható a cirkusz fényéhez, az előadás alatt lévő megvilágításra, ahogyan az első mutatványait végezte fenn a magasban.
Néha a gyerekek elrohantak mellette, ő pedig mosolyogva figyelt fel rájuk, de nem merte sokáig figyelni őket, hiszen hiába az öltözék rajta, valaki jobban szemügyre veszi a fiút, és le is bukhat külseje miatt. Az árnyékban megbújva figyeli az eseményeket, majd felnéz az égre, és elérzékenyülten ennyit mond.
- Köszönöm Istenem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A park keleti része Empty
TémanyitásTárgy: Re: A park keleti része   A park keleti része Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A park keleti része
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: New York város - Játék idő: 2000. December :: Manhattan :: Central Park-
Ugrás: