Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Közösségi szoba

Go down 
+12
Erin Newton
Gabriel Taylor
Vanessa Vyserian
Andrew Pitt
Maxwell Evans
Iris Campbell
Trant Hardwin / Undor
Sunbeam
Gabriel Morison
Repro
Anthony Carter
Cerebro
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Erin Newton
Hónap játékosa - július
Erin Newton


Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 22.

Közösségi szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 5 Icon_minitimeHétf. Júl. 11, 2011 5:06 am

- Á, értem. Engem is kocsival hoztak, de jobban féltem a repülőn. Mr. Lensherr sokkolt, hogy ügyeljek arra, nehogy valamit is átváltoztassak izgalmamban, mert állítólag előfordulnak balesetek. Majd ha majd még lesz kedved kimenni, akkor meglasszózlak, ha elszállnál, jó?
Na ja, gáz lett volna, ha egyszer csak egy üveg ülésen találom magam, vagy a sztyuinak okozok meglepit. Ránézek a füzetemre, és beleegyezően bólintok. Szívesen megszabadulnék feles terhemtől.
- Jó, mehetünk. De figyelmeztetlek, hogy imádok mindent tüzetesen megnézni. Rossz szokásom, hogy ugyan nem guberálok bele más cuccaiba és tapizom össze a személyes dolgokat, de ami szem előtt van, arra egyből lecsapok, és ha érdekesnek találom, akkor mint egy rossz vénasszony csinálom a műsort.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Taylor
Hónap játékosa - augusztus
Gabriel Taylor


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 20.
Age : 38

Közösségi szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 5 Icon_minitimeHétf. Júl. 11, 2011 12:36 pm

~Hehe...én inkább úsztam volna.~
-Előfordul, hogy valamit véletlenül változtatsz át?
*Gabriel ezen őszintén csodálkozik. Társa jóval magabiztosabbnak tűnt a képességével kapcsolatban, mint ő maga. A vénasszonyos megjegyzésen csak jót mosolyog, közben azért végig gondolja, hogy milyen állapotban is hagyta a szobáját. Rövid morfondírozás után arra a következtetésre jut, hogy most még olyan rendben van a helység, ahogy talán sosem lesz többé, úgyhogy semmi gond.*
-Nem igazán volt még időm kicsomagolni, de leginkább csak könyveket, meg videó játékokat hoztam magammal, de ha érdekel az ilyesmi, felőlem nyugodtan szétnézhetsz.
~Értsd úgy: a plüssjátékomat már biztos helyre dugtam.~
-Nos, mondanám, hogy: "csak ön után széphölgy" ; de csak én tudom hol lakom, úgyhogy kérlek kövess.
*Az idézet másik felét nem tartotta fontosnak kijavítani, így útnak is indult, remélhetőleg-Erin társaságában-új otthona felé.*

//Folytatás: Gabriel Taylor szobája//
Vissza az elejére Go down
http://eladokkonyve.freeblog.hu/
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Közösségi szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 10:07 pm

Mutánsok Ébredése - Első a sok közül

2000. december 16.
15:00


A diákok mindegyikét Xavier professzor hívta a helységbe telepatikus úton, amire mindenki kivétel nélkül felfigyelhetett. Az iskola színe, java össze gyűlt, és a régebbi diákok már láthatják, hogy milyen sokan lettek alig pár hónap alatt. a Mutáció egyre több emberben üti fel a fejét, és azok, akik egy biztos pontra vágynak, egy otthonra, és arra, hogy megértség kilétüket itt, a Xavier és Lensherr magániskolában gyűlnek össze. Hely már nincs mindenkinek, hogy letudjon ülni, hisz a fotelek, és kanapék hamar lefoglalásra kerültek. A diáksereg előtt Ororo tanárnő áll, és mellette Xavier ül az ablak előtt. Megvárja míg kicsit elcsendesül mindenki, majd utána a mindig kedves arckifejezéssel szólal meg.

Közösségi szoba - Page 5 Scaled.php?server=98&filename=hgzjuz7

-Nemsokára Karácsony!

Jelenti be, amire néhányan mozgolódni kezdenek, suttogni, és mosolyogni. Nagy ünnep, ez tény, és az iskola igazgatója is így véli, amiről az is árulkodik, hogy néhány szobát, köztük ezt is, annak szellemében már elkezdtek feldíszíteni. Kedves dísztárgyak, képek, és díszek lógnak már itt-ott.

-Épp ezért gondoltuk úgy, hogy jó lenne kicsit kimozdulni mindenkinek és megnézni az évente megrendezendő Karácsonyi vásárt a Central Parkban. Ororo tanárnő szívesen elkísérne benneteket...

Mondja, majd nyel egy nagyot, és alig észrevehetően sóhajt, és kicsit gondterhelten de elhatározza magát arra, hogy folytassa mondanivalóját, amit az imént kicsit elnyelt, és idejekorán fejezett be. Mellette álló Ororo a folyosón át, egyenesen a konyha irányába néz kissé feltűnően, mire néhány diák oda kapja a fejét akarva-akaratlanul is. Közben Xavier folytatja.

-... és az iskolánk egyik új lakója is.

Ezzel egy kissé szőrös, igen erős testalkatú férfi jelenik meg a szobában, aki épp egy termoszból önt magának forró kávét. Az alak kissé alacsonyabb az átlagnál és fura frizurája sem a megszokott. A diákok közül alig ha látta valaki, ha még is, akkor csak épp egy pillanatra figyelhetett fel rá korábban a Földalatti szinteken. Kisugárzása nem épp a kedves mércét üti meg, talán némelyeknek még ellenszenves is lehet a különös vendég akit Xavier a fiatalokra akar sózni. De látszik, hogy ez az "újoncnak" sincs igazán kedvére, és szinte homlokára van írva, hogy a háta közepére sem kíván egy tucatnyi kölyköt, akik felett óvóbácsit kell játszania.

Közösségi szoba - Page 5 Ghi77
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Andrew Pitt
Játékos
Andrew Pitt


Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Közösségi szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 11:56 pm

Éppen a szobámban tettem, vettem, mikor egy ismerős hang a fejemben megszólított. Nem személyesen nekem szólt, de valamiért nekem is szólt. A hang elmondta, hogy menjünk a közösségi szobába. Hát persze, Charles Xavier telepata, és Ő az, aki hív minket. Összehajtom az utolsó adag ruhát, majd elindulok a megbeszélt- jobban mondva elmondott- szobába.
Oabent még lézengenek a diákok. Én még letudok ülni, és a magam mellett lévő helyet is lefoglalom, hátha tudok valakinek szerezni egy potya helyet. A hely amúgy is megtelik majd, a prof biztos sok diáknak szólt.
Így is van. A szoba zsúfolásig megtelt, sokaknak már csak állóhely jutott. Xavier professzor megvárja, míg mindenki elcsendesedik, majd mosolyogva felvezeti, hogy karácsony van, és szeretne egy kiruccanást a Central Park-ba. Zsír, úgyis kezdek lassan bekattanni ettől a helytől. Nem mintha gondom lenne vele, de a bezártság érzete egy idő múlva sok tud lenni.
Ororo tanárnő velünk tart, ennek örülök. Bírom őt, jó fejnek tartom. Miután Xavier felkonferálta őt, bemutat egy sokkal különösebb tagot: egy igazi, kemény formát, egy ellenszenves muksót. Ez tanár? Nem is tűnik olyannak, mint aki közénk való lenne. De nem az én dolgom ez, a tanári kar biztos tudja, hogy kit miért visznek a diákokkal.
Vissza az elejére Go down
Anthony Carter
Játékos
Anthony Carter


Hozzászólások száma : 61
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 21.

Közösségi szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 11:59 pm

December. Havazik, hideg van, meg mi egy, s más, de én szeretem. Nem sokára itt a Karácsony is! Szeretem magát sz ünnepet, bár kivételesen nem azért, mert ajándékozás van. Imádok finomakat enni. Gesztenyével töltött kacsa, beigli, sült csirke, meg hasonló finomságok. Bár a hálaadás alatt ettem én elég csirkét egy életre... legalábbis azt hihetik, de nem. Éppen a fürdőben csinosítom magam, mikor hirtelen elejtem a fogkefémet, amikor meghallom Xavier hangját a fejemben. Már itt vagyok durván több mint 3 hónapja, de ehhez még nem igen szoktam hozzá. Mondjuk az tuti, hogy ezzel a technikával spórolt a suli a hangosbemondón. Befejezem a szájápolást, kicsit megigazgatom hajamat, majd elindulok a földszintre, ahol gyülekezőt fújtak. Nem vagyok az elsők között sajnos, mivel mire leérek már nincs szabad hely nekem. A fene essen belé a sok öregasszonyba. Kénytelen vagyok az egyik kanapé mögé állni, ahonnét figyelhetem a proffot, meg Ororot. Úgy fest lassan mindenki megérkezik, így belekezdhet a góré a karmesterségbe, és elmondhatja végül miért is vagyunk itt. Aztán lehull a lepel. Végre kimozdulhatunk! Még sosem voltam a park évente megrendezett vásárán, valahogy nem jutottam el rá. Pedig tudom, hogy ilyenkor kitesz magáért a hely, és szépen feldíszítik, tele van bódékkal, talán még veszek is valamit valakinek így Karácsonyra.

-Király!

Mondom magam elé, egy kis mosollyal, majd ez a dolog hamar lefagy rólam, amikor kiderül, nem csak Ororo de egy másik személy is elkísér minket. A tekintetek miatt én is megfordulok, és meglátom ki is lesz az. Na ő meg ki a fene? Nem láttam még, és nem tűnik túl barátságos alaknak. Szemügyre veszem a férfit, és kissé felvont szemöldökkel mérem végig, majd megbököm a mellettem álló Allant, hogy skubizza kivel is állunk szembe. Még rá is kérdezek, hátha ismeri, de nem várok tőle túl sok mindent.

-Ez meg kicsoda?
Vissza az elejére Go down
Erin Newton
Hónap játékosa - július
Erin Newton


Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 22.

Közösségi szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 5 Icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 2:09 am

Hó! Olyan ritka dolog Angliában ekkora mennyiségű hó, hogy ezt muszáj kiélveznem. Amúgy is rossz volt a kedvem a napokban, mert mint kiderült, karácsonyra kénytelen vagyok itt maradni. Pedig már beleéltem magam, hogy kiszabadulok ebből a bentlakásos furaképzőből és egy kicsit lóghatok a régi barátaimmal. Őszintén szólva, hiányzik az otthonom és a családom, meg az ágyam, szobám, a tengerpart. Persze itt is van tenger, de nem olyan közel.
Bánatomat és búskomorságomat, amivel már biztos nem egy diáknak okoztam rossz órákat, most egy kis hóemberépítéssel próbálom helyre billenteni. Élvezettel rakosgatom a nagy hógolyókat egymásra, amikor meghallom a fejemben sztereó térhatásban a prof hangját. Utálom, amikor így közli velünk a dolgokat. Lassan sóhajtok egy nagyot, a pára fodrozódva pöfög ki a számon, mint egy kéményből, majd otthagyom a művemet. A küszöbön leverem magamról a nagyja havat, a többit már az előszobában intézem el és menet közben vetkőzök.
A közösségi szoba már szinte teljesen megtelt. Szememmel megkeresem Gabriel Taylor-t, átfurakodok hozzá, és csak ledobom mellé a földre kabátomat, sálam, sapim, és a legnagyobb természetességgel lecsüccsenek rá.
- Mi lesz itt? – kérdem tőle, de nem kell sokat várni a válaszra.
A prof nagy meglepetéssel szolgál nekünk, és a hír hallatára és is hallatok egy hangos „Jeeee” örömkiáltást. Biztos szép lehet a vásár. Ott az a sok forralt boros, a kori pálya, amit én a legjobban favorizálok. Hálát rebegek magamban a profnak. De még közel sincs vége, mert még egy meglepetéssel szolgál nekünk. Beslattyog egy marcona fickó, aki egy cseppet sem bizalom gerjesztően néz ránk. Én is elhúzom a szám, akárcsak a nagytöbbség és még mielőtt meggondolnám, kiszalad a számon egy mondat, ami mindenkihez eljut.
- Ő lesz az idei télapó?
Vissza az elejére Go down
Kurt Wagner

Kurt Wagner


Hozzászólások száma : 135
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 28.
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Közösségi szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 5 Icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 2:41 am


- Mein got, ez gyönyörű. - Szólalt meg Kurt Wagner az ablakból nézve a gyönyörű havas kertet. Arcáról felhőtlen boldogság sugárzott, mosolya oly őszinte volt, mint szívének heves dobogása mikor visszaemlékezett a rég múlt kellemes emlékeire. Mikor a Cirkusz alkalmazottjaival, szebb szóval említve, a családjával kinn töltötte a délutánokat a hóval borított udvari részen, hógolyóztak, hóemberkét gyúrtak, de legjobban szánkózni szeretett. A többi akrobatával versenyzett egy kisebb domboldalon, ha vesztésre állt néha csalt egy kicsit képességének köszönhetően, amit a többiek hógolyókkal háláltak meg. Ettől eltekintve, azért kellemes emlék ez Kurt számára, mert szeretteivel volt, olyan emberekkel, kik nem nézték le külseje, és képességei miatt, és úgy szerették őt, mint csak egy lett volna közülük.
Szájában még mindig érezte nevelőanyja finom karácsonyi sütiét, akárhányszor visszagondolt rá, vagy az ünnepi ebéd szépségei, a finom ételek, és a remek hangulat.

Ahogyan Árnyék fejében keringtek a gyönyörű emlékek, akaratlanul elérzékenyült, és mosolya, boldogsága oly gyorsan lombozódott le, mint amilyen gyorsan lehullott egy kupac hó a közeli fa ágáról. Ekkor összekuporodott, és komoran tekintett maga elé.

Közösségi szoba - Page 5 Normal_waiting-ashwings

Nem sírt, nem akarta, hogy bárki meglássa így, valószínűleg, ha benyitottak volna, inkább elteleportál, minthogy bárki is így lássa őt.
Éppen azon gondolkozik, hogy felöltözik, és sétál egyet a hóban, hogy kiszellőztesse a fejét, mikor egy hangot hall a fejében. Egy kérés, közlés, melyet már hallott ezelőtt, így összetudja rakni a képet, mi lehet a mentális hang a fejében, és kihez tartozik.
Nyújtózott egyet, megtörölte szemeit, magára vette dzsekijét, és a teleportálás helyett, most egyszerűen csak kinyitotta a szoba ajtaját, majd maga mögött becsukta.

Közösségi szoba - Page 5 Normal_kurt-xcom_www.kepfeltoltes.hu_

A professzor arra kérte őt, hogy ha lehetséges ne használja mindig képességét, hiszen nem egyszer a frászt hozta egyes diákokra, meg hát nem mindig biztos, hogy a kellemes hasznos is lehet.

Mikor leért a közösségi szobába, már egy tucat diák várakozott a teremben, így nem meglepő, már nem kapott ülőhelyet, de ez őt nem zavarta, legalább a háttérből figyelhette az eseményeket. Igaz régóta itt van már, de még kicsit zárkózott, nem készült még fel a nagy barátkozásokra, és a külvilágra. Ideje nagy részét a szobájában tölti, és nem igen szeret kimozdulni, pedig szobatársa Jesse nem egyszer próbálta elrángatni sportolni, vagy csak szórakozni.

Mikor Xavier professzor megemlíti a kirándulást a vásárban, egyik szeme majd kicsattant az örömtől, míg a másik szomorúan vette tudomásul, hogy jól be kell öltöznie, hogy senki ne láthassa abnormális külsejét. Az alacsony idegen nem köti le a figyelmét, hiszen most magában gondolkozik, egyik pillanatban tervezgeti, mit fog csinálni a parkban, a másikban azon tanakodik, ugyan mit vegyen fel, hogy senki ne lássa őt.
Ekkor egy lány szólal fel, ki a földön foglalt helyet, így Kurt számára nem volt észrevehető. Az új morcos, fura frizurával rendelkező férfit nézte télapónak, minek köszönhetően a csendes Kurt is nevetésben tört ki, majd hirtelen szájára csapott, mikor feleszmélt benne a gondolat, hogy szemtelenül viselkedett.
Vissza az elejére Go down
Lianna Forbes
Jegelt karakter
Lianna Forbes


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 26.

Közösségi szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 5 Icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 3:09 am

2000. december 15., Péntek

Biológia órán kaptam egy üzenetet az agyamba. Furcsa volt, de a Xavier professzor mindenkit az aulába hívatott, így most oda igyekszem. Persze most voltam a mosdóba, így mire ideértem már nincsen hely.

~Ez szép, most álldogálhatok. Atyaég, de sokan vannak... vagyunk.~ képedek el, így próbálok valami olyan helyet keresni, ahol még jól látok. Az egyik ajtó mellett állok. Végül semmi különös nem történik, csak a professzor elmondja, hogy kiengednek minket valami karácsonyi vásárra. Ez jó lesz arra végül is, hogy a családomnak néhány apró dolgot megvegyek. Ororo tanárnővel fogunk kimenni, meg még valakivel. Ekkor rám mutat a tanárnő... Vagyis csak úgy tűnik, mert mindenki keresztülnéz rajtam. Elpirulok és kinézek én is az ajtón, ami mellett állok, és megnézem a másik kísérőnket. Egy ismeretlen alak, bár őszintén megmondva, itt szinte mindenki ismeretlen számomra még. Elég mogorva egy fickó. Aztán visszafordulok, hátha történik még valami és mehetek a következő órára. Mindenképpen várok, mert lehet, hogy most fogunk kimenni... Végül is az nem hangzott el, hogy mikor. Meg gondolom bemutatják az új "lakót" is. Egy lány azt mondja, hogy az új lakó lesz a Télapó. Elmosolyodom, de nem merek nevetni, lássuk mi sül ki ebből!
Vissza az elejére Go down
Maxwell Evans
Játékos
Maxwell Evans


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 25.

Közösségi szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 5 Icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 3:26 am

Pár teleportálás után érkezek a közösségi szoba bejáratába. A kezem a zsebemben nyugszik, a nadrágoméban ami még így is rövid az épületen belül, de felül mégis pulcsi takar. Szinte reflexszerű mozdulatként megigazítom a kapucniját miközben belépek, majd két lépés közöt ismét teleportálok és lehuppanok az egyik kanapé karfájára. Kierőltetem a maradék levegőt a tüdőmből egy hosszú fújás keretében ahogy elbambulok a teremben, majd egy mélyet veszek vissza az orromon. Jó sokan vagyunk és még jönnek utánam jó páran.
Télen néha kicsit laposnak érzem magam, ahogy most is. Csak bambulok, meg sem próbálok valakihez addig beszélni míg meg nem örjítem, csak ülök és követem a szememmel a mozgást. Majd a prof neki kezd.
Egy könnyed mozdulattal irányba húzom magam, majd még mindig kicsit babulva hallgatom a bejelentést. A szemem előtt jelenik meg a park a vásárral, fények, emberek, higeg,szóval forraltbor és kürtös kalács. Valamikor kis koromban voltam utoljára a nagy almában. Halvány emlékeim vannak csupán a nyüzsgő városról. Elmélyülök a saját világomban és csak füttyentek egy dallamosat ahogy mástól is hallom az örömét hangoztatni. Amikor szóba kerül Ororo tanárnőre nézek egy pillanatra, majd... az új jövevényre. ~ Tipikus tesitanár... ~ Jön a hirtelen gondolat de most nem mondom ki csak én is rámeresztem a fél szemem a sarkából, de viszonylag csöndben vagyok, csak vizsgálgatom.
- Gorilla bácsi... - Csúszik ki normál hangerőn a jellemzésem, kicsit magam is meglepődök rajta, hogy... milyen szépen összefoglaltam a fickó feltételezett modorát és fizimiskáját. Talán ehhez hasonló a mutáns neve is, gondolom mutáns. Eléggé kilógna ha nem. A gondolataimra egy enyhe mosolyt mutatok, inkább magamnak, mint a környzetemnek. Pedig sejtem már a Prof hangjából, hogy azért társul hozzánk a szőrmok mert félt minket odakint... Huncutságot sejtek...
Vissza az elejére Go down
Trant Hardwin / Undor
Jegelt karakter
Trant Hardwin / Undor


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Közösségi szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 5 Icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 4:52 am

Már rég elmúlt reggel, de Trant még mindig pizsamában fekszik az ágyában. Végre sikerült rátennie a kezét a kedvenc fantasy könyvére. Most van ideje olvasgatni, és már a tanulásra is kevesebbet kell gondolnia. Mindjárt itt a téli szünet, és akkor haza látogathat végre. Ez volt az első hálaadása, amit nem otthon töltött. A szüleivel majdnem három órán keresztül beszélgettek. Soha nem használta a készüléket egyhuzamban ennyi ideig az egész életében. Végül megkapta otthonról az ajándékát is. A könyvet melyre olyan rég áhítozott. Csak egy gond van, ami mostanában mindig is feljön Szotyi, és az ő elégedetlenkedései.
Pár hónapja még örült neki, hogy van egy beszélő állatkája, amivel talán még be is csajozhatott volna, de most már meggondolta magát. Minden nap csak "tanulj; dolgozz; csináld ezt, csináld azt", akár csak ha a mostohaanyja lenne. Türelmes fiú, és tudja hogy jót akar a kis szőrös, de ami sok az sok. Napi beidegződés, hogy amikor csend van, már csak azt várja mikor szólal meg ....


- Öltözz kölyök. Szotyinak jó előérzete van. - Szólal meg a kis hörcsög. A hangja késként hasít a csendbe. Trant látványosan összerándul a hang hallatán, ami nem csak mosolyra ösztönzi az emlőst. Ez amúgy meglepő teljesítmény egy szőrcsomótól. - Kezdj már készülni az istenedet te fél francia. El fogsz késni ha nem kezded el kenegetni magad a síkosítóddal. - Végre a mutánsfiú letápászkodik ágyáról, és morgolódva nekiindul a napnak. Tetű lassan elkezdi bekenni magát a bőrápoló krémmel, majd mielőtt még megkérdezhetné, egy telepatikus hang szólal meg a fejében. Ez az időpont, hogy teljesen elbizonytalanítsa a gyereket. - Öltözz vastagan, hosszú út vár ránk. Hosszú és vicces kaland elé nézünk. - Ezzel el is fordul a meglepett fiútól. A hörcsög is elkezd készülődni, legalábbis amennyik kell egy ekkorka állatnak.


Végre sikerül felvenni a nagymama kötött pulóverét, és még a cipőt is felimádkozza a lábára. Nyáron jó volt, se cipőt nem hordott, se más testére nem épp jó dolgot nem kellett aggatnia. Most persze itt a tél, és kötelező a cipő, mert lejárja a lábát, és sokkal rosszabb dolog is bekövetkezhet. Így végül kötött pulóver, bakancs, és minden nehéz téli gönc felkerült rá, ahogy anyja szereti.
Már éppen Szotyi próbálná a kezébe kaparintani, mikor a hörcsög ellenérzéseinek adva hangot, éppen hogy csak le nem ordítja a fejét. Egymás mellett sétálnak lefele a közösségi szobába. Liftet használnak természetesen egyikük sem bírja a lépcsőzést. Igaz mióta rendszeresen edzenek Hank tanár úrral a veszélyszobában, kicsit jobban mennek a fizikai dolgok, de csodákra nem kell várni.
A szobában nagy meglepetés várja őket. Még így is késésben vannak, már teli van a szoba. Kicsit félénk "Szevasztok"-kal köszönti a többi diáktársát, és bármennyire is akarja nem megy közel Lindáékhoz. Sajnos vagy most talán szerencsére, mikor belép a terembe valaki azonnal átadja a helyét. Így még ülő helyük is van, legalábbis Trantnak, mert Szotyi mint mindig kényelmesen felmászik a vállára. Csak hogy fenségesebbnek érezze magát. Az új jövevényen nem lepődik meg egyikük se. Így is folyamatosan bővül az iskola, pedig már jócskán elmúlt év eleje.
Vissza az elejére Go down
Dean Newman
Játékos
Dean Newman


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.
Age : 34

Közösségi szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 5 Icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 9:12 am

1 hete vagyok ebben a suliban, nem is olyan rossz. Tényleg van lehetőség az orvosi pályán való elindulásra, fel is vettem, mint szakkört. Marha jó órák vannak. És a tanárnő... Ororo Monroue... egyszerűen gyönyörű. Nagyon tetszik... Kár, hogy van köztünk 10 év. A diákok közül még nem ismerek iagzán senkit. Sőt, igazán sok szót sem váltottunk. Köszönés, ceruza vagy toll elkérése, ilyenek. Ebédidőben sem dumálok senkivel, én nem merek nyitni feléjük, mások meg nem jönnek hozzám. Új fiú vagyok, de mindig jönnek újabbak. Gondoltam rá, hogy velük megpróbálok bratyizni, de feléjük sem merek kezdeményezni, másokkal meg hamar összebarátkoznak. Biztos velem van a baj. A legtöbb szóváltásom a tanárokkal volt... kicsit gáznak érzem.
Naponta hazatelefonálok, hogy mégis hogy vannak, nekem hogy megy a suli, hogy lesz a karácsony, meg hasonlók. Valamikor felhívom a barátaimat is, érdeklődöm felőlük és fordítva is. Néha rákérdezek Rose-ra is. Meglepetésemre, egyszer megkérdezte, hogy hol vagyok. Annyira örültem ennek a hírnek... persze tudom, hogy ez csak egy "hát ez meg hova tűnt" típusú kérdés volt nagy valószínűséggel, de nagyon jól esett. Na... itt az ideje, hogy elfelejtsem. Úgy sem fogom gyakran látni, így könnyebb lesz.
A tegnapi szakkörös óráimat nézem át. Hihetetlen... hogy lehet egy tanár ennyire okos és szép is...? Az álmélkodásomat Xavier hangja szakítja félbe. A frászt kapom tőle. Tudtam, hogy telepata, de csak most tapasztalhattam meg az erejét.
Lemegyek az utasított helyre, de már nem jut ülőhely. Ez annyira nem is fontos, de próbálok olyan helyre jutni, ahonnan láthatom Xaviert is és a szexi tanár nénit. Szóval ki fogunk menni vásárolni karácsonyra... szuper! Azt hiszem, veszek egy-két dolgot anyuéknak meg a srácoknak. Itteni barátok hiányában sajnos valószínűleg suliban nem fogok ajándékozni. Szinte ujjongok magamban, mikor mondják, hogy Ororo jön velünk. Az új pasi meg... nem tom. Nem tűnik valami boldognak, hogy pesztrálnia kell minket. Sose láttam még. Vajon ki lehet?Nem hiszem, hogy diák, ahhoz túl idős, talán egy új tanár. A mikulásos beszóláson elvigyorosom. Peersze, pont úgy néz ki. Mondjuk majd csak kiderül, szóval nem is foglalkozom vele tovább.
Vissza az elejére Go down
Craig McAllister
Játékos
Craig McAllister


Hozzászólások száma : 46
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 05.
Age : 35
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Közösségi szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 5 Icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 9:34 am

Mint minden délutánomat most is egy irodalmi regény olvasásával töltöttem, kellemes kis könyv, és sok benne a tanúság. Ágyamon elnyúlva olvasgattam a könyvet, élvezve a napsütés mentes időjárást, hogy végre nem kell felvennem azt a kényelmetlen ruhát. A felhők teljesen eltakarják a napot, így most a bőröm kiélvezheti a szabadságot, és a friss levegőt.
Néha azért magányosnak érzem magam, hiszen nem kaptam szobatársat, de mindig van számomra valami elfoglaltság, amivel leköthetem magam, vagy olvasok, vagy verseket írok, esetleg szörfözök a neten, persze ez csak a szobámra vonatkozó elfoglaltságok, most, hogy a nap ritkán süt, minden időmet a szabadban töltöm, délutánonként jövök be olvasni egy kicsit, hiszen a tudást sosem árt, ha bővítjük.
Bobbyék néha elhívnak sportolni, vagy éppen le az alagsori konditerembe edzeni kicsit, arra természetesen vevő vagyok, bár ma úgy kellett lerángatnia, mert inkább hógolyózni mentem volna, vagy szánkózni. Élvezem a telet...szeretem a telet.

"Napfénye úgy ragyogta meg a leány hamvas, és üde bőrét, mint ahogy a Hold fénye csiklandozza a virgonc tavak vizét. Göndör, rakoncátlan tincsei szinte vízesésként hullottak alá vállaira, mikor hajgumijától szabaddá tette azokat, bár John elcsípett néhányat, és pajkosan megtekergette mutatóujja körül. "

- Ááá, már megint szexjelenet, milyen könyv ez? - Méltatlankodtam letéve magam mellé az olvasmányt, de előtte azért lapozva egy oldalt beleillesztettem a könyvjelzőmet. A sok nyálas résztől eltekintve tényleg tanúságos a mű, de az is lehet, hogy ezzel is le lehet szűrni valamit, esetleg mondanivalója van az írónak.
Nem tudok sokáig elmélkedni a könyv mivoltán, hiszen egy hang szólalt meg a fejemben, arra kérve engem, hogy haladéktalanul menjek a közösségi szobába. Persze miért ne, Xavier professzor nem tűr ellent mondást, hát miért ne mennék, ő az igazgató. Inkább hülyéskednék Bobbyékkal.
Na de ha mennyi kell, hát menni kell. Magamra öltöttem a naptól és a napfénytől védő ruházatomat, ami azért a hidegnek is ellenáll, bár az őszintét megmondva, nem igen szoktam megfázva lenni, a bőröm a hideget szereti jobban. Kicsit morcosan indultam el a közösségi szoba felé, ahol már szinte teltház fogadott. Éreztem én, hogy ez már nem jól kezdődik. Még Trant is helyet bírt foglalni, pont a legeltunyultabb ül. De mi a szösz van a vállán? Egy hörcsög? Na mi a fene, ennyire magányos lenne? Hányszor hívtam a lustaságot kondizni, de patkányt azt tud gondozni.
Nincs időm sokáig törődni vele, hiszen Xavier professzor belekezd mondandójába, amit szó nélkül végighallgat a nagy közönség, majd közönnyel az arcomon fogadom a hírt, miszerint kimegyünk a vásárba.
- Juhé... - Engedtem meg egy unott éljenzést, mikor az új dadára hívja fel a figyelmet Monro tanárnő. Érdekes a fickó, mogorva, bár ebben most egyezünk. Szerintem ennek minden négyzetcentimétere szőrös...biztos szőrmók a mutánsneve, már, ha az. Mi lehet a képessége? Bizarr hajszerkezet? Abnormális szőrkinövés? Legalább ezen jót mulatok, ha már nincs kedvem semmihez. Erin beszólása sem volt semmit, de az inkább aranyos, mint vicces. Kár, hogy nincs itt Bobby, az nyomatna pár brutál poént. Max beszólása meg inkább afféle kontrázás, hogy megmutassa ő jobban tud poénkodni, mint Erin, hány az ő humora sem eredeti, de legalább próbálkozott.
Mikor véget ért a beszámoló, és egy kis nyüzsgést engedhet meg a nagyérdemű, hatalmas mosollyal az arcomon szólítom meg Trantet, bár ő ezt nem látja a maszk mögött.
- Szasz bőrápoló, újabban egerekkel bratyizol? - Böktem a vállán pihenő kis szőrkupacra.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Taylor
Hónap játékosa - augusztus
Gabriel Taylor


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 20.
Age : 38

Közösségi szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 5 Icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 12:48 pm

-NOT ENOUGH MINERALS!!
*Visítja egy gépies női hang Gabriel számítógépéből.*
~Fenébe, így 17261. alkalommal is le fognak nyomni, a legjobb az lesz ha..."MINDEN DIÁK GYÜLEKEZZEN A KÖZÖSSÉGI TEREMBEN"...ez meg hogy került ide?~
*Zavartan tekint körbe, majd egy másodperccel később belé hasít a felismerés, és többé nem keresi a hang forrását.*
~Hát persze, a professzor. Jobb, ha megyek, itt már úgysem számíthatok sok jóra.~
*Azzal begépel egy "GG"-t, majd kikapcsolja a számítógépet, és a háttámlát megragadva kiszökken a székből. A folyosón még viszonylag normálisan közlekedik, ám amint a lépcsőhöz érne, inkább leugrik az alsóbb emeletre, és úgy sétál a tömeg középpontja felé.*
~Azta, látom nem csak én hallottam meg az üzenetet, de hol lehet...~
*Ebben a pillanatban már fel is bukkan mellette Erin. Gabriel szeretne válaszolni a lány kérdésére, de Xavier megelőzi őt, ami talán jobb is, mert ő maga legfeljebb egy "nem tudom"-al tudott volna előrukkolni.*
-Jeee!
*Az ujjongás után Erin felé súgja:*
-Nekem inkább Krampusznak tűnik.
*Hallva a "Gorilla Bácsi" kifejezést, elkuncogja magát, majd vidáman Maxvell felé biccent.*
-Ez is találó. De most komolyan, végre kimozdulunk! Ha az az ára, hogy velünk jöjjön, szerintem belefér a csapatba.
Vissza az elejére Go down
http://eladokkonyve.freeblog.hu/
Repro
Játékos
Repro


Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 24.

Közösségi szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 10:41 pm

Épp a kondiban vagyok és végzem a szokásos heti testedzésemet, mikor a Prof üzente elér engem. Jókor szól ugyanis majdnem magamra ejtem a súlyzót. Miután kihevertem a súlyos traumát, vagyis nem éppen kedves címekkel illettem a Profot és családjának nyolcvankettő generációját, lenyomok egy gyors tust, felöltözök és megyek egyenesen a közösségi szobába. Megérkezve látom, hogy az utolsók között vagyok, de még nem késtem le a Prof előadását. Elfoglalok egy helyet valahol középtájon, már ha találok, de csak van valahol egy üresen árválkodó szék...

Karácsony lesz nem sokára, ez így van igaza van Xavier, de nekünk ez most mért jó? Úgy se engednek, akkor meg minek lengetik a mézes madzagot? Óóóó, hogy ez nem is mézes madzag! Ofő elkísér bennünket, meg még egy új lakó is? Egy hülye diák lesz a kísérőnk? Nem nyert... Csávókámnak elkéne némi gyanta vagy valami, mert könnyen összefogják keverni őt a jetivel, ha ilyen szőrösen lép ki a falak közül.

Izgatottan hátradőlök és várom, hogy mi lesz ebből...
Vissza az elejére Go down
Erin Newton
Hónap játékosa - július
Erin Newton


Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 22.

Közösségi szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 5 Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 12:37 am

Gabriel Krampuszos jelzőjén kicsit hangosabban vihogok, mint illene, de ez még találóbb, mint az enyém. Nem tehetek róla, de tényleg fura fazon. Az ofő és a prof pirításaira megpróbálom vissza fogni magam, kevés sikerrel, és inkább a sálamba temetem jókedvemet, amit az arcom elé szorítok.
~ Ez kész! ~
Kivörösödtem megint, mint dogák után és csak a fodrászkellék morgására kapom le arcom elől a sálat. Mikor még azt is megtudom, hogy elkísér minket a vásárra, na, ettől kissé elképedek. Ha mind két fél részéről ilyen kicsattanó lesz a viszony, akkor bizony érdekes kirándulás lesz a parkban.
Feltápászkodom a földről, mert ha jelentkezni kell, akkor a prof nem fog látni. Meghúzom Gabriel ruháját, hogy hajoljon közelebb, és a fülébe súgok.
- Nekem gyanús, hogy nem bíznak bennünk. Oké, valószínű sokan most mennek ki elsőnek ilyen rendezvényre, de nem hiszem, hogy bárkinek is hiányozna a felhajtás. Szerinted?
Közben a levegőbe lendítem a kezem és fél szemmel felmérem a többieket. Eddig jön Timothy, akit sokan nem kedvelnek különösebben, köztük én sem, mert még nálam is rigolyásabb és kiállhatatlanabb tud lenni. Viszont a két lánynak örülök.
- Ugye te is jössz, Gabriel?
Vissza az elejére Go down
Trant Hardwin / Undor
Jegelt karakter
Trant Hardwin / Undor


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Közösségi szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 5 Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 1:22 am

Trant csak kapkodja fejét, miközben elítélendő módon viccelődnek az új tanárjelölttel. Mondani nem mer semmit ellene, de azért nem tetszik neki a dolog. Egyrészt mert elég félelmetesnek tűnik a fickó, másrészt meg azért egy kis illemmel is rendelkezhetnének. Sajnos nem szólal meg ezért ő is bűnrészes lesz, de legalább a "banda" tagja.
Túltéve magát a megbotránkozás, és büszkeség érzésének keverékén, elkezdi keresni a lányokat, és meglátja Linda-t. Mér éppen intene neki, mikor megjelenik Craig a színen, és üdvözlésképpen elkezdi sértegetni. Trant tudj, hogy különösebb rosszindulat nincs benne, ez csak olyan baráti élcelődés. Vissza kéne vágni, ezt várja el tőle.
~ Craig, Craig, mit kellene mondani neki. Lebőrápolózott, ezért valami hasonló kellene. Ó megvan. Vörös a bőre, ezért a vörhenyes megteszi egyenlőre. Na akkor. ~ Trant már éppen mondana valamit, de beleszorul a szó...

- Mit képzelsz te magadról te paprikajancsi! Szotyira merted azt mondani, hogy egér?!? Én a Cricetus cricetus dicső fajába tartozom, te fáról szabadult. Hogy mered hatalmasságomat leegerezni! Kiharapom a szívedet, ha még egyszer... hmf...hf... - Végül a hörcsög szidalom áradatának gazdájának oltalmazó keze szab határt. A zöldes kéz sikeresen betakarja a szájat, melyből továbbra is szivárogna ki a mocsok. A mutáns fiú halk elnézéssel néz osztálytársai, és tanárai felé. Végül az indulat alábbhagy, és sikeresen átvehetik a szót a jelentkezők.

Trant csak forgatja a szemét kis házi kedvence kirohanásán. Munroe tanár nő dorgálását teljesen igaznak érzi, és még magára is veszi egy kicsit, csak mert tényleg nem tett ellene semmit. Na végre elérkezettnek látja az időt, a visszavágásra Craig-nak. Míg mindenki a jelentkezőkkel van elfoglalva, addig még "megvitathatják" a dolgot.
- Vörhenyes láÁÁÁúúúú...!!! - Tör ki belőle a hirtelen jött fájdalomra. Kicsit hangosabban is, mint szerette volna. Nyakába éles fájdalom hasít, mikor a vállán ülő Szotyi úgy érzi, már itt lenne az idő felhívni magára a figyelmet. Halkan legalábbis amennyire tőle telik, belesúgja a fülébe. - Jelentkezz kölyök sajnálnád egész életedben ha kihagynád ezt a kis körtúrát. - Ezzel Trant beletörődve, hogy megcsappant férfiúi tekintélyét soha az életben nem fogja tudni visszaszerezni, legalábbis most. Így megtört lélekkel felemeli ő is a kezét, és csak annyit mond.
- Mi is jönnénk tanár nő ha szabad.
Vissza az elejére Go down
Craig McAllister
Játékos
Craig McAllister


Hozzászólások száma : 46
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 05.
Age : 35
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Közösségi szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 5 Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 2:13 am

Miután a gyerekek, és diákok kikacagták az új óvóbácsit, látszólag ms. Monroe ideges arckifejezéssel jelezte nem tetszését a csínyek miatt. Pedig Bobbynak is volt egy világbajnok beszólása, hát igen, ő sem maradhat ki a sorból, tipikus tinédzser szokása, túl szárnyalni a másikat.
Xavier professzor is hangot ad nem tetszésének, kissé nyugodtabb hangnemben, mint a tanárnő, végül részletesebben bemutatja a fodrász fogalmát nem ismerő férfit.
- Jó napot Mr. Logan. - Köszöntem a férfinak jó diák módjára, bár én nem tettem semmi illetlen dolgot, még nem is nevettem a vicceken, mégis szégyelltem a történteket. Talán a többiek helyett éreztem megbánást, tényleg kicsit gyerekes volt viselkedésük, de Bobby csak magát adta, ami kedvemre válik szinte állandó jelleggel.
Ekkor az általam egérnek nevezett kis szőrgombolyag, hangos ordibálással adta a tudtomra nem tetszését, amin én hát eléggé meglepődtem. Meglepődtem? Néztem, mint borjú az új kapura.
- Mi a franc? - Kérdeztem számat olyan mosolyra tátva, hogy szinte a füleimig értek, de természetesen a maszk miatt ez nem látszódik. Halk kuncogással hallgattam végig a töpszli trágár méltatlankodását, alig bírtam ki, hogy ne kacagjam el magam.
Biztos valami mutáns lehet ő is, és hát megtalálták egymást Trant-el.
- Ne haragudj Óh, hatalmasságos Sir Cricetus cricetus Szotyi, rágcsálók királya. - Gúnyolódtam nevetve a kis hörcsögön, s ekkor vettem észre, hogy elég hangosak voltunk, remélem nem elég hangosak annyira, hogy mindenki figyelmét magunkra vonjuk, főleg nem a tanárokét. Timothy jelentkezése számomra közönyt ért el, kiállhatatlan a srác számomra, látszik rajta, hogy a szülei nyelve túl mélyen szántották fel a sejhaját. Jubilee-nek viszont örülök, vagány a csaj, mindig benne van egy kis mókában, vagy csínyben, olyan mint Bobby női alakban. Ha ő jön velünk, biztos történni fog egy két tréfás dolog, aminek én mindig a vevője vagyok.
- Ki nem hagynám! - Kiáltottam még mindig tele szájjal mosolyogva, kezemmel is erősítve elhatározásomat, majd ismét odafordultam nyálkás pajtásomhoz.
- Ezzel a kis minivérebbel hódítani fogsz a csajoknál Trant, csak vigyázz el ne halássza előled őket. - Nevetettem a poénomon, várva, hogy Szotyinak lesz-e ismét valami hozzászólása a dolgokhoz.
Vissza az elejére Go down
Dean Newman
Játékos
Dean Newman


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.
Age : 34

Közösségi szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 5 Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 6:11 am

Miss Munroe nagyon felhúzta magát az iménit viccelődéseken. El is szégyellem magam. Igaz, beszólni nem szóltam, de vigyorogtam a gyermeteg poénokon és kissé úgy érzem, vétkes vagyok. De csak egy nagyon picit. Úgyis a nagyszájúaknak szólt leginkább a kirohanás.
Xavier is próbálja a társaságot csitítani, az új tanáron meg látszik nagyon, hogy mennyire nem fűlik ehhez az egészhez a foga. Van egy olyan érzésem, hogy az előbbi kis incidens csak még inkább megerősítette abban, hogy mennyire rossz ötlet elkísérnie a diákokat. Még hogy szívesen elkísérne bennünket. Jó vicc. Pont úgy néz ki, mint akinek a leghőbb vágya egy rakás tinire vigyázni egy karácsonyi vásáron. Ha meg mégis... hát, baromi jól titkolja.
Meglepetésemre eddig elég kevesen jelentkeztek, hogy el akarnak menni shoppingolni. Talán köze van ehhez Mr. Logannek is, nem tudom. Végülis lassan, de azért gyűlik a létszám, eddig összesen két srác jelentkezett az osztályomból, másokat max látásból ismerek, vagy még abból sem.
- Szeretnék én is menni - emelem fel a kezemet, bár nem tudom, mennyire hallható a hangom. Ilyen helyzetekben általában el szokott menni sajnos.
Bevallom, nem is a vásárlás miatt szeretnék menni olyan nagyon. Persze, jó lenne, ha tudnék venni a szüleimnek ajándékot, de a legfőbb mozgatórugóm az, hogy talán összebarátkozhatom valakivel. Persze, ez nem feltétlenül fog bekövetkezni, de bízom benne.
Vissza az elejére Go down
Lianna Forbes
Jegelt karakter
Lianna Forbes


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 26.

Közösségi szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 5 Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 7:13 am

~Ez nem igazán jó sült el. Ha nevetek az lesz a baj, ha nem, akkor az. Így marad egy kis vigyor és nem nézek Mr. Logan szemébe~ gondolkodom el, hogy mit tegyek, majd meg is teszem. Gyorsan leszidják a poénkodókat... végül is egész murisak voltak, bár én már kinőttem ebből, nagyon remélem. Meg egyébként sem biztos, hogy jó egyből rossz hatást tenni erre a mogorva fickóra. A professzor megkérdi, hogy ki megy, és már lendülnek is kezek... Bár nem annyian, mint, ahogy képzeltem.

~Most mit tegyek, menjek, vagy maradjak? talán jobb ha megyek. Ismerkedésnek sem rossz próba, meg az ajándékok. De hogy folyton ezen jár az eszem... Igen, rövid ideje vagyok itt.~ nem tudtam mit tegyek, de végül is nem vagyok már annyira kislány. A kezem kecsesen lendült fel.

- Én is szeretnék menni, professzor úr. - mondtam bátran, de egyre elhaló hangon. Nem igazán szeretem, mikor rám figyelnek ennyien. Márpedig itt az órákon biztos fognak rám is figyelni. Meglepetésemre egy zöld bőrű ronda alak is megszólalt, de nem is ő volt fura. Hanem az egér a vállán aki beszélt! Hátrahőköltem egy pillanatra, bár a fiú nem volt szép, az állata jobban meghökkentett. Nem hiszem, hogy barátkozni fogok velük... Egyelőre. Talán majd a fekete hajú csinossal kellene próbálkozni, aki szintén felemelte a kezét. Igen, ő szimpatikusabbnak tűnik.

~Jaj, de szemét vagy Ann. Kinézetről ítélsz!~ dorgálom meg és kissé el is szégyenlem magam. Majd később úgyis kiderül, hogy ki milyen...
Vissza az elejére Go down
Kurt Wagner

Kurt Wagner


Hozzászólások száma : 135
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 28.
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Közösségi szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 5 Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 8:50 am

Folynak az események, természetesen majdnem mindenki nevetésben tört ki, de Kurt-on győzedelmeskedett az akaraterő, és miután szájához emelte kezét, utána már bírt uralkodni magán. Zavart arckifejezését próbálta elrejteni mindenki más elől, de szerencsére mivel hátraállt, nem figyelt fel rá senki, főleg, hogy a többiek őszintén nevettek, elnyomva az ő diszkrét kacaját.
Jó kedvét egy másik diák érkezése teszi a földdel egyenlővé, aki teleportációval érkezik meg a gyűléssel, de Kurt-tel ellentétben ő normális külsővel rendelkezik. Irigység lesz úrrá rajta, bár tudja, hogy az Úr nem nézi jó szemmel ezen érzéseket, de szívének nem tud parancsolni.

Kínos érzelmeiből egy furcsa zöld fiú, egy ninja ruhába öltözött srác, és az előbbi vállán ücsörgő kis hörcsög műsora ébreszti fel. Igaz ő már sok dolgon nem lepődik meg, hiszen ha furcsa dolgot akar látni a tükörbe néz, de azért mégis mulatságosnak tartja a három csodabogár eszmecseréjét, habár nem sok mindent hallani felőlük.

Xavier professzor, és Vihar nem örül a diáksereg jó kedélyének, és szemtelen viselkedésének, ami érthető, ezért gyorsan elejét veszik a további rendetlenkedésnek. Bemutatja a férfit, kin a diákok jót mulattak, ki úgy tűnik hasonlóképpen gondolkozik a gyerekekről, mint ahogy azok róla.
~ Mogorva egy alak. ~ Gondolta magában Kurt, majd felfigyelt Xavier professzor kérdésére, miszerint ki akar a Parkba menni. Kurt szinte reflexszerűen nyújtotta fel kezét, remélve, hogy senki nem nézi meg jobban magának őt, és mások számára furcsának tünhető karját. Nem tehet róla, de mégis visszahúzódó, és csendes, nem szeretné, bárki felfigyelne rá.
Vissza az elejére Go down
Anthony Carter
Játékos
Anthony Carter


Hozzászólások száma : 61
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 21.

Közösségi szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 5 Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 6:52 pm

A jópofa sértések hallatán nem csoda, ha Ororo tanárnő kiakad. Na jó, be kell ismerni csúnya dolog az ilyen, de poénosak voltak, épp ezért eresztettem csak meg egy mosolyt, annak ellenére, hogy én nem igazán szeretem az ilyen fajta gúnyolódásokat. Jó, az igaz, hogy ez a szőrmók adott rá okot... adott? Mondjuk külseje tényleg nem mindennapi, de szerintem ha kedvesebben indult volna az első benyomás, másképp vélekednek róla a többiek. De mind egy is, nem igen foglalkozok én ezzel. Jobban érdekel a vásár most, az pedig nem fog zavarni, ha Logan tanárúr is ott van. Tanár egyáltalán? A fene se tudja, de kíváncsi lennék egy órájára, ha az. Gyűlnek a jelentkezők, és nem titok, hogy bizony én is menni fogok.

-Én is, én is!

Intek kezemmel, és bár próbálkozom rávenni Allant arra, hogy velünk tartson, valószínűleg nem fog. Tudom jól, nem az ő esete az ilyes fajta kirándulás. Meg amúgy is, ha jól emlékszem valami olyasmit mondott, hogy ma emel a széria számokon, amikkel eddig gyúrt, szóval neki ez épp elég mára. Nagy örömömre jön Jubilee, így ha nem is akarnék, akkor is mennem kellene a Central Parkba. Ha Jubilee megy, akkor nekem is kötelező. Látok még néhány kezet, köztük Tranté is feltűnik. Na azt gondoltam hogy pont ő lesz aki itthon marad, de hát ha jön, akkor jön, nekem nincs ellenemre. Remélem hozza a beszélő pajtását is. Ja, igen az a jószág beszél... meg sem döbbenek rajta. Talán nem meglepő, hisz ez alatt a 3 hónap alatt elég sok mindennel találkoztam már, így szerintem nehéz valami újat mutatni számomra. Kicsit sajnálattal veszem az akadályt, mikor látom, hogy hormontúltengés lesz, mivel több fiú megy, mint lány. Pedig jöhetne az a csini kis őszhajú, vagy Stasie, esetleg a Tigris lány, vagy Jean de még Sarahra se mondanék nemet. Jó, lehet utóbbi kettő kicsit túlkoros hozzám, ráadásul befigyel Scott is a képbe, de hát ez van... Jut is eszembe, hogy hogy nem jön Scott? Pedig azt hittem ő is jön Jeannel. Turbékolhattak volna a vásáron. Na mind egy... a lényeg az, hogy én és Jubilee megyünk.

Vissza az elejére Go down
Gabriel Taylor
Hónap játékosa - augusztus
Gabriel Taylor


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 20.
Age : 38

Közösségi szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 5 Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 8:01 pm

*Gabriel különösebben nem veszi magára magára a dorgálást, végül is eléggé hátul áll a tömegben.*
~Kizárt, hogy meghallották amit mondtam, kivéve ha...teleptata az igazgató...~
*A gondolatmenetét Erin szakítja félbe egy kérdéssel, amiről ő azonnal egy nyugtalanító képre asszociál. Látja maga előtt, ahogy a Time Square-en Tyron elénekli a Thiller Című számot, New York lakói pedig zombiként táncolnak mögötte, a háttérben pedig megcsillan a fény a szabadság üvegszobrán, mely körül Max és Kurt teleport fogócskát játszik.*
-Hát...el tudok képzelni olyan helyzetet, ahol jól jöhet a kíséret...
*Súgja válaszként a lánynak.*
-Mellesleg, ki hallott már osztálykirándulásról tanárok nélkül.
*Abban a pillanatban, hogy a lány felemeli a kezét, ő is így tesz.*
-Még szép. Remélem értékelik majd, hogy legalább egy hónapja nem törtünk össze semmit, és elengednek megnézni legalább egy filmet, vagy mondjuk...
~Hűha...annak ellenére, hogy a folyó másik partján élek...éltem, évek óta nem jártam Manhatten-ben...~
Vissza az elejére Go down
http://eladokkonyve.freeblog.hu/
Andrew Pitt
Játékos
Andrew Pitt


Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Közösségi szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 5 Icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 2:36 am

A beszólásokon hosszasan mosolygok, még az után is, hogy Ororo tanárnő lehurrogta többieket. Még mulatságosabb a helyzet, hogy én vigyorgok, mint a tejbetök, míg a többiek láthatólag megszeppentek. Mindenesetre ez a tanár nem lesz egyhamar a diákok szívecsücske.
Mi ez? Beszélő hörcsög? Még nem láttam, de hallottam, hogy van egy az intézményben. És a kis zöldfiúé. Trant? Azt hiszem úgy hívják szerencsétlent. Nem csoda, hogy megvan szeppenve szegény, biztos sok mindenen ment keresztül. Ha ki van adva az oszolj, akkor odamegyek, lebratyizok vele.
Egyre többen jelentkeznek a Central Park-i kiruccanásra. Mint említettem, nekem sincsen kedvem itthon ülni. Kimegyünk, havekodunk, sörözünk, é jól érezzük magunkat. Ahogy látom az iskola széplányai is jönnek. Akkor mi az, ami még marasztalna?
Felteszem a kezemet, és illendően megszólalok:- Én is szeretnék jönni!
Vissza az elejére Go down
Maxwell Evans
Játékos
Maxwell Evans


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 25.

Közösségi szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 5 Icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 8:46 am

A pozitív visszajelzésre csak mosolygok egy büszkét, de csak lassan, kicsit le vagyok szedálva még. Viszont mikor Ororo tanárnőék megszólják társaim és magam tettét kicsit bwindul a vérkeringésem és egy kedélyes félmosoly után már szőrmok mellett igyekszek teremni egy teleportálás után. De közben és utána úgy intézem, hogy könyékig feltűrjem a jobb kezemen a pulóvert és a lendülettől leessen a fejemről a kapucni. Így magabiztosan és rettentő menőn nyújtom a kezem a formának.
- Mr. Logan! Bocsássa meg az előző jelzőmet, ha nem haragszik magukkal tartanék a Central Parkba... - Eresztek meg egy kis vigyort, ami mosollyá szelidül hamar. Gorillabácsi szemeibe nézek és remélem viszonozza a gesztust és jelzés értékűen megszoríthatom a kezét, esetleg meg tudunk egy teljes nevet, amiből talán még jobb becenevek kerekednek a barátunk személye köré.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Közösségi szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 5 Icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 5:03 pm

2000. december 16.
15:20


A jelentkezők gyűlnek, és végül beérnek az utolsók is. A kezdeti nagy hév ellenére nem annyian teszik fel kezüket, mint amennyire talán bárki is számított volna, de ez a létszám is kellően soknak bizonyulhat mr. Logan számára aki továbbra is csak ellenszenves mogorva arccal figyeli a nagy diáksereg mozgolódását. Ha ő nem is, Ororo tanárnő egész biztos elbír majd a gyerekekkel. Ezt főleg az osztályába járók tudhatják, akik már tapasztalták mennyire odafigyelő a tanárnő, amit talán sokan kötözködőnek, vagy rosszakarónak értelmezhetnek, pedig csak szimplán egy kis anyai törődés, és vigyázás az, amit mutat. Miután feláll a létszám Max szándékát bezárólag aki Logantől csak egy érdektelen pillantást kap szavaira, Xavier professzor veszi magához a szót.

-Rendben van. Senki más nem szeretne még menni?

Tesz egy utolsó kísérletet annak érdekében, hátha valaki meggondolja magát, majd folytatja.

-Akkor a többiek elmehetnek, akik pedig a vásárra mennek, azokat megkérem maradjanak.

Ezzel megkezdődik a nagy mozgolódás, mintha csak valami lavina indult volna el. A több tucat diák minden felé elszóródik, ki a konyha felé veszi az irányt, ki a szabadba folytatni a téli szórakozást, néhányak pedig az emeletre szobáikba húzódnak. Pár perc kell, míg lemorzsolódik a felesleges létszám, és csak azok maradnak a szobában akik a Centrel Park Karácsonyi vásárára szándékoznak menni. Látható, hogy mr. Logan eléggé nem tetsző arccal birkózik meg a tömeggel ami elhalad mellette, és nehezen viseli ezt a nagy felhajtást és a sok gyereket. Miután megtisztul a szoba, Ororo tanárnő néz végig a jelentkezőkön. Kissé érezni a szigort hangjában, de csak a laikusok gondolják ezt kötöszködésnek vagy bármi hasonlónak. Inkább ha mélyebbre ás valaki, érezheti a féltést a tanárnő szavaiban.

-Szeretném, ha senki nem használná mutációját, és nem keltene feltűnést. A vásár ilyenkor nagyon sok embert vonz, és nem örülnék ha bárki is felhívná magára a figyelmet.


Mondja miközben Xavier csak helyeslően bólint és támogatja a tanárnőt. Craig, Trant, és Kurt érezheti, hogy talán némileg őket érintheti leginkább ezek a szavak, hisz külsejüket alaposan el kell takarni és lefedni ahhoz, hogy ne tűnjenek ki majd a tömegből. Logan eközben kiissza a csészéje utolsó csepp kávéját, majd eltűnik a látószögből. Ezután Ororo tanárnő int, hogy a csapat kezdhet készülődni, mivel máris indulnak. Az igazgató lassan elsétál a helyszínről, ám előtte jó szórakozást kíván. Ezután egy röpke idő elteltével a kijáratnál már ott áll a két kísérő, beszélgetésbe elegyedve, és pár pillanatra megfeledkezve magukról. Az esetleg korábban odaérkezők még elcsíphetnek néhány szót.

-Hidd el a professzor kideríti mi történt veled. Kideríti mi az összefüggés közted és Cur--

Ebben a pillanatban kapja fel fejét Ororo tanárnő, és szakítja félbe szavait, mikor megpillantja az első érkezőket akik a beszélgetés végét csíphették el... A tanárnő kellőképpen fel van ruházkodva, vastag kabáttal, ám a segítője Logan, már kevésbé. Mindössze egy póló, és egy bőrkabát kapott helyet rajta. Pedig amint kilép bárki is az ajtón, érezheti a hűvös levegőt, ami megcsapja. Persze ez nem szokatlan ebben az évszakban. 0 fok körüli lehet a hőmérséklet, ráadásul a hó is szitál. A férfi csak ellenszenvesen sandít hátra az első érkezőkre, remélve nem hallották az Ororoval folytatott beszélgetést.

Közösségi szoba - Page 5 Vgfv
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Közösségi szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Közösségi szoba
Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: New York város - Játék idő: 2000. December :: Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye-
Ugrás: