Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Közösségi szoba

Go down 
+12
Erin Newton
Gabriel Taylor
Vanessa Vyserian
Andrew Pitt
Maxwell Evans
Iris Campbell
Trant Hardwin / Undor
Sunbeam
Gabriel Morison
Repro
Anthony Carter
Cerebro
16 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Közösségi szoba Empty
TémanyitásTárgy: Közösségi szoba   Közösségi szoba Icon_minitimeHétf. Május 16, 2011 6:23 pm

Egy nagyobb helység néhány kanapéval, székkel, és egy nagyobb kör asztallal, ami köré oda gyűlhet mindenki. Többnyire ez a hely szolgál otthonul a megbeszéléseknek diák és tanár között, ami egyfajta megbeszélői teremnek is megfelel. Ülőhelyeket tekintve, 15 ember kényelmesen elfér.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Anthony Carter
Játékos
Anthony Carter


Hozzászólások száma : 61
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 21.

Közösségi szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba Icon_minitimeKedd Május 17, 2011 3:18 am

//Előzmény: Iskola udvar, kert//

Én vagyok egyedül aki a lift mellett dönt, de úgy néz ki nagyot csattanok. Amint kilépek, már a klónozós tanár vár rám. Szuper. Se szó, se beszéd elkap, és vissza visz a helyemre. De nem csak engem, ahogy elnézem, hanem mindenki mást is. Nyugtat a dolog, hogy legalább nem csak én buktam le. Számítok valami dorgálásra, vagy szidásra, de most még semmi. Gondolom ami késik, az nem múlik. Bár jobb lenne, ha még is. Minden esetre a tapaszos krapek elmegy, de nem akárhogy. Komoly karórája lehet, ha tud vele teleportálni, annyi szenet. Első körben még meg is dörzsölöm a szememet, hogy jól láttam-e és néhány társamra nézek. Vajon ők is látták? Na jó, nem kéne ezen annyira ledöbbennem, ha már egyszer egy rakás mutánssal vagyok össze zárva. De érkezik mr. Lensherr és a professzor, majd mindenkit bezavarnak a társalgóba. Gondolom most jön valami nagy beszéd, hogy nem tetszik nekik amikor leskelődik néhány diák, és olyasmibe ütik az orrukat, amibe nem kellene

-Szuper...

Morgom magam elé lehajtott fejjel, és próbálok lelkiekben felkészülni arra amiről szó lehet. Leülök az egyik fotelbe a szélére, és bár szeretnék de nem fogok tudni elkényelmesedni. Sóhajtok egy nagyot, és csak bízom abban nem lesz komoly bajom a történtekből. Nem szeretném ha elküldenének innen, mert nem szívesen mennék haza.
Vissza az elejére Go down
Repro
Játékos
Repro


Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.

Közösségi szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba Icon_minitimeKedd Május 17, 2011 7:05 am

Én kis figyelmetlen észre se vettem, hogy Hank tanár úr felém tart, na ez van. Pár szék pakolással később feltűnik, hogy kalóz barátunk távozik az iskolából. Lensherr mindenkit a közösségi szobába küld, ezért én is odafele indulok. Próbálgatom, hátha valami telepata képességét másoltam le és belenézni Lensherr vagy valamelyik tanár fejébe.

Már első nap rossz fát teszek a tűzre, egy kalóz látogatja meg az iskolát és hangolja le a drága főmuftikat. Itt valami készül, de hogy mi... az baromi jó kérdés.

Megérkezvén a közösségi szobába keresek magamnak egy ülőhelyet, ahova letelepedek.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Morison
Jegelt karakter
Gabriel Morison


Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 30.

Közösségi szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba Icon_minitimeKedd Május 17, 2011 8:31 am

Amint beérek az ebédlőbe megpillantom Su tanárurat, amint valami harapnivalót készít magának. Sajnos nem tudom eldönteni, hogy ő az igazi, vagy csak másolat. Amikor meglátott megindult felém. Egy szót sem szólt, de tudtam hogy valami készül. Már akkor. Visszaterelt az udvarra ahol még volt némi elpakolni való. A settenkedők együtt gyorsan végeztek a pakolás végével, majd a szemkötős alak megjelent, kilépett a kapun, majd valamit matatott az óráján és eltűnt.
- Wow! - a pasas elteleportált. Ez...fura, de végülis mindegy. Aztán megjelent Xavier és Lensherr professzor, majd utóbbi a Közösségi szobába küldött mindenkit.
- Remek, most kapjuk meg egyszerre a büntetést. - morogtam magam elé. El tudom képzelni, ahogy Xavier professzor rákényszerít, hogy fémet vegyek a testemre, Lensherr professzor pedig elszórakozik velem. Elmosolyodtam, majd észre sem vettem, de már a szobában voltam. Egy üres kanapéra másztam fel és félig guggolva, félig ülve foglaltam helyet rajta és vártam, hogy mi lesz ebből.
Vissza az elejére Go down
Sunbeam
Inaktív karakter
Sunbeam


Hozzászólások száma : 48
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Közösségi szoba Empty
TémanyitásTárgy: Ben Deegros   Közösségi szoba Icon_minitimeCsüt. Május 19, 2011 12:43 am

Hát, akkor a nyomozásunk Timmel nem aratott sikert. Úgy fest mindenki egyszerre kapja meg a leszúrást. Hát bakker, ezt jól megszívtuk, mint a torkos borz. Úgy tűnik, hogy a tanárok cseppet sem vidámak és az is elég baljóslatú, hogy egyszerre behívnak minket a közösségi szobába. Itt valami elég rossz hírt hozhatott a tapaszos pasas. Ahogy nézem a többiek reakcióját, ők sem tudtak kideríteni semmit az esetről, tehát a Timmel elkapott kis félmondat a fickótól még elég eredményesnek tűnik, tekintve a többiek kutató munkáját. Erről eszembe is jut valami, amivel oda is fordulok Timhez, hátha ő ért valamit a dologból:

- Nem tudod, hogy érthette a figura, hogy "Nálunk sokkal nagyobb biztonságban lennének" ?


Úgy fest mindenkit elkaptak, de a java még hátravan. az pedig már csak hab a tortán, hogy a fickó egyszerűen csak eltűnt azzal, hogy egy fura kütyüvel elteleportált. Mikor beérünk, leülök egy közeli helyre és megvárom Tim reakcióját is a kérdésemre, közben kíváncsian figyelve a terem béli események alakulását, hogy ugyan mit várhatunk, viszont úgy tűnik, már semmi jót.
Vissza az elejére Go down
Trant Hardwin / Undor
Jegelt karakter
Trant Hardwin / Undor


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Közösségi szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba Icon_minitimePént. Május 20, 2011 1:46 am

Trant végül meghúzza a vállát, most sem lett sokkal okosabb. Már a következő kérdését tenné fel, hogy jó lenne ha mégis elmondaná miről van szó. Mégis mielőtt megtehetné Lensherr tanár úr hirdeti ki az azonnali gyűlést. Trant szó nélkül int a lányoknak, hogy nézzék meg mi is történt.
Lehet hogy valami tragédia, vagy talán azzal az idegennel van kapcsolatban, akivel még nem találkozott.
A közösségi szobába beérve, megpróbál egy olyan helyre keresni magának, ami nincs túl közel a társaihoz. Nem akarja a mutációjával zavarni a többieket, és jobb ha a tanárokra figyelnek, mintha ő maga terelné el a figyelmet a fontos dolgokról. Ha megtalálta akkor leül, és figyeli mi van kibontakozóban.
Vissza az elejére Go down
Iris Campbell
Inaktív karakter
Iris Campbell


Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2011. May. 08.

Közösségi szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba Icon_minitimeSzomb. Május 21, 2011 10:19 am

Sikerül észrevétlenül követnem a két fiút, de hatalmas meglepetésemre egy nagyobb csapatba botlunk. Én csak egy laza mosolyt mutatok mindenkinek köszönésképpen, mivel a zene még mindig megy a fülemben. Valószínűleg ezért is nem veszem észre, ahogy Hank tanár úr baljós léptekkel közelít a kis társaság felé, csak akkor, amikor már egészen közelről szólal meg. Ijedtemben ugrok egyet, majd kiveszem az egyik fülhallgatót és felnézek rá. Majdnem elvigyorodok, de végül megállom és bár kicsit kedvetlenül, de kimegyek az udvarra elpakolni azt a néhány dolgot, ami még elől van. Már éppen végzek, amikor meglátom azt a furcsa fickót, aki kilépve a kapun csak úgy elteleportál. Egy pár pillanatig csak állok miközben azt a pontot bámulom, ahol az imént állt, majd még egy-két dolgot elpakolok és, mint aki jól végezte dolgát elkezdek az ajtó felé araszolni. Ekkor megpillantom Lensherr professzort, aki mond valamit, de mivel mind a két fülemben megy a zene nem hallom. A többiekre pillantok kérdő tekintettel és ekkor jövök rá, hogy valahova menni kell. Magabiztosan lépdelek a többiek után és csak akkor tudatosul bennem, hogy hova jöttem, amikor megérkezem.
Ahogy belépek a zsúfolásig telt szobába kiveszem a fülhallgatókat, majd körül nézek egy szabad helyet kutatva. Ha megtalálom akkor helyet is foglalok és várok, hogy vajon a kis társaságunkat akarják lecseszni vagy valami magasztosabb cél miatt hívták össze a diákokat.
Vissza az elejére Go down
Maxwell Evans
Játékos
Maxwell Evans


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 25.

Közösségi szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba Icon_minitimeSzomb. Május 21, 2011 2:55 pm

Mikor a sárga tanárral találkozok akinek nem tudom hirtelen mi a neve, csak mindig arra asszociálok, hogy minden kínai ő lehet azért ilyen hasonlóak, akkor csak lemondóan elmosolyodok és lassan felemelem a kezeim a fejem fölé hajlított könyökkel. Mintha aki elegánsan megadja magát, majd mellé sétáltam és hagytam, hogy eltereljen az udvarra. Ahol volt szerencsém elpakolna a pódiumot, hogy aztán láthassam a két dobogóst a "kém teszten": a két srácot a pályáról. Végig követtem a szemkötős mozdulatait, ahogy a többiekre is próbáltam figyelni. De mikor ez előbbi elteleportált. Először elkerekedett szemekkel néztem csak vagy két másodpercig.
- Tetves másoló... - Jegyeztem meg először hunyorogva, komoly arccal, de rögtön utána megenyhültek a vonásaim és Lensherr bá' szavaira ezzel az ábrázattal indultam meg az említett helyiségbe.

Én nem féltem attól, hogy embertelen dorgálást kapunk az esetért, megemlítést várok. Hogy rossz példának hozzák fel, hogy nem szabad. De ahhoz, hogy azért hívjanak minket össze... ahhoz túl könnyen elkaptak minket.
Szinte biztos vagyok benne, hogy rossz hírt hozott a szemkötős arc. De nem akármilyen rosszat, talán elkezdhetnék aggódni. Zsír...

Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Közösségi szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba Icon_minitimeSzomb. Május 21, 2011 10:52 pm

2000. szeptember 01.
10:08



A szobában minden az intézményben tanuló diák összegyűl, majd pedig Xavier professzor megvárja míg elcsendesedik mindenki, de előtte Tim csak egy vállvonással válaszol Bennek kérdésére. A profftól megszokott nyugodt, kimért hangon kezd bele gondolatai tolmácsolásába amit szavakba önt.

-A vendégünk, aki az imént távozott különös dolgokra hívta fel a Lansehrr professzor és az én figyelmemet. El kell mennünk egy időre az iskolából, hogy utána járjunk néhány dolognak. Viszont szeretnék valamit rátok bízni. -mondja a Xavier, és elhalkulva kicsit elgondolkodik. Mintha picit civódna magában, és nem lenne biztos abban, hogy tényleg szeretné-e amit most kimond. -Felfedeztünk egy fiatalt, akinek mutációja bujdosásra kényszerítette. Zavart, és bizalmatlan, ezért szeretném ha néhány diák Munroe tanárnővel tartana, hogy felkutassák és az iskolába hozzák. Talán könnyebben megtaláljátok vele a közös hangot. -ezzel pedig várakozóan néz, hogy vajon ki lesz az, aki önként belemegy a kínált kalandba, de halad is tovább. Xavier mind össze néhány tanulóra vár, nem többre. Ezek után hirtelen Magnus veszi át a szót.

-Charles. Indulnunk kell. -mondja kicsit türelmetlen de nyugodt hangon. A professzor csak bólint és miután kiválasztásra kerültek az önként jelentkezők, akik Munroe tanárnővel tartanak, még néhány szóval elköszön a diákoktól. -Akik viszont az iskolában maradnak, McCoy tanárúrnak tartoznak elszámolással. -ezzel a két igazgató távozik a garázs irányába. Ororo lép helyükre és várja azokat, akik úgy döntenek vele tartanak.


//Bocsánat a késésért, de úgy látszik megérte Smile . //


A hozzászólást Charles Xavier összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 22, 2011 9:51 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Andrew Pitt
Játékos
Andrew Pitt


Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Közösségi szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba Icon_minitimeVas. Május 22, 2011 1:38 am

Hallgatom a prof szavait. Egy zavart mutánsról beszél, akit Munroe tanárnő, és még pár diák fog megkeresni. Miért ne lehetnék én a brigád egyik tagja? Hiszen könnyen ismerkedem, és nyogtatok meg másokat. Úgy érzem, most nagy szükség lehet rám, és megmutathatom, hogy igenis érek valamit.
Miután távoztak a professzorok, Ororo tanárnő lép be a szobába, és várja a jelentkezőket. Ha Vanessa ott ül mellettem, akkor bizalmasan odasúgom neki, hogy talán jó ötlet lenne jelentkezni, és jöjjön Ő is. Utána felteszem a kezem, felállok, és jelentkezem is.
-Tanárnő! Én szeretnék jönni, jól szót tudok érteni az emberekkel!
Remélem elfogadja a jelentkezésemet. Kiváncsian várom, hogy ki az, aki még velünk tart.
Vissza az elejére Go down
Vanessa Vyserian
Jegelt karakter
Vanessa Vyserian


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 25.
Age : 29

Közösségi szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba Icon_minitimeVas. Május 22, 2011 3:51 am

Miután mindenkit kicibáltak az udvarra, majd elküldtek valami társalgóba újabb szónoklatot kapunk. Szépen bevackolom magam egy fotelba, mint kiscica a kosarába, és félig lehunyt szemekkel érdektelen pillantással nézegetek arra felé.
Szinte már egészen elalszom, na nem mintha nem csüngenék feszült figyelemmel hatalmas mesterünk szavain, egyszerűen a nyár-végi-őszeleji meleg, a kintről beszivárgó napillat valahogy olyan elandalító. De a lényeget még ilyen félvegetetív állapotban is kihüvelyezem azért. Valakiknek el kell menni, megtalálni valakit, a többiek meg itt poshadnak és egy másik tanárra lesznek bízva. Tiszta lap, no para. Felőlem akár barbie-s plakátokkal is telepakolhatják a sulit, csak ezt a kényelmes finom puha kis fotelt ne mozdítsák ki alólam...
Már szinte jönnének az egérkék hogy cincogva átkísérjenek az álomszivárványon túlra, amikor az udvaros csávó a fülembe sugdos valamit. Ha nem lennék már félig Álomországban, tuti hogy egy pofonnal vagy hasonlóval íjaznám az ötletét. Alvó tigrisnek nem mászunk bele az aurájába! Azonban ettől azonnal felébredek, és kissé haragos szemekkel bámulok utána. De nincs időm jómodorra nevelni a srácot, mert azonnal pattan és jelentkezik a hósörényes nőnél, mint valami szuperhős, aki megmentené a világot.
Vetek még egy vágyakozó-szerelmetes pillantást a fotelra, majd talpra állok. A kistigrisem úgyis át kell mozgatni kicsit, és legalább lóghatok a suliból, meg talán egy kis bunyót is beiktatunk, ha valami veszélyes kölyköt kell behozni.
- Nos nem tudom mennyien és milyen diákok kellenek, de jönnék én is, ha úgy jön ki a lépés. - mondom kissé még álmatag hangon.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Morison
Jegelt karakter
Gabriel Morison


Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 30.

Közösségi szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba Icon_minitimeVas. Május 22, 2011 7:57 pm

Egy új mutáns? Ez érdekesen hangzik, de mikor arra terelődik a szó, hogy annak az embernek bújkálnia kell, eléggé letörök. Beleképzeltem magam a helyzetébe. Betonnal a testemen képtelen lennék emberek közé menni. Elég furán venné ki magát. Vajon milyen képessége lehet, hogy menekül? Míg ezen gondolkozom már ketten jelentkeznek a feladatra. Két választásunk volt: vagy Ororo tanárnővel tartunk megkeresni ezt a mutánst, vagy itt maradunk, de akkor McCoy professzornak kell elszámolnunk. Őszintén nem sok kedvem van Hank tanárúrral összetűzésbe kerülni ezért egy percig sem gondolkodom.
- Munroe tanárnő, én is magukkal tartanék. - álltam fel a kanapéról.
- Remélem segíteni tudok majd megkeresni és meggyőzni akit keresünk, hogy nem kell félnie. - jó lenne ha csatlakozna hozzánk. Még akár jó társunk is lehet.
Vissza az elejére Go down
Anthony Carter
Játékos
Anthony Carter


Hozzászólások száma : 61
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 21.

Közösségi szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba Icon_minitimeVas. Május 22, 2011 9:49 pm

Se mr. Lensherr, se mr. Xavier nem tűnik túl nyugodtnak. Eléggé titokzatosnak mutatják magukat. Mint kiderül, nem a munka elől való bujdosás és a kíváncsiság miatt hívtak össze minket. Valami más játszik most. Egy fiatal mutánst akarnak felkerestetni az egyik tanárral... tanárnővel és néhány diákkal. Elgondolkodok egy kicsit, mialatt tovább hallgatom a fejleményeket. A professzor és mr. Lensherr végül távozik. Biztosra veszem, hogy az a szemkötős hi-tech teleportálós férfi valami nagy dolgot szavalhatott el, ha ilyen hirtelen lelép a két főnök. Mikor elhagyják a terepet, én csak némán ülök tovább. Nem szívesen mennék el a suliból jó nekem itt is. Úgy gondolom még korai lenne egyből nekiállni másoknak prédikálnom az iskoláról, hiszen kb. 1 napja vagyok itt. Lehet nem látszana de én tudnám, hogy hiteltelen a mondanivalóm. Na nem gondolom, hogy rossz helyem lenne itt, sőt mi több... ! De ameddig én magam sem ismertem meg rendesen az intézményt addig nem szeretnék fényezni semmit. Egyből van három jelentkező, amire én csak nagy hallgatással válaszolok. Köszönöm, kimaradnék a lehetőségből. Jól elleszek én a suliban is, mr... ... ... McCoy? Mr. McCoy tanárúr szárnyai alatt.
Vissza az elejére Go down
Trant Hardwin / Undor
Jegelt karakter
Trant Hardwin / Undor


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Közösségi szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba Icon_minitimeHétf. Május 23, 2011 9:32 am

Trant csak hallgatja újdonsült osztálytársait, és évfolyamtársait. Van ki jelentkezik a feladatra, de tudja, hogy ő nem lesz közöttük. Nem tudja milyen feladat az, amire a gyönyörű Ororo tanárnő elviszi az önkénteseket, de nem fog menni. A kosárlabda pályán történt incidens óta, nem akarná hátráltatni semmiben a többieket. A fontos dolgokkal nem foglalkoznának, ha történne vele megint valami.
Így más lehetősége nincs is, marad Dr. Mccoy szárnyai alatt. Talán lesz lehetősége újra megkérni a tanárt, miután megmutatta milyen elhivatott. Na mindegy, nem agyal tovább. Még a végén lemarad megint valami fontosról, és hülyét csinál magából. Marad a helyén is figyeli ki marad, és ki megy. Nem akar most már semmilyen meglepetést maga körül. Fel akar készülni mindenre. hátha még ő is tud valamit tenni bárkiért, bármiért.
Vissza az elejére Go down
Maxwell Evans
Játékos
Maxwell Evans


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 25.

Közösségi szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba Icon_minitimeKedd Május 24, 2011 5:45 am

A tekintetem át-át suhan a kis társaságion a beszéd alatt. A zsebeimbe mélyesztett kezeimen támaszkodok. Nem mondhatni kényelmesnek, de majdnem praktikus póz. Túl jól se látom az arcokat, de azért figyelem ki mit reagál. Meg fél füllel a szövegelést, hátha jön érdekes rész is. Csak mellé beszéd, rizsa kukoricával mixelve, rizibizi az egekből. Nincs is hozzá nagyon étvágyam, így a nyelvemen rágódok, kicsit hiány érzetem van, nem foglalja le semmi a kezeimet. Abba hagyom a támaszkodást velük, és mell magasságba emelve kezdem nyújtóztatni az ujjaim. Lensherr megszólalására emelem fel a fejem. Kicsit bepunnyadok az itteni levegőn. Először úgy gondolom, hogy nekem is mennem kéne. A marketing szövegelés megyeget, de a sok paprikajancsi miatt a jobb kezem teljes kiemelése előtt elmegy a kedvem. Vissza is eresztem.
- Maradok... - Jegyzem még magam elé, ahogy egy óriási hangtalan ásítást eresztek az éterbe, miközben a kezeim a zsebekben pihennek ismét. Kiváncsi vagyok nekünk milyen program jár, ha a többiek nyaralni mennek a meg nem nevezett vizeken túlra.
Vissza az elejére Go down
Sunbeam
Inaktív karakter
Sunbeam


Hozzászólások száma : 48
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Közösségi szoba Empty
TémanyitásTárgy: jelentkezés   Közösségi szoba Icon_minitimeKedd Május 24, 2011 7:49 am

Figyelem mit mondanak a többiek és hogy hogyan is alakulnak az események. Lensherr tanár úr és Xavier Professzor például gyorsan lelépnek és otthagynak minket Ororo tanár nő társaságában. Többen jelzik, hogy szívesen segítenek menteni a kóborló mutánst, viszont jó páran döntenek úgy is, hogy itt maradnak az iskolában. Hát mindenesetre már most érdekesen indul a tanév. Talán azzal, ha jelentkezek, helyrehozhatom Ororo tanár nőnél azt a stiklimet is, amikor meggondolatlanul az erőmet használtam. Ki tudja, talán az a srác tényleg segítségre szorul és jó lenne mennénk és segítenénk rajta. Még egy pár percig így vívódom magamban kicsit, majd legyőzve magamban a belső harcot, felteszem a kezem és odaszólok a tanár nőnek:

- Én is jövök tanár nő! Nem árthat a segítség a srácnak, mielőtt még kárt tesz magában!

Fura, mert valamennyire tényleg átérzem a dolgot, így el tudom képzelni, hogy mit érezhet. azzal leteszem a kezem, majd Timhez fordulok és vele kezdek társalogni az eseményekről:

- Te nem jössz? Érdekes kis feladatnak tűnik.
Vissza az elejére Go down
Iris Campbell
Inaktív karakter
Iris Campbell


Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2011. May. 08.

Közösségi szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba Icon_minitimeKedd Május 24, 2011 10:24 am

Eltelik némi idő mire mindenki megérkezik és a szoba csöndes lesz, de amint ez bekövetkezik Xavier professzor hangja csendül fel. Mivel mindenkit ide hívtak és a professzor is aggódó arcot vág, így kivételesen figyelek arra, amit mond. Mikor befejezi a furcsa vendégről és a bujkáló gyerekről szóló mondandóját a többiekre pillantok. Meglepődött, elszánt és unott arcok néznek vissza rám, ahogy körbe járom tekintetemmel a szobát, de vannak páran, akik nem haboznak sokat és már is a tettek mezejére lépnek.
~ Semmi kedvem nincs most elmenni, ráadásul vannak épp elegen akik vállalkoznak. Nem kellek én oda... ~ győzöm meg magam ismét, afelől, hogy semmi értelme ugrálnom, majd mások elintézik.
Amint döntésre jutok kényelmesek belesüppedek székbe ahol épp ülök és már éppen tenném be a fülhallgatókat, amikor eszembe jut, hogy McCoy professzor biztosan valamilyen feladatot fog adni, így még egy apró remény foszlány sincs, hogy nyugodtan tudok zenét hallgatni és heverészni.
Egy lemondó sóhajjal teszem el a fülest az övtáskámba, majd keresztbe fonom a kezem magam előtt és megvárom, míg valaki kiderül, hogy mit kell azoknak csinálni, akik benn maradnak az iskolában.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Közösségi szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba Icon_minitimeKedd Május 24, 2011 6:58 pm

2000. szeptember 01.
10:10



Jelentkezők akadnak, és a tanárnő, csak pár másodpercig hezitál, hogy maga köré gyűjtse azokat. Andrew, Vanessa, Gabriel, és Benjamin Ororoval tartanak, aki int nekik.
-Gyertek velem akkor. -mondja visszafogottan, és Ben felé elismerő pillantást vet. Úgy fest a fiú jó úton halad, hogy enyhítse a viharos természetű tanárnőt. Timothy csak mosolyogva löki oda Bennek, kihúzva magát a dolog alól. -Nem nyaralni mentek, szóval inkább maradok. -mondja. Ahogy pedig a jelentkezők és ms. Munroe távozik, Hank váltja őket. Végig néz az itt maradtakon, majd kicsit húz a száján tanácstalanul.

-Nem tudom melyik választás lett volna a jobb... két óra múlva tartok egy kis korrepetálást azoknak akit érdekel. Matek, fizika, kémia. Mert ismétlés a tudás atyja. -fújja ki a levegőt, és reméli lesz olyan aki eljön az óráira. Bár látszik rajta kételkedik benne. -Addig foglaljátok le magatokat valamivel. -mondja, de a diákok szemfülesebb része azt vehetik észre, hogy ez a kis gyűlés mind végig mellőzött valakit. Bár elméletben Jason Su tanárúr itt van, de mind össze az csak a klónja, aki az ajtófélfát támasztja és korábban Maxet cibálta le az emeletről. Vajon hol az eredeti? Hank tanárúr távozik, és magukra hagyja a fiatalokat. Egyenesen az osztálytermébe igyekszik, hogy minden bizonnyal felkészüljön a valószínűleg csekély látogatottságú korrepetálására.

Néhány tanuló is kezdi elhagyni a helyszínt. Többek az udvar felé mennek, de egyeseknek talán szemet szúr Scott és Allen pár szavas sugdolózása, amit lefojtatnak egymás között, mire a lift felé veszik az irányt, kétszer is hátra fordulva, nem-e követi őket valaki. Ebben a pillanatban Su tanárúr klónja szerte foszlik, és mindenki megbizonyosodhatott arról, hogy tényleg csak egy másolat volt.


//Andrew, Vanessa, Gabriel, és Benjamin - Folytatás: Manhattan - Eleanor Roosevelt középiskola//
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Anthony Carter
Játékos
Anthony Carter


Hozzászólások száma : 61
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 21.

Közösségi szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba Icon_minitimeKedd Május 24, 2011 10:38 pm

A tanárnő viszi magával a képviselő urakat, és kiderül, hogy lehet még is mentem volna inkább velük, mert úgy hozta a sors, hogy mehetek korrepetálásra. Nem tudom, hogy rám fér vagy sem, a matek, fizika és kémia nem voltak az erősségeim de hülye sem voltam belőlük. Egy jó kis B- mindig össze lett hozva. A tanárnő után, most a tanárúr is lelép, ezzel pedig magunkra maradunk. Néhányan kezdenek kiszállingózni az udvarra, és ekkor látom ,hogy a klónozós tanár nem is volt itt... vagy hát itt volt, de még sem. Jó lenne nekem is ez a képesség. Elugranék moziba, közben az órán lennék tanulni, és még aludni is lenne időm egyszerre. Elmerengek milyen hasznos is lehetne ez a képesség, aztán csak folyok az eseményekkel. Nézem, hogy két diák igen sutyiban lép le. Vajon mit csinálhatnak? Megvakarom fejemet tanácstalanul, és úgy határozok távozok a szobámba. Megtetszett az imént a lift, csak a klón mester nem hagyta hogy rendesen kiélvezzem, szóval megteszem most. Közben pedig nem tagadom, kicsit utána nézek a két srácnak is. Ha esetleg rákérdeznek mért követem őket, megmondom az igazat. Tényleg az igazat. Megyek, a szobámba... Amúgy is csak addig kémlelném őket, míg egyezik az utunk. Nem szeretnék komolyabb bajba kerülni az állandó kíváncsiskodásom miatt. Amúgy sem vet rám jó fényt a dolog, gondolom. Tehát irány a szobám. Mivel nem ismerek senkit, ezért nem állok le beszélgetni. Majd talán később kerítek rá alkalmat. Úgy is ott van a szobatársam, majd vele leülök, ha egyszerre leszünk a vackunkaban, és épp nem a lefekvéshez készülök.
Vissza az elejére Go down
Trant Hardwin / Undor
Jegelt karakter
Trant Hardwin / Undor


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Közösségi szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba Icon_minitimeCsüt. Május 26, 2011 10:30 pm

Trant örömtől telve összedörzsöli a kezét, amint meghallja, hogy Dr. Maccoy korrepetálást tart. Gyorsan felméri a konkurenciát, és rájön, hogy nem sok mindenki fog jönni az órára. Egy pillantást vet a lányokra, és gyorsan átgondolja a lehetőségeit.
~ Ha hívom őket tanulni, akkor biztos strébernek néznének. De ha csak úgy besurrannék az órára akkor csak azok tudnák, hogy ott vagyok akik szintén ott vannak. Így őket nem zavarná mivel ők is ott vannak. Na ez lesz a legjobb megoldás. ~ Bólint elégedetten magában. Sandán körbetekint, majd mintha céltalanul tenné, kisétál a helyiségből. Mikor már a folyosón van, elkezd szaladni a szobája felé. Természetesen csak mértékkel, nem akarna újabb incidenst az óra előtt. Ott összepakolja a könyveit, amire szüksége lehet, a füzetét, és vár, hogy elérkezzen az idő. Kezdés előtt öt perccel szeretne érkezni, mert akkor már biztos mindenki megérkezett aki akar menni oda. Ha egyedül marad az sem zavarja, sokat volt eddig is úgy.
Vissza az elejére Go down
Repro
Játékos
Repro


Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.

Közösségi szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba Icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 7:50 am

Őszintén, nem sok kedvem van elmenni innen, most valahogy kicsit döglősebb hangulatomban vagyok, viszont a korrep az még jól is jönne nekem, mert nem sokat gyakoroltam a nyáron és kéne az a négyes átlag, ha szülőknek tetszelegni akarok.

Magam részéről semmit sem tudok csinálni ebben a két órában, vagyis de, elmegyek a szobámba tollért, meg egy füzetért aztán indulok is az osztályterembe.

- Jó napot, uram! - köszönök, mikor belépek a terembe, aztán elfoglalok egy elöl lévő helyet. - Maga szerint mi lehet a srácnak a képessége? - próbálok valami beszélgetésbe kezdeni, míg eltelik a maradék idő.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Közösségi szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba Icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 10:13 pm

2000. szeptember 01.
10:15



Anthony kémkedése hamar megszakad, mert a lift elmegy, Scott és Allan pedig eltűnik. Valószínűleg a szobájukba mehettek. Így csak úgy mint Trant a lépcsőzésre kényszerül, mögöttük pedig Arthur kullog. Amint az emeletre érnek, csak azt vehetik észre, hogy a lift ajtaja ki, majd be csukódik megállás nélkül, és halkan csipogó hangot ad ki. Valószínűleg meghibásodott (ha fölmennek Iris és Max is tapasztalhatják). Ha körbe néznek a diákok, az emeleten senkit sem találnak, akinek szólhatnának, esetleg Hank tanárúrhoz mehetnének jelenteni a hibát, de abban a pillanatban a lift ajtaja kinyílik, és úgy marad, majd egy géphang szólal meg.

-Üdvözlöm Scott Summers! -hallani, de az biztos, hogy aki kicsit régebb óta van az iskolában, akár egy hete, tudja jól, hogy a felvonó nem szokott beszélni. De legnagyobb megdöbbenésre, folytatja. -Kérem helyezze be a biztonsági kulcsot, a földalatti részleg eléréséhez. -ezzel a rendszer elhallgat. A tanulók közül még senki nem hallhatott a földalatti részlegről. Se a tanárok, se más diákok szájából nem volt halható a dolog. Ám azonban tovább folytatódik a különös események fonala. A lift sarkában megpillantható egy apró kulcs. Talán ez lenne az a bizonyos biztonsági kulcs? Na és mi köze mind ehhez Scottnak? Az emeleten továbbra sincs senki, így a fiatalok magukra vannak utalva, miként is döntenek. Talán bölcsebb lenne szólni mr. McCoynak, mint valami kalamajkába keveredni.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Anthony Carter
Játékos
Anthony Carter


Hozzászólások száma : 61
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 21.

Közösségi szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba Icon_minitimeHétf. Május 30, 2011 2:32 am

A duó meglép előlem. Annyi baj legyen, annyira nem voltam kíváncsi, hogy hová mennek, csak ha már útba esett, akkor meglestem volna. A lépcsőt használva felkutyagolok, és azon gondolkodom, hogy mivel foglaljam el magamat a szobában. Esetleg be mennyek e majd a korrepetáló órára. Amikor az emeletre érek, furcsa dolgot látok és hallok. A lift ki-be nyitogatja az ajtót, és még csipog is. Remek. Tönkre ment volna? Nem nagy vesztesség, hiszen egy emelet miatt fogalmam sincs minek kellett beépíteni egy liftet. Talán már nem tudták mire költeni a pénzt. Kicsit közelebb megyek, és úgy fest nem csak engem vonzott az eset. Sehol egy tanár, vagy idősebb diák, aki segíthetne. Mikor már úgy döntök ott hagyom a bámészkodókat, megtorpanok. A felvonó megszólal. Nahát, ezek tényleg nem tudták mire költeni a pénzt. Beszélő lift. Csak kár, hogy nem Scott Summers vagyok. Közel jártál gépezet, de nem talált... Kicsit elmerülök magamnak, majd újból megszólal a hang. Pedig már épp érdeklődtem volna, hogy mindenkit Scottként nevez meg, vagy csak minket tisztelt meg a szerkezet. Biztonsági kulcs? Földalatti részleg? Na bummm... Erre nem számítottam a többiekre sandítok, és zavarodottan teszem fel a kérdésemet.

-Ez meg miről beszél? Földalatti részleg?

Majd pedig mit látnak szemeim... a kulcs. Vonok egyet szemöldökömön, és felteszem a kérdést. Na most mi legyen? Se mr. Lensherr, se mr. Xavier nincs most a suliban, a tanárok pedig le vannak foglalva. Sóhajtok egyet, és a többi itt lévőre meredek.

-Ilyenkor mi van?

Kérdem ismét. Ha senki nem gondolja úgy, hogy neki kéne indulni, vagy nem gátolnak meg, és nem érkezik valami jó válasz, akkor megragadom a sarokban kuporgó kulcsot, és behelyezem oda, ahová kell. Kulcslyukat keresek, minden bizonnyal oda való az eszköz. Nekem senki nem említett földalatti részleget, szóval kíváncsi vagyok rá. Lehet a többiek látták már, de még egy napja vagyok itt, szóval jó lenne megismerni a sulit, és itt a remek alkalom. Földszint, emelet már meg volt, most jöhet a földalatti részleg. Izgalmasnak hangzik. Remélem majd én is kapok egy ilyen kulcsot, és nem ennek a Scottnak a holmijával kell majd járkálnom. Ha nem állít meg senki, akkor rákérdek, hogy jön-e velem valaki.
Vissza az elejére Go down
Maxwell Evans
Játékos
Maxwell Evans


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 25.

Közösségi szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba Icon_minitimeKedd Május 31, 2011 3:28 am

Remek ötlet: korrepetálás, a hülyéknek. Én meg megyek és megnézem milyen spotok vannak a suli környékén. Amíg szűkölködnek a figyelő szemekkel a tanári karból. El is indulok a népséggel az emeletre, történetesen a szobám felé. Hirtelen olyan szociális kedvemben is találom magam, hogy inkább a banda elé portálok, de akkor valamiért kénytelen vagyok megállni. Az a hang. Sexuális hangja van, b@ssza a fülem. Határozottan, de mit lehet mit tenni. Mikor beérkeznek a többiek is mind már mennék is tovább, de erre. Erre megszólal vazze. Nyom egy "csókolomot" és... és azt mondja "földalatti részleg". A bizsergés amit érzek... hát az ösztönző. ~ A nevem Evans, Max Evans. És most lemegyek, hogy N oda adhassa az új Aston Martin kulcsait, hogy rajulhassak a luxus kéjhölgyeknek. Iiigen, ez lesz az ipar...~ A gyors gondolat menet után nagy ártatlanul elindulok a szobám felé, de két lépés után vissza próbálok portálni a liftbe, hogy ott izgatottan felkapjam a kulcsot és azzal a kezemben, a kéz mozgását ráállítsam a tekintetemre ami a kulcs helyét kutatja, mennék már a titkos laborba, meg a kísérleti állat laborba, ahol lochnessi szörnyeket gyártanak és akad cintányér is a majmoknak...
Vissza az elejére Go down
Repro
Játékos
Repro


Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.

Közösségi szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba Icon_minitimeKedd Május 31, 2011 9:01 am

Hmmm... Nyitva hagyott lift, Scott Summers nevét mondogatja. Csábító... Talán jobb lenne megnézni a liftet belülről, persze csak biztonsági okokból, a többi előttem haladó meg... kit érdekel, én akkor is lemegyek.

Elindulok célirányosan a lift felé azon belül is a kulcs felé, remélhetőleg megpillantok valahol egy kis kulcslyukat, ha még valaki beakarna szállni a liftbe, én nem állom útját jöjjön ő is. Ha megvan a kulcs és a lyuka is, akkor keresek valami gombot, ami lefele vezet a "földalatti részlegbe".

Vajon mit találhatok ott? Labort, netán valami titkos garázst, netán az igazgatók hangárnyi pornó gyűjteményét, amit megosztottak Scottal, de nekem az is jó, ha az idei év összes vizsgájának a megoldását megtalálom, bár akkor mi köze lehetne Scottnak ehhez? Mindjárt kiderüüüüüüüül...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Közösségi szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Közösségi szoba
Vissza az elejére 
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: New York város - Játék idő: 2000. December :: Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye-
Ugrás: