Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Iskola udvar, kert

Go down 
+13
Abir Shepard
Vincent China
Iris Campbell
Vanessa Vyserian
Andrew Pitt
Marius Woodson
Repro
Anthony Carter
Gabriel Morison
Maxwell Evans
Sunbeam
Trant Hardwin / Undor
Cerebro
17 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Iskola udvar, kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskola udvar, kert   Iskola udvar, kert - Page 2 Icon_minitimeKedd Május 03, 2011 7:02 pm

Ben terep gyakorlatos témájára Tim elmosolyodik, és már azzal küszköd, hogy elneveti magát, főként mikor még Max is csatlakozik élcelődő hozzászólásával. A kézfogás köztük is megtörténik, ahogy a bemutatkozás is, mire a fiú Benhez intézi szavait és részben Maxhez is.

-Hát ha terepgyakorlatra vágysz rossz helyen vagy. Tudod talán még mr. Lensherrt meg lehetne puhítani évek folyamán de a professzor tuti nem hagyná, hogy mi harcoljunk a képességeinket használva. Azt hiszem még a halálos ágyán sem engedné. -mondja mikor az egymagában kosarazó Allen eldobja a labdát, és elhalad a társalgók mellett, majd csak egy sokat sejtető mosolyt ereszt feléjük, pár szóval. -Nehogy azt hidd. -mondja főként Timnek, de a másik kettő fiú is jól hallhatja.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Maxwell Evans
Játékos
Maxwell Evans


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 25.

Iskola udvar, kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskola udvar, kert   Iskola udvar, kert - Page 2 Icon_minitimeKedd Május 03, 2011 7:29 pm

Én nagy könnyeden azt hittem, hogy csak a srác érti miről beszél, de erre Tim rácáfol. Elkezd képeséggel harcolásról vakerálni. Szóval kislányos zavaromban még körbe is nézek, hogy csak én nem vagyok-e képben. Majd kicsit elhgondolkozok magam előtt a dologról. Elgondolkozok rajta, hogy ez alatt mit érthet, de azért hallgatom. Amint érzem, hogy leviszi a hangsúlyt már szólnék is. Emelem az ujjam meg minden, de tátva marad a szám beszéd helyett, mert akkor még a hegyomlás is befigyel egy szóra. Veszek még egy levegőt, kicsit elmeredve a távozó kosaras gyerekre.
- Szóval... mit akarsz te csinálni? - Teszem fel a kérdést miután a kis hiperre mutatok. Jelezvén ugye, hogy neki szegezem a kérdést. ~ Ahogy én a fajtánkat ismerem vagy mi leszünk a modern kor fekái vagy bevágnak minket a, a... mondjuk az ötvenkettes körzetbe. Vagy valami hasonlóba. Nem mondom, hogy egy ász vagyok töriből de még rémlik valami a boszorkány ülözésről is... Az kéne még nekem...~
- Fuhh - Eresztem ki a fáradt gözt a súlyos gondolat menet végén. A nagy természetességben még kicsit a mellem is megvakargatom, miközben az esetleg választ adó figyelmemet élvezheti.
Vissza az elejére Go down
Sunbeam
Inaktív karakter
Sunbeam


Hozzászólások száma : 48
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Iskola udvar, kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Társalgás   Iskola udvar, kert - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 04, 2011 8:10 am

- Remek!

Mondom morcos hanglejtéssel, majd a düh és a forró fejűségem továbblendít és bepörgök kissé.

- Nem értem, X professzor mit gondol. ne értsetek félre, minden tiszteletem az Övé! Bámulatos a csóka. De az ő elméletével szemben, én kétlem, hogy a műveltségünk, meg a szép szemeink miatt fogadnák el az emberek a fajtánkat. Úgysem élhetünk meg békében, egymás mellett, mi és emberek, harc és küzdelmek nélkül. Azzal, hogy nem harcolhatunk, nem lesz jobb a helyzet. A különleges képességűeket úgysem fogják elfogadni maguk között, mert arra emlékeztetjük az embereket, amik ők nem lehetnek. Felsőbbrendűek, "mindenhatóak", különlegesek. A faunk kezd majd elszaporodni a világban és ezeket a "kívülállókat" nem fogj ez az úgynevezett civilizáció befogadni magához. Akkor pedig óhatatlanul felszínre robban a háború. Akkor meg majd felnyomhatjuk valahová a műveltségünket, meg a tudásunkat, mert nem lesz harci kiképzésünk.

Kissé felment bennem a pumpa (megint) és amint ez tudatosul bennem ismét lehiggadok, majd várom a reakciókat, bár már most érzem, hogy fogok kapni hideget és meleget egyaránt.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Iskola udvar, kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskola udvar, kert   Iskola udvar, kert - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 04, 2011 6:24 pm

Allen eltűnik, ezzel az udvaron marad a trió, akik közül Ben taglózni kezdi mért is kellene a terepgyakorlat. Tim csak nagyot nézve figyel és nem szól közbe, ezzel pedig Max is bőséges választ kap. Mikor a fiú befejezi, Vadállat pár pillanatig csak pislog. Részben Ben miatt, részben pedig Allen miatt is, a korábbi megjegyzése okán. Utóbbit elereszti füle mellett, de Benjamin szavait nem.

-Ezzel a professzor is tisztában van, azért gyakoroljuk az önkontrollt, és azt hogy hogyan kell használni az erőnket és uralni azt. De még is mit vársz ennél többet? Hogy egymásra támadjunk? Vagy hogy kimenjünk az utcára és embereknek mennyünk? Bár igaz, hogy nem lenne párom, mert mindenkit széjjel tépnék, de akkor is... ha engem nem is, de a többieket biztos elkapnák, börtönbe zárnák vagy egy életre eltemetnék. -mondja, és a beképzelt szövegét is komolyan gondolta, ez látszik rajta. Max felé is vet egy pillantást, majd folytatja. -Te hogy látod? Világbéke, topmodellek és szerelem, vagy Rock and Roll és Ozzy Osbourne?
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Maxwell Evans
Játékos
Maxwell Evans


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 25.

Iskola udvar, kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskola udvar, kert   Iskola udvar, kert - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 04, 2011 9:59 pm

Alig rendeztem le magamban a dolgot a srác hirtelen már a következő szavaival elkezd egy pofonért kiálltan. Egyre inkább érzem, hogy megérdemelne egy csicskító pofont. Már rá is áll a kezem. Szuggerálom is rendesen, miközben Tim át veszi a szót. Viszket alatta a tenyerem, de mikor eljut a felfogó képességem odáig, hogy értelmezzem amit mondott, gondolva itt a nagyzolós szövegre kénytelen vagyok elmosolyodni és rá fordulni, ezzel a méla arckifejezéssel. Elfeldve ezálltal a szent küldetést, hogy megnevelem a kis huszárt. Majd hozzám intézi a kérdését a magyarázata után. Amire először kétkedő arc kifejezés, felhúzott feles szemöldök a válaszom. Majd rájövök, hogy ezt meg kell fejtenem és érkezik a frappánsnak tartott válaszom. De ehhez szökségesnek érzem, hogy átdobjam a kezem a vállain és közelebb húzzam, hogy a hatás meglegyen.
- Tudod én a partot látom. Homokos partot, nagy hullámokkal, sehol egy cápa. Csak a kéklő oceán, a part meg tele olyan tenger kék szemű csajokkal akiknek a szemében eltudnál merülni, és nem azért mert ilyen beteg mutációjuk van. Csak mert... érted. Szóval punkrock szól a DJ pult felől és ott szép az élet. Én úgy látom kedves Tim. - Eddig a kezemmel a távolba mutatva kezdtem mesémet, majd kilépek előlre és szónokolva folytatom.
- Én nem hiszek a nőkben akikkel a bordáikkal a menedzserük a fogát piszkálhatja, mert olyan pofátlanul kéznél vannak, hogy nem lehet megállni. De ennél sokkal fontosabb, hogy nem spanolok olyan emberekkel akik denevért esznek, és nem mosnak utána fogat. Hiszek egy punk-rockban, a szabadságban és, hogy amerika nem csak az átlagos embereknek adja meg ezt. Én ezt látom én ebben hiszek. - Kicsit elragadtattam magam, de hiszek bennek, hogy ez hatásos és jó és ha valamijó, akkor rossz nem lehet...
Vissza az elejére Go down
Sunbeam
Inaktív karakter
Sunbeam


Hozzászólások száma : 48
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Iskola udvar, kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Társalgás   Iskola udvar, kert - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 05, 2011 2:28 am

Kissé elterelődik a figyelem a témáról, de egyvalami nem kerülte el a figyelmemet. A srác, Max, bepipult a szónoklatomra és volt egy elég érdekes dologra utaló megmozdulása, de aztán végül, amikor másra terelődik a szó, úgy tűnik elcsitulnak a dolgok. Viszont engem elönt a szabadság és a felszabadultság érzése és hirtelen durvábbnál durvább dolgok kezdenek el motoszkálni a fejemben. Úszom az árral és kissé fellángolva az indulatokon, továbblendítem a dolgokat, kíváncsian várva, hogy mit lép rá a csávó.

- Na rajta, gyerünk csak teleportáló, mutasd meg mit tudsz! Adj bele mindent! Mi az? Beijedtél? Nem mersz ellenem kiállni? Hát peersze, akik félnek a harctól és attól, hogy a nagyobb jó érdekében vér fojjon, nyilván inkább ücsörészne és tanulgatni, mint sem kiállna valakivel szemben.


Azzal elkezdem magam tölteni és csak neki bevörösítem a szemem, mintha lőni akarnék belőle, várva, hogy mit reagál. Amint valami támadó jellegű megmozdulást intéz, megpróbálok védekezni.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Iskola udvar, kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskola udvar, kert   Iskola udvar, kert - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 05, 2011 3:20 am

Tim csak zavartan figyeli és próbálja értelmezni Max szavait, ami kicsit nehezen megy neki. Látszik rajta, hogy a más szóhasználata miatt eléggé nehezen fog megbirkózni azzal, hogy hozzászokja. De amikor Ben ráförmed, és lényegében harcra hívja fel a fiút, Tim kezd kicsit kihátrálni.

-Ez nem jó ötlet, hacsak nem akarsz az iskolából távozni. -mondja, miközben szinte érezni a heves szívverését. Mintha csak Ben és Max a saját füle mellől hallaná. Látszik Timen, hogy elkezd gyöngyözni a homloka, és kicsit aggódó szemekkel mered társaira. -Ezt felejtsétek el. -tanácsolja ismét, de a döntés végeredményben nem rajta múlik, hanem Maxen, hogy miként reagál.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Maxwell Evans
Játékos
Maxwell Evans


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 25.

Iskola udvar, kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskola udvar, kert   Iskola udvar, kert - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 05, 2011 8:14 am

Én itt szónokol szépeket, ékes szavakkal meg minden. ényegtelen, hogy fel se tűnik, hogy a hallgatóság kicsit inkompetens a dologban. De, hát azért sejtem mikor megszólal az a gyökér aki szupermanusnak képzeli magát. Első megszólalására csak elmosolyodok, de mikor belemerül a hergelésembe, szidásomba meg a többi finomsággal következő lépésként csak felhúzott feles szemöldökkel megfordulok. Így tekintve vissza rá a kis beszédem után. Még egy kis elgondolkodós fejet is kap, az égnek nézek elmélyülve a gondolataimban meg minden. Vagyis úgy csinálok, mert sok mozgás nem történik a vaskerekek között. De majdnem túl hosszúra nyúlna a kis mozdulat ahhoz, hogy stílszerű legyen, mikor meglátom perifériából Tim állapotát és elkezdem hallani azt a szív verés. Szinte biztos vagyok benne, hogy tőle jön. Rosszul van. Így hirtelen a srác idétlenkedése még is annyira elkezd érdekelni, hogy kicsit mérges lehessek rá.
- Óóó basszus Tim! - Indulok meg a srácok felé egy kis hangulat festéssel, a világító szemű alakot csak vállból lököm, ha úgy áll, hogy megfoghassam Tim mind a két vállát erősen, hogy ne essen el.
- Tim jó vagy? Mi a mutációd? Mi a mutációja? - Kérdem gyors egymás utánokban Timet, majd a másik srácot. Közben keresem a furcsaságokat a verejtékező srácon, hátha jutok valamire. De főleg vigyázok, hogy ne essen el, ha elájul vagy ilyesmi.
Vissza az elejére Go down
Sunbeam
Inaktív karakter
Sunbeam


Hozzászólások száma : 48
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Iskola udvar, kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskola udvar, kert   Iskola udvar, kert - Page 2 Icon_minitimePént. Május 06, 2011 5:21 am

Tim hirtelen állapotváltozása miatt hagyom, hogy elterelődjön a dolog őrá. Úgy fest eléggé rossz bőrben van a srác. Már csak az kell, hogy aktiválódjon az ereje, már az a krokodilfog szerű húzása sem volt semmi. Az kéne még, hogy itt eszeveszett tombolásba kezdjen. Közben elér a tudatomig, amit Max kérdezett tőlem:

- Nem, nem tudom mik a képességei, a külsejét tudja valahogy változtatni, de nem hiszem, hogy örülni fogunk neki, ha az ereje a felszínre tör.

Közben odalépek én is a sráchoz és a következő szavaimat már hozzá intézem:

- Figyelj, csak a hangomra koncentrálj, oké? Vissza tudod fogni a hatalmad, csak meg kell nyugodnod. Nem lesz gond. Minden oké lesz. Koncentrálj. Nem lesz baj, csak urald az erődet.

Én is megpróbálom elkapni a srácot abban az esetben, ha összeesne, de gondolatban felkészülök a legrosszabbra.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Iskola udvar, kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskola udvar, kert   Iskola udvar, kert - Page 2 Icon_minitimePént. Május 06, 2011 5:37 am

Tim szívdobbanásai szinte egy mély láda erejével érnek fel néhány szempillantás alatt. De Max és Ben gyorsan reagálnak és nem fojtatják egymás között az elindulónak látszó tettlegességet. A fiú hevesen veszi a levegőt, ellenben kezd lenyugodni, és visszatérni önmagához. Mikor már kicsit csillapodtak a kedélyek, Timothy még sóhajt egyet, kettőt. Kell neki egy pár perc, míg végleg a nyugalmi állapotba kerül.

-Nem gondoltam, hogy meg kell említenem. De a közelemben nem jó dolog vitatkozni, vagy provokálni másokat. A vége az lehet, hogy valakit széjjel tépek, mint egy rongyot. Nem viccelek. Lehet én vagyok a legveszélyesebb mutáns New Yorkban, vagy egész U.S.A.-ban. -mondja elképesztően beképzelten és cseppet sem látszik rajta az, hogy viccelődne. Meg se rebben a szeme állításán. Lehet igaza van, és tényleg egy veszélyes fenevad, de az sincs kizárva, hogy csak túl nagyra tartja magát. Bár lehet, inkább az utóbbi van érvényben. -Szerintem elég volt mára a jóból. Holnapra ki kell pihenni magunkat. Főleg nekem. Nem akarok kárt tenni senkiben. -csak úgy árad most belőle az önmaga fokozása minél magasabb szintre. -Holnap van a tanévnyitó, nem lenne jó ha egyből rossz hírrel kellene kezdeni. Majd ott találkozunk. Azt hiszem nem kellene a közeletekben tartózkodnom ma már. -mosolyog önelégülten, hogy elhiszi magáról mennyire veszélyes. Tim ezzel elköszön és távozik, magára hagyva a párost, akikre szintén vár holnap az ünnepség, és mikor észre veszik magukat már arra lehetnek figyelmesek a nap is kezd lemenni...


//Ezzel vége a kis magánkalandnak, és holnap kezdődik a korszak kaland.//
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Iskola udvar, kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskola udvar, kert   Iskola udvar, kert - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 07, 2011 1:55 am

Mutánsok Ébredése - Tanévkezdés

2000. szeptember 01.
09:00


Hivatalosan is megkezdődik az iskola új tanéve, a diákok számára. Véget ért a nyár és szórakozás, ismét a megszokott mókuskerékbe kell tekernie mindenkinek. Hetek óta készülődnek a tanárok mind erre, és mindegyik tanuló kivétel nélkül tudja, hogy ez az a nap, amin mindenkinek meg kell jelennie. Meg ismerkedhetnek az új jövevényekkel, és tájékoztatnak mindenkit az elkövetkezendő 2000-2001-es tanévről. Az iskola fő kapuja előtti hatalmas "előtérszerű" udvar ad otthont a lebonyolításra. Kora reggel mindenki arra ébredhetett, hogy már néhányan a székeket hordják kifelé, és egy kisebb pódiumot építenek a szorgosan dolgozók. Bőven lehetett ideje az összes tanulónak a reggeli szükségletek ellátásra, hiszen 7-kor keltették a lakókat.

Iskola udvar, kert - Page 2 25743827

Odakint kezdenek gyülekezni a diákok, és kezdenek elkényelmesedni. Az időnek köszönhetően szép napnak ígérkezik a mai, hiszen ragyogó napsütés köszöntött New Yorkra 20 fok körüli hőmérséklettel. Ororo, Hank, Jason, Erik és Charles már a pódium környéke körül helyezkednek, és még az utolsó pillanatokban is az ünnepség menetét beszélik meg. Ez idő alatt egyre többen és többen találják meg helyüket, közöttük Linda aki még a tegnapi nap kisebb rosszulléttel küszködött. Ellenben ma már teljesen jól van, ez látszik rajta. Percről-percre egyre kevesebb szék marad üresen, és míg várakoznak a tanulók a kezdésre kisebb neszelés az amitől hangos az udvar.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Sunbeam
Inaktív karakter
Sunbeam


Hozzászólások száma : 48
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Iskola udvar, kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Korszak   Iskola udvar, kert - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 07, 2011 2:18 am

Már 7-kor ébren kellett lennem a tanévnyitó miatt. Jó lesz ennek a sulinak a tanulójának lenni. Meg kell tanulnom uralni az erőmet. Miután felkeltem még egy kicsit feküdtem az ágyban és csak utána kezdtem el készülődni. Elmentem megreggelizni, mosakodni, majd felöltöztem és lassan elindultam kifelé az udvarra, ahol az ünnepség színhelye volt. Szép, meleg és napsütéses idővel köszöntött hát be a tanév kezdete. A székek már ki voltak pakolva mire kiértem és a pódium körül már a tanárok színe java is jelen volt. Leültem az egyik székre és vártam. Lassan egyre többen lettünk, ahogy jöttek a többiek is és érezhető moraj kezdett alapzajként megszokottá válni, ahogy a többi diák várta a megnyitót. Én csak élveztem, ahogyan a Nap sugarai csiklandozzák az arcomat és azon gondolkodtam, hogy ezzel a nyárnak vége is és kezdetét veszi egy új korszak, új kalandokkal. Még én is kíváncsian várom, vajon mit tartogat még a jövő. Ezen gondolatokat végigpörgetve a fejemben, elégedetten mondok el magamban egy mondatot, önmagamat buzdítva, hogy belevágjak a kalandba:

- Akkor hát csapjunk bele!
Vissza az elejére Go down
Gabriel Morison
Jegelt karakter
Gabriel Morison


Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 30.

Iskola udvar, kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskola udvar, kert   Iskola udvar, kert - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 07, 2011 5:50 am

Ez a nap is eljött. A tanévkezdés. Az iksola pedig nem egy normál értelemben vett iskola. Sok hozzám hasonló jár ide. Mutánsok, akik valamiért többek az embereknél. Mindenkinek van egy képessége, amit később felhasználhat akár a jóra is. Reggel 7-kor keltettek mindenkit. Lassan lebaktattam az ebédlőbe és magamba tömtem némi zabpelyhet egy kevés tejjel. Klasszikus amerikai reggeli. Mikor végeztem leadtam a tálcám, majd megindultam az udvarra, ahol a gyülekező volt. Mikor kiértem láttam, hogy már javában ki voltak pakolva a székek és a pódiumon is összegyűlt a tanári kar apraja-nagyja. A diákok még valószínáleg ébredeztek és reggelizni indultak.
~ Remélem ez jó év lesz.
Vissza az elejére Go down
Trant Hardwin / Undor
Jegelt karakter
Trant Hardwin / Undor


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Iskola udvar, kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskola udvar, kert   Iskola udvar, kert - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 07, 2011 9:56 am

*Briiiing, briiiing, briiiing, briiiing.*

Egy ébresztőóra szól az iskola egyik szobájában. Egy álmatag diák felnyög egy kicsit, majd elindul keze a goromba vekker felé. Egy kis matatás után, meg is találja rajta a szundi gombot. Mikor újra csend telepszik a szobára a fiú szeme hirtelen kinyílik, és felül az ágyában. Rájött milyen nap is van ma. A szíve gyorsabban kezd verni, kipattan az ágyból, és elkiáltja magát.
- Itt az évnyitóóóóó! - A hangjában őszinte öröm érződik, majd mikor észreveszi a hangját csak az üres falak vízhangozzák, kicsit elkedvtelenedik. Még mindig nincs szobatársa, de ez majd meg fog változni. A szokásos reggeli dolgokkal kezdi. Tudja a többi diáknak nincsenek olyan gondjai, mint neki de hát nem mindenki olyan szerencsés. Meztelenre vetkőzik és elkezdi bekenni magát a bőrápolóval. Már évek óta unja a dolgot, de tudja még mindig jobb, mint ebéd előtt kínok között várva a fájdalomcsillapítót.
Számára a nap kezdete több, mint egy óráig tart, talán még a lányok sem piperészkednek ennyit egy randevú előtt. Az ünneplős ruhájába belebújás már csak a végső simítások közé tartozik. A szobájából már vigyorral az arcán lép ki. Próbál kedvesen mosolyogni mindenkire, aki csak elhalad mellette a folyosón. Az útja az iskolaudvarra vezet. Lent már felkészültek az ünnepségre, Trantnek már csak egy helyet kell elfoglalnia. Gyors döntés után az egyik szélső széket nézi ki magának, majdnem teljesen elől. Innen jól lát, és ha valami baja lenne, a hosszú ünnepség nem kell felállítania senkit, hogy kijusson. Leül és csendben figyeli a környező embereket.
Vissza az elejére Go down
Anthony Carter
Játékos
Anthony Carter


Hozzászólások száma : 61
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 21.

Iskola udvar, kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskola udvar, kert   Iskola udvar, kert - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 07, 2011 10:27 pm

Egy napja vagyok a suliban, még senkit nem ismerek de most talán lesz rá alkalmam. A tanévnyitó ünnepségen az iskola összes tanulója meg jelen, így alaposan szemügyre vehetem őket. Nem elsők között érkezek, de nem is utolsóként. Ülőhelyek már alig akadnak, így kinézem azt ami még aránylag közel van a pódiumhoz. Elfoglalom a helyemet, és az alapzajba nem csatlakozok bele, még nincs kivel beszélgetnem. Ezért csak némán ülök és nagyokat hallgatva fél-szemmel mérem végig a diákokat. Van itt fiatalabb és idősebb is, teljesen vegyesen. A következő lépésként pedig a tanárokat figyelem, akik közül még csak mr. Lensherrt és mr. Xaviert ismerem és a másik hármat nem. Gondolom most majd mindenki bemutatkozik, hogy az olyanok mint én megismerjék őket. Belegondolva még egyetlen napja sem vagyok itt, hiszen tegnap dél körül léptem át a kaput. Kíváncsi leszek mi mindent tartogat nekem ez a hely, és hogy ki mire képes. Mivel még eddig nem találkoztam más mutánsokkal, ez duplán izgalmas nekem. Izgatottan várom a kezdést...
Vissza az elejére Go down
Repro
Játékos
Repro


Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.

Iskola udvar, kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskola udvar, kert   Iskola udvar, kert - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 07, 2011 11:35 pm

Haranngzúgásra ébredek fel, amit nagyon nem értek így reggel 7-kor, aztán rájövök, hogy a mobilommal játszott valaki és beállította a "Hell's Bells"-et ébresztőnek. Néhány sor káromkodás után kikászálódok az ágyból és kinézek az ablakon.

Kint már jó pár szék sorakozik, de miért is? ... ... Bakter, ma van az évnyitó! Sietni kéne, mert lövésem sincs, hogy mikor kezdődik és nem kéne már az első napon elkésnem. Gyorsan magamra kapok valami ruhát és elrohanok az étkezdébe kajálni. Miután végeztem vissza szobába, póló ledob a földre, fogkefe, fogkrém elő és gyors fogmosás. Ezután deo, fésülködés és már meg is vagyunk. Jah még fel kéne öltözni is. Magamra kapok immár valami ünnepibb öltözéket, egy fekete inget, hozzá bordó nyakkendőt, az anyám által bepakolt kopogós cipőmet és egy fekete sportos zakót is magamra dobok, bár az időjárást nézve, azt inkább visszadobom az ágyra és kilépek a szobámból.

Zárás után egyenesen az udvar felé veszem az irányt, a legrövidebb úton megyek, amit sikerült felfedeznem lassan két hónapos tartózkodásom alatt. AZ utóbbi hónapokban szinte csak bolyongtam az iskolában, nem gyakoroltam az erőmmel, nem jártam be az "érdekes" előadásokra, belegondolva elbazilikáztam a nyaramat, de legalább a kondimat megtartottam, hála az edzőteremnek. Őszintén az új tanévkezdés nem nagyon izgat a normális tanórák szempontjából, viszont csak megtanítanak minket bánni az erőnkkel. Az enyémnek meg van az a kellemetlen tulajdonsága, hogy lemásolja bárkiét, most meg tele lesz mutánsokkal az udvar. Csak ne okozzak tömegkatasztrófát oszt annyi...

Tényleg az utóbbi két hónapban szociálisan is a mélyponton voltam. Leérkezve az udvarra körbenézek hátha van valaki, aki szintén próbálja játszani az anti-szocit és leülök mellé.

- Hello a nevem Arthur. - mutatkozok be és a kezemet és felé nyújtom egy kézfogás alkalmából.
Vissza az elejére Go down
Marius Woodson
Inaktív karakter



Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 25.

Iskola udvar, kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskola udvar, kert   Iskola udvar, kert - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 08, 2011 3:08 am

Egy napja van csak az iskolában, szóval még nem nagyon tud nyilatkozni róla, hogy érzi magát, bár eddig nem rossz. Nem másra mint Mariusra gondolok. Nem nagyon volt még távol otthonról, nem igazán szeret táborba menni vagy ilyesmik. A szobájában egyedül van, csak a kutyája Luna van vele együtt, de nem is baj. Ma reggel harangzúgásra ébredt, érdekesnek találta, hisz New Yorkban nem gazán hall ilyesmit az ember. Felöltözik és elindul lefelé az udvarra. Lunat nem viszi magával. Út közben lát néhány diákot akik szintét az udvar felé tartanak. Senki nem szólította meg és ő sem szólt senkihez. Mikor leér már vannak lent elég sokan. Marius nem szereti a tömeget úgyhogy keres egy csendesebb kis részt valahol a tömeg mögött.
Vissza az elejére Go down
Andrew Pitt
Játékos
Andrew Pitt


Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Iskola udvar, kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskola udvar, kert   Iskola udvar, kert - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 08, 2011 4:56 am

Mikor leérek, szívem egy kicsit vadul kalapál. Szerencsére csak ennyi, indulás előtt benyomtam még egy szendvicset a hálószobában. Nem vagyok gátlásos, könnyen teszek új ismeretségekre szert, de minden kezdet nehéz, és mindig nehéz a kezdet. Nem szoktam szorongani sem, de a székeket látva tekintetemmel olyan helyet keresek, ahová nagyon süt a nap. Remélem találok egy ilyen helyet, nem akarom senkire se ráhozni a frászt. A professzor azt mondta, hogy itt mindenki hasonló gondokkal kűzd, de jobb félni, mint megijedni alapon választok magamnak ülőhelyet.
Magamra öltöm a legjobb arcomat, és elindulok, hogy helyet foglaljak. Közben nézem az arcokat: vannak közöttük olyanok, akik megrémítenének, ha nem tartoznék közéjük.
Vissza az elejére Go down
Vanessa Vyserian
Jegelt karakter
Vanessa Vyserian


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 25.
Age : 29

Iskola udvar, kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskola udvar, kert   Iskola udvar, kert - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 08, 2011 6:27 am

Egyszer csak valami őrülten hangos berregés visít bele a fülembe. Fújtatva fölállok és igyekszem lecsapni az órát. Látom, amint egy hatalmas mancs a falnak söpri szerencsétlen szerkezetet
Oh basszus...
Morognék a bajszom alatt, mindössze az a probléma, hogy jelenleg bajszom van és csak morogni tudok. Az ébresztőóra tovább berreg, ki hitte volna, hogy az a vacak egy ilyen pofont is túlél... Nah nem számít...
Leugrom az ágyamról, ami elégedetten sóhajt fel miután a kilóimtól megszabadult. Elsétálok a tükör előtt és farkas, illetve tigrisszemet nézek magammal. Átfut a gondolat a fejemen, hogyha így mászkálnék a folyosókon hívnák a cirkuszosokat hogy vigyenek el, vagy egyszerűen senkit nem érdekelni a dolog? Végül inkább nem próbálom ki, csak leülök a hátsómra, és kis faroktekergetés és elmélyült koncentráció után már egy ismerősebb arc néz vissza rám a tükörből. fölállok, habár kissé imbolygok, hiszen mostanában szegény fejem már nem tudja négy vagy két lábon szokja meg a járást. Szemügyre veszem magam így is a tükörben. Mintha nőttem volna pár centit, meg a hajam is hosszabb és mélyvörösebb volt valahogy. Ráadásul a szemeim már teljesen macskaszemek voltak, hideg zöldessárga szempár. Eddig jutottam szemlélődésben, mert nagyon megéheztem. Ahogy az lenni szokott. Beburkoltam néhány szendvicset, meg csomó csokit, és akkor kezdtem úgy érezni megvagyok. Felkaptam valami ruhát is, egy rövidgatya meg egy póló elégnek tűnt, ráadásul ha átváltozom úgyis szétmennek, akkor meg kár a jobb darabokért. Amikor rájöttem, hogy késésben vagyok futásnak eredtem. Annyira nevetségesen könnyű volt. Villámgyorsan rohantam, de még amikor kiértem akkor sem éreztem egy kis fáradságot sem. Volt jó oldala annak, hogy néha tigriskedtem, a fáradhatatlanságot és az éles érzékeket kimondottan szerettem, főleg az illatokat. Amint a székek között sétáltam mélyet szippantottam a levegőből. Egy fintorral aztán leültem egy székre, aminek a közelében nem ült senki, mintha csak nekem tartották volna fönt. Mivel nem volt jó illata senkinek, ráadásul az arcok sem tűntek túl barátságosnak összekucorodtam és élveztem, ahogy a napfény táncol a bőrömön. bevallom, legszívesebben a hasamat süttettem és fürdőztem volna..
Vissza az elejére Go down
Maxwell Evans
Játékos
Maxwell Evans


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 25.

Iskola udvar, kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskola udvar, kert   Iskola udvar, kert - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 08, 2011 8:56 am

A napom egy könnyed ébresztőnek beállított csengőhang kezdi meg. Egy koppanás az a hang amit a szám első pár másodperce után hallat. Mind ezt a a padló és szerény személyem közre müködésével. Félig ki is fordulok az ágy szélére mielőtt teleportálok, a fürdőből hangzik, ahogy koppanok, a felkészületlen lábizmok okán. De a következő képen már a fogkefével a habos számban vakarok fel magamra valamit. A szobában egy pillanatra állok meg ekkor. Észre veszem, hogy a másik ágy is össze van túrva és új cuccok vannak a környéken. Kicsit rá is sandítok, rájövök, hogy betettek valakit mellém és még nem is szóltak. Nemhogy a skac aki azt se mondta, hogy "Hello, miattam nem hozhatsz fel majd csajokat ide nyugodt szívvel." ~ Az anyját! ~ Gondolattal zárom a menetet. Majd miután végeztem az alapvető tisztálkodással a köpés és a gargarizálást a dezodor egyenletes szivárgása zárja a sort.
Tapad a matrica izzik a filc. Rákerül az előbbire, hogy 'Max az "Ász"'. A hozzá tartozó önelégült mosoly az arcomon virít, miközben az udvaron kötök ki, a szoba ablakában hagyott fekete foszladozó lyuk után. Ott nyomkodom az ingem bal szélére a kis cetlit. Mindenkinek intek, vigyorgok és olyan hihetetlen menő vagyok, hogy azt csak én hinném el ha mondanák.
Térd rogyaszt, hosszan lép és lassan lecsúsztat egy napszemüveget az orrán, eszelős.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Iskola udvar, kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskola udvar, kert   Iskola udvar, kert - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 08, 2011 8:01 pm

2000. szeptember 01.
09:10


Mindenki megérkezik kivétel nélkül, és csak el-elvétve marad üres szék a pódium környékén. Vannak itt ismerős és kevésbé ismerős, esetleg ismeretlen arcok az újak számára, de mai nap mindenki megismeri a másikat. Az öt fős tanárikar kissé bele merül a beszélgetésbe, és csak aki szemfülesebb az veheti észre, hogy hirtelen eléggé komoly lett közöttük a légkör. De pár perc múlva elhalkul társalgásuk, és Xavier lép az emelvényre, akinek központba kerülő jelenléte mindenki számára jelzi, hogy itt az ideje elcsöndesülni. Vár pár pillanatot, míg minden zavaró zaj elnémul, így Arthur nem kaphat választ sajnos jelenleg bemutatkozására. Az igazgató kedélyes mosollyal nézi végig a diákokat, majd elkezdi az ünnepi beszédét.

-Először Jó Reggelt Kívánok mindenkinek! Tudom, talán néhányotoknak ez a korai kelés még új, de elkezdődik a tanév, és állandóvá lesz számotokra. Vannak köztetek régi, és új tanulók is, ezért szeretnék bemutatkozni. A nevem Charles Francis Xavier professzor, az intézmény igazgatója. -bólint kedvesen és tekintetével főként az újakat veszi célkeresztbe, akik csak néhány napja esetleg hete vannak itt. -Szeretném még bemutatni az iskola igazgató helyettesét, Erik Lensherrt, illetve a tanári kar többi tagját Ororo Munroet, Dr. Henry Philip McCoyt, és Jason Sut. -mutat a nevek tulajdonosaira, akik mindegyike köszöntés jellegűen bólint.

Ezzel pedig elkezdődik a hosszas beszéd, ami bár nem nyers és száraz senki számára, de kicsit talán soknak tűnhet. Tartalmát tekintve Xavier részletezi mi minden vár a diákokra a 2000-2001es tanév alkalmával. Elhangzik ismét a házirend részletes ismertetése, ahogy az is, hogy ki milyen tanórát fog tanítani és milyen szakkörök várhatóak, illetve milyen végzettségek megszerzését biztosítja az iskola. Mind ezek után kiemeli a professzor, hogy valószínűleg az elkövetkezendő időszak más lesz mint a korábbi, de csak ködösen és sokat sejtetően fogalmaz. Azt mondja később kitér rá. Végül pedig utolsó mondataival átadja a szót a kollégáinak.

-Tegnap sajnálatos eset történt, ezért úgy határoztunk, hogy ideje mindenkinek közölni minek is van a birtokában. Igaz, valószínűleg néhányan tudatában vannak társaik képességeinek, de vannak akik nem, és ez problémát szülhet. Szeretném, ha családként tekintene mindenki a közösségre. -szavaival főként Trant és Linda esetére utal, amiről minden bizonnyal már mindenki hallott. -Ezért kezdeném én a sort. Mutációm lehetővé teszi, hogy telepátiát alkalmazzak és mások elméjébe, gondolataiba lássak. Tehát nem tudtok eltitkolni előlem semmit. -próbál kicsit humorizálni, hogy ne érezzék a tanulók a túlzottan komoly hangvételt. Majd végre tényleg átadja a szót és először Erik, majd Ororo, Hank és Jason részletezi hogy mire is képes egy rövid bemutatkozás mellett. Ez után pedig a diákokon a sor. A professzor nem teszi kötelezővé hogy részletezzék életüket, vagy képességeiket, így kizárólag azoknak kell megtennie ezt, aki úgy gondolja megnyílik ennyire a társai előtt. A sort pedig egy eléggé feltűnő lány nyitja, aki talán erőt ad az újaknak is, hogy megtegyék az első lépést.

Iskola udvar, kert - Page 2 585px-Callisto_(Earth-1610)


-Szólítsatok Callistonak. Az, hogy ma itt vagyok mr. Lensherrnek köszönhető, aki megmenekített engem az utcától és kaptam egy második esélyt. Sosem felejtem el amit értem tett és amit ez az iskola nyújt nekem. Nem csak otthont adott, de lehetőséget is, hogy ne az egyik szemetesben találjanak rám mint halott. -mondja és szavai talán eléggé keményeknek hangzanak. -Ami pedig a képességet illeti, érzékszerveim magasan jobbak mint az átlag. -ezzel leül, és tért ad másoknak is. Erik pedig büszkén és elégedetten nézi a lányt.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Sunbeam
Inaktív karakter
Sunbeam


Hozzászólások száma : 48
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Iskola udvar, kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskola udvar, kert   Iskola udvar, kert - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 09, 2011 1:09 am

Úgy látom érdekesen alakul a tanév kezdése. Xavier Professzor mindenre kitérően bemutatkozik, majd jön a tanév és az iskola tudnivalóinak részletezése. Úgy érzem jó lesz itt. A tanárok kedvesek és a légkört is kezdem megszokni. Épp élvezem a napsugarakat és a kellemesen meleg időt, amikor változik a program és a tanárok és diákok egyaránt elkezdik kitárni a többieknek, hogy milyen képességeik is vannak és ezáltal mindenki megismerhesse egymást. Először a tanárok, majd a diákok közül egy lány szólal fel. Úgy gondolom ez nem rossz ötlet és ezeken felbuzdulva, miután a lány leült, én állok fel és kezdek beszélni.

- A nevem Ben Deegors, de szólítsatok csak nyugodtan Sunbeamnek. Engem is az utcáról szedtek ssze, idehozva az iskolába és ezért mindig is hálás leszek. Ez nekem az új otthonom, a tanárok szinte önmagamtól mentettek meg, hűségem nem fog lankadni irántuk. Elkövettem pár hibát, amiatt, hogy nem tudtam kontrollálni az erőmet. Ezért megteszek mindent, hogy hogy jobb lehessek. A képességem a Nap fénysugarainak manipulálása és az abból való energiafelvétel.

Beszédem közben végig a tanárok felé nézek, főleg Ororo tanárnőnek és az igazgató úrnak címezve mondataimat. Szavaim szívből jönnek, mert a tegnapi eset után döbbentem rá minderre, mikor Ororo tanárnő leszúrt és megfogadtam, hogy ezentúl felelősségteljesebb leszek és jobban igyekszem majd. Miután pedig a végére értem a mondandómnak, befejezem és leülök, továbbadva a szót a következő diáknak.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Morison
Jegelt karakter
Gabriel Morison


Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 30.

Iskola udvar, kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskola udvar, kert   Iskola udvar, kert - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 09, 2011 1:59 am

Amint az igazgató fellép a pódiumra a tanárok és diákok beszélgetésének zsivaja szinte azonnal elül, de Xavier professzor még vár egy kicsit, hogy biztos legyen. A szemét körbejáratja a diákokon, majd bele kezd évnyitó beszédébe és elmondja, hogy mit vár a 2000-2001-es tanévtől és a diákoktól ebben az évben. Sorra bemutatja a csekély létszámú tanári kart. Xavier professzoron kívül mindről csak hallottam. Azt pontosan nem tudtam, hogy a professzor milyen erőt birtokol, és mikor megosztotta velünk én azt hittem lenyelem a gigám. Nem vagyok egy nagy bajkeverő, na de azért néha kell a szórakozás. Erről egyelőre le is tettem, mert a tanári kar többi tagja, Eric Lansherr, Ororo Monroe, Dr. Henry Philip McCoy és Jason Su is bemutatkoztak pár mondatban és elmondták, hogy mire képesek. A professzor megkért, hogy legyünk egymásnak a család. Vannak, akik ismerik egymás képességeit, de azok inkább az idősebb diákok. Egy diák veszi át a szót, akit Lensherr professzor mentett meg a haláltól. Szószerint az utcáról szedte össze. Ez jó húzás volt, így lehet, hogy mások is felbátorodnak. Nem is váratott magára sokáig a dolog. A következő diák Sunbeam néven mutatkozott be. Elmondta az igazi nevét is, de arra valószínű nem sokan emlékeznek már. Ellenben azzal a névvel, ami utal a képességére, a mutációjára. Mikor befejezte visszaült a helyére, majd egy pillanatnyi csend telepedett az udvarra.
~ Gyerünk már, állj fel, legyél túl rajta. - noszogattam magam, majd feladtam a próbálkozást, hogy várok még két-három diákra. Felálltam és magamhoz ragadtam a szót.
- Üdv mindenkinek, a nevem Gabriel Morison, de mindenki szólíthat Matt-nek, vagyis a Matter rövidítése. A képességem pedig az asszimiláció, bármilyen anyagot képes vagyok a testemre venni. - ennél több nem jutott eszembe, ezért itt be is fejeztem, visszaültem a székemre és vártam, hogy lesz-e következő és ha igen, akkor kicsoda.
Vissza az elejére Go down
Trant Hardwin / Undor
Jegelt karakter
Trant Hardwin / Undor


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Iskola udvar, kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskola udvar, kert   Iskola udvar, kert - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 09, 2011 6:08 am

Trant figyelmesen hallgatja társai vallomását, vagy inkább kinyilatkoztatását. A képességeik hallatán kicsit összeszorul a gyomra, mindenkinek a képessége erőt ad nekik. ~ Milyen boldogok is lehetnek azokkal az adományokkal. Jó lehet nekik, a testük nincs eltorzulva, és még olyan erőket is kaptak, amiket még álmodni sem tudnék. Hát ez az én sorsom, a gyenge képességeimmel nem is rúghatok, majd labdába mellettük. Nem mégsem, majd a tudásommal kompenzálom. ~ Ezzel feláll, és elindul a pulpitus felé. Nem tolakszik, előreenged bárkit, aki csak egy kicsit is sietne elmondani mit is tud. Ha rákerül a sor feláll, és remegő kézzel megragadja a mikrofont. Megköszörüli a torkát, és először félve, de beleszól.
- A nevem Trant Hardwin. Már az intézzzzményben élek pár hónapja, és sssszerintem már hallottatok rólam. - Elereszt egy mosolyt magában. Még a professzor is róla beszélt. - Hát akkor, ha már felhozzzztam rá is térek a mutációmra. Az elsssső gondolom látsssszik rajtam, ... - Néz végig magán. Utána sorban elmondja az összes defektusát. Pontosan ecseteli a gyengéit, és számára már csak szokásos napi rutinjait. Végül elmosolyodik a közönség felé, és lelép a "színpadról". Tudja, nagy lépést tett előre, és még sok van, hogy hasznos tagja lehessen az intézménynek.
Vissza az elejére Go down
Anthony Carter
Játékos
Anthony Carter


Hozzászólások száma : 61
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 21.

Iskola udvar, kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskola udvar, kert   Iskola udvar, kert - Page 2 Icon_minitimeKedd Május 10, 2011 7:55 pm

nem ismerek még egyenlőre senkit, és ez nem változott az eltelt... 10 perc alatt sem. Szóval nincs kivel beszélgetnem, nem mintha akarnék, de talán egy kicsit jó lenne, mikor hosszú percek után is mr. Xavier beszél. Nem azt mondom, hogy nem érdekel amit mond, de a jó idő sokkal inkább vonzza a figyelmemet, mint más. Meg persze az a néhány dögös lány is, akik elszórva csücsülnek. Úgy látom némelyik... ha nem mindegyik, de idősebb nálam kivétel nélkül. De majd csak megoldom. Leleményes egy gyerek vagyok. Gondolataim főként a lányok és az időjárás körül mozog, de persze azért félfüllel hallgatom az iskola terveit is. Amikor viszont érdekesebb témára kerül a sor minden figyelmem azé, aki éppen beszél. Megtudom milyen erőkkel is rendelkeznek a tanárok. Hát az biztos, hogy egyikkel sem szívesen akasztanám össze a bajszomat. Ebben a pillanatban arc szőrzetemhez nyúlok és kicsit megint elkalandozok. Kéne egy kis férfias szőrzet most már, mert ez a csupasz arc gyerekes. Főleg ha valamelyik idősebb lányt kiszemelem magamnak. Na de vissza a lényeghez. Néhány tanuló is feláll, majdan pedig taglalják mihez is értenek. Mindegyik tud valami jó dolgot, ahogy elnézem, kivéve azt a Hardwin gyereket. Még a külseje sem megnyerő, le sem tagadhatná, hogy más... Na de mikor úgy érzem itt az én időm, belekezdek saját magam ismertetésébe. Veszek egy mély levegőt és nagy lendülettel belekezdek.

-Sziasztok! A nevem Anthony Carter, vagy csak Tony. A képességem pedig, hogy olyan kemény bőröm lehet mint a szikla.

Végén kicsit elhalkulok és visszaülök. Ahogy végig néztem a sok szempáron kicsit zavarba jöttem, ezért nem is tettem meg azt a lépést, hogy kicsit bővebben mondjak valamit magamról. Mondjuk nekem nincs olyan szomorú háttértöténetem mint annak a lánynak... jaj, már el is felejtettem a nevét. De azért gondoltam kicsit mélységesebben tájékoztatom társaimat, ellenben hamar visszataláltam a székre, szóval jöhet a következő alany, aki elmondja mi fán terem a mutánssága.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Iskola udvar, kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskola udvar, kert   Iskola udvar, kert - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Iskola udvar, kert
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Iskola ismertető

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: New York város - Játék idő: 2000. December :: Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye-
Ugrás: