Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Közösségi szoba

Go down 
+12
Erin Newton
Gabriel Taylor
Vanessa Vyserian
Andrew Pitt
Maxwell Evans
Iris Campbell
Trant Hardwin / Undor
Sunbeam
Gabriel Morison
Repro
Anthony Carter
Cerebro
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Trant Hardwin / Undor
Jegelt karakter
Trant Hardwin / Undor


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye

Közösségi szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 2 Icon_minitimeKedd Május 31, 2011 11:41 pm

Trant berobog a szobájába, és felkapja a kedvenc könyveit, ami egyáltalán nem véletlen, hogy Dr. Maccoy tanár úr óráihoz kapcsolódnak. Szerencsére mindig rendet tart a szobájába, legalábbis a könyvei között, így csak egy mozdulat, hogy mindent a kezei közé kaparintsa.
Utoljára még gyorsan vet egy pillantást a birodalmára, majd elereszt egy sóhajt, hogy "Jajj, de jó is lenne ha nem csak a saját birodalma lenne a szoba.", majd egy hirtelen ötlettől vezérelve felkapja a kisebbik tubus testápolót. Beledugja a pont erre a célra kidolgozott övtartójába, és már megy is ki szobából.
Talán még láthatja, hogy a lift megállt az emeleten és reménykedve szaporázza meg lépteit. Nem szeret lépcsőzni, ilyen lábakkal meg talán még veszélyes is. Szerencséjére az egyedi cipői kiküszöbölik az ilyen problémákat, de hát a testmozgás az testmozgás, bármilyen formát is öltsön. Ha eléri a liftet mielőtt becsukódna az ajtaja, akkor ő is bepattan. Kilihegi magát, és ha van bent valaki még köszön is el-el csukló hangján. Majd várja merre is fog elindulni a masina, mivel több emelet nincs az iskolán, ezért csakis az útiránya felé.
Ha nem érné el a liftet, akkor szintén kifújja magát. Ne legyen még egy lépcsőn-elájulós incidense, mint otthon szokott volt lenni. Majd szép kényelmes tempóban lebaktat a terembe, és várja hogy kezdődjön az óra.
Vissza az elejére Go down
Iris Campbell
Inaktív karakter
Iris Campbell


Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2011. May. 08.

Közösségi szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 01, 2011 3:08 am

Amint McCoy megemlíti a korrepetálást hirtelen erőt veszek magamon és még mielőtt felfoghatnám mivel zárta a mondókáját kislisszolok a teremből. Ezután mint aki jól végezte dolgát, ráérősen elindulok a szobám felé azzal a határozott okkal, hogy aludjak egy keveset.
~ Nincs is kellemesebb, mint a délutáni alvás... talán csak a reggeli lustálkodás felemelőbb ~ morfondírozok magamban, mikor szembe találom magam a szomorú ténnyel, hogy a lépcsőn kell közlekednem ha le akarom küzdeni azt a hatalmas emeletnyi távolságot, aminek a megtétele elengedhetetlen, hogy áthidaljam a jelenlegi pozícióm és a szobámat elválasztó elborzasztó métereket.
Lassan, de biztosan elkezdek felfelé mászni a lépcsőn az időközben megnövekedett tömeggel együtt akik szintén arra a szomorú sorsra jutottak, hogy mozogniuk kell. Amint felérek feltűnik a furcsa jelenség, ami valószínűleg elég szembe tűnő ahhoz, hogy még a legkábább diák is - aki általában én vagyok - felfogja, hogy bizony itt van valami gubanc. És bizony ez a gubanc jelen helyzetben a ki-be csukódó lift ajtó. Ahogy végig nézek a lift ajtaján megfordul a fejemben, hogy ezt leghamarabb holnap fogják megjavítani, ami egy egész napos lépcsőzést jelent és valljuk be én nem az a fajta vagyok, aki az ilyet preferálja. Így a gondolattól fűtve, hogy esetleg mozognom kell erőt veszek magamon és már éppen indulnák mr. McCoy-hoz, hogy minél előbb eljusson valakihez a megzavarodott elektronikus eszköz híre - ezzel meggyorsítva a javítás esélyét - amikor egy gépies hang jut el hozzám. A szokásos kómás állapotom egy pillanat alatt szerte foszlik és a kiváncsiság hirtelen szele teljesen felvillanyoz. Még nagyobb megdöbbenésemre a lift folytatja.
~ Szóval ha minden igaz és nem csak szórakozik velünk valaki, akkor nem csak két emelete van ennek a kócerájnak. Ez persze azt jelenti, hogy nem ismerem az egész sulit és én, mint tudásra szomjazó diák ezt nem engedhetem meg magamnak ~ okoskodok egy csöppet, majd határozott léptekkel elindulok a lift irányába és csatlakozóm a hasonló döntésre jutottakhoz.
Beállok a lift hátuljába és ráhagyom a kis felfedezők eddigi férfi tagjaira hagy ügyeskedjenek és mutassák meg, hogy mivel ők a férfi nem büszke képviselői, mint ilyenek mindent képesek bármiféle erőfeszítés nélkül megoldani.
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Közösségi szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 01, 2011 5:30 pm

2000. szeptember 01.
10:17


Mindenki beszáll a liftbe, még Trant is eléri az utolsó pillanatban a becsukódó ajtót. Kissé szűkös odabent a hely, hisz nem 5 főre tervezték, de még elférnek. Bár valószínűleg egyeseket kellemetlenül érinthet, ahogy a szűk hely miatt egymás nyakába lihegnek a társaik. Maxwell intézkedik, ami a kulcsot illeti, és nem túl nagy ördöngősség megtalálni hogy hova is illik. Amint beteszi a zárba, és elfordítja, a lift megindul lefelé, ám ez az út most hosszabb a megszokottnál. Érezhetően elhagyja a földszintet, és tovább halad. Kb. tíz másodperces kis utazás az ami boldogítja a diákokat, akik végül megérkeznek. Megáll a felvonó, kinyílik az ajtó, de nem ismerős a helyszín.

//Folytatás: Földalatti részleg - Folyosók//


A hozzászólást Cerebro összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 02, 2011 3:59 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Gabriel Taylor
Hónap játékosa - augusztus
Gabriel Taylor


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 20.
Age : 38

Közösségi szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 25, 2011 11:25 am

//előzmény Gabriel Taylor szobája//

*Önmagát is meglepi azzal, hogy milyen könnyedén rátalál úti céljára. Bár nem tartja magát szakértőnek a mutánsgimi közösségi életében, valamiért az az érzése, hogy ha össze akar futni valakivel a diákok közül, és épp nincs tanítás, ebben a szobában van a legnagyobb esélye a sikerre.*
~Tehát akkor fussuk át a tervet még egyszer. Körbekérdezősködöm, és miután kiderült mi folyik itt....nos az attól függ mit derítek ki.Bárcsak mutáns erő kéne a hackeléshez, akkor simán kiszúrhatnám a gyanúsítottakat....na persze ha tudnám ki mire képes...~
*Lassan végigpásztázza szemeivel a helyszínt, iskolatársai után kutatva.*
Vissza az elejére Go down
http://eladokkonyve.freeblog.hu/
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Közösségi szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 25, 2011 10:42 pm

Gabriel ahogy elkezd átmasírozni az iskola szobáin, szinte alig talál életre utaló jeleket. Sehol senki, és csak a szétdobált konyhában lévő eszközök utalnak arra, hogy valamikor valaki ott ügyködött. Amint betér a fiú a közösségi szobába, nincs ott senki egy macskán kívül (?). Bár nincs itt régóta Gabriel, de azt tudhatja, hogy nincs háziállat az iskola területén. De a barna csíkos macska a fotelben ül és mintha csak őt nézné. A különös dolog benne, hogy csíkjai színt kezdenek változtatni. Hol kék, hol zöld, sárga, lila árnyalataiban játszik, mire széles mosoly ül ki az állat arcára.

-Gabriel? Mond csak te vagy az?
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Gabriel Taylor
Hónap játékosa - augusztus
Gabriel Taylor


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 20.
Age : 38

Közösségi szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 25, 2011 11:20 pm

*Soha életében nem olvasta el egyetlen iskola házirendjét sem, így a macska annyira nem meglepő a számára, egészen addig, amíg át nem megy beszélő kaméleon cicába.*
~Oké....az álom teória hirtelen nem is hangzik akkora marhaságnak.~
*Összerezzen a hang hallatán. Egy örökkévalóságnak tűnő fél percig csak áll némán, majd végre összeszedi a bátorságot ahhoz, hogy megszólaljon.*
-Igen, az vagyok. Találkoztunk már?
*Bár módfelett nyugtalanítja, hogy az állat(?) fogazata egy vetekszik egy raptoréval, egyenlőre igyekszik ezt nem kimutatni, legalábbis annál jobban ami az arcára van írva.*
~Ez tuti csak egy álom. De akkor már lássuk milyen mély a nyúl ürege.~
Vissza az elejére Go down
http://eladokkonyve.freeblog.hu/
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Közösségi szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 25, 2011 11:30 pm

-Hogyne találkoztunk volna. Vagy is... én már találkoztam veled, de vajon te velem igen?

Kérdi különös kérdését. A macska hirtelen a gravitációnak ellentmondva emelkedik fel, és lassan dob egy szaltót a levegőben, és oda lebeg a fiúhoz. Egészen közel, mire arcába mászva csillogó fogsorával mosolyodik el ha lehet még szélesebbre húzva száját mint eddig.

-Biztos vannak kérdéseid. Biztos nem ez az első, de segítek, hogy segíthess. Hallgatlak!

Mondja ismét nem mindennapi szójárással, és megfogalmazással. Gabriel talán jól érezheti, ez csak egy álom. De amiről ő nem tud, hogy ébren álmodik... Bár az ő szemszögéből minden valóságosnak tűnik, és csak azt látja, hogy a szobában a macska és önmaga van jelen, de igazából nem. Egy harmadik fél különös szemekkel bámulja Gabrielt aki magában beszél. Stasie nem tudja mire vélni a jelenetet.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Gabriel Taylor
Hónap játékosa - augusztus
Gabriel Taylor


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 20.
Age : 38

Közösségi szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 25, 2011 11:43 pm

*Őszintén bánja, hogy nem olvasta el az Alíz Csodaországban című művet, annak ismeretében ugyanis meg tudná állapítani, hogy ez a macska most életre kelt a könyvből, vagy csak ő golyózott be teljesen.*
-Aha...ez egy cseppet sem ijesztő, de tényleg...
~Hova a fenébe lett mindenki? Talán ennek a dögnek köze lehet hozzá, hogy egy lélek sincs itt rajtunk kívül?~
-Hova tűnt a többi diák?
*Miközben ezt mondja reménykedve tekint körbe, hátha mégis felfedez valakit, aki elmondhatná neki mi folyik itt.*
Vissza az elejére Go down
http://eladokkonyve.freeblog.hu/
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Közösségi szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 26, 2011 12:03 am

A kérdés hallatán a macska habókosan kezd körbe, körbe repkedni, és fel, s majd alá ereszkedni a levegőben, mire mancsait össze fonva támlaként tartja meg, és ereszti rájuk fejét.

-Ők itt vannak, csak te nem.

Hangzik el a válasz a még továbbra is széles mosoly mellett. Gabriel hiába néz körbe sehol senkit nem lát, és a szobában lévő tárgyak mintha kezdenének egyre inkább veszteni súlyukból, és követve a macskát elszakadnak a gravitációtól. A székek, fotelek, és az asztal mind-mind megemelkedik, majd a fiú körül kezd lebegni.

-Következő kérdés? De a fontosakat tedd fel, ne azokat amik nyilván valóak.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Gabriel Taylor
Hónap játékosa - augusztus
Gabriel Taylor


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 20.
Age : 38

Közösségi szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 26, 2011 12:11 am

~Ők itt vannak, csak én nem? Remélem a közelben lévő telepaták nem gondolnak rólam kevesebbet, amiért most már tényleg nagyon be vagyok tojva.~
*Ide-oda kapkodja a fejét a lebegő tárgyak közt, mint aki nem akar hinni a szemének. Bárhogy is próbálkozik, nem lát értelmet a dologban, mígnem...*
-Mintha megszűnt volna a gravitáció...félik az erőm, és csodálják....úristen, ezt én csinálom?!
~Nem, az lehetetlen! Még magamat sem tudom lebegtetni...nem mintha vágynék rá.~
-Ki vagy te?
Vissza az elejére Go down
http://eladokkonyve.freeblog.hu/
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Közösségi szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 26, 2011 12:33 am

Gabriel talán már egyre furcsább dolgokat láthat bele a történtekbe és a hallottakba. Majd amint elhangzik a kérdése, minden eddig lebegő tárgy leesik a földre, és abban a pillanatban a fiú is úgy érzi, mintha zuhanni kezdene. Az érzés csak pár pillanatig tart.

-Sokféleképpen neveznek. Így is, s úgy is. Te legfőképpen amúgy. Könnyebbség kedvéért nevezzük nevén eme dolgokat, és hívj cicának. Vagy macskának. Esetleg cirmosnak, vagy kandúrnak. De Tomnak is hívhatsz, vagy Sziamiaúnak, esetleg Lukréciának, de a Garfield sem áll távol tőlem. Ám sokan csak Pukkandúrnak becéznek, netalántán Hello Kittynek. De csak neked leszek ma Mirr Murr.

Feleli ismételten a nem mindennapi választ. Tény, Gabriel talán egy hangyányit sem került közelebb ahhoz, amit tudni akar.

-De felejtsd már el kérlek ezeket a lényegtelen illetlen, és modortalan információkat. Azt kérdezd, amit tudni akarsz!

Gabriel számára egyre különösebb minden. Hirtelen a semmiből rengeteg szöcske kezd el ugrálni a magasba, és ordítva kiáltanak, mikor a föld felé közelednek. Ha a fiú közelebbről megnézi, a bogarak arcképében saját magát látja.
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Gabriel Taylor
Hónap játékosa - augusztus
Gabriel Taylor


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 20.
Age : 38

Közösségi szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 26, 2011 12:50 am

-Mirr Murr? A Garfield szimpatikusabb.
~Nem hiszem el, az összes csodaország adaptáció közül miért pont egy olyanba kellett kerülnöm, amit Tim Burton rendezett??
*A Gabriel arcú szöcskék láttán ijedtében pehelysúlyúvá válik, és a magasba ugrik. A csilláron guggolva figyeli tovább az eseményeket.*
~Tévedtem, ez inkább Stephen King változat lehet.~
-Sz...szóval tegyem fel a kérdést?
~Mégis mire gondolhat, mi a mátrix?~
-Rendben, azt akarom tudni...
*Szabad kezével fejét vakargatva próbálja kitalálni mit is mondjon ez után.*
-Tudod mit,azt akarom tudni, szerinted mit kéne kérdeznem tőled? És ha ez megvan, a válaszra is kíváncsi lennék.
Vissza az elejére Go down
http://eladokkonyve.freeblog.hu/
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Közösségi szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 26, 2011 6:30 pm

-Olé, de ravasz vagy Gabriel! De a kérdést neked kell feltenni, nem nekem. Én csupán válaszolok.

Lebeg fel a csillárig a macska, és néz a fiúval farkas szemet. A házi kedvenc nem szólal meg mindössze mereszti szemeit és farkát lifegteti ide-oda. Mind ezt a jelenetet továbbra is szemmel kíséri Stasie, aki nem tudja mire vélni az egészet, hiszen ő nem lát semmit és senkit amit Gabriel igen. Ő előtt csak egy új diák képe villog, aki bizar módon viselkedik, magában beszél és most a csilláron függeszkedik. De a nézőközönség hamar gyarapodik, mikor Erin is csatlakozik a sorba. A lány szintén nem tudhatja mire vélni Gabriel cselekedeteit. Annyit láthat, hogy egy számára talán csak arcról ismerős fiú a csilláron lóg, és magában beszél.

-Mond csak... te is látod amit én?

Kérdi zavartan Stasie Erintől. Közben pedig Gabriel hallucinációi (?) folytatódnak.

-Látom tanácstalan vagy a kérdésügyi szempontból. Kénytelen leszel akkor az információs pulthoz fáradni.

Mondja a macska, mire egy pukkanó hang kísérete után ködbe burkolódzik az állat, és egy kis pult megjelenik előtte, ami fölött ott szerepel a tábla ,,Információ". Néhány űrlap is található a pulton, amelyeken nincsenek kérdések, csak bekarikázható ,,igen" és ,,nem" válaszok.

-Miben segíthetek?
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Gabriel Taylor
Hónap játékosa - augusztus
Gabriel Taylor


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 20.
Age : 38

Közösségi szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 26, 2011 9:50 pm

*Ijedtségében elveszti koncentrációját egy pillanatra a felé lebegő macska láttán, amitől a csillár himbálódzni kezd. Szerencsére tényleg csak egy pillanatra, így zuhan a földre azzal együtt.*
~Szóval nincs menekvés. Szép kis első nap.~
-Jelentél már meg más diáknak is, vagy csak engem....találsz méltónak erre?
*Hirtelen megvillan a kis lámpa a fejében.*
-Várjunk csak, azt mondod a Diáktársaim itt vannak, csak én nem? Úgy érted, hogy ebben a szobában?
*Látszólag a válaszra vár, de igazándiból a bátorságát szedi össze. Fennhangon szül bárkihez aki hallja.*
-Hívjátok ide Xavier-t! Azt hiszem megtámadott egy lebegő macska, és nem, nem vagyok őrült....legjobb tudomásom szerint....
*Az utolsó fájdalmasan őszinte részt már inkább csak maga elé motyogta.Remegve tekint le az üres teremre, majd újra a macskára néz.*
-Szerinted túlélem ezt a kalandot?
Vissza az elejére Go down
http://eladokkonyve.freeblog.hu/
Erin Newton
Hónap játékosa - július
Erin Newton


Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 22.

Közösségi szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 27, 2011 3:22 am

Miután kipakoltam a holmimat a szobámba és kényelmesen berendezkedtem, úgy döntök, lemegyek egyet körülnézni, hátha összefutok valakivel, akitől érdemes lenne kérdezgetni ezt-azt. Szóval fogom az üres füzeteim közül az egyik spirált és egy tollat, mellé csíptetem az órarendet és elindulok. Nagy ez az iskola-kolesz kombó, inkább most kérdezzem meg, hogy merre vannak a termek, semmint elkéssem az órákról. Az véresen kínos lenne.
Első utam a földszintre vezet és onnan némi hezitálás után a közösségi szobába. Nem tudom vannak-e ott ilyenkor, vagy sem, de reménykedve nyomom le a kilincset, és próbálok értelmes képet vágni, mint aki nyugodt és mindennapos az életében, ha ilyen helyekre járkál. Belököm az ajtót és belépek határozott kiállással a szobába.
- Hello! – rikkantom vidáman.
Azzal szembesülök, hogy valaki, akit eddig csak látomásból ismerek, a csillárról lóg, motyog és egy másik lány elképedve nézi. Akkor ezek szerinte ez nem normális? Mármint a dolog? Mert itt mi normális?
- Ömm… igen, látom. Nem lenne szabad?
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Közösségi szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 27, 2011 9:18 pm

-Szabadni szabad... csak hát nem értem a dolgot.

Vakarja fejét Stasie zavartan, és figyeli Gabrielt, aki még mindig "jól mulat". Majd bár felvont szemöldökkel, de Erin felé fordul a lány, és bemutatkozik neki.

-Amúgy Stasie vagyok... Stasie Potts. Gondolom te is új diák vagy.

Mondja, majd fél szemmel még mindig a fél-nótásnak vélt Gabrielt figyeli, aki próbál üzenni társainak, amit mind két bámészkodó meg is hall. Mind össze egyetlen egy probléma van, hogy Xavier nincs az iskolában, és jó ideje mr. McCoy és Su tanárúr sem található. Pedig ők nem hagyták el a sulit. Vagy legalábbis nem szóltak róla. De nincs is szükség, hogy a két lány esetleg valaki után meginduljon, mert Gabriel ébren álmodó üzemmódja egy pillanat alatt semissé válik. A szélesen mosolygó macska nagyot pukkan, akár egy lufi, és eltűnik, és a szobában lévő két személy is megjelenik Gabrielnek. Úgy fest véget ért a hallucináció. Stasie fel néz a csillárra, majd megszólal.

-Nyalóka... nincs itt a proff, szóval nem tudunk neki szólni.

Kicsit közönyös hangon közli, Erin felé fordul.

-Le kéne szednünk a csillárról, mielőtt még kárt tesz valamiben... valakiben.... vagy magában. Ötlet?
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Gabriel Taylor
Hónap játékosa - augusztus
Gabriel Taylor


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 20.
Age : 38

Közösségi szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 27, 2011 11:09 pm

-Hé, most meg hová mész?
*Kérdi a nagy semmitől. Újfent körbetekint a szobában, hátha csak elbújt valahová, de amikor meglátja a két lányt valamiért kételkedni kezd benne, hogy támadója(?) még mindig itt ólálkodik.*
~Na szép, most itt hagy a slamasztikában...fogadok odalent mindenki őrültnek hisz.~
*Szemével keres egy biztonságos pontot a landoláshoz, utána pedig szépen lehuppan a csillárról. Guggoló helyzetben érkezik meg, és két tenyerével állítja meg az esés utolsó lendületét.A földet érése valószínűtlenül halk, főleg ahhoz képest, hogy milyen magasról érkezett.*
-Nyalóka?
*Miközben felegyenesedik a lányokra néz.*
-Kösz, ti is édesnek tűntök.
~Na ez meg honnan a fenéből jött?~
-Szavaidból arra tippelek, hogy ti nem láttátok igaz?
~Most már biztos vagyok benne, hogy valaki szórakozott velem...valaki, aki hozzám hasonlóan nem tudott róla, hogy Xavier házon kívül van.Remek nyom sherlock...~
Vissza az elejére Go down
http://eladokkonyve.freeblog.hu/
Erin Newton
Hónap játékosa - július
Erin Newton


Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 22.

Közösségi szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 8:11 am

Beállok a lány mellé, hátra tett kézzel nézem a jelenetet, mint egy képgalériában a kiállítást. Tehát szabad látni, de nem megszokott. Érdekes. Nem igazán tudom, mit gondolhatnék. Talán beszedett valamit, vagy ez egy lappangó képesség? Nem indulok el senkit se keresni a kérés ellenére sem, mert nem tudom, merre van a prof.
~ Hm, amíg nem árt senkinek és magának se, addig én hozzá nem nyúlok. ~
- Üdv! Én meg Erin Newton, új hús vagyok.
Nézegetem még a csillárt, kár lenne a fiúért és a berendezésért.
- Ja, le kéne szedni, mert nem hiszem, hogy elbírja a súlyát. Hm, nem is tudom. Talán létra kéne.
De nem kell sokáig agyalnom azon, merre lehet a létra, mert a srác lejön magától is, mégpedig igencsak halkan, és biztos vagyok benne, hogy nem a cipője a spéci, sőt nem is a szőnyeg ilyen vastag.
~ Ügyes. ~
- Nem láttunk semmit. Illetve én nem láttam semmit. Te? – kérdem Stasie-t – Mit kellett volna tulajdonképpen?
Vissza az elejére Go down
Cerebro

Cerebro


Hozzászólások száma : 543
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 18.

Közösségi szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 10:57 pm

Stasie jó pár másodpercig dolgozza fel Erin mondókáját, majd megrántja a vállát, mi szerint nem érdekli túlzottan hogy jön le a srác, majd megoldja, és így is van. Gabriel némán ér földet, mire kérdésére Stasie is válaszol.

-Én igen... egy srácot láttam, aki valami nagyon erős cuccot szedhetett be.

Mondja kicsit közömbösen halovány mosollyal arcán, majd sóhajt egy nagyot jelezvén, hogy kissé untatja a dolog. Véget ért a móka, arra meg már nem éppen kíváncsi, hogy honnan csempészett be véleménye szerint Gabriel valami mókás dolgot.

-A cuccot dugd el, mert ha a proffok megszagolják a spanglidat, lehet mehetsz elvonóra... kajás vagyok.

Teszi még hozzá Stasie, mire végig méri a fiút, és lassan távozik. Rá már nincs szükség, és csak mielőtt elhagyná a szobát, hátra tekint, és kacsint egyet a duónak magukra hagyva.


//Szerintem én ide nem kellek Smile . Gondolom a két karakter fog tudni min témázni. beszélgessetek ismerjétek meg egymást, aztán ha még is szükség lesz rám közbe lépek. Gabirelnek címzem, hogy a Kapj el c. kalandban kiderül mi volt ez az egész hallucináció.//
Vissza az elejére Go down
https://xmenfrpg.hungarianforum.net
Gabriel Taylor
Hónap játékosa - augusztus
Gabriel Taylor


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 20.
Age : 38

Közösségi szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 11:21 pm

*A drogra való utalás hallatán elkerekednek a szemei.*
-De én nem....áh mindegy.
~Zseniális, úgy tűnik én lettem a különc félőrült...ráadásul ebben az iskolában!~
-Amúgy...
*Fordul hirtelen Erin-hez, hisz hirtelen eszébe jut, hogy a lánynak volt még egy kérdése.*
-Ennél kattantabbnak már úgysem gondolhatsz...a macskát láttam az "Alíz csodaországban" című könyvből lebegni mindenfelé, illetve hadseregnyi fura rovar is beugrált ide...azért ugrottam fel a csillárra.
~Az hogy emberfejük volt...főleg hogy az én fejem maradjon inkább titok, elég ha csak nekem lesznek rémálmaim.~
-Az én nevem amúgy Gabriel, és általában normális vagyok, örvendek a szerencsének.
Vissza az elejére Go down
http://eladokkonyve.freeblog.hu/
Erin Newton
Hónap játékosa - július
Erin Newton


Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 22.

Közösségi szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 7:25 am

Stasie cukkolódásán csak vigyorgok egy jót, mást én sem tudok elképzelni, minthogy a fiú valamit bevett. A távozó lány után köszönök, és jó étvágyat kívánok neki, aztán minden figyelmemet a „drogosra” fordítom. Érdekes dolgokat hallucinálhatott, de nekem ez nem szokatlan, Angliában sok a részeg, hála a sok pubnak, ahonnan minden percben kitántorog néhány illuminált alak.
- Te Vadalmát láttad? Na jó, tényleg valld be, hogy mit szedtél be? – nevetek – Muti már! Kitől szerezted? Sulis? Külsős?
Nem hiszem el, hogy valaki képes már ilyenkor betépni. Nevetve nyújtok kezet a srácnak.
- Én meg Erin Newton, Angliából importálva és méghozzá tök frissen. Szintén örvendek. Te, szerintem tetszene neked az a hely, ott is sok a részeg, ami ugyan nem drogos, de ez már részletkérdés.

//Köszi a bemesélést, Cer Smile //
Vissza az elejére Go down
Gabriel Taylor
Hónap játékosa - augusztus
Gabriel Taylor


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 20.
Age : 38

Közösségi szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 11:54 am

-Vadalma? Ezen a néven még nem ismerem...
*A drogok hallatán persze megint védekezni kezd.*
-Esküszöm nem szedtem be semmit! Nekem amúgy sem kell ahhoz anyag, hogy lebegjek...na jó...lassan zuhanjak...a lényeg, hogy ebben a suliban lát az ember elég fura dolgot józanul is.*
*Elfogadja a felé nyújtott kezet, és nagyon finoman rázza meg azt. Kishuga szerencsére kiokosította, hogyan nem kell szétszorítani egy lány kezét, bár valószínűleg saját érdekében tette ezt inkább.*
-Anglia? Oda egyszer szeretnék eljutni, de nem a kocsmák miatt!
*Teszi hozzá gyorsan, mielőtt a lány beszúrhatna még egy gonosz megjegyzést.*
-Úgy megnéznék egy igazi középkori várat.
~Meg ellátogatnék egy holland cukrászdába, de jelen körülmények közt ezt inkább nem teszem szóvá. ~
-És hogyhogy ide exportáltak? Úristen, becsempésztél valamit? Ezért érdekel annyira a drog téma?
*Próbál döbbent arcot színlelni, de nem valami jó színész, olyannyira nem, hogy még a hanghordozásán is észrevehető, hogy a kérdést nem gondolta komolyan.*
Vissza az elejére Go down
http://eladokkonyve.freeblog.hu/
Erin Newton
Hónap játékosa - július
Erin Newton


Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 22.

Közösségi szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 9:22 pm

A kézfogás után így szólok:
- Azt a macskát én úgy tudom, Vadalmának hívják. – bólogatok – De sose olvastam el a könyvet, mert nem tetszik a története. Olyan gügye Micimackós.
Azt nem hiszem, hogy nem szedett be valamit, de a kétkedés csírája már kinőtt bennem, végül is ki tudja, kinek mi a mutációja. Mindegy, vállat vonok és annyiban hagyom, de nem is felejtem el. Ha engem vesznek elő faggatózni, hogy miért ugrott ki egy társam az emeletről azt kiabálva, hogy tud repülni, akkor mindent bevallok.
- A várak is klasszak, de nem azért mondom, egy angol pub mellett elmenni úgy, hogy nem mész be, halálos vétek turistaként.
Összefonom a karomat, felveszek egy laza stílust és foghegyről odavetem.
- Ja, felgyújtottam a sulit, úgyhogy kicsaptak és Mr. Lensherr eljött értem, hogy itt tanulhassak. Túl kiszámíthatatlan vagyok, és kell a felügyelet, anyám is belement, mert azt mondta jobb, ha itt rontom a levegőt.
Persze látszik rajtam, hogy nem igaz az egész, csak valahogy reagálnom kellett erre a kihívásra.
- Mindegy, komolyra fordítva a szót, én is más vagyok, és felfigyeltek rám. És te hogyan keveredtél ide? Rongálásért, vagy dílerkedésért?
Vissza az elejére Go down
Gabriel Taylor
Hónap játékosa - augusztus
Gabriel Taylor


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 20.
Age : 38

Közösségi szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 30, 2011 2:05 am

-Hát...Angliában elvileg már csak 3 év, és ihatok, szóval majd akkor visszatérhetünk erre.
*Mosolyogva hallgatja végig a lány bűnös előéletét, mely szerencsére nyilvánvalóan nem igaz, hisz akkor lehet visszasírná a macskát.*
-Az annyira nem gáz, egyel több vagy kevesebb iskola, mit számít?
*A kérdésen, hogy ő mit követett el, kicsit elkomorodik. Állát az ujjai közé fogva komolyan elgondolkodik az utóbbi héten történteken.*
-Most, hogy így mondod, fogalmam sincs....Senki sem tudott a képességemről rajtam kívül, és nem is használtam soha a szobámon kívül....már úgy értem, hogy az előtt, hogy ide kerültem.
*Megvakargatja a fejét, de végül úgy dönt, valószínűleg szó sincs semmiféle rejtélyről.*
-Biztos megérzik a többi mutáns közelségét mint a hegylakó, vagy ilyesmi. De a kérdésedre válaszolva, nem, nincs izgalmas előéletem, egyszer csak megjelent nálunk Magnus, és ide kerültem.
*Újra végigméri a lányt.*
-Valamiért nem tűnsz gyújtogatónak...
~Persze nem sokkal futottam össze eddigi életem során.~
*Hirtelen szöget üt a fejébe, a felismerés.*
-Várjunk csak, most esett le, mi egy osztályba járunk!
Vissza az elejére Go down
http://eladokkonyve.freeblog.hu/
Erin Newton
Hónap játékosa - július
Erin Newton


Hozzászólások száma : 78
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 22.

Közösségi szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 30, 2011 3:55 am

Annak ellenére, hogy szeretem a sulit, én is csak nevetek a megjegyzésen. Egyes helyeken tényleg túl sok van, és kevés a diák, akkor meg minek?
- Nekem valami olyat mondott a tag, hogy a prof megérez minket, szóval, ja, lehet benne valami.
Igaz hogy nem fejtette ki nekem sem a dolgot részletesen, de majd én utána járok magam. Itt számomra nem lehetnek titkok, ha én mondom.
- Szóval te se mondtad el akkor otthon? Mert én nem. Az őseim úgy tudják, hogy ez egy speciális bentlakásos iskola, és elég proccosnak látszott a prospektusban ahhoz, hogy eleresszenek. Jó ugró deszka egy bentlakásos a továbbtanuláshoz, nem?
Azért mégsem mindegy, hogy mit ír az ember lánya, ha mondjuk, az Oxfordba akar járni, vagy ilyesmi.
- Nem látszom veszélyesnek? Pedig elhiheted, nem fogom vissza magam, beteges piromán vagyok. Nem bírok ellen állni, ha pirosat látok, ezért nem fogsz a szobámban se soha ilyen színű cuccot találni.
Bár ha végig pörgetem a ruháimat, máris van köztük vagy öt darab piros zokni, meg póló.
- Tényleg egy osztályba járunk majd? Tök jó! Milyen az ofő? Remélem, van olyan jó fej, mint az én régim, mert őt hiányolom a sulimból. Te mióta jársz ide?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Közösségi szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közösségi szoba   Közösségi szoba - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Közösségi szoba
Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: New York város - Játék idő: 2000. December :: Xavier és Lensherr Speciális Képességű Diákok Intézménye-
Ugrás: